Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ralna

Предстоящи и нови заглавия на книжния пазар

Препоръчан отговор

...

Иначееее да попитам, някой знае ли кога Плеяда ще пусне поредната доза Малъри? То вярно че книгата за Дрю и Габи всички сме я чели и препрочитали, амааа, все пак друго си е на хартийка. Чакам с притаен дъх да видя каква корица ще й сложат. Попринцип оригиналната корица е просто прелестна и ще е голяма грешка, ако не я използват, но кой знае, ще почакаме и ще видим.

И последно, помня, че някой по едно време беше намерил сайт от който измъкваше инфо, кои са новите книги на Ирис, тааа, ще помоля, ако някой знае къде пускат инфо да метне едно оче, стискам си палци и се надявам на втората книга от поредицата на Джил Барнет.

Инчеееее, здраво си се размечтала ;) Мали, малиииии, току виж ни споходила таз радост в близките месец-два, а пък март-април (пу-пу да им върви всичко по план) и "Тиара Букс" да се включат в купона с "Master of desire" от Кинли Макгрегър (божичко, обожавам тоз невероятно свеж и завладяващ роман - на моменти се хилех до посиняване, а на моменти сърцето ми се раздираше от болка) и "Среднощен танц" от Джулия Куин. Ей тогаз ша друсна един "майсторски" веселяшки танц с огрооомен кеф!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, не знам доколко е достоверно, но... Влюбен до безумие - февруари Master of disire- април Среднощен танц - май Нощни удоволствия - февруари Братството 7-април

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, не знам доколко е достоверно, но...

Влюбен до безумие - февруари

Master of disire- април

Среднощен танц - май

Нощни удоволствия - февруари

Братството 7-април

Кажи ми, че за Братството имаш предвид книгата за Ривендж. Чакам го с нетърпение този мъж

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи ми, че за Братството имаш предвид книгата за Ривендж. Чакам го с нетърпение този мъж

Нямам търпение за него , прекрасен е . Тотално съм влюбена в него , само малко ме притеснява това , че четох не много ласкави отзиви за книгата :no-no::ohmy::shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инчеееее, здраво си се размечтала ;) Мали, малиииии, току виж ни споходила таз радост в близките месец-два, а пък март-април (пу-пу да им върви всичко по план) и "Тиара Букс" да се включат в купона с "Master of desire" от Кинли Макгрегър (божичко, обожавам тоз невероятно свеж и завладяващ роман - на моменти се хилех до посиняване, а на моменти сърцето ми се раздираше от болка) и "Среднощен танц" от Джулия Куин. Ей тогаз ша друсна един "майсторски" веселяшки танц с огрооомен кеф!!!

Охооо една книга съм чела на Кинлито, тази дето я пуснаха Ирис, ама мнооого ми хареса. После разбрах, че Шерилин Киниън, новата авторка на Ибис всъщност е Кинли Макгрегър, явно като наша Аманда авторката пише съвременните и историческите романи под два разични псевдонима. И като стана на въпрос Нощни удоволствия - февруари дали случайно не е точно втората книга след Мечтан любовник на Шерилин? Ще е хубаво да го изчетем, малко прегледах фенпревода книжката ще е супер.

Боби я ми резюмирай тази "Master of desire" за какво иде реч?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам търпение за него , прекрасен е . Тотално съм влюбена в него , само малко ме притеснява това , че четох не много ласкави отзиви за книгата :no-no::ohmy::shock11:

Сакън, недей така. Рив е абсолютен пич, книгата му трябва да е пИрфектна просто

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете ме за неточностите, но нямах време и исках да напиша много информация. :shy11:

Да става въпрос за книгата за Ривендж, а Нощни удоволствия е всъщност Нощни ловци 2, тоест следващата след Мечтан любовник.

Ще излиза и втората книга за Чарли Дейвидсън - Second Grave on the Left, но още няма дата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сакън, недей така. Рив е абсолютен пич, книгата му трябва да е пИрфектна просто

Книгата трябва да е самото съвършенство , но четох мнения за самата книга и там се споменаваше , че действието било "претупано" :( А аз съм влюбена в него ,,,,,,,, ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.... И като стана на въпрос Нощни удоволствия - февруари дали случайно не е точно втората книга след Мечтан любовник на Шерилин? Ще е хубаво да го изчетем, малко прегледах фенпревода книжката ще е супер.

Втората е. Или по скоро първата, защото на някои места "Мечтан любовник" я срещам с номер 0.

Книгата е страхотна, на мен лично ми хареса повече от любовника мечта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втората е. Или по скоро първата, защото на някои места "Мечтан любовник" я срещам с номер 0.

Книгата е страхотна, на мен лично ми хареса повече от любовника мечта.

Ами аз само попрегледах фен превода, за да си задоволя любопитството, но тъй като обичам да чета на хартия, ще си чакам книжката, за да й се насладя пълноценно. Но дори и да е по-хубава, аз имам някакъв афенитет към първите книги, която и книга от дадена поредица да прочета първа, тя ми става любима, защото ме е накарала да харесам поредицата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книгата трябва да е самото съвършенство , но четох мнения за самата книга и там се споменаваше , че действието било "претупано" :( А аз съм влюбена в него ,,,,,,,, ;)

Ами ще се въоръжим с търпение и ще чакаме. Ама за това, че си влюбена в него, мноого моля ама аз съм първа на редичката (или поне имам намерение да се прередя най- нахално) :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Ама за това, че си влюбена в него, мноого моля ама аз съм първа на редичката (или поне имам намерение да се прередя най- нахално) :down:

Хич не ми се бутай напред!!! Аз вече съм там и ще си защитавам мястото ако трябва с зъби и нокти. Най вече нокти :wink12: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак всеки си има различни вкусове, но на мен много ми хареса книгата за Ривендж. :) Достойна част от поредицата. :tongue2: Ауу, само как не ми се чака до май за Среднощен танц. Първата книга много ми хареса и нямам търпение за следващата. Между другото току що завърших Мой до полунощ на Клейпас, 1-ва от поредицата Хатауей. Беше страхотна и се чудя дали няма дата за следващата. Умирам от желание да прочета книгата за Уин и Мерипен, а не искам да я чета на английски, не е същото усещане, като да четеш на бг! :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боби я ми резюмирай тази "Master of desire" за какво иде реч?

Един от най-прекрасните рицарски романи, които съм имала удоволствието да омета.Публикувано изображение Бащата на главната и главния са владетели на съседни имения и заради непрекъснати нападения над земите им, двамата взаимно се обвиняват пред краля в злодейства, грабежи и палежи над собствените си владения. И понеже на краля му писва от непрекъснатите им спорове, взема соломоновско решение: за да спре враждата между тях, за една година главната трябва да живее под опеката и във замъка на главния. А той се закле в честта си, че ще бди косъм да не падне от тиквата й. А главната е една страхотно-устата сладурана и кат разбра какви са ги надробили баща й и съседа им граф, каква гюрултия вдигнаааа, малиии, малиии, главния, горкия му се прищя да отпраши веднагически в неизвестна посока, само кат си представи, че туй чудо ще му се тропне на главата цяла година....Публикувано изображение Ама няма отърване от кралската заповед и за двамцата, а магнетичното привличане между тях се почувства осезаемо още от първата им среща и непрекъснато ескалира та чак имаш усещането, че вибрира при непрекъсаните сблъсъци между главните във всяка тяхна среща. Толкова силно, до болка непоносимо чувство ги свързва двамата, че в един момент си мислиш: айде да се награбват вече тез, че ще вземи да ми изпуши компа от взривоопасните им чувства. Инче, това е великолепен рицарски роман, в който има и невероятно забавни моменти, и много напрежение, динамика, а силата на чувствата между главните направо те разтриса от мощното излъчване - сякаш си бръкнал направо в контакта. С огромно нетърпение очаквам романа на БГ, дано "Тиара Букс" да спазят план-графика си, за мен това е едно отново много силно попадение на издателството. Стискам палци скоро да му се насладим!Публикувано изображение

Между другото току що завърших Мой до полунощ на Клейпас, 1-ва от поредицата Хатауей. Беше страхотна и се чудя дали няма дата за следващата. Умирам от желание да прочета книгата за Уин и Мерипен, а не искам да я чета на английски, не е същото усещане, като да четеш на бг! :(

Ооооо, в таз поредица имаш чуството, че се изкачваш по възходяща стълба: всеки следващ роман като че ли е по-добър от предходния, по-вълнуващ, по-обсебващ. Очаквам с грамаданско нетърпение 3, 4, и 5 книга от поредицата на БГ - направо са все хубавици ненагледни.Публикувано изображение Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един от най-прекрасните рицарски романи, които съм имала удоволствието да омета.Публикувано изображение Бащата на главната и главния са владетели на съседни имения и заради непрекъснати нападения над земите им, двамата взаимно се обвиняват пред краля в злодейства, грабежи и палежи над собствените си владения. И понеже на краля му писва от непрекъснатите им спорове, взема соломоновско решение: за да спре враждата между тях, за една година главната трябва да живее под опеката и във замъка на главния. А той се закле в честта си, че ще бди косъм да не падне от тиквата й. А главната е една страхотно-устата сладурана и кат разбра какви са ги надробили баща й и съседа им граф, каква гюрултия вдигнаааа, малиии, малиии, главния, горкия му се прищя да отпраши веднагически в неизвестна посока, само кат си представи, че туй чудо ще му се тропне на главата цяла година....Публикувано изображение Ама няма отърване от кралската заповед и за двамцата, а магнетичното привличане между тях се почувства осезаемо още от първата им среща и непрекъснато ескалира та чак имаш усещането, че вибрира при непрекъсаните сблъсъци между главните във всяка тяхна среща. Толкова силно, до болка непоносимо чувство ги свързва двамата, че в един момент си мислиш: айде да се награбват вече тез, че ще вземи да ми изпуши компа от взривоопасните им чувства. Инче, това е великолепен рицарски роман, в който има и невероятно забавни моменти, и много напрежение, динамика, а силата на чувствата между главните направо те разтриса от мощното излъчване - сякаш си бръкнал направо в контакта. С огромно нетърпение очаквам романа на БГ, дано "Тиара Букс" да спазят план-графика си, за мен това е едно отново много силно попадение на издателството. Стискам палци скоро да му се насладим!Публикувано изображение

Мхммм звучи много добре, обожавам рицарските романи. Мерси за преразказа мило. Ще го чакам с нетърпение :mark:

Иначе за "Мой до полунощ", честно казано започнах я ама ми изтъпя и я прехвърлих набързо за да разбера за какво иде реч. Не знам защо, но Лайза нещо ме нерви как пише. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"Master of desire" - определено е новата ми тръпка. Ще я чакам с нетърпение. Дано да излезе по график или дори по-рано :wink12:.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Бе за това има време, но ме заинтригува

Очаквайте на 17 февруари!

Мечтите на Джак и Мелиса Макгуейн да имат семейство най-после се сбъдват, след като осиновяват малката Анджелина. Девет месеца по-късно обаче едно телефонно обаждане разтърсва щастливия им живот. Биологичният баща на Анджелина – Гарет, не е подписал документите за осиновяване и иска да си я вземе обратно. Джак и Мелиса осъзнават, че ги чака тежка битка, когато научават, че бащата на Гарет е властният федерален съдия Морланд.

В отредените им три седмици да се разделят с дъщеря си семейство Макгуейн започват собствено разследване. Всяко късче информация за Морланд, което намират, рисува мрачна картина. Джак започва да се страхува, че мотивът за отнемането на Анджелина далеч не е бащинската любов. Доскоро щастливото семейство се оказва въвлечено в ужасяваща игра на заплахи, изнудване и измама. Когато започват да умират хора, става ясно, че истината е много по-страшна от едно дело за попечителство.

Джак и Мелиса ще стигнат докрай, за да защитят истината и живота на детето си – дори ако се налага да престъпят закона и да пролеят кръв.

Редактирано от Plqsak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой питаше за Малъри - информацията от Плеяда е за края на февруари. Шъ чакъми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой питаше за Малъри - информацията от Плеяда е за края на февруари. Шъ чакъми!

Е ми то ей го де го края на февруари, ще мине кат миг, като излезе хуквам да се докопам до нея :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Очаквайте през февруари "Вторият гроб отляво" - втората книга за Чарли Дейвидсън

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали сте го пускали, но аз не знаех че това е излязло:

Публикувано изображение

"Любов на разсъмване" един блестящ роман за забранена любов и дълго отхвърляна мечта, за страст, каквато се случва само веднъж в живота...

Той много би искал да я забрави...

Кев Мерипен копнее за красивата благовъзпитана Уинифред Хатауей още от времето, когато той е момче, чийто живот нейното семейство спасява на ръба на смъртта. Но симпатичният мургав младеж е човек с мистериозен произход - и се бои, че мракът на неговото минало би съкрушил деликатната, блестяща Уин. Така че Кев отказва да се предаде на съблазънта... и не след дълго Уин се оказва наранена и изтерзана от него при един изненадващ, опустошителен обрат на съдбата...

Може ли тя да го запомни такъв, какъвто е бил преди?

Тогава Уин се завръща в Англия... само за да открие, че Кев се е превърнал в коравосърдечен човек, решен да отхвърли любовта й на всяка цена.

Междувременно, привлекателен и съблазнителен ухажор гласи мрежите си около Уин. Време е Кев да направи своя ход - сега или никога. Но първо трябва да се изправи срещу опасната тайна на своята съдба - или рискува да загуби единствената жена, заради която живее...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Въпросите на сърцето

Емили Гифин

464 стр.

Цена: 15 лв.

Анотация:

На пръв поглед Теса Русо има всичко, за което една жена може да мечтае: красив, известен и заможен съпруг, две прекрасни децaа, близки приятелки, с които може да сподели тревогите на всекидневието или да избяга от тях. На Теса дори не ґ се налага да работи, затова се е посветила изцяло на грижите за семейното щастие. Въпреки че живее в същото бостънско предградие, Валъри Андерсън излежда пълна противоположност на Теса: тя е самотна майка на шестгодишния Чарли, отдадена е на кариерата си като адвокат, а единственият ґ приятел е нейният брат-близнак. Но един трагичен инцидент преплита съдбите на двете жени по съвсем неочакван начин, подлага ги на изпитание и ги принуждава да преосмислят представите си за семейството, любовта, верността и щастието. Увлекателен, проникновен и майсторски написан, новият роман на Емили Гифин ще ви накара да се замислите за истински важните неща в живота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото те има

Автор: Джанел Тейлър

ISBN: 978-954-000-0

Година: 2012

Издание: първо

Корици: меки

Някои тайни са потресаващи...

Когато годеникът на Айви Седжуик избягва от църквата в деня на венчавката им, тя не може да повярва какво й се е случило. Та нали Деклан я обича? Тираничният й баща, с когото тя е разделена и когото почти не познава, твърдо се е противопоставял на брака й, без да й обясни причината. Айви не знае какво да мисли... докато Грифин Фарго от отдел „Убийства” й обяснява, че Деклан е измамник, който се представя под различни измислени имена и има куп други „годеници”, чиито пари смята да присвои.

Други тайни са смъртоносни...

Задължението да съобщи на Айви невероятната новина е крайно неприятно за Грифин, но само тя може да му помогне да издири Деклан, преди измамникът да впримчи следващата си жертва. Лошото обаче е, че той е влюбен в Айви. И му е още по-трудно да бди над нея, особено след като уликите ги отвеждат към нови заподозрени. Опасностите дебнат отвсякъде. Единственото желание на Грифин е да приключи случая и да убеди Айви, че сърцето й му принадлежи.

Очаквайте книгата през март.

Публикувано изображение

Пленници на страстта

Автор: Джоана Линдзи

Страници: 304

Година: 2012

Издание: първо

Корици: меки

Габриел Брукс знае, че няма да намери лесно съвършения съпруг. Въпреки че баща й е помолил влиятелния Джеймс Малори да организира бал, на който Габриел да бъде представена на обществото, светският сезон отдавна е започнал и повечето желани кандидати са били впримчени от млади дами, търсещи брак. А пък ако се разбере, че Габриел е дъщеря на пират, тя със сигурност ще си остане неомъжена. Въпреки всичко красавицата открива подходящ мъж – американския морски капитан Дрю Андерсън.Обаче той не иска и да чуе за пирати, камо ли за брак. Какъв е изходът? Габриел отвлича кораба на Дрю и го взема в плен.

Книгата ще излезе в края на февруари.

Цена 13 лв.

Публикувано изображение

Заглавие Бягството Автор Делински, Барбара Националност американска Обем 368 стр. Подвързия мека Цветност черно-бяла ISBN 978-954-26-1066-3 Интернет цена 11.00 лв. Корична цена 12.95 лв

Очаквайте на 24 февруари!

Тридесет и две годишната Емили работи в престижна адвокатска кантора в Манхатън. Като студентка мечтае да се бори за благородни каузи в съда и да помага на онеправданите. Вместо това защитава интересите на големи компании, които могат да си позволят високите адвокатски хонорари.

С всеки изминал ден Емили все повече се отчуждава от съпруга си – Джеймс, който работи извънредно, за да покрие заемите им и да им осигури приличен жизнен стандарт. Двамата са женени от седем години и отчаяно искат дете, но са изгубили тръпката помежду си и желанието за интимна близост.

Забързаното ежедневие, непрестанният стрес и неудовлетворението от липсата на свободно време довеждат Емили до нервен срив. Един ден тя взема импулсивното решение да си тръгне от работа по-рано и... да не се върне. Емоционалното и физическото изтощение я карат да потърси убежище в живописното планинско градче Бел Вали, в което е прекарала едно незабравимо лято.

Болезненото завръщане е единственият начин Емили да преоткрие себе си и да реши какво иска от живота. Неочакваната среща с Джуд – първата й любов, я кара да преосмисли връзката си с Джеймс. И да осъзнае какво е необходимо, за да продължи напред и да бъде щастлива.

Публикувано изображение

Редактирано от viki_kati (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...