Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента ?

Препоръчан отговор

Като те напъне,не може да откажеш.. :wors:

Мисля си в момента за една тема от едно време и не помня да си се изказвала в нея...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да се.... Тяхна работа.

Мисля си за минусчетата, дето ми пляснаха. Хахах (: ))) Дел . Добре, че го направиха. Плеснете ми още едно минусче "анонимки", поне да стана bad girl, за да се опровергае приказката ми от факта, че ми

Кой се е*/ва с мойта репутация да го

Мисля си, че искам кола. Кой има желание да ми подари? :eek:

Каруца за Коледа устройва ли те? :baby:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си дали пръчицата на добрата фея може да смогне с производството на автомобили за милионите желания на желаещите коли... 16b155faa8af005e534d2d92dfc62189.gif

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си дали пръчицата на добрата фея може да смогне

А бе, да ти кажа тя май смогва, ама ние не можем да смогнем с тези мижави заплати!:hush:

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе чудя се, да почнаи аз да правя някакви упражнения, че нещо нещата не вървят на добре...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мисля си защо ми е скучно, и как да се разнообразя ........нещо не ми се получава

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе чудя се, да почнаи аз да правя някакви упражнения, че нещо нещата не вървят на добре...

...какво не бих дала да кача само 2 или 3кг...Ще си умра недохранена, пък какъв апетит имам и кво плющене пада...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...какво не бих дала да кача само 2 или 3кг...Ще си умра недохранена, пък какъв апетит имам и кво плющене пада...

Какво не бих дала, да ти дам моите излишни 3 килограма, та да мирясаме и двете накрая :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво не бих дала, да ти дам моите излишни 3 килограма, та да мирясаме и двете накрая :baby:

kiss.gif

п.п. Колкото и интересна да е информацията ако сайта е на черен фон автоматично затварям!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си, че ставаме двама!

нали щеше да идваш да гледаш една?

мисля си защо ми е скучно, и как да се разнообразя ........нещо не ми се получава

прави упражнения за дупе - модерно е :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва усещам как алгор ще го коментира подобаващо :mad:

...чакам от 25 минути...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си как се сдобих с домашно червено. Ако пия внимателно ще имам до Коледа :mad:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е хубаво е направила

Таман ще имаш за коледа :mad:

сложих ги в хладилника щото нали червеното вино трябва да е с телесна температура като се пие :mad:

Редактирано от emmi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а аз съм в къщи...Започнах да си мисля ,че затъпявам необратимо. :)

...уплаших се много...хуквам навън...и днес няма да се прибера вкъщи...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо се прибрах от Свищов и се разкашлях и расополивих sad.gif

то пък човек да не излезе малко...

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване