Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

BitDefender - въпроси, проблеми, дискусия (обединена)

Препоръчан отговор

Има си предимствата и недостатъците. В новата версия са наблегнали на "удобство".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 735
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Bitdefender 2014   x86 Bitdefender 2014 Antivirus Plus   Bitdefender 2014 Internet Security   Bitdefender 2014 Total Security   x64 Bitdefender 2014 Antivirus Plus   Bitdefender 2014 Inter

Мисля , че тази настройка . Поне при мен след като я направих праща откритите зарази в карантината. Между другото може да прегледаш тези : http-~~-//www.youtube.com/watch?v=W4IbPS4F7zo http

проблема е решен!Всъщност се оказа че не е в настройките на програмата,а самата програма има такъв бъг.Не предполагах че проблема може да е в програмата като такава..затова се подведох.Обещават да ра

Публикувани изображения

В новата версия са наблегнали на "удобство".

Колкото по-сложна и многопластова става защитата, толкова повече на преден план ще излиза именно "удобството" за работа с дадена програма...с други думи- все повече предимство сред потребителите ще имат "умните" програми, способни в максимална степен самостоятелно (без изискване за намеса на потребителя) да вземат решение. Убеден съм, че именно т.н. "хипс" ще претърпи най-сериозните промени в бъдеще, в посока- автоматизация!! Никой класически потребител няма да търпи да му бъдат задавани несвойствени въпроси (от страна на програмата), на които той не е длъжен да знае отговора! Пълна автоматизация- това е бъдещето! Редактирано от бай Михо (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През последните няколко години забелязвам стремеж на абсолютно всички разработчици,не само на защитен софтуер,да правят програмите с повече опции и с повече допълнения.Не съм много сигурен дали в един антивирусен пакет идеята да има почистващ елемент е много удачна....Мисълта ми е че колкото по "засукани"програми се използват на един компютър,толкова по сложна и затормозяваща е работата на антивирусната..Нямам за цел да оправдавам БитДефендер-а,но е факт че това им е най-лекия продукт от...не знам колко време,което си е похвално все пак.Намерих си диск със "снимка" от преди 4 години,стана ми интересно как се е държал компа и съответно върнах снимката-пробвах ЕСЕТ,Касперски и Комодо и да ви кажа разликата е огромна,първо защото по-старите версии на програмите които ползвам(а ползвам едни и същи)не лапат толкова рам,и второ не се тормозят толкова антивирусните,въпреки това обаче БитДефендера си е същия-разлика нямаше никаква от "преди" и сега...може би с тази разлика ,че по старите му версии буквално убиваха компютъра ми...На лаптопа,който е двуядрен и с 3гб рам обаче се държи съвсем различно,явно изискванията им не са без значение .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

От близо седмица съм с Bitdefender IS 2012.Може ли да ми обясните какво значи това на снимката и защо почти всеки ден се появява.

Публикувано изображение

Редактирано от ivanhoe72 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От това,което се вижда на снимката - съобщението е,че е променено автоматичното сканиране.Дай повече информация за какво иде реч така не се разбира.Може и бъг да е кой знае !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това съобщение се появява почти всеки ден , понякога цифрите в червено са и повече.Като цъкна по долу се оправя но на другият ден пак се появяват.На автопилот съм.Миналата година бях с BitDefender Pro 2011 и там беше съвсем различно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това съобщение се появява почти всеки ден , понякога цифрите в червено са и повече.Като цъкна по долу се оправя но на другият ден пак се появяват.На автопилот съм.Миналата година бях с BitDefender Pro 2011 и там беше съвсем различно.

Я дай снимка на настройките, които си направил? програмата по принцип си е малко бъгава, ама да видим...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук може да сложиш off,и да видиш дали съобщението продължава:

Публикувано изображение

Но изчакай мнението на бай Михо,той ползва програмата доколкото зная.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето настройките в няколко картинки :

може би е някакъв бъг на програмата. Аз я имам инсталирана на виртуалка (не я ползвам реално. Преди време на мен не ми даваше да включа плъзгача за активния вирусен контрол...просто беше блокиран. Това го имах както на виртуалната машина, така и на служебния лаптоп (когато беше инсталирана и там). След време само си се оправи...и аз не знам как. В твоя случай най-вероятно е бъг.!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля (въпреки че ползвах BIS 2012 за кратко), че е от стартиране, и след това спиране на приложения на цял екран - игри, филми и пр. Можете да проверите това после по часовете в лога и кога сте стартирали разни неща на цял екран... Просто превключва в различни режими на сканиране... Но така или иначе не е проблем...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля (въпреки че ползвах BIS 2012 за кратко), че е от стартиране, и след това спиране на приложения на цял екран - игри, филми и пр.

Можете да проверите това после по часовете в лога и кога сте стартирали разни неща на цял екран...

Просто превключва в различни режими на сканиране...

Но така или иначе не е проблем...

Благодаря ти.Това е причината.Преди малко стартирах игра а след това и филм като видях точният час предварително.Отметките в червено се появиха веднага и за същият час и минута.Да се надявам че не е проблем това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм с нея и съм сравнително доволен.Доста ме дразни обаче това ,че уж има някакви събития а иконата не се променя по никакъв начин да покаже ,че има нещо да се прочете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Настройка Bitdefender Internet Security 2012

http://www.comss.ru/page.php?id=810

Настройка за максимална производителност- http://www.comss.ru/page.php?id=814

чудесни настройки! Браво!

сега остава да се спретне тест между двата типа настройки и да се види каква е разликата...и дали среден потребител си заслужава да жертва производителност за по-голяма защитеност?! Много е интересно да се провери!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чудесни настройки! Браво!

сега остава да се спретне тест между двата типа настройки и да се види каква е разликата...и дали среден потребител си заслужава да жертва производителност за по-голяма защитеност?! Много е интересно да се провери!

Мене ми е интересно как ти скапа интернета на лаптопа?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мене ми е интересно как ти скапа интернета на лаптопа?

Като беше всичко на макс, а и лаптопа не е първа младост...нета, програмите...умират!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При цялото ми уважение ,към последната версия, има нещо недоизпипано-поне 5 пъти инсталирам програмата и всеки път се държи по различен начин.Или браузъра започва да крашва,или VLC започва да ми дава грешки,дори единия път сама започна да си връща настройките по подразбиране...Такъв тип "комбайн" определено са нож с две остриета-никога не знаеш кой модул с какво ще те изненада.С такъв тип програми имам чувството че съм на обяд на който са ми сипали 1,2 и 3 на едно място...и като знам че безплатен обяд няма....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При цялото ми уважение ,към последната версия, има нещо недоизпипано-поне 5 пъти инсталирам програмата и всеки път се държи по различен начин.Или браузъра започва да крашва,или VLC започва да ми дава грешки,дори единия път сама започна да си връща настройките по подразбиране...Такъв тип "комбайн" определено са нож с две остриета-никога не знаеш кой модул с какво ще те изненада.С такъв тип програми имам чувството че съм на обяд на който са ми сипали 1,2 и 3 на едно място...и като знам че безплатен обяд няма....

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Кароче...покупайте люди Касап....он вам все пролечит и удалит! Для этого- обращайтесь к Никсси! :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такъв филм с BitDefender стига да си го настроил правилно.Всичко прибира! Отделно ако направите едно пълно сканиране в началото още ще си спестите доста главоболия!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добре се държи при мен.Лаптопа е бил слаб на бай Михо и с Wi-Fi сигурно.Директно с лан кабел съм и няма никакви проблеми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване