Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

BitDefender - въпроси, проблеми, дискусия (обединена)

Препоръчан отговор

В новата версия на uTorrent 2.2 може да се сложи безплатна добавка на BitDefender за сканиране на свалените файлове. Намирам го за много удобно.

post-167287-0-03185700-1291841362_thumb.

post-167287-0-81890200-1291841370_thumb.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 735
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Bitdefender 2014   x86 Bitdefender 2014 Antivirus Plus   Bitdefender 2014 Internet Security   Bitdefender 2014 Total Security   x64 Bitdefender 2014 Antivirus Plus   Bitdefender 2014 Inter

Мисля , че тази настройка . Поне при мен след като я направих праща откритите зарази в карантината. Между другото може да прегледаш тези : http-~~-//www.youtube.com/watch?v=W4IbPS4F7zo http

проблема е решен!Всъщност се оказа че не е в настройките на програмата,а самата програма има такъв бъг.Не предполагах че проблема може да е в програмата като такава..затова се подведох.Обещават да ра

Публикувани изображения

В новата версия на uTorrent 2.2 може да се сложи безплатна добавка на BitDefender за сканиране на свалените файлове. Намирам го за много удобно.

Хм, интересна придобивка, за хора със слаба защита.. На Касперски това не му трябва:

Публикувано изображение

Особенно пък и като заема почти 10МБ повече РАМ от самия Касперски в спокойно състояние:

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

От близо една седмица съм с BitDefender Antivirus Pro 2011.Мисля че направих добър избор - антивирусна за 25лв на година/закупуване на 3 бр/ и то лицензирана.Аз лично само хубави неща съм чувал за този антивирус.Ако някой се интересува нека посети българският сайт за онлайн пазаруване на продуктите на BitDefender - http://www.onlinemagazinbg.com/index.php?route=common/home.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи деинсталирах BitDefender IS!

Причини

• Сбъгясване на програмата: в Антивирусния модул, ми изчезнаха всички опции за сканиране. Опитах да я пренисталирам- нищо не се промени. Деинсталирах я, и я инсталирах на ново- същата работа. Предварително подчертавам, че програмата беше инсталирана на абсолютно чисто нов и свеж Уиндоус, като никаква защитна програма не беше инсталирана преди това. Една седмица работеше перфектно, но к'во и станА....сбъгяса се!
  • Спад на интернет връзката. Първоначално нямаше проблеми, но както казах, постепенно програмата се сбъгяса, което се отрази и на скоростта на интернета.
  • Мониторинга на "родитеския контрол" през интернет, също е нещо бъгав....
  • Количеството оставащи дни лиценз, също е бъгаво- едни път дава едно число, друг път с един ден повече, в интернет профила пък дните са с 1 по-малко...бъркотия

Като цяло- по програмата ми се струва, че има още да се поработи, за да се изчистят множеството неприятни бъгове...

Иначе програмата ми е изключително симпатична, и има най-удобният (за мен) интерфейс, в режима "експерт"! Не е чак толкова тежка, колкото си мислех първоначално, но може би влияние оказва и това, че качих на машината още 2 Гиги рам, и сега съм с 3 Гиги.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Здравейте! Вече два пъти пускам Deep System Scan и ми открива някакви файлове, с които не прави нищо. Има ли място за притеснение? Ето снимка от резултатите:

post-107147-0-44747900-1298211312_thumb.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей!

В базата им данни имат отговор на този въпрос. :ph34r:

http://kb.bitdefender.com/site/article/376/

Благодаря! Обаче не мога да се оправя с тая програма. Ползвам я от месец може би. Сканира 2-3 часа, а след това не мога да намеря лог. ПОне да видя, за кои файлове става въпрос. как да я настроя така, че да видя проблемните файлове?

ПП: Да, сега намерих опцията, с която ми се показва лога от сканирането. Взех да трия всичко наред, което ми се струва съмнително и не ми трябва. Гледам, че там влизат разни писма отпреди 3 години в базата данни на Опера.

Редактирано от WildHorse (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недей така безразборно трий, за да не изтриеш нещо, което не трябва. За всеки случай ги проверявай в www.virustotal.com

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От близо една седмица съм с BitDefender Antivirus Pro 2011.Мисля че направих добър избор - антивирусна за 25лв на година/закупуване на 3 бр/ и то лицензирана.Аз лично само хубави неща съм чувал за този антивирус.Ако някой се интересува нека посети българският сайт за онлайн пазаруване на продуктите на BitDefender - http://www.onlinemagazinbg.com/index.php?route=common/home.

Ако става въпрос за парите , аз мога да ти предложа доказано по-добра програма на по-ниска цена от 25лв/бройката - да , оригинална и напълно лицензирана за 1 година с включен support от производителя и др. такива работа + възможността да ми я платиш online седейки си вкъщи или в офиса.

Цената не е може да определящо когато се касае за защитата - или поне не би трябвало да е определящия/водещия фактор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за парите , аз мога да ти предложа доказано по-добра програма на по-ниска цена от 25лв/бройката - да , оригинална и напълно лицензирана за 1 година с включен support от производителя и др. такива работа + възможността да ми я платиш online седейки си вкъщи или в офиса.

Цената не е може да определящо когато се касае за защитата - или поне не би трябвало да е определящия/водещия фактор.

Коя е тя?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недей така безразборно трий, за да не изтриеш нещо, което не трябва. За всеки случай ги проверявай в www.virustotal.com

Да, това и направих. Обаче тия писма са предполагам едни и същи, макар и намерени на различни места. Чисто и просто съм правил доста бекъпи в годините и така са се запазили. 9 от 17 антивирусни ми дадоха, че има проблем. Интересното е, че и unlocker.exe 7 програми го припознаха с опасна програма. Естествено, че не я изтрих. Обаче писмата ги трия без да се замисля, защото повечето от тях идват като спам в пощата ми, а аз рядко се занимавам с триене. Засега Bitdefender ми харесва, макар да крашва, когато го пусна да проверява DVD-то ми.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Увери се, че използваш актуална програма версия и ако проблема продължава, насочи се към някой от партньорите на BitDefender в България: http://www.bitdefender.com/world/Partnership/list/24/ Обяснете им, в противен случай пишете директно на BitDefender: http://www.bitdefender.com/site/KnowledgeBase/supportCenter/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Увери се, че използваш актуална програма версия и ако проблема продължава, насочи се към някой от партньорите на BitDefender в България:

http://www.bitdefender.com/world/Partnership/list/24/

Обяснете им, в противен случай пишете директно на BitDefender:

http://www.bitdefender.com/site/KnowledgeBase/supportCenter/

Ами линка към програмата бе в тоя форум преди месец. Не се сещам в коя тема. Понеже преинсталирах скоро и се чудех, коя антивирусна да сложа, спрях се на Bitdefender. Ако не греша, активацията е за 6 месеца. Предполагам, че всичко е резонно, макар да не съм се интересувал как точно стоят нещата. Отдавна се отказах да ползвам разни кракове и тем подобни. Досега съм ползвал безплатни антивирусни програми, но случайно попаднах на тая с активация, както казах. Това, че крашва при проверка на CD не е проблем за мен, тъй като рядко ползвам устройството. А и програмата продължава да работи веднага след това, без да се налага повторно стартиране.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Аз съм сертифициран от Microsoft BG специалист по сигурността на Windows XP , Microsoft сертифициран технолог-специалист по Windows Vista и сертифициран специалист по поддръжката на consumer потребители.

Какво ти е професионалното мнение (като оставим на страна комерсиализма) за продуктите от серията 2011? Това, че са тежки се знае...другото ме интересува? тествал ли си ги скоро и изобщо?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за намесата, но последният им пакет, т.е. BitDefender Internet Security 14.0.28.35 е по-лек от KIS 2011 11.0.2.556, но и по-тежък от NIS 2011 18.5.0.125. Последните два дни пробвах различни IS пакети, защото трябва да инсталирам на 9(девет) годишен компютър един достатъчно свестен пакет с минимални изисквания.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ти е професионалното мнение (като оставим на страна комерсиализма) за продуктите от серията 2011? Това, че са тежки се знае...другото ме интересува? тествал ли си ги скоро и изобщо?

Здравей! "Тествал ли си ги скоро ?" Ако трябва да съм искрен не бях ги тествал сигурно от около две години . За мен не представлява интерес и никога тази програма не е изпъквала с нещо повече - например със супер скорост , много високо засичане , нови технологии и т.н.

Специално за теб , обаче снощи след като прибрах вкъщи тествах BitDefender 2011 Antivirus Pro за около час . Бях направил няколко клипчета с CamStudio , но станаха твърде големи и реших , че няма нужда ги качвам.

Изтеглих и започнах инсталацията - със собствен downloader. Изтегли се . Направи ми впечатление , че инсталацията отне около 8 минути , тъй като по време на инсталацията извършваше напълно излишни според мен неща като сканиране (2 минути) , настройки , обновления , активация на пробен лиценз . След инсталация и обновление поиска рестартиране (повечето програми не изискват рестартиране) . Според мен това рестартиране е голям минус , тъй като първоначално програмата изтегли със собствен downloader най-новата си версия , което би трябвало да означава че съм уж с най-новата версия без последващи рестартирания . Просто е адски досадно , разбираш ли , 8 минути и нещо инсталация , чакане и накрая рестартиране , което отнема още 2-3 минути.

След преглъщане на дългата инсталация , не ми се стори чак толкова тежка - Panda ми е по-тежка :( . Стартирането беше добре , нормална скорост , но не сюрпризира един прозорец горе в ляво - нещо , че съм бил с пробна версия - not so big issue.

Проблем видях при web браузването , някак бавно ми се стори . При изтегляне на зловредни файлове , тя реагираше но много бавно , в смисъл изтегляше ги и вероятно нещо сканираше и реакцията беше 15-ина секунди след това , в смисъл очаквах , че линка не работи , а то се оказа , че тя го е блокирала , но browser-а увисва и чак след това излиза съобщение , че е блокирала/засекла файла.

Доста файлове и предложих , засече всичките или блокира достъпа до страниците , където се намират файловете.

Не мога да не отчета различното й представяне според AV-Test.org и не много силното според AV-Comparatives на динамичното тестване през изминалата година .

Нямам особено доверие на производителя - според мен тя попада в категорията "средна работа" - в смисъл с нищо повече от средно статистически продукт . Аз съм си малко перфекционист и винаги търся най-най .

P.S. Тествах на x86 Windows 7 със SP1 , сравнително чист образ , само драйвери и няколко програмки , дефрагментиран диск и почистени временни файлове със CCleaner & Disk Clean-up , 2 Ghz процесор Intel , 3 GB RAM

Редактирано от 3GUSER / ASpace (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях направил няколко клипчета с CamStudio , но станаха твърде големи и реших , че няма нужда ги качвам.

:(

Пробвай така и файловете няма да са по 1 гига нагоре

Наистина страшно мудна инсталация,много дразнещо нещо. При мене се случи най гадният вариант - спираше по средата на свалянето и трябваше три пъти да спирам инсталацията и да я пускам. Иначе откъм детекция е добра но наистина бави сърфа в интернет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина страшно мудна инсталация,много дразнещо нещо. При мене се случи най гадният вариант - спираше по средата на свалянето и трябваше три пъти да спирам инсталацията и да я пускам. Иначе откъм детекция е добра но наистина бави сърфа в интернет.

А? какво сваляне? Инсталационният пакет не ти ли е свален на диска? може да го свалиш от тук: http://download.bitdefender.com/windows/desktop/

Не е толкова мудна инсталацията, колкото наистина е дразнещо искането за рестрат. Винаги адски се нервя, когато програма иска рестарт след инсталация. Това обаче не е толкова страшно. По неприятното е, че при мен програмата нещо се сбъгяса...и така и не разбрах от какво...въпреки всичко, програмата ми е симпатична...

Не мога да не отчета различното й представяне според AV-Test.org и не много силното според AV-Comparatives на динамичното тестване през изминалата година .

Да...според германците е "намбър уан", заедно с касапа...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А? какво сваляне? Инсталационният пакет не ти ли е свален на диска?

От оф.сайта се тегли едно файлче с размер 1.28МБ ,наричано още online installer
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От оф.сайта се тегли едно файлче с размер 1.28МБ ,наричано още online installer

Знам...ама питам- защо, като има възможност да си имаш инсталационният файл?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам...ама питам- защо, като има възможност да си имаш инсталационният файл?

С online installer-а винаги изтегляш най-актуалната версия и няма начин да я пропуснеш!

Можеш да си го качиш на USB и винаги ще имаш(свалиш) най-новото от техните продукти! И директно можеш да го стартираш от USB-то и само посочваш пътя на инсталацията! Това е предимството,а недостатъка е че трябва да имаш интернет връзка и то по-добра за да се свалят модулите по-бързо!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Traffic Light

Ето поредната БЕЗПЛАТНА добавка към браузъра: дава възможност за оценка на даден линк при търсене, без да го посещавате!

Браво на румънците....пореден безплатен инструмент!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Traffic Light

Ето поредната БЕЗПЛАТНА добавка към браузъра: дава възможност за оценка на даден линк при търсене, без да го посещавате!

Браво на румънците....пореден безплатен инструмент!

Това май е за Защитните възможности на браузърите.. иначе доколкото чета, заема доста RAM.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване