Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

lost in

Всичко за продуктите на Comodo 4 AV / IS -част 1

Препоръчан отговор

Въвели са много полезна опция която има Касперски  и много ми се искаше да я има и Комодо   :ph34r:

Публикувано изображение

Ако се стартира файл дори при тези настройки 

Публикувано изображение

но не присъства в списъка на Комодо

Публикувано изображение

ще бъде блокиран

Публикувано изображение

mihnev_sz , лично за мен единствената защитна програма която е по-лесна за ползване от Комодо до момента е Norton.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

mihnev_sz , лично за мен единствената защитна програма която е по-лесна за ползване от Комодо до момента е Norton.

Да ти предложа още една, в такъв случай.Още по-лесна и от двете, за които говориш, а не по-малко ефективна>>> AppGuard

http://www.blueridgenetworks.com/products/appguard.php

:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Абе не знам ама новата 5-ца впечетлява има си cloud сканиране при което доста бързо изключва съмнителните файлове и ги мести в безопасната зона -без моя намеса е има и случай в които такава се налага, но е добра ... Доста голям напредък за Комодо :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе не знам ама новата 5-ца впечетлява има си cloud сканиране при което доста бързо изключва съмнителните файлове и ги мести в безопасната зона -без моя намеса е има и случай в които такава се налага, но е добра ... Доста голям напредък за Комодо  :)

От това което пише Melih в блога си се разбира че целта им е да предоставят не самопо-добра и лесна за ползване защита от Symantec но и безплатна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

От това което пише Melih в блога си се разбира че целта им е да предоставят не самопо-добра и лесна за ползване защита от Symantec но и безплатна.

Голямата надпревара между тях е в плюс за нас -а 5 версия е още бета и впечатлява какво ли остава за финала... Изумен съм просто и аз я тествам че ме кефи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какво се отличава Про пакета на Интернет секюрити продуктите на Комодо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

С какво се отличава Про пакета на Интернет секюрити продуктите на Комодо?

Тук можеш да видиш http://forums.comodo.com/news-announcements-feedback-cis/differences-cis-premium-pro-and-complete-t57273.0.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще може ли някой да ми каже как да настроя Comodo Аntivirus 4.1 free,като засече вирус,автоматично да трие гадината.А,и да сканира файловете който се свалят от браузъра. Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VESSSKO95 

Ще може ли някой да ми каже как да настроя Comodo Аntivirus 4.1 free,като засече вирус,автоматично да трие гадината.А,и да сканира файловете който се свалят от браузъра.

Мерси предварително!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще може ли някой да ми каже как да настроя Comodo Аntivirus 4.1 free,като засече вирус,автоматично да трие гадината..

Няма такава опция,пък и не ти и трябва! Рисковано е при едно FP и нещата се омазват,затова не е препоръчително да се трие директно,първо в изолатора(карантина) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Comodo V5 2011 без нито 1 пропуск! :)

http-~~-//www.youtube.com/user/languy99

Да бе ... я виж във съседната тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Comodo 5 не е преведена изцяло на БГ голяма част от изскачащите прозорци не са преведени и не малка част от самото меню на програмата,предполагам,че Dumper ще им докладва !

Иначе като за beta се държи невероятно добре,има малко закъснение в сканиращия антивирусен енджин в реално време,но това ще го оправят към 20-и август! Anti-spyware модула също тогава !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, малко по-реално, моля.Бетата има сериозни бъгове и проблеми.Очаква се нова версия, най-късно във вторник, дори линковете за сваляне са премахнати.

Because of a critical bug in antivirus engine, we removed the links. We will issue the fixed links on monday or tuesday again. Sorry for the inconvenience.

https://forums.comodo.com/beta-corner-cis/comodo-internet-security-501569851061-beta-released-t59793.0.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, малко по-реално, моля.Бетата има сериозни бъгове и проблеми.Очаква се нова версия, най-късно във вторник, дори линковете за сваляне са премахнати.

https://forums.comodo.com/beta-corner-cis/comodo-internet-security-501569851061-beta-released-t59793.0.html

Аз споменах по-горе ,за мен това е бъг,като за първа beta! Това го установих сам в темата с подпомагането,нямаше нужда да ми го натякваш! :instant hit:

Имайки на в предвид,когато тествах Comodo4 beta имах два краша,тук няма! Поведението и е много по- добро от предходната Comodo4 бета версия,това имах на в предвид! Сериозни проблеми не съм установил касаещи правилната и безпроблемна работа като цяло на Windows в случая 7.

И аз моля,за по сериозни неща да се докладва! При първа бета няма нужда от "козметични" доклади,които в случая не са малко и са напълно маловажни в този си период на тестване в случая и затова няма да ви обърнат във форума внимание за подобни доклади в самото начало !

П.с. А това че са променили датата ,това е добре!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То беше насочено по-скоро към asdfag, който се радваше като малко дете.:instant hit:))Лошо няма, обаче има доста да се доизпипва програмката.Едва я изтраях ден и половина, компютърът ми беше почти постоянно ''замръзнал''.Нововъведенията са доста и е нормално да има проблеми.;))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошо няма, обаче има доста да се доизпипва програмката.Едва я изтраях ден и половина, компютърът ми беше почти постоянно ''замръзнал''.Нововъведенията са доста и е нормално да има проблеми.:blink:)

Ти си с 64 битова ОС,там нещата може да са малко по различни,аз я пробвах за малко и наистина "зацикляше" при стартиране на браузъра(Mozilla) най-вече или когато реша да изтрия по-голям файл в коша ,но не и при 32 битовата,там си върви гладко за сега! :)

То беше насочено по-скоро към asdfag, който се радваше като малко дете.:))) проблеми.:))

Аз няма как да разбера към кого се обръщаш,когато се обръщам към някой,аз му цитирам коментара за да се разбере,не че има кой знае какво значение в случая .....но както и да е аз съм доволен от тази първа бета!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,интересува ме дали ще бъде възможно надграждане след като се появи CIS 5, или ще трябва да се инсталира на чисто?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си с 64 битова ОС,там нещата може да са малко по различни,аз я пробвах за малко и наистина "зацикляше" при стартиране на браузъра(Mozilla) най-вече или когато реша да изтрия по-голям файл в коша ,но не и при 32 битовата,там си върви гладко за сега! :)

Аз няма как да разбера към кого се обръщаш,когато се обръщам към някой,аз му цитирам коментара за да се разбере,не че има кой знае какво значение в случая .....но както и да е аз съм доволен от тази първа бета!

Мхм, затова казах ''по-скоро'', демек не само към него, но най-вече.:line dance:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подбрани тапети,на мен лично ми харесват! :)

Download: http://dox.bg/files/dw?a=9ed3f1c744

Здравейте,интересува ме дали ще бъде възможно надграждане след като се появи CIS 5, или ще трябва да се инсталира на чисто?

Запиши си конфиг. файлове(настройките и правилата) и после само ще ги импортираш,когато сложиш на чисто новата версия!

Публикувано изображение

Надграждане за сега няма,поне аз не съм срещал да става въпрос!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Malware Research Group и Комодо отново във война ... Според MRG новата версия на Комодо е лесна за преодоляване

и експлойт който преодолява напълно и версия 4 http://www.youtube.com/watch?v=4AYeIDI4CB4&NR=1 И преди да почнете да викате че нарочно очерням програмата вижте че друг е повдигнал въпроса тук https://forums.comodo.com/beta-corner-cis/comodo-internet-security-5-bypassed-by-mrg-t59833.0.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, мяза малко на нашите спорове.Всеки си знае неговото, но с нищо не оборва опонента, хаха.:))Ето я снимката, за която Chris от MRG не може да даде сносно обяснение>>> Публикувано изображение Това е шот от видеото на MRG.Nvidia uninstaller utility преодолява комодо?

Аз определено ще ползвам новата версия, нека е кофти.=)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Мда, мяза малко на нашите спорове.Всеки си знае неговото, но с нищо не оборва опонента, хаха.:baby:)Ето я снимката, за която Chris от MRG не може да даде сносно обяснение>>> Публикувано изображение Това е шот от видеото на MRG.Nvidia uninstaller utility преодолява комодо?

Аз определено ще ползвам новата версия, нека е кофти.=)

Определено мяза на нашите спорове, но тук аз не изказвам мое мнение, а просто цитирам какво съм прочел .... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И преди да почнете да викате че нарочно очерням програмата вижте че друг е повдигнал въпроса тук... 

Аз няма да ти викам, че очерняш програмата, но с две думи тестовете са направени с дефаулт настройки на CIS, нали.... 

Мисълта ми е, че точно тази програма е за по-напреднали потребители, и едва ли някой от тях ( след толкова много и подробни статии и ръководства за засилване на настройките на комодо) ще остави нещата по подразбиране, пък и родителския контрол да не е включен.....

Въпреки всичко, мисля че рисърчарите на комодо няма да оставят нещата без отговор.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...