Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

lost in

Всичко за продуктите на Comodo 4 AV / IS -част 1

Препоръчан отговор

Мда, мяза малко на нашите спорове.Всеки си знае неговото, но с нищо не оборва опонента, хаха.':)' Ето я снимката, за която Chris от MRG не може да даде сносно обяснение Публикувано изображение Това е шот от видеото на MRG.Nvidia uninstaller utility преодолява комодо? Аз определено ще ползвам новата версия, нека е кофти.=)

Може би трябва да повтори теста , но преди това...

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не знам,но за мен това си е чиста проба опит от страна на MRG да очернят Комодо и то не за първи път ... Какви ли интереси се крият зад тези опити?Времето ще покаже- надявам се :baby: Ще се избият за тоя пазар ей :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да бъдат изтрити събитията от антивирусната защита ?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах си Comodo firewall, но червената тема не ми харесва. Бихте ли казали от къде да си сваля "оная" черна готина тема? :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Инсталирах си Comodo firewall, но червената тема не ми харесва.

Бихте ли казали от къде да си сваля "оная" черна готина тема? :cool:

Ето :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Как се сменя темата ?

Ами просто я слагаш в директорията на Комодо където пише themes и после от допълнителното меню я сменяш и рестартираш програмата :cool:Не съм с нея сега да ти качна шотове та ако някой колега може :cool: Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами просто я слагаш в директорията на Комодо където пише themes и после от допълнителното меню я сменяш и рестартираш програмата  ':cool:' Не съм с нея сега да ти качна шотове та ако някой колега може':cool:'

Това е достатъчно.Сега ке я пробвам и ке пишам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да бъдат изтрити събитията от антивирусната защита ?

Публикувано изображение

Само ръчно.%ProgramData%\Comodo\Firewall Pro\cfplogdb.sdb(cislogs.sdb, евентуално)

Ще си заминат всички логове, обаче, не само от антивирусната.Трябва да дадеш exit от tray, за да можеш да ги изтриеш.

Новата бета работи перфектно при мен, за момента.:whist:

Редактирано от clonnning (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новата бета работи перфектно при мен, за момента.:lol6:

Как така днес работи при теб перфектно,нали не беше доволен и ти зацикляше на X64 ? Днес щяло да излиза нова бета,поне така беше споменал?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как така днес работи при теб перфектно,нали не беше доволен и ти зацикляше на X64 ? Днес щяло да излиза нова бета,поне така беше споменал?!

Нали това казвам-новата.:lol6:)5.0.157302.1066

Мисля, че е възможен ъпдейт през самата програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали това казвам-новата.:baby:)5.0.157302.1066

Мисля, че е възможен ъпдейт през самата програма.

Абе и аз това си помислих,дай връзка за изтегляне де! :ph34r:

П.с. Чрез самата програма не става при мен,дава ми че такъв файл няма.т.е. някаква грешка е това :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе и аз това си помислих,дай връзка за изтегляне де! :ph34r:

Заповядай.:ph34r:

x64>>> http://download.comodo.com/cis/download/installs/1000/standalone/cispremium_installer_x64.exe

x86>>> http://download.comodo.com/cis/download/installs/1000/standalone/cispremium_installer_x86.exe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой друг има ли този проблем и докладван ли е ?

Аз го имам този проблем с последната beta нещо се обърка!

Забавя ми браузъра Mosilla при стартиране го бави адски и зарежда трудно и това е на моменти !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз го имам този проблем с последната beta нещо се обърка!

Значи е за докладване тогава :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Да и при мен го има проблема, но погледнете глобалните правила на стената - такива са все едно е избрана средната (втората) опция при стелтване на портовете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен го няма този проблем>>> Публикувано изображение

И да, URIEL. признавам, че comodo, в дадения случай(PC Defender), не се е представил добре, но вземи да разбереш, че това е бета версия.Разискваха се и други пробойни, както и пропуски, но екипът, който се занимава с програмата е наясно и във финалната версия нещата ще са коренно различни.Та те още не са добавени antispyware сигнатурите, за които се говори от доста време.Няма място за спор и заяждане с ''комодко'', защото още се ''полира''.Дай да го плюем, след като излезе финалната версия.:)

Ето тук се разисква конкретният проблем>> https://forums.comodo.com/beta-corner-cis/comodo-internet-security-501573021066-beta-released-t60016.0.html;msg422366#msg422366

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...