Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

BitDefender - въпроси, проблеми, дискусия (обединена)

Препоръчан отговор

BitDefender, точно пък те се намериха да пуснат такъв инструмент.... Пълно е с Removal Tools на (най-правилно казано) Conficker и никоя не върши работа, като хората. Те се появиха и доста варианти и се обновяват и тези инструменти са вятър работа, който не вярва да разгледа по чуждестранните форуми за какво става въпрос......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 735
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Bitdefender 2014   x86 Bitdefender 2014 Antivirus Plus   Bitdefender 2014 Internet Security   Bitdefender 2014 Total Security   x64 Bitdefender 2014 Antivirus Plus   Bitdefender 2014 Inter

Мисля , че тази настройка . Поне при мен след като я направих праща откритите зарази в карантината. Между другото може да прегледаш тези : http-~~-//www.youtube.com/watch?v=W4IbPS4F7zo http

проблема е решен!Всъщност се оказа че не е в настройките на програмата,а самата програма има такъв бъг.Не предполагах че проблема може да е в програмата като такава..затова се подведох.Обещават да ра

Публикувани изображения

BitDefender, точно пък те се намериха да пуснат такъв инструмент.... Пълно е с Removal Tools на (най-правилно казано) Conficker и никоя не върши работа, като хората. Те се появиха и доста варианти и се обновяват и тези инструменти са вятър работа, който не вярва да разгледа по чуждестранните форуми за какво става въпрос......

Даже е доста закъсняла неговата поява. Все пак не мисля, че са безмислени. Доста често премахват упоритите библиотеки и услуги (които и Combofix + The_Avenger не могат да разклатят) и след това нещата се улесняват. Все пак си прав, че сами по себе си подобни инструменти не са достатъчни. Изискват се и допълнителни мерки. :huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • 5 седмици по-късно...
Имам свободни 4 едногодишни лиценза за Антивируса и 3 едногодишни лиценза за Интернет секюрити. Ако някой се интересува да пише на ЛС!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам free версията и съм много доволен :P.Сканира бавно,но намира доста неща :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то това че намира не винаги означава че наистина е вирус :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До момента Бит Дефендер е най добрата антивирусна програма която съм ползвал малко е тежичка но за сметка на сигурноста и въобще не е досадна като повечето други. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох,днес направо се шашнах от писане незнам кое първо да напиша!!!

Yра...BitDefender имат нова безплатна версия за 2009 и има доста подобрения и тя!!!

По добре сами да видяте версия от 24.04.2009

BitDefender Free Edition 2009 Build 12.0.12.0

Download

http://download.bitdefender.com/windows/de...ee_2009_32b.exe -32 byt .EXE

http://download.bitdefender.com/windows/de...ee_2009_64b.exe -64 byt .EXE

· Antivirus

· The mission of the Antivirus module is to ensure detection and removal of all viruses in the wild. BitDefender Antivirus uses robust scan engines, certified by ICSA Labs, Virus Bulletin, Checkmark, CheckVir and T?V.

· IMPROVED Proactive detection

· B-HAVE (Behavioral Heuristic Analyzer in Virtual Environments) emulates

· a virtual computer-inside-a-computer where pieces of software are run in order to check for potential malware behavior. This BitDefender proprietary technology represents a new security layer that keeps the operating system safe from unknown viruses by detecting malicious pieces of code for which signatures have not been released yet.

· Spyware scanning and cleaning

· BitDefender can scan your system, or part of it, for known spyware threats. The scan uses a constantly updated spyware signature database.

· NEW Privacy protection

· The privacy guard monitors HTTP (web) and SMTP (mail) traffic flowing out of your computer for what might be personal information ? like credit card numbers, SSN's and other user-defined strings, like, for example, bits of passwords.

· IMPROVED Deployment and use

· A setup wizard starts immediately after installation, helping users select the most appropriate update settings, a scanning schedule and providing a quick path to registering and activating the product.

· IMPROVED User Experience

· BitDefender redesigned the user experience, placing emphasis on ease of use and clutter avoidance. As a result, many BitDefender v10 modules require significantly less user interaction, through judicious use of automation and machine learning.

· Hourly Updates

· Your copy of BitDefender will be updated 24 times a day over the Internet, directly or through a Proxy Server. The product is able to repair itself if necessary, by downloading the damaged or missing files from BitDefender servers. BitDefender license owners benefit from free virus definition updates and free product upgrades.

· NEW Rootkit Detection and Removal

· A new BitDefender module looks for rootkits (malicious programs designed to control victim computers, while staying hidden) and removes them on detection.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

· Antivirus

· The mission of the Antivirus module is to ensure detection and removal of all viruses in the wild.

Не успявам да си преведа перфектно - Антивируса на новата безплатна версия защитава ли в реално време или не?

Превод от гугъл :"Мисията на антивирусния модул е да се гарантира откриване и отстраняване на всички вируси в дивата природа".

Това обаче може да е отново само при сканиране....

Редактирано от stefanvalja (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не успявам да си преведа перфектно - Антивируса на новата безплатна версия защитава ли в реално време или не?

Превод от гугъл :"Мисията на антивирусния модул е да се гарантира откриване и отстраняване на всички вируси в дивата природа".

Това обаче може да е отново само при сканиране....

Безплатнитe версии на Бит Дефендера НЕ защитават в реално време! Редактирано от engineer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BitDefender Anti-Phishing 2009 12.0

License :Free

Download: http://download.softpedia.com/dl/e21d25c9d...ishing_2009.exe

BitDefender Anti-Phishing integrates directly through an intuitive and easy-to-use toolbar into Internet Explorer and Mozilla Firefox.

BitDefender Anti-Phishing Free Edition also protects you while chatting on the following IM networks:

Yahoo! Messenger

Windows Live (MSN) Messenger

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Наумил съм си да пробвам да инсталирам, ей така за експеримента, до КАВ 2010, free версията на Bit Defender 2009, която няма защита в реално време, както и антифишинг. Смятам да ми бъде, както, МВАМ и SAS, нещо като чистач, без да има автоматично стартиране заедно с Уиндоуса. Въпроса ми, преди да рискувам с инсталацията, е дали би имал конфликт със КАВ 2010?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наумил съм си да пробвам да инсталирам, ей така за експеримента, до КАВ 2010, free версията на Bit Defender 2009, която няма защита в реално време, както и антифишинг. Смятам да ми бъде, както, МВАМ и SAS, нещо като чистач, без да има автоматично стартиране заедно с Уиндоуса. Въпроса ми, преди да рискувам с инсталацията, е дали би имал конфликт със КАВ 2010?

Ако KAV 2010 разреши изобщо инсталацията в последствие считай, че няма да има конфликт,но дълбоко се съмнявам, че Bit Defender ще бъде допуснат.

Пробвай!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имах шест, а в момента съм с четири уиндоус-а, основната ми антивирусна е битдефендер, работя с нея вече 4 год., година и половина бях с КИС.., добра е, писна ми от блек листи и ключове, накрая на един от уиндоус-ите си сложих Zone Alarm Security Suite - крак без проблем, защитна стена номер едно, антивирус енджин на касперски...всичко заспа, останалите уиндоус-и са с битдефендер - тежък за 512 МБ. за 1 ГБ вече не се усеща - нататък, просто да не говорим, ...шестица за дефендера.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имах шест, а в момента съм с четири уиндоус-а, основната ми антивирусна е битдефендер, работя с нея вече 4 год., година и половина бях с КИС.., добра е, писна ми от блек листи и ключове, накрая на един от уиндоус-ите си сложих Zone Alarm Security Suite - крак без проблем, защитна стена номер едно, антивирус енджин на касперски...всичко заспа, останалите уиндоус-и са с битдефендер - тежък за 512 МБ. за 1 ГБ вече не се усеща - нататък, просто да не говорим, ...шестица за дефендера.....

Опитваш се да ме убедиш,че ползването на нелегален/кракнат софт,поведението му ще е същото както при лицензирания?

Или нещо за BitDefender щеше да коментираш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах Bit Defender Free Edition без никакъв проблем: КАВ 2010 НЕ гъкна изобщо! Естествено го ъпдейтнах веднага и му пуснах пълен скан....и хоп....изненади! 10 парчета! 4 от тях са ми много отдавнашни кракове на професионални програми от моята област и ги считам за фалшиви аларми! Другите обаче са "нови"! Хм....явно и след Касперски има остатъци.... Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Хм...никак не съжалявам, че сложих Bit Defender-a като втора опора.... Публикувано изображение

Редактирано от engineer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо го слагаш като втора антивирусна програма просто си остави само нея и няма да имаш ядове.След битдефендера трудно остава вирус просто е най добрата за момента от 4 години съм с нея и няма проблеми докато с други прехвалени програми мале мале.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо го слагаш като втора антивирусна програма просто си остави само нея и няма да имаш ядове.След битдефендера трудно остава вирус просто е най добрата за момента от 4 години съм с нея и няма проблеми докато с други прехвалени програми мале мале.

Сложил съм FREE версията, която няма защита в реално време, няма проактивна защита, както и антифишинг. Т.е. ще я ползвам като чистач, както ползваме МВАМ, SAS и GMER. Тя не прави конфликт с основната програма и не ми се стартира със стартирането на Уиндоуса!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах Bit Defender Free Edition без никакъв проблем: КАВ 2010 НЕ гъкна изобщо! Естествено го ъпдейтнах веднага и му пуснах пълен скан....и хоп....изненади! 10 парчета! 4 от тях са ми много отдавнашни кракове на професионални програми от моята област и ги считам за фалшиви аларми! Другите обаче са "нови"! Хм....явно и след Касперски има остатъци.... Публикувано изображение

..................

Хм...никак не съжалявам, че сложих Bit Defender-a като втора опора.... Публикувано изображение

Аз не мисля, че BitDefender е открил нещо много опасно, като гледам снимките. По принцип пачовете (лековете) за доста платени програми се разпознават от евристиката на програмите за сигурност като опасни, или са False Positive. В случая мнението ти няма особен смисъл, ако не си изпратил на някоя от AV лабораториите подозрителен файл и нямаш отговор за това опасен ли е или не. Това не си го направил, нали? Редактирано от nologo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Днес реших да експериментирам с Дефендера,но забелязвам странен "бъг".

Вижте снимката:

Публикувано изображение

Някакви предположения?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Току що се запознах от официалния сайт със скрийншотовете, демото и презентацията на новия Бит Дефендер 2010!

Меко казано, съм силно впечатлен от интерфейса на новия 2010! Барнали са я яко програмата тия румънци! Интерфейса е просто жесток! По официални данни сканира 2 пъти по бързо от версия 2009. Иде ми да взема да го пробвам...! Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що се запознах от официалния сайт със скрийншотовете, демото и презентацията на новия Бит Дефендер 2010!

Меко казано, съм силно впечатлен от интерфейса на новия 2010! Барнали са я яко програмата тия румънци! Интерфейса е просто жесток! По официални данни сканира 2 пъти по бързо от версия 2009. Иде ми да взема да го пробвам...! Публикувано изображение

А защо ти не го направиш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване