Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ralna

Предстоящи и нови заглавия на книжния пазар

Препоръчан отговор

lyubovta_e_prikazka_hrm.jpg

В навечерието на дебюта си в лондонското висше общество Алана Фармър научава шокиращата истина за произхода си. Не, не е възможно! И все пак…

Тя се завръща в родината си, откъдето настойникът є я е отвлякъл като дете.

Кристоф Бекер, началникът на дворцовите гвардейци, е виждал твърде много измамници, за да повярва, че Алана е принцеса. Подозира, че е шпионка, изпратена да детронира владетеля, само че тя бързо му влиза под кожата и го принуждава да я види в друга светлина.

Дори когато Алана заема мястото си на престолонаследница, опасните интриги продължават – има твърде много предатели и опасни тайни. Спасява я само любовта, която се разгаря помежду им с Кристоф – това е тяхната красива приказка сред един груб и жесток свят.

*На книжния пазар от 19.11.2014г., цена 14,00 лв, стр. 344, книгата е самостоятелна.

1609588_894586940566207_6859351349513050

Коледният списък с желания на Тони Дейвис:
1) Да измъкна най-добрата си приятелка от психиатричната клиника.
2) Да живея някъде, където мазето не е пълно с ковчези... и то заети.
3) Да открия Единствения – моля, нека бъде висок, тъмен, красив... и жив.

Тази Коледа съвсем не е весела за Тони. Най-добрата ѝ приятелка е затворена в психиатрична клиника, след като разказва пред полицията, че е била нападната от вампири. Единственият начин Тони да я измъкне от там е да докаже, че кръвопийците наистина съществуват. Така тя започва работа като охрана при един нежив, но получава, повече отколкото е очаквала особено когато среща Иън МакФий – шотландски разбойник, който търси истинската любов.
Въпреки че е на повече от пет века, Иън изглежда и се държи като двадесет и седем годишен, спиращ дъха чаровник.
Как може един мъртвец да бъде толкова дяволски секси? Възможно ли е погрешният мъж да се окаже Единствения? Може ли една забранена целувка да доведе до вечна страст... Нужен е само миг под имела...

Откъс

Очаквайте на 09.12.2014, стр. 448, цена 13,99 лв, книга пета от поредицата Рискована любов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

190217z.jpg

Те са „Хората на херцога“ – детективска агенция, създадена от семейна гордост и неугасима страст… и излагат сърцата и живота си на опасност, за да разбулят всяка шокираща измама или скандално престъпление!

Максимилиан Кейл, херцог Лайънс, отдавна е погребал дълбоко в себе си скръбта по изчезналия си по-голям брат Питър. Но една загадъчна бележка от Тристан Боно, който уверява херцога, че брат му е жив, отвежда Макс право към очарователната Лизет Боно, незаконна дъщеря на виконт и сестра на Тристан. Скоро двамата потеглят към Париж, като се преструват на мъж и жена, за да потърсят Тристан, който също е изчезнал. И колкото повече време прекарват двамата заедно, толкова повече се убеждават, че титлите и разликата в общественото положение не представляват пречки пред страстта, любовта и доверието.

Очаквайте на 12.12.2014 г., стр. 320, цена 14,00 лв, книгата е първа от четирилогия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

whl.jpg

Очаквайте на 09.12.2014г. "Какво се случи в Лондон" от Джулия Куин, книга втора от поредицата "Бевълстоук".
Слухове и клюки... животворната сила на Лондон.

Когато Оливия Бевълстоук чува, че новият ѝ съсед може да е убил годеницата си, тя не вярва дори за секунда, но за да бъде напълно сигурна, решава да го шпионира. Така се озовава на пост до прозореца си, умело прикрита от завеси и часовници, чакайки... за да открие най-интригуващия мъж, който определено е намислил нещо.
Сър Хари Валънтайн работи в скучния отдел на Военното разузнаване, превеждайки документи от жизненоважно значение за националната сигурност. Той не е шпионин, но е преминал през цялото обучение за такъв и когато една красива блондинка започва да го следи от прозореца си, незабавно става подозрителен. Точно когато решава, че тя не е нищо повече от дразнеща, любопитна дебютантка, Хари разбира, че може би ѝ предстои годеж с чуждестранен принц, който вероятно крои заговор срещу Англия. Принуден да шпионира Оливия, Хари открива, че самият той може да се влюби в нея...

AtlantisUnmasked.jpg

Очаквайте на 09.12.2014г. "Разкриването на Атлантида" от Алиса Дей, книга четвърта от поредицата "Воините на Посейдон".

Преди единадесет хиляди години воините на Посейдон дали клетва да бранят човешкия род от онези, които дебнат през нощта. Но когато жена с древна дарба се осмелява да претендира за сърцето на един от най-свирепите воини на бога на моретата, светът, който познават, се изправя на кръстопът между желанието и мрака...
Белязан воин…
Алексий оцелява след две години, изпълнени с неописуемо мъчение в ръцете на богинята на вампирите. Сега обаче му е наредено да се съюзи с красива жена войн и да изпълни най-опасната мисия в живота си: да върне в Атлантида свещен скъпоценен камък, познат като Проклятието на вампирите. Без него Атлантида не може да се възроди над повърхността и да заеме полагащото ѝ се място. Но когато злото го заплашва, какво ще последва Алексий – дълга или сърцето си?
Потомка на богинята Диана...
Грейс е част от бунта срещу вампирите и шифтърите, които се опиват да превземат света ѝ. Тя и лъкът ѝ са смъртоносни, защото, когато се прицели, никога не пропуска мишената. Но внезапно вниманието ѝ е привлечено от един наранен атлантски воин, който вижда в нея оръжие, а не жената, която е. 
Когато хиляди животи са изложени на риск, дали страстта ще надделее, или целта ѝ ще бъде достигната?
Щом два свята се сблъскат… Атлантида ще се разкрие.

Taming.jpg

Очаквайте на 09.12.2014г. "Да опитомиш планинец" от Кинли Макгрегър.

Никой не може да нареди на темпераментна шотландска девойка, за кого да се омъжи! Но страховитият мъж, при когото тя бяга за защита, може да се окаже по-опасен за нейното сърце и по-труден за опитомяване отколкото, който и да е друг годеник!
За да избегне ужасната съдба на брак с мъж, когото не обича, Нора, племенницата на Елеонор Аквитанска умолява Юън МакАлистър – мъж, който всява страх у баща ѝ и годеника ѝ, да ѝ помогне в търсенето на защита при леля ѝ. Противно на добрата си преценка, Юън се съгласява да отведе Нора далеч от Англия, твърдо решен да я остави в ръцете на брат си. Въпреки миналото, което го измъчва и опасната ситуация, в която се намира Нора, скоро двамата откриват, че са безпомощно привлечени един към друг. Ще се осмелят ли да си навлекат гнева на мощния клан на бащата на Нора, или ще рискуват всичко в името на истинската любов…

HardAsItGets.jpg

Очаквайте на 09.12.2014г. "Тежко изпитание" от Лора Кей, книга първа от поредицата "Хард Инк".

Висок, тъмен и смъртоносен...

Неприятностите току-що прекрачиха прага на студиото за татуировки на Никълъс Рикси. Бека Мерит е сърдечна, секси и невинна – истинско изкушение за твърде измъчения Ник, който е оставил военната кариера зад гърба си, за да стане съсобственик на студиото за татуировки Хард Инк. Тя обаче е дъщеря на бившия му командир. Лоялността не му позволява да я отпрати. Още по-малко пък страстта, която изпитва към нея.

Бека се нуждае от Ник, защото подозира, че брат ѝ е отвлечен. Но никога не е предполагала, че ще го пожелае толкова силно. Когато разследването им се превръща в безпощадна война с организирана престъпна група, единствено Рикси може да я защити. И само тя е в състояние да излекува белезите в душата му, които никой друг не вижда.

Уааааау!!!! Плюс Коледно желание, която вече е обявена по-нагоре, но аз отново ще сложа корицата, защото много ми харесва...

AWCV.jpg

Кориците са уникални, а резюметата нямам думи...просто има за всекиго по нещо, а за мен всичките моляяя. Като видях толкова много книжки и то такива, които едва ли някога щях да мога да прочета ми се доплака от радост... Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

beliazana_hrm_1_2.jpg

издател: Еклиптик

17,99 лв.

Обвързан със задължения, смъртоносен и безпощаден, тъмнокосият Терон е лидерът на Аргонавтите – елитна група от воини, обречени да защитават света на безсмъртните от заплахите на подземния свят.

Още в мига, в който той влезе в клуба, Кейси знаеше, че този мъж е различен. Такива като него в реалния свят просто не съществуваха – с дълги до раменете коси, мускулесто тяло и хищнически маниер, под който прозираше опасност и греховност. И той търсеше нещо. Нея.

Тя беше тази, белязаната със знака.

Кейси трябваше да умре, за да може неговият народ да продължи да живее и да съществува. Терон има за задача да я отведе в своя свят. Но дори 200-годишният потомък на Херкулес не е достатъчно силен, за да устои на изумрудените ѝ очи и естествена привлекателност.

Скоро войната с чудовищата от подземния свят щеше да започне и Терон разбира, че трябва да пожертва онова, което желае най-много от всичко…

goreshto_sled_polunosht_hrm.jpg

16,99 лв.

Съблазнителен нощен свят…

Пациентите на психотерапевта д-р Емили Дрейк са склонни да бъдат малко необикновени. Вместо хора с криза на средна възраст или Едипов комплекс Емили лекува вампири с фобия към кръв и сукуби, търсещи смислени взаимоотношения. Но лечението на тези необикновени пациенти е наложило едно важно правило – никога не се доверявай на шифтър. Особено на такива, като детектив Колин Гит, чиито проблясващи очи и аура на хищник карат Емили да осъзнае колко много желае да загуби контрола си…

Тъмен и опасен глад…

Колин не може да се довери на доктора, заедно с който трябва да работи над случая с Нощния Касапин. Защото тя е единственият човек, който може да издаде тайната му – че той е шифтър-вълк. Интелигентна и очарователна, Емили пробужда у Колин диво желание, което опиянява и двамата и ги тласка към ръба…

Притаен в сенките, убиецът чака и дебне…

Нетърпелив да пролее кръвта на Емили и да вкуси от нейния ужас, той ще използва всички средства, за да я унищожи, като включи в отмъщението си и единствения човек, на когото тя се е научила да вярва…

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5c63996a8b2aaac6.jpg

ISBN: 9789542614036

Година: 2014г.
Страници: 320 стр.
Размер: 13х20
Тегло: 0.2800 кг.
Корица: мека
Цветност: черно/бяла
Език: български
Цена: 14,95 лв.

Луси прекарва лятната ваканция при леля си Сара в калифорнийското градче Самър Ривър. На купон у местния красавец Тристън тя едва не е изнасилена. Спасява я привлекателният Мейсън, който се превръща в неин ангел хранител. На следващия ден Тристън изчезва безследно. Носят се слухове, че е станал жертва на провалена сделка с дрога, но трупът му така и не е намерен.

Тринадесет години по-късно Луси се завръща в Самър Ривър за погребението на леля си. С течение на времето много неща са се променили, но не и чувствата й към Мейсън. Младата жена е влюбена в своя ангел хранител, който има частна агенция за разкриване на тежки престъпления. Той също не е безразличен към нея.
Двамата случайно откриват останките на Тристън, докато ремонтират камината на Сара. Но и още някой знае за извършеното преди години престъпление. Луси се намира в голяма опасност. Единствено Мейсън би могъл да я спаси отново...

Книгата е самостоятелна, излиза на английски през януари 2014г., все още няма дата за българското издание. Личното ми мнение е че звучи доста интересно, като всяка книга на авторката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1458710_1033500090010333_344438714434641

Очаквайте през януари: "Кралят", книга дванайсета от поредицата "Братството на черния кинжал" на Дж. Р. Уорд

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаквайте на 31.01.2015г от издателство Егмонт.

7829730s.jpg
Наричат го графът-дявол – мошеник, набеден за убиец, израснал из жестоките лондонски улици. Мъжете се страхуват от него, жените го избягват като проклятие. Освен една. Лейди Катрин Мабри рискува повече от репутацията си, сближавайки се с красивия Лусиан Лангдън, но няма друг избор. Би направила всичко, за да предпази тези, които обича – дори да преговаря със сатаната. Тя може да му помогне да получи всичко, което иска. Но това, което желае в замяна, ще застраши живота им. И когато опасността наближава, Катрин открива невероятно страстен мъж, а той - изключително смела жена.

7829728b.jpg

Два самолетни билета, една френска вила и начало на нещо неочаквано, или не съвсем.

Предложението е направено, залогът е хвърлен, сватба ще има, но преди големия ден трябва да има луда нощ. И къде е най-подходящото място за ергенска вечер. Вегас, естествено! Но дали ще се учудите, ако ви кажем, че планираният мъжки уикенд се проваля напълно, благодарение на две умопомрачителни красавици. А най-голямото изпитание тепърва предстои. Бенет и Клоуи са на път да проверят дали могат да издържат заедно достатъчно дълго, за да си разменят халки вместо хапливи думи.

Поредна среща с незабравимите двойки Макс и Сара, Уил и Хана и, естествено, Бенет и Клоуи, в три щури, луди, горещи и много романтични новели. Задължителни за всички почитателки на „Красивата“ поредица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

mig-predi-vinagi.jpg

Страстният бестселър, за който не важат табута.

Авторката на Миг преди никога предлага Миг преди винаги.

Преди пет месеца Камрин и Андрю, бягащи от лични проблеми, се запознават в автобуса. Двамата се влюбват, доказвайки, че когато на двама души им е предопределено да бъдат заедно, съдбата ще намери начин това да се случи.

В очакваното с нетърпение продължение на Миг преди никога Камрин и Андрю посрещат заедно всяка възможност, която животът им предлага, следвайки взаимната си любов към музиката. Но когато буреносните облаци надвисват над тях, връзката им е подложена на най-голямото от всички изпитания.

Докато Камрин се опитва всячески да притъпи болката от станалото, Андрю взема дръзко решение: за да си възвърнат предишния живот, двамата поемат отново на пътешествие около страната.

Заедно те ще преоткрият вълнението, страстта и копнежа и ще срещнат по-големи предизвикателства, отколкото някога са можели да си представят.

Очакваме на 31.01.2015г., книгата е втората и последна книга от поредицата, цена 16,90лв, и аз подскачам доволно и нетърпеливо от кеф!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През Февруари, може да очакваме "Избрах теб" от поредицата Чикаго Старс, вероятно това е първата книга.

1920152_1057469917613350_682302700450195

Нова историческа авторка, нямам търпение, пак през февруари от Ибис и с корица на Джон Пол :D

10444359_1057432797617062_85127128125360

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер и за двете книги! Февруари няма да е добър месец за банковата ми сметка :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, да, а мен списание "Журнал за жената" хем ме радва, хем ме дразни. Пускат наистина страхотни книги, ама ги имам всичките и няма какво да си купя ;(, обаче щом излезе венчилото си го купих нищо, че го имах. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ухааааа, Сара Маклейн!!! Изключителна, невероятна авторка! В последните месеци не съм се докопала до по-прекрасни от нейните романи - жизнени, забавни, вълнуващи, разтърсващи, просто блестящи! 0bb12b6bc6ca92a627e562d828b03158.gif

Великолепна новина - направо съм потресена от кеф! d4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a.gifАко и продължат да издават каквото и да е нейно, просто ще ги заобичам "Ибис" с пълна сила!0b8ee9956a774c350dd59ffd35948879.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ухааааа, Сара Маклейн!!! Изключителна, невероятна авторка! В последните месеци не съм се докопала до по-прекрасни от нейните романи - жизнени, забавни, вълнуващи, разтърсващи, просто блестящи! 0bb12b6bc6ca92a627e562d828b03158.gif

Великолепна новина - направо съм потресена от кеф! d4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a.gifАко и продължат да издават каквото и да е нейно, просто ще ги заобичам "Ибис" с пълна сила!0b8ee9956a774c350dd59ffd35948879.gif

Боби, не искам да те разочаровам, но като цяло не съм останала с впечатление, че от издателството имат планове да издават наред историческите поредици, както процедират с другите си заглавия. И "Прелъстителят" е втора от поредицата Дейвънпорт, "Дар от съдбата" пък е първа от Whirlwind Jamisons, но пък нищо не ни пречи да се надяваме. Пък и плюс това още преди месеци бяха обявили, че може да очакваме и роман от Теса Деър (https://www.goodreads.com/book/show/10429836-a-night-to-surrender?from_search=true), така че явно историческите романи тепърва ще са част от работата им, за което можем да сме повече от доволни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз вече не се оплаквам, първа, пета десета, квото пуснат стига да е историческо се радвам. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боби, не искам да те разочаровам, но като цяло не съм останала с впечатление, че от издателството имат планове да издават наред историческите поредици, както процедират с другите си заглавия. И "Прелъстителят" е втора от поредицата Дейвънпорт, "Дар от съдбата" пък е първа от Whirlwind Jamisons, но пък нищо не ни пречи да се надяваме. Пък и плюс това още преди месеци бяха обявили, че може да очакваме и роман от Теса Деър (https://www.goodreads.com/book/show/10429836-a-night-to-surrender?from_search=true), така че явно историческите романи тепърва ще са част от работата им, за което можем да сме повече от доволни.

Ехааааа, Пете, стискам всевъзможни палци наистина да издават и Теса Деър! И тя е в личните ми топ-любимки! "Ибис" как са се засиииили да издават все великолепни авторки на прекрасни исторически любовни романи, направо ша ги разцелувам с кеф. dcc7e68bd2f2edbd8ce3904a30561223.gif

"A Night to Surrender" е един от най-забавните романи, които съм изгризвала въобще. Още от първия ред започва такова здравеняшко забавление, дет главния - полковник от армията и придружаващите го трябва да се сражават със стадо неразбрани и заинатени овце на пътя, та чак до края на романа са смях необуздано бясно, потропвайки доволно с копитца.4ca1c4e135069a25e550731e317faf49.gif 

Божичкооо, от толкоз вълнуващи новини за все обичани авторки, ми иде да припкам от кеф! d4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехааааа, Пете, стискам всевъзможни палци наистина да издават и Теса Деър! И тя е в личните ми топ-любимки! "Ибис" как са се засиииили да издават все великолепни авторки на прекрасни исторически любовни романи, направо ша ги разцелувам с кеф. dcc7e68bd2f2edbd8ce3904a30561223.gif

"A Night to Surrender" е един от най-забавните романи, които съм изгризвала въобще. Още от първия ред започва такова здравеняшко забавление, дет главния - полковник от армията и придружаващите го трябва да се сражават със стадо неразбрани и заинатени овце на пътя, та чак до края на романа са смях необуздано бясно, потропвайки доволно с копитца.4ca1c4e135069a25e550731e317faf49.gif 

Божичкооо, от толкоз вълнуващи новини за все обичани авторки, ми иде да припкам от кеф! d4330e2d46d31f563fa44dcb0a00ac6a.gif

Сега се поразрових, обявиха A Night to Surrender през март 2014, но просто като информация, повече подробности не са издавали.

А като те гледам колко се ентусиазира за тези книги, да те питам, знаеш ли че очакваме до няколко месеца от Егмонт тази книга:

https://www.goodreads.com/book/show/6620670-the-chief?ac=1

Аз лично много се вълнувам за тази поредица, въпреки че е дългичка и малко се притеснявам да не я зарежат в процеса на издаване. Чакам с нетърпение и "В леглото на дявола", имам големи очаквания за цялата поредица на Лорейн Хийт.

Редактирано от Петето (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега се поразрових, обявиха A Night to Surrender през март 2014, но просто като информация, повече подробности не са издавали.

А като те гледам колко се ентусиазира за тези книги, да те питам, знаеш ли че очакваме до няколко месеца от Егмонт тази книга:

https://www.goodreads.com/book/show/6620670-the-chief?ac=1

Аз лично много се вълнувам за тази поредица, въпреки че е дългичка и малко се притеснявам да не я зарежат в процеса на издаване. Чакам с нетърпение и "В леглото на дявола", имам големи очаквания за цялата поредица на Лорейн Хийт.

Айййййй, да му се невидииии, така се зарадвах на Тесаааа b35d58523543defd23488f98891170aa.gif Дано пък някога ни огрее таз поредичка, толкова неистово исках да я оглозгам цялата. Сега ша са надявам търпеливо да докопам някога на руски и останалите освен A Night to Surrender  .f7aba2dade622045e352bd88990cf24e.gif

Пете, за поредицата на Моника Маккарти - Highland Guard само хубави неща се пишат. Не съм чела нито един роман от тази поредица, но авторката е великолепна, така че продължавам да потривам доволно ръчища.c4993e31cf749afb121e1f1728c48255.gif

Лорейн Хийт ми е напълно непозната авторка, надявам се да бъде една ободряваща изненада!

Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AtlantisRedeemed.jpg

Очаквайте новата книга от Издателство Тиара букс "Изкуплението на Атлантида", книга пета от поредицата "Воините на Посейдон" от Алиса Дей, на 20.02.2015г.

Воините на Посейдон са научили, че борбата за защита на човечеството води до неочаквани врагове... и съюзници. Но няма нищо по-неочаквано от връзката между прокълнат атлантски воин и една жена, чиито сетива улавят всяка лъжа...
Воинът без емоции…
Обречен от Посейдон преди хилядолетия на живот, лишен от чувства, проклятието на атлантския воин – Бренан, е разбито, когато среща Тиарнан – жена с древната дарба да разпознава истината. Привличането обаче се оказва смъртоносно, когато единствената, която не може да забрави, се превръща в тази, която никога няма да си спомни. Опасността тегне над съдбата на Атлантида, но дали неконтролируемото желание на един воин ще унищожи света? 
Жената, която вижда истината…
Работата на Тиарнан като разследващ журналист е напълно подходяща за уникалната й способност: умението да усеща всяка лъжа. Но когато разкрива, че учени провеждат ужасяващи експерименти с хора и шейпшифтъри, само неустоимият воин от Атлантида може да я защити от онези, решени да видят падението й. Когато бъдещето на света е в опасност, ще успее ли Тиарнан да се пребори дори със смъртта, за да спаси, заедно с Бренан, човечеството?
Когато истината и страстта се сблъскат… Атлантида ще бъде спасена.

Редактирано от BlackRose (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

diavol_prez_zimata_hrm.jpg

Дявол през зимата - книга 3 (Сезони на любовта)
от Лайза Клейпас    
издател: Ергон
Цена: 14,00лв

Четири млади жени влизат в лондонското висше общество и се свързват в таен съюз, за да си намерят съпрузи.

Дали третото от момичетата, които вечно подпират стените по време на танците, ще срещне сега своето щастие?

СДЕЛКА С ДЯВОЛА

Еванджелин Дженър, най-срамежливата от четирите, се оказва най-богата след получаване на наследството си. За да се измъкне от лапите на безскрупулните си роднини, Еви отива при развратния виконт Сейнт Винсънт с най-скандалното предложение: брак!

Репутацията на Себастиан е толкова опасна, че само трийсет секунди насаме с него биха съсипа ли доброто име на всяка порядъчна дама. Въпреки всичко, това пленително момиче се появява без придружителка на неговия праг, за да предложи ръката си. Да види „дявол по пладне“ (а в случая – през зимата) – Еванджелин е готова дори и на това, щом е нужно, за да държи Съдбата си в свои ръце.

Но предложението на Еви върви с условие: никакви любовни ласки след сватбената нощ. Тя никога няма да стане просто поредната жертва с разбито сърце на коравосърдечния съблазнител – което означава, че Себастиан ще трябва да се въздържа от досегашните си навици... или може би ще изгуби собственото си сърце за първи път в името на една чиста любов.

da_izmamish_smartta_hrm.jpg

Да измамиш смъртта - книга 3 (Под прикритие)
от Лори Фостър    
издател: Егмонт
Цена: 14,90лв

Привличането, което мъж изпитва към единствената жена, която не може да има, е на път да го забърка в големи неприятности.

Харизматичният Рауди Йетс не е от типа, на които момичетата отказват. Мистериозната красавица Ейвъри Мълинс има причини да се държи дистанцирано. Огънят между двамата наистина е горещ и младата жена е принудена да избира между сигурността, която най-накрая е открила, и страстта, за която винаги е мечтала.

Третата книга от поредицата ЛЮБОВ ПОД ПРИКРИТИЕ увлича читателя от първата страница и не го пуска докрай. Страст, омраза, невероятни герои и една голяма тайна.

sapernichki_hrm.jpg

Съпернички
от Джейн Фийдър    
издател: Ирис
Цена: 9,90лв

Когато Розамунд се присъединява към свитата на кралица Елизабет, амбициозният Френсис Уолсингъм принуждава младата си братовчедка да шпионира в частните покои на кралицата. За да й се отблагодари, обещава да й намери изгодна партия за женитба, без да знае, че Розамунд отдавна е изгубила сърцето си по придворния Уил Крейтън. Когато я разкриват, тя е заточена в Шотландия, за да служи на Мария Стюарт, и попада в смъртоносна вихрушка от придворни интриги и забранена любов.

Относно последнат акнига ще кажа, СТИГА С ТАЯ ДЖЕЙН ФИЙДЪР, ИРИИИС ДРУГИ АВТОРКИ НЯМА ЛИИИИИ :no-no:

Преди винаги си взимах книжките на Ирис, квото ще да са преводите и изказваният извътре, квато ще да е 5-та 10-та книга под ред без никакъв ред, купувах всичко. Новичко, историческо и не особено скъпо. Ама те вече освен джейн фийдър друго не пускат всяка втора, трета, пета книга са на тая авторка, а аз не мога да я дишам. НЕ Е ЧЕСТНО!!! :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10425030_432537520236045_349989358654739

Страници: 376

Цена: 16,90

Въпреки комуникативността си, Оливия е болезнено притеснителна с противоположния пол – обикновено не успява да събере кураж да доближи мъж, към когото проявява интерес. Преместването ѝ в Единбург поставя ново начало за нея. След като се увлича по един аспирант, тя решава, че е време да преодолее страховете си и да преследва желаното.
Нейт Сойър е чаровен играч, който никога не се обвързва, но е лоялен докрай към близките си приятели. Когато Оливия споделя с него неспособността си да завърже интимна връзка, той ѝ предлага да я обучи в изкуството на флирта и да я направи по-уверена в сексуално отношение.
Приятелският инструктаж в прелъстяване скоро се превръща в гореща и напрегната любовна история. Ала тогава миналото на Нейт надига глава и Оливия остава с разбито сърце. Щом Нейт осъзнава, че е допуснал най-голямата грешка в живота си, той трябва да се труди по-упорито отвсякога, за да накара своята най-добра приятелка отново да се влюби в него – иначе може да я загуби завинаги...

Вече на пазара.

dream-10.jpg

Формат: 14,5х21 см
Обем: 356 стр.
Меки корици
ISBN 978-619-157-105-5
Цена: 13,90 лв.

ИЗЛИЗА НА 24.02.2015

Добре дошли в Салвейшън, където един мъж, забравил какво означава думата „нежност“,
среща жена, която няма какво да губи...

ОТЧАЯНА МЛАДА МАЙКА

Рейчъл Стоун е отхвърлена от всички след разкритието, че покойният й съпруг, популярен телеевангелист, е присвоил няколко милиона долара от своето паство. Тя е разорена, без работа и трябва да  се грижи сама за петгодишния си син. Но е готова на всичко, за да опази детето си. Дори и да се изправи срещу…

ЕДИН МЪЖ БЕЗ СЪРЦЕ

Гейб Бонър, брат на най-изтъкнатия гражданин в града и легендарен куотърбек на „Чикаго Старс“ Кал Бонър, е преживял най-голямата трагедия, която може да сполети човек – загубил е своята съпруга и малкия си син. Единственото му желание е всички да го оставят на мира, особено отритнатата от обществото красавица, настанила се неканена в имота му. Тя има огнен нрав, талант за неприятности и дете, което събужда в него болезнени спомени...

Аз съм в тотален фалит този месец, освен Джамейка Лейн, Изкуплението на Атлантида и Да измамиш смъртта, ще си взема и "Знойни сънища", от Ибис бяха обявили за този месец и "Избрах теб" и "Негодник по неволя", а от Тиара Букс обещаха за края на февруари и "Мрачният рицар" от Кинли Макгрегър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв рцар какви 5 лева. Аз нощо не съм разбрала за книжка на кинли, да не подхващат следваща поредица? Братството на меча? Тя е много сбъркана, първата книга е сбирнщайн 3 или 4 произведения, после има още 3 книги от които последната е за Локлан МакАлистър, от предицата МакАлистър, която събирахме до сега. Ако почват тая поредица, дано да е книгата за Локлан, че поне всичките МакАлистър да се изредят :D

Редактирано от Ralna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв рцар какви 5 лева. Аз нощо не съм разбрала за книжка на кинли, да не подхващат следваща поредица? Братството на меча? Тя е много сбъркана, първата книга е сбирнщайн 3 или 4 произведения, после има още 3 книги от които последната е за Локлан МакАлистър, от предицата МакАлистър, която събирахме до сега. Ако почват тая поредица, дано да е книгата за Локлан, че поне всичките МакАлистър да се изредят :D

Ами поредицата на български си е обявена само като Братството на меча, издават я в тази последователност: https://www.goodreads.com/series/41334-brotherhood-macallister, явно пета и шеста книга са само за братството, седмата е за Локлан и с нея свършва поредицата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахаааа тук са ги обединили, ама иначе са 2 поредици. Поне съдейки по инфото във Fantastic Fiction, аз черпя инфо от там, все едно ми е imdb за книгите. http://www.fantasticfiction.co.uk/m/kinley-macgregor/

n91643.jpgn91644.jpgn91642.jpgn91646.jpg

Brotherhood of the Sword
1. Midsummer's Knight (2003) (in Where's My Hero?)
2. A Dark Champion (2004)
3. Return of the Warrior (2005)
4. The Warrior (2007)
n91640.jpgn138350.jpgn221550.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ADarkChampion.jpg

Очаквайте новата ни книга "Мрачният рицар", книга пета от поредицата "Братството на меча" от Кинли Макгрегър, на 28.02.2015г.

Безстрашни мъже, чиято преданост е един към друг, към угнетените и към тайното общество, известно като Братството на меча. Мъже, които никога не трябва да се предават на страстите и копнежите на благородните си сърца.

Дама на любовта
Красивата и миролюбива Роуина знае, че Страйдър от Блекмор е воин и като такъв трябва да го избягва. Но нещо гори в очите на този могъщ рицар – нещо, което не е срещала в никой от неговия вид – нежност и желание да обича и да бъде обичан. Въпреки това да влезе в света му, би било лудост и противоречи на всеки принцип, на който е подчинила живота си. Затова тя трябва да устои на копнежа си да се озове в прегръдките му.

Мъж на войната
Страйдър е принуден от дълга да се бие за правдата и никога не е чувствал нуждата от дом, докато погледът му не се спира върху изящните лице и тяло на несравнимата Роуина. Заклел се е да не познава любовта и не се осмелява да се поддаде на чувственото й очарование. Но когато са надвиснали предателства и опасности, благородният рицар трябва да бъде героят на нищо неподозиращата лейди, макар че действията му може да му струват честта, сърцето и забранената му мечта за щастие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...