Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ralna

Предстоящи и нови заглавия на книжния пазар

Препоръчан отговор

Ураааа !! Нова книжка от Джулито!!! Супер много се радвам :) Че и излиза малко след именния ми ден :P Ще си я взема като подаръче :whist:

Между другото и аз не съм сигурна, че книгата е от поредицата Бюканън. Но ще проверя, че ми стана интересно дали съм толкова разсеяна, че да не знам дали книгата е единична или е от поредица :)

И още нещо интересно :)

http://www.helikon.bg/books/76/162404_boginia-na-otmashtenieto.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина страхотна новогодишна изненада от Джулито :)Едва ще дочакам 13.01. Сетих се кой е Макс-един от полицаите,който трябваше да охранява главната героиня от предходната й книга"Скрита камера" :)) Там главния герой-друго ченге доста ревнуваше от Макс.

Редактирано от plop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много се радвам за новата книга на Джулито и със сигурност ще си я купя, но тази жена няма ли да си седне най- накрая на задника и да напише една книга за Ейдън и Кордилия, направо умирам от яд

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новини относно "Идеалният мъж" на Джулито :) Понеже всички се зачудихме дали книжката е част от поредицата Бюканън реших да попитам Джули дали е така. Тя ми отговори, че не е. Единствената връзка с поредицата е, че един от героите се споменава в една от книгите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаквайте на 24 януари: "Рай в Тексас" от Сюзън Елизабет Филипс.

Публикувано изображение

„Никой не може да надмине Сюзън Елизабет Филипс.“ – Джейн Ан Кренц

„Любовните истории на Сюзън Елизабет Филипс на мига завладяват сърцето на читателя и остават незабравими завинаги.“ – „Оукланд Прес“

„Никой не може да разказва истории както Сюзън Елизабет Филипс. Нейното уникално умение да съчетава колоритни герои с неповторим хумор ги прави единствени по рода си.“ – „Романтик Таймс“

--------------------------

--------------------------------------------------------------

Първата задача на Грейси Сноу в работата й като асистент в холивудско студио е да накара легендарния бивш футболист на „Чикаго Старс“ Боби Том Дентън да пристигне навреме в родния си град за началото на снимките на филм, в който той изпълнява главната роля.

И Грейси определено се нуждае от късмет в новото си начинание.

– Получи се някакво ужасно недоразумение. Не виждате ли, че изобщо не приличам на стриптийзьорка? – Грейси закопча с трескави движения сакото, което преди малко бе свалила. – Моля ви, господин Дентън, може ли да поговорим някъде насаме?

Боби Том въздъхна и се надигна от камъка.

– Предполагам, че така ще е по-добре. Но трябва да ми дадеш дума, че ще си останеш с дрехите. Няма е честно аз да те видя гола, а гостите ми да не могат да се порадват на гледката.

– Обещавам ви, господин Дентън, че никога няма да ме видите гола!

Той я изгледа замислено.

– Сигурен съм в добрите ти намерения, скъпа, но съдейки по опита си, се съмнявам, че ще успееш да ми устоиш.

Една шеметна битка между половете – Красотата срещу Ума – само че в случая красавецът притежава и блестящ ум, а умницата Грейси съвсем не е толкова обикновена и невзрачна, за каквато се мисли.

----------------------------------------------------------------------------------------

ЗА АВТОРА:

Високо оценена от критиката и носителка на редица престижни награди, Сюзън Елизабет Филипс има безброй почитатели по целия свят заради пленителните й любовни истории, които с еднаква сила умеят да докосват чувствителните струни на човешката душа и в същото време да забавляват с невероятния си хумор.

Сюзън Елизабет Филипс е единствената четирикратна носителка на престижнaтa награда ЛЮБИМА КНИГА НА ГОДИНАТА, присъждана от Romance Writers of America.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече имаме дата и корица! Нямам търпение да се докопам до поредния шедьовър на С.Е.Филипс :)

Редактирано от djenitoo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря за инфото.Сюзън Е.Филипс е една от любимите ми писателки, а тази поредица за футболистите се очертава много интересна и хубава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брей, ибис ще издават нещо не свръхестествено, чувала съм много хубави неща за авторката, но не съм я чела. Но ще гледам да се поправя :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брей, ибис ще издават нещо не свръхестествено, чувала съм много хубави неща за авторката, но не съм я чела. Но ще гледам да се поправя :P

Много хубаво пише.Добре е да почнеш с първата от поредицата "Избрах теб".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звучи интересно, въпреки,че отдавна съм се научила да не съдя за романите по резюметата им. Не една или две са ме разочаровали. Досега не съм я чела тази авторка, но може би трябва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така тези които не са чели нищо от авторката могат да прочетат - "Да целунеш ангел". Книгата е страхотна, а авторката пише много завладяващо. Нищо чудно, че нейните книги са печелили не една награда. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много са ми хвалили поредицата, а наша Руми, превежда една книга на авторката, затова, няма начин, ще я преслушаме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много са ми хвалили поредицата, а наша Руми, превежда една книга на авторката, затова, няма начин, ще я преслушаме.

"Първата дама " на С. Е. филипс дали ще я имаме сканирана ?:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Първата дама " на С. Е. филипс дали ще я имаме сканирана ? :)

Дала съм заявка още преди година и няколко месеца за тази книга. Така и никой не се обади до сега, че я има и да се сканира. Дори и тук във форума, Ели повдигна питанка, пак никой не се отзова. :no-no: :no-no: :no-no:

Публикувано изображение

Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази книжка аз я имам. Не знам дали ще мога да я сканирам.Ако някой се наема да ми дава указания , ще се опитам. Друг вариант е да я предам на някой от София, да я направи и да я предостави за четене на всички желаещи.

Редактирано от lelemale (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази книжка аз я имам. Не знам дали ще мога да я сканирам.Ако някой се наема да ми дава указания , ще се опитам. Друг вариант е да я предам на някой от София, да я направи и да я предостави за четене на всички желаещи.

Моля ви ...:) Някоя добра душа дано се наеме да сканира книжката , че да и се порадваме :::))))))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой спомена сканиране и София в едно изречение, та май беше за мене това. Само че съм леко предсесийно и нямам много време, ако не е проблем да се изчака до към февруари, ще се заема. А пък, ако се появи друг мераклия от София да сканира, който да е по-чевръст, да каже. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,който се спре на Сюзън Е.Филипс няма да остане разочарован.Книгите й са изпълнени с много дълбоки чувства и емоции,героите са силни личности,които се борят за своето.Най-любими са ми ''Да целунеш ангел'' и ''избрах теб'';))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хермес отново са качили в "предстоящи" книгата на Сандра Браун, датата на излизане е 3.02.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Очаквайте в края на януари първата книга от антиутопичната трилогия на Илса Бик "Пепел"

Публикувано изображение

Пепел

„Пепел” започва с електромагнитен импулс, който покосява земята, убивайки по-голямата част от населението и унищожавайки всички електрически устройства. Тези, които остават живи, се променят. Някои за добро – сдобиват се със свръхчовешки сетива, докато други за лошо – придобиват вкус за човешка плът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

ИМА ЛИ ПОСЛЕДНА ВОЛЯ...

Когато преди десет години младата Дилейни Шоу напуска дома си, оставя зад себе си неспирни клюки и скандал, които унищожават репутацията й. Но сега Дилейни се завръща в Трули за четенето на завещанието на втория й баща и макар че планира да отдаде своята почит и да си тръгне, съдбата е предвидила друго за нея. Изглежда неговата последна воля има някои изненадващи условия и тя ще трябва да се изправи пред мъжа, който е причината за най-голямото унижение, но и най-силния копнеж в живота й…

НЯМА НИКАКЪВ ИЗХОД.

Израснал като извънбрачен син на богат магнат, Ник Алегреза научава по трудния начин, че животът е суров и изпълнен с огорчения. С остър ум и неугасващи амбиции, той бързо се превръща в преуспял строителен предприемач, а с чарът и безпощадния си сексапил, Ник печели слава на възхитителен развратник, който с лекота умее да смъква дамското бельо. Но сега на безгрижния му, добре подреден живот е сложен край, защото красивата порцеланова кукла, за която е мечтал винаги, отново е в града. Тя обсажда мислите му и го връща към нежелания спомен за онази нощ преди десет години, която дамгосва душите и на двама им. Ще съумее ли Ник да стои настрана от жената, която винаги е знаел, че не може да има, но е искал повече от всичко на света? Готов ли е да плати високата цена, за да бъде с нея?

Страстни копнежи, жестоки клюки и едно неочаквано завещание, което ще промени живота им завинаги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна му се каня на това книжле. Когато видях, че Тиара ще го издават, направо "хвръкнах" от кеф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звучи добре, ще я погледнем, кога излиза?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, интересно звучи, ама много се чудя. Определено и двете издадени книги на Тиара страдат от нещо, което лесно се оправя, но е много досадно като четеш. Страшно много слети абзаци, слепени думи на герой, с тези на автора, тук-там изречения дет не са на място - ако са две по-горе или две по-долу имат смисъл, но както са сложени... Може би проблем на печата, но някой трябва да повиши контрола. Аз лично се кефя на добрата история, но държа и на това. Такива работи, могат да ме откажат и този път вероятно ще се въздържа, колкото и да ми се ще да подкрепя едно прохождащо издателство. Преглътнах неприятния /за мен/ формат, примирих се с ужасно дребния шрифт- Атлантида е с по-малък и от Великолепно, ама малко множко ми идва май.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, интересно звучи, ама много се чудя. Определено и двете издадени книги на Тиара страдат от нещо, което лесно се оправя, но е много досадно като четеш. Страшно много слети абзаци, слепени думи на герой, с тези на автора, тук-там изречения дет не са на място - ако са две по-горе или две по-долу имат смисъл, но както са сложени... Може би проблем на печата, но някой трябва да повиши контрола. Аз лично се кефя на добрата история, но държа и на това. Такива работи, могат да ме откажат и този път вероятно ще се въздържа, колкото и да ми се ще да подкрепя едно прохождащо издателство. Преглътнах неприятния /за мен/ формат, примирих се с ужасно дребния шрифт- Атлантида е с по-малък и от Великолепно, ама малко множко ми идва май.

Навпрочем и аз забелязах това, защото в момента чета "Възраждането на Атлантида" на места някои изречения нямат никакъв смисъл, или са омотани. За "Великолепно" не знам, нея я четох по малките часова и да е имало нещо не съм го забелязала, но в Атлантида има доста омотани изречения, които ги препрочитам и пак не мога да им хвана смисъла. За джобния формат няма да започвам, че ще ме линчуват.

Иначееее да попитам, някой знае ли кога Плеяда ще пусне поредната доза Малъри? То вярно че книгата за Дрю и Габи всички сме я чели и препрочитали, амааа, все пак друго си е на хартийка. Чакам с притаен дъх да видя каква корица ще й сложат. Попринцип оригиналната корица е просто прелестна и ще е голяма грешка, ако не я използват, но кой знае, ще почакаме и ще видим.

И последно, помня, че някой по едно време беше намерил сайт от който измъкваше инфо, кои са новите книги на Ирис, тааа, ще помоля, ако някой знае къде пускат инфо да метне едно оче, стискам си палци и се надявам на втората книга от поредицата на Джил Барнет.

Редактирано от Ralna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...