Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента ?

Препоръчан отговор

• Отговори 2,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да се.... Тяхна работа.

Мисля си за минусчетата, дето ми пляснаха. Хахах (: ))) Дел . Добре, че го направиха. Плеснете ми още едно минусче "анонимки", поне да стана bad girl, за да се опровергае приказката ми от факта, че ми

Кой се е*/ва с мойта репутация да го

Бой някой ял ли е напоследък се чудя в момента.

Тцъ...Ще ни почваш ли ? :)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво им става на тези рокаджии напоследък? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МНого късно започнах да ставам напоследък sad.gif

Що не дойдеш у нас, шИ го оправим...Колко ти трябва?:huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си...че се изморих да се будя до някой,че се уморих да задавам въпроси,да познавам за следващия,уморих се от асоциации.....:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си...че се изморих да се будя до някой,че се уморих да задавам въпроси,да познавам за следващия,уморих се от асоциации.....:P

Мда не е лесна нашата!Утре като ходим за хонорара ще искаме повишение! :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда не е лесна нашата!Утре като ходим за хонорара ще искаме повишение! :baby:

То май нещо се носи слух ....ама да видим.Може да ни изненадат за Коледа...хахахах

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мисля си за следната схема :

to_blog.jpg

и колко правилна е тя.....

p.s. и за теменужки си мисля, разбира се.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кефя се на новите си "обожатели", които ми редят минусчета и явно си мислят, че ще ме "зарадват", а не усещат, че наистина го правят :blink:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кефя се на новите си "обожатели", които ми редят минусчета и явно си мислят, че ще ме "зарадват", а не усещат, че наистина го правят :blink:

и ти ли подхвана минусите :blink:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и ти ли дойде на моето положение ? :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и ти ли подхвана минусите :blink:

аз не слагам ни минуси, ни плюспве, защото за мен е безсмислено ;) но се радвам, когато на мен ми ги редят :blink:

и ти ли дойде на моето положение ? :lol6:

мен ме "харесват" повече от тебе :P

п.п.днес съм далеч по-добре и не мисля да изпусна възможността за разходка и кафе, само да си намеря доброволец, че иначе ще подкравам насила :baby:

Редактирано от potrebitel (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мен ме "харесват" повече от тебе :baby:

п.п.днес съм далеч по-добре и не мисля да изпусна възможността за разходка и кафе, само да си намеря доброволец, че иначе ще подкравам насила :blink:

То много ясно, че тебе ще те аресват повече от мене - я съм толкоз грозен, че баща ми едно време, сигур` ме правил с обратната страна на члена си ..... :blink:

Търси си - навън времето е много хубаво , доколкото виждам през прозореца. Аз пък съм болнодетегледачодомакиньоперачогладачоготвач.

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и ти ли дойде на моето положение ? :blink:

Мисля си ти пък какво се оплакваш, я виж ква репутация си отпрал... :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дам...160 телефона на пожарната :blink: и аз съм се наредила добре :baby:

ти оплакваш ли се? искаш ли теб да те посмъкнем малко? :lol6:

чудя се дали да си оправя леглото, или да го оставя така днес :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:blink: моля? кой се оплаква?

ние си се кефим :blink: и до минусова репутация да стигна, все ми е тая и няма да спра да си пиша на воля :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:baby: моля? кой се оплаква?

ние си се кефим :blink: и до минусова репутация да стигна, все ми е тая и няма да спра да си пиша на воля :lol6:

Ти си пише бе, моме ! Кво ти пука :blink:

З***и ги тия минуси :P

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си пише бе, моме ! Кво ти пука :blink:

З***и ги тия минуси :lol6:

aбе, мило, не четеш ли, че хич ми не е, да не мислиш, че ми сриват достойнството или нещо друго, то пък и това оставаше. Когато искам оценка за нещо, си я получавам тези тук даже не са реални, затова няма как да ги зае*а, просто защото не съм ги взела присърце :blink:

в крайна сметка реших да се гътна в леглото за още около час, да си помръхтаря, а после може и до Кайлъка да ида :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване