Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента ?

Препоръчан отговор

• Отговори 2,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да се.... Тяхна работа.

Мисля си за минусчетата, дето ми пляснаха. Хахах (: ))) Дел . Добре, че го направиха. Плеснете ми още едно минусче "анонимки", поне да стана bad girl, за да се опровергае приказката ми от факта, че ми

Кой се е*/ва с мойта репутация да го

Вече стана банално... как може за трети път да ми се случва същото... ега ти късмета с приятелки... и с момчета...

как си бе, бебче?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре съм... защо да не съм добре?

нищо не казваш - става ли новия клас не става ли.... Как е положението с даскалята....

Бележника? Оценки има ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нищо не казваш - става ли новия клас не става ли.... Как е положението с даскалята....

Бележника? Оценки има ли?

Ами класа ми... е супер.. с някои изключения :D Даскалите... някои стават, други не...

Английския тая година нещо ми куца... а по математика получих първите си четворки за целия ми живот :D

И.. това е :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За едно красиво време, което ще настъпи...

За това си мисля и аз .....от доста време.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

поканена съм на рожден ден на човек когото не познавам :)

И какво от това, че не го познаваш?

Има хора, които излизат с 1-3 приятели (ако излязат с някого) и в последствие, ако някой им направи впечатление го черпят питие. Аз съм по същия начин, ако реша да го празнувам и то на заведение.

Редактирано от Someone_Else (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво от това, че не го познаваш?

Има хора, които излизат с 1-3 приятели (ако излязат с някого) и в последствие, ако някой им направи впечатление го черпят питие. Аз съм по същия начин, ако реша да го празнувам и то на заведение.

нещата са по-сложни. ЧРД-то е на 37-годишна жена, испанка /като си нямам на идея дали говори английски/, занимаваща се с театър за деца.

Въпрос: какво да и подаря?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нещата са по-сложни. ЧРД-то е на 37-годишна жена, испанка /като си нямам на идея дали говори английски/, занимаваща се с театър за деца.

Въпрос: какво да и подаря?

порцеланова кукла

elegant-porcelain-doll_10617.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

порцеланова кукла

elegant-porcelain-doll_10617.jpg

и аз си мислех за нещо такова. Но по-скоро да докопам някоя кукла от куклен спектакъл, който се е играл....

И освен това нещото трябва да не е обемно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си,защо няма като на другите сайтове опция "изтриване на акаунт"

Защото тук е така.

Ако не ти харесва - свържи се лично с администратора на сайта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес многото работа, няма да ме подмине, ми най-добре да спра да се почесвам, дето не ме сърби и да се захващам...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си днес е прекрасен слънчев топъл ден,идеален за разходка.

Мисля си още как довечера ще се почерпя :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хех, мисля си, че изкарах болестта само 2-3 дни в домашни условия. Ама нормално за мен при все всичко..

Мисля си и за това, че днес ще е трети ден, в който ще правя 200 коремни, 280 дупе (трябва да ги увелича) и си мисля за деня, в който ще е минал месец да видя резултата да се изкефя. То и сега си го усещам, пък за месец нямам търпение да го видя.

ЕДИТ: Ох, мисля си как ми се прияде бекон. Ох... чак усещам мириса и вкуса. Какво ми прещрака сега на това не знам.

Редактирано от Someone_Else (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си, че утре май пак няма да ходя на лекции..

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хех, мисля си, че изкарах болестта само 2-3 дни в домашни условия. Ама нормално за мен при все всичко..

Мисля си и за това, че днес ще е трети ден, в който ще правя 200 коремни, 280 дупе (трябва да ги увелича) и си мисля за деня, в който ще е минал месец да видя резултата да се изкефя. То и сега си го усещам, пък за месец нямам търпение да го видя.

ЕДИТ: Ох, мисля си как ми се прияде бекон. Ох... чак усещам мириса и вкуса. Какво ми прещрака сега на това не знам.

би ли ми обяснила това с 200-те коремни и 280 дупе/каквото и да значи това/ за какво ти е? :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване