Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента ?

Препоръчан отговор

Ако кихна още 2 пъти ще започна да се притеснявам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да се.... Тяхна работа.

Мисля си за минусчетата, дето ми пляснаха. Хахах (: ))) Дел . Добре, че го направиха. Плеснете ми още едно минусче "анонимки", поне да стана bad girl, за да се опровергае приказката ми от факта, че ми

Кой се е*/ва с мойта репутация да го

би ли ми обяснила това с 200-те коремни и 280 дупе/каквото и да значи това/ за какво ти е? :wors:

Аз си представих (импулсивно) как корема и се носи с 200 по магистралата, а дупето и отива към Студентски град в автобус номер 280...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си представих (импулсивно) как корема и се носи с 200 по магистралата, а дупето и отива към Студентски град в автобус номер 280...

Аз си мисля за 280 килограмово прасе :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то щото се фъшкаш с дезодорант "Импулс" :P

Аз си мисля за 280 килограмово прасе :)

супер ще е за коледа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почвам да угоявам пресето ,че няма време :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За малко да подпаля апартамента! :P Човек не трябва да продължи да готви, след като е вечерял и вече му се спи. Ще си го запиша на жълто листче и ще го лепна на монитора :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За малко да подпаля апартамента! :cool: Човек не трябва да продължи да готви, след като е вечерял и вече му се спи. Ще си го запиша на жълто листче и ще го лепна на монитора :)

Дай на мъжът си :P

ти направо закъсня

Е ,сега ме светнаха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

би ли ми обяснила това с 200-те коремни и 280 дупе/каквото и да значи това/ за какво ти е? :engagementring2:

А, ми, извайвам тяло. : )

Хехе 280 повторения общо, а иначе на серия по 40.

Днес успях 300 коремни и 10х40 за дупе. Краката и там бая. Общо взето имам си една цел и си я гоня засега.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, ми, извайвам тяло. : )

Хехе 280 повторения общо, а иначе на серия по 40.

Днес успях 300 коремни и 10х40 за дупе. Краката и там бая. Общо взето имам си една цел и си я гоня засега.

Мда, с коремните преси бързо се свиква..а и наистина извайват

аз правех по 300, 7 дена след като родих...

ама това за дупето и аз не разбрах какво е и как се прави :engagementring2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Студентски град - "мерси". Някакви пияни момченца и момиченца - "благодаря". Не е никак студентски.

Богата фантазия да го кажем така.

Мда, с коремните преси бързо се свиква..а и наистина извайват

аз правех по 300, 7 дена след като родих...

ама това за дупето и аз не разбрах какво е и как се прави :engagementring2:

А, ми, онези упражнения, където си в легнало положение, таза изнесен нагоре и правиш интензивни изтласквания нагоре, без да смъкваш дупето до земята за почивка. Така по 40 повторения на 1 серия. Общо днес ги направи 10 серии от по 40 повторения. Усеща се, но засега е просто усещане за ефект. Видими резултати предполагам след 2 седмици или месец - не знам точно. Ще видим.

Редактирано от Someone_Else (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Студентски град - "мерси". Някакви пияни момченца и момиченца - "благодаря". Не е никак студентски.

Богата фантазия да го кажем така.

Мисля си дали си ми сърдита или просто не харесваш Студентски град...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кой, кого, защо и за какво е взел, но на мен лично ми стана адски досаден тоя младеж. Непрекъснато е едно мрънкане, едно точене на жалостивие и горчиви сълзи по собствената му репутация и уж не му пука, ама всяка втора реплика му е за това. С цялото си това поведение предизвиква все повече неприязън и досада в хората тук (за другите не знам, но у мен със сигурност) и защото съм адски прям и нямам какво и от кого да крия, то да си кажа, че следващите му 30-40 минуса ще са от мен. Предполагам, че тези, които до сега му подсигуриха този резултат също нито го мразят, нито им дреме кой е и от къде е. Или поне така си мисля.

пп. И в реда на горните ми мисли да не пропусна да споделя, че става дума за FEarBG.

И аз след 20 страници, които имах да наваксам, да попадна на нещо интересно О.0

Значи тоя младеж освен че само мрънкаше, че е навъртял ужасна репутация, беше баси и професора. Всичко знае, всичко може, кой като него ?!! Няма равен просто. Чрез неговото деспотично държане се чуваше само едно опиянение от правотата на собственият му глас, който винаги е укоряващ и показва пътя на 'необразованите'. Да не говорим, че не зачиташе никакво чуждо мнение и дори останалите хора като личности. Всичко се беше превърнало с един фарс, че земята се върти около него и останалите едва ли не са просто пионки, които могат да бъдат манипулирани и 'образовани'.

А може би най-добрата новина за всички ни е тази, че повече няма да пише тук. Разбрах, че профилът му е блокиран поради въздействието на 2 шишета домашна ракия и кисело зеле, които съвсем елегантно са го предразположили да направи една късна серенада по адрес на админа, заради която останалите модератори са избухнали в невиждан яд и ревност и са решили да го отстранят от форума. За да се избегне публичност, случаят не е обявен официално, така че просто 'вервайте' ми. :engagementring2:

Що се отнася до гореспоменатото лице,от непотвърден източник разбрах, че вече смята да не изтезава мирните потребители на калдата със словесните си атаки, поради грубото им и не етично естество. Смътно долових, че май им желае успехи, здраве, късмет и всичко в този ред.

Поздрави, FEarBG... аа този де, TheJoker...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си дали си ми сърдита или просто не харесваш Студентски град...

Хихихи (: .

Не съм ти сърдита - за к-во.

Иначе Студентски е за забавление и то, ако си почитател на клубове, както едно време - с цигарен дим, пияни блуждаещи погледи, танцуващи и жадни за нощен живот момичета и момчета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз след 20 страници, които имах да наваксам, да попадна на нещо интересно О.0

Значи тоя младеж освен че само мрънкаше, че е навъртял ужасна репутация, беше баси и професора. Всичко знае, всичко може, кой като него ?!! Няма равен просто. Чрез неговото деспотично държане се чуваше само едно опиянение от правотата на собственият му глас, който винаги е укоряващ и показва пътя на 'необразованите'. Да не говорим, че не зачиташе никакво чуждо мнение и дори останалите хора като личности. Всичко се беше превърнало с един фарс, че земята се върти около него и останалите едва ли не са просто пионки, които могат да бъдат манипулирани и 'образовани'.

А може би най-добрата новина за всички ни е тази, че повече няма да пише тук. Разбрах, че профилът му е блокиран поради въздействието на 2 шишета домашна ракия и кисело зеле, които съвсем елегантно са го предразположили да направи една късна серенада по адрес на админа, заради която останалите модератори са избухнали в невиждан яд и ревност и са решили да го отстранят от форума. За да се избегне публичност, случаят не е обявен официално, така че просто 'вервайте' ми. ;)

Що се отнася до гореспоменатото лице,от непотвърден източник разбрах, че вече смята да не изтезава мирните потребители на калдата със словесните си атаки, поради грубото им и не етично естество. Смътно долових, че май им желае успехи, здраве, късмет и всичко в този ред.

Поздрави, FEarBG... аа този де, TheJoker...

Баце, отново се вкара в неква алтруистична драматургия.

Шишета с ракия у тая държава е имало, има и пак ще има. Същото се отнася и за зелето. Ама никой никого за нищо не е предразполагал и ако искаше да се поинтересуваш наистина кое как е, щеше да знаеш. В яд и ревност никой не е избухвал, щото на админската врата пише "С леснозапалителни предмети и барут - до тук!". Останалото ти творение е за темата "С кой от форума искате да правите секс" и бая мислех дали да го преместя там писанието ти, ама айде за сега да седи тъдява.

Иначе нежно бъркаш "досада" с "омраза". Това, че съм един искрен човек не знам дали ме прави мразещ , груб и неетичен.

Остани си със здраве и моя съвет е ако ти е кеф, да не си биеш камшика от тук. Ако така си решил - успех в начинанията ти и живота.

пп. Апропо, не знам дали са ти доложили, ама утре вечер лично ще се подмажа на админите. Тва е щото съм подмазвач и си решавам проблемите във форума тихомълком, без гласност и никва демокрация. Сори, ама съм привърженик на тоталитаризъм-а в цялото му великолепие. Но определено няма да мина с домашнярка и зеле, а минимума е Джони с черен етикет, чеверменце и 2-3 буренца червено винце, гарнирани с дузина суджученца на гребенче. 0f2cb5e051394572fc7cc0f4f404061b.gif5de6a4a1928cb40aa547ea9cba2ee65b.gif

Чюфстфай се поздрАвен.

Хихихи (: .

Не съм ти сърдита - за к-во.

Иначе Студентски е за забавление и то, ако си почитател на клубове, както едно време - с цигарен дим, пияни блуждаещи погледи, танцуващи и жадни за нощен живот момичета и момчета.

Такива са клубовете, да. Въпроса е, че докато един индивид пуши, пие и предпочита омъгленото съществуване пред осъзнатата борба с цел в живота, всичко му е ок.

С годините някои от описаните затъват все повече в блатото на посредствеността, а други изплуват и осъзнават колко време (и не само) са изгубили от живота си.

Монетата винаги има две страни.

А хората понякога харесват ези, друг път тура.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За моето Слънчице,лека нощ novobranec

zmweby8odf.gif

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си тези двете как пък ме усетиха че за тях си мисля.......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малката само ,но сигурно спинка утре е на у-ще! :)

Мисля си...права си.

Мисля си тези двете как пък ме усетиха че за тях си мисля.......

Хахаха...мисля си-не го мисли.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си...права си.

Хахаха...мисля си-не го мисли.

Мисли ли го ,мисли ли го ... :)

Редактирано от Evva (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля ...може и да мисли...май...:)

Мисли май ,така смятам . :)

Често ражда гениални идеи ,явно има наличие на мисловна дейност и не каква да е. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване