Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента ?

Препоръчан отговор

Дам...Обидно е някак... :whist:

нищо - другата година :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да се.... Тяхна работа.

Мисля си за минусчетата, дето ми пляснаха. Хахах (: ))) Дел . Добре, че го направиха. Плеснете ми още едно минусче "анонимки", поне да стана bad girl, за да се опровергае приказката ми от факта, че ми

Кой се е*/ва с мойта репутация да го

мисля си за студеното време и за това, че ще трябва да включвам вече отопление и съответно си мисля за сметките за тока, което пък изобщо не ми подобрява и без това гнусното, предвид студеното време, настроение :)

/тук някъде трябва да има още запетаи .../

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си, кога най-накрая ще се изпарят всичките ми проблеми и няма да има за какво да мисля. Ако се случи, сигурно ще умра от скука :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ВИНС-а са в грипна,ебаси xD

Ти ако знаеш какво чудо е в поликлиниките в София :clap: И тук трябва да се обяви разпускане, щото е направо "манифестация"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти ако знаеш какво чудо е в поликлиниките в София :clap: И тук трябва да се обяви разпускане, щото е направо "манифестация"

ооо аз изоообщо няма да стъпя в поликлиниките xD Бях 3 дни домашно лечение xD И аз стискам палци да ни пуснат, ама УНСС-то и при ядрена атака ще учим xD сещаш се онова с хлебарките xD

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е гадно да ти излиза мъдрец ;(

Повярвай ми..още по-гадно е да ти го вадят с операция..и да те шият след това

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повярвай ми..още по-гадно е да ти го вадят с операция..и да те шият след това

ох първо да изтърпя да ми излезе после ще мсиля за ваденето ;):help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази вечер окончателно скъсах с мечтите си за кариера и голяма заплата , които бих получавал, ако бях приел предложението за работа, което ми направиха.

Мисля, че семейството ми явно е на първо място в ценностната ми система.

мда.

ще си остана тук , да се ядосвам за скапаната ни здравна система и да се занимавам с циганите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази вечер окончателно скъсах с мечтите си за кариера и голяма заплата , които бих получавал, ако бях приел предложението за работа, което ми направиха.

мда.

ще си остана тук , да се ядосвам за скапаната ни здравна система и да се занимавам с циганите.

За следващият си живот да знаеш - първо прави кариера, пък после семейство :help:

Че всичко да ти е 6 накрая ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..за момента на удолетвореност и пълнота като усещане за цялостност и завършеност...заедно с усещането за шир и свобода, слушайки 1 песен с фон на море/океан ...слънчевите лъчи отразяващи се в малките вълни... толкова хармонично и спокойно.

Редактирано от Someone_Else (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За следващият си живот да знаеш - първо прави кариера, пък после семейство :)

Напротив, много правилно е постъпил. По-добре с по-малко пари, но щастлив, отколкото обратното. По тоя случай се сетих за един малко гнусен, но верен виц:

Говорели си два глиста - баща и син. Подали се от дупката на плажа и наблюдават.

- Тате, какво е това жълтото по пода?

- Пясък, сине, пясък.

- Тате, а какво е това синьото по-нататък?

- Вода, сине, вода. Там е морето.

- Ееее, тате, че това много хубаво бе! А ние защо се завираме в този миризлив задник?

- Родина, синко, родина...

Та така..

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив, много правилно е постъпил. По-добре с по-малко пари, но щастлив, отколкото обратното. По тоя случай се сетих за един малко гнусен, но верен виц:

Говорели си два глиста - баща и син. Подали се от дупката на плажа и наблюдават.

- Тате, какво е това жълтото по пода?

- Пясък, сине, пясък.

- Тате, а какво е това синьото по-нататък?

- Вода, сине, вода. Там е морето.

- Ееее, тате, че това много хубаво бе! А ние защо се завираме в този миризлив задник?

- Родина, синко, родина...

Та така..

Ирония.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За следващият си живот да знаеш - първо прави кариера, пък после семейство :)

За следващия-може и да те послушам ;)

Сега съм обаче тук, и сега и трябва да се оправям както мога.

Днес има скапано пълнолуние и е пълно с откачалки от началото на дежурството.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За следващия-може и да те послушам ;)

Сега съм обаче тук, и сега и трябва да се оправям както мога.

Днес има скапано пълнолуние и е пълно с откачалки от началото на дежурството.

В следващия си живот, да знаеш, че имаш да ме черпиш ;)

П.П: И на мен пълнолунието ми действа така. Ти се радвай, че не съм си в Плевен :)

Сори - не загрях отначало.

Младежо, за мен парите и щастието никога няма да стоят на една везна и разбира се, че щастието е в пъти по-важно от шибаната монeтарна политика. Това, което казах на Доктора беше с примес на ирония...шегичка, дет се вика.

Лекции за това, кое е по-важно не са ми нужни. Мерси ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мда.

Е, добрата новина е, че си оставаме с връзки в Плевенската болница :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За маскирани хора и за това, че тази сутрин по улиците беше страшно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За маскирани хора и за това, че тази сутрин по улиците беше страшно...

А ти сложи ли си маска?:rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване