Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

El.

Войни на светлината

Препоръчан отговор

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този наръчник ме забавлява искренно :cool: Много приятно е написан. Ето ви откъс от него и адрес

Проницателност

Във времената на прехода внимавайте много кого и какво следвате. Всъщност, ако изобщо следвате някого (нещо), това е първият признак, че сте излезли от коловоза. На онези, които продължават да се обучават при някой гуру, препоръчваме много да внимават.

Времето на великите духовни учители си отиде. Настъпи епохата на великите духове. Този преход от модела „велик учител/ученик” и „велик майстор/чирак” към модела „всеки е велик учител и майстор сам на себе си” може за известно време да доведе до безработица в Индия и на други места, но не се притеснявайте. Истинският Учител/Майстор на светлината ще го премине лесно и ще приветства вашето скорошно дипломиране със същото облекчение, с което ще приеме и напълно заслуженото си пенсиониране.

Други сред вас смятат гурувците за отживелица и вместо тях следват напътствията на безплътни същества. Отново ви призоваваме да бъдете внимателни. Много от нашите сили получиха достъп до тази планета чрез контактьори. Но ние не сме единствените, които са влезли по този начин. Има много безтелесни същества, които се маскират като представители на Светлината и добавят нищожната си лепта към глобалната спестовна каса. Да си без тяло не означава непременно да получиш членска карта за клуба на Силите на Светлината. Наоколо щъкат твърде много същности без тяло, които само чакат благоприятната възможност да ви използват и тормозят. Най-сигурният начин да се справите с тези енергии е като подхождате като Майстори, не като чираци. Ако живеете в истината, много е малка вероятността да се подведете от лъжата.

Винаги проверявайте енергиите, с които влизате в контакт, за да се уверите, че не са просто някакви четвъртоизмерни използвачи, които искат да си останат в царството на мрака. Ако съществото се крие от светлината и избягва да стои на светло, ако действа като вампир, току-що избегнал трепетликовия кол, можете да бъдете сигурни, че не служи на Силите на Светлината. Всяко нещо, което не понася светлината, не би могло да й служи и трябва да бъде отведено в светлината възможно най-скоро. Освен това, разгледайте поведението и мисъл-формите си. Част от нещата, които смятате, че се дължат на вашата личност и възпитание, могат да се окажат поведенчески модели на някоя същност от четвърто измерение, която съжителства във вашето тяло.

В момента това е изключително голям проблем, защото в четвърто измерение се наблюдават доста сериозни смущения, които проникват и във вашето. (Моля, прочетете втората бележка в раздела НЛО на Глава 1 за по-подробна информация относно измеренията). Това се дължи на известни недоразумения между измеренията. Пето измерение постепенно се спуска, за да навлезе в трето, и в момента пресича границите на четвърто. Някои от силите на мрака, които го обитават, смятат светлината за заплаха и приемат предстоящата си трансформация като сериозно покушение. Част от тях са организирали съпротивително движение, което се бори срещу нас, въпреки че ние изобщо не се борим с никого. Поради временно настъпилият хаос четвърто измерение е заприличало на онази кръчма с отрепките на Вселената от „Междузвездни войни”, а някои от безтелесните бежанци са намерили достъп до трето измерение. Научете се да разпознавате тези енергии и да се пазите от тях.

Ако безтелесната същност ви манипулира по какъвто и да било начин или иска да я следвате с цената на личната си свобода, тя не принадлежи към нашия екип и не работи във ваш интерес. Енергия, която не ви помага да изразите вашето величие и майсторство, не е част от тази Мисия, а служи на тъмните сили. Ако една същност не отговаря на тези критерии, изпратете я към светлината.

Щом се хармонизирате със Светлината, ще имате предимство над тези временно объркани сили. Имате способността да ги укротите и с любов да ги изпроводите към Светлината. Можете да го сторите, като разкриете самоличността им, като разтрогнете всички договори, които сте сключвали с тях и като ги изпратите в Светлината чрез вътрешна визуализация. Така ще помогнете на Мисията да премине мирно и успешно през четвърто измерение и ще ускорите дългоочакваното ни пристигане в трето.

Не ни разбирайте погрешно. Светлината е тази, която превъзхожда тези четвъртоизмерни сили, не вашата изключителна личност. Ако се опълчите срещу тях, въобразявайки си, че вие сте нещо повече, със сигурност ще се провалите с гръм и трясък. Призовавайте Силите на Светлината винаги, когато си имате работа с тези енергии. Тогава успехът ви е гарантиран и със сигурност ще предизвикате по-малка каша, която после трябва да чистим.

Забележка: Някои от нашите Специални сили са публикували материали с определени технологии, които могат да ви помогнат по време на този критичен преходен период. Ако се интересувате от тях, пишете до Контролния център на Мисията и ние ще се погрижим да получите информация за техните издания. Адресът ни е посочен в края на този наръчник.

http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=447

в ляво при "книги, които се пишат и превеждат за вас" са всички части на наръчника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"То не е необходимо да дойде - То е. То не се намира някъде в далечината; То няма да дойде в бъдещето;" То не съществува като избор...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този наръчник ме забавлява искренно :) Много приятно е написан. Ето ви откъс от него и адрес

http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=447

в ляво при "книги, които се пишат и превеждат за вас" са всички части на наръчника.

ИЗВЪНРЕДНО СЪОБЩЕНИЕ: Kъм Земята летят космически кораби

Ескадрилата на Ащар е междугалактическо формирование на Светлите сили на Космоса, изпълняващи мисията на Божествената Любов и патрулиращи в частта на Галактиката, наричана Счейр, по поръчение на Междугалактическия съвет, чиято власт произлиза от Духовната йерархия на вселенско ниво с върховен покровител Иисус Христос — Сананда.

Ащар Шеран - Духовно същество от Висшите Измерения

Командир е на Голямата космическа флотилия от 10 милиона космически кораби-майки с командването на Космическата станция ШАРЕ.

Той излъчва Любов, Мъдрост, Смирение, търпение, но също строгост и отговорност.

Той е отговорен за тази част от Вселената, която Космическите хора наричат Бела, Куадра или 4-ти Сектор на Вселената.

Основата на неговата работа е в непрекъсната великолепна комуникация с Първичния Създател на всичко и всички, и с по-нататъшната йерархия на тази Вселена.

Произхожда от висше духовно общество в 5-та дименсия от планетата Нирбуа (нашата Венера в 3-та дименсия). Неговият дух е инкарниран с това послание в полуматериално тяло (тежест 18 кг) в 5-та дименсия от висшите светове, височина над 2 метра, зелено-сини интензивно блестящи очи.

Освен това полуматериално тяло, има хиляди ментални тела, с помощта на които работи в много части на Вселената. Комуникира с хиляди същества едновременно.

Има жена Естер и най-голям син Изак, обича всички земни хора и се радва на по-нататъшно сътрудничество с новата цивилизация на планетата Земя в 5-та дименсия след очистването на планетата Земя. Възраст 28 000 години, изглед на лицето на 18 годишен присъщ земен човек.

Той е сътрудничил и живял също така в Атлантската цивилизация, чак до нейното падение преди 11 200 години.

Тази система от информации www.universe-people.cz която имате пред себе си , възникна благодарение на Ащаровото осъществяване на плана на нашия Първичен Създател заедно с мен, Иво А. Бенда и с още други земни хора с послание.

Тази реализация е подпомагана от част на Ащаровата Голяма Космическа Флотилия, Птааховата Космическа флотилия от Плеядите, и още хиляди цивилизации на Силите на Светлината, които подробно следят и анализират развитието на планета Земя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ИЗВЪНРЕДНО СЪОБЩЕНИЕ: Kъм Земята летят космически кораби

Ескадрилата на Ащар е междугалактическо формирование на Светлите сили на Космоса, изпълняващи мисията на Божествената Любов и патрулиращи в частта на Галактиката, наричана Счейр, по поръчение на Междугалактическия съвет, чиято власт произлиза от Духовната йерархия на вселенско ниво с върховен покровител Иисус Христос — Сананда.

------------------------

оле Божеее, и аз ги плещя понякога такива...

Само ми е интересно в кой жанр е горното Откровение?

1.Ню ейдж?

2.Фантастика?

3.Творчеството на душевноболните и неговото влияние на научния и технически прогрес?

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе то ако се вярва на всички ченълинги, около Земята няма къде една игла да падне да пуснеш! Космически кораб, до космически кораб, мила моя майно льо. Да се чудиш как не става някоя бела с разминаването им с нашите сателити ;)

Агр, виж ченълинги на СаЛуСа и Крион. В тях има доста интересни неща и по-лесно се четат.

А сега нещо за силата на желанията:

Как да се научим да желаем правилно

Изпълнителят на Желания. Има такова нещо в Небесата. Да-да, разбрали сте правилно – аз изпълнявам вашите желания. Не, не съм ангел – аз съм изпълнител. Едно такова нещо като месомелачка, например. Слагаш месото вътре и излиза кайма. И аз така – слагаш желанието и то излиза вече изпълнено. Аз отдавна работя с желания. Откакто са създадени. А кога е започнало всичко това – и аз не си спомням. Вероятно, от Началото на Времето.

Какво искам да кажа сега? Толкова често ме проклинат!!! Един вид, как стана така, че аз изобщо не съм си пожелавал такова нещо. Но ето какво ще ви кажа – кайма без подправки няма, нали? Лучец, пиперец, солчица... Така и вашите желания! Мислите едно, говорите друго, а имате предвид трето. Така че вашата изказана мисъл е подправена с още много неща!

Ето, помня как един хубав човек си поръча съпруга. Той си ергенуваше доста време и животът му бе весел. Обаче реши да се укроти, да си създаде семейство. Мисълта му беше съвсем благородна: „Ще се оженя – ще си помагаме един на друг, ще се поддържаме в трудна минута, ще се борим заедно с превратностите на съдбата, пък и като остареем, ще има кой да ти подаде чаша с вода...” Ами, основното желание е да се ожени, това е ясно. А подправките? Ами че той в каймата е натъпкал и „превратностите на съдбата”, и „трудните минути”, и „модел на немощна старост”... Желанието му изпълних аз – не мога да отказвам, моята работа е да въплъщавам.... Само че сега той си проклина и съдбата, и жената, и самия себе си, защото целият му живот, откакто се е оженил, се е превърнал само в борба за оцеляване. Така с жена си двамата въплъщават неговото желание в живота – ту рамо до рамо, ту гръб с гръб... Ясно, че си мисли, че женитбата му е била грешка. А всъщност – както си го е поръчал, така е и изпълнено!

А си спомням и друг един случай. Едно младо момиче си мечтаеше за любов. Любовта е хубаво нещо, правилно. Обаче тя как си мечтаеше!!! „Искам, видите ли, безумна любов, да забравям за всичко на света, нито един ден да не прилича на друг, той от мен очи да не отделя, да ме обича повече от живота си, да не се отделя от мен нито крачка встрани!”. Речено – сторено. Като достигна желанието й нужната плътност – и веднага за преработка. Подбрахме й зноен южен момък, красавец, джигит, горещ и необуздан. Да можехте да я видите на какво прилича сега!!! Той много я ревнува, постоянно изисква от нея доказателства за любовта й, и все му е малко. Любовта наистина е безумна при тях, никакъв разум няма – само страсти. А как я следва!!! Всичко е изпълнено точно – нито на крачка не й дава да се отдели, очи не отделя от нея. Само ме е страх, че тя ще стигне до крайната точка и с главата надолу в кладенеца...

Не, не си мислете, че всички се хвърлят в такива крайности... Аз ви разказвам само изключителните случаи. Не на всички страстите са толкова бурни. Но все едно, има много недоволни!

Ето, разсъдете сами: една жена се смята за грозна и непредставителна. И всеки ден се моли тихичко „Господи, прати ми някого! Какъвто и да е, и с криви крака да е, плешив да е, стар – какъвто и да е. И ако ще на дивана да седи с вестник. Само да има мъж в къщи. Аз бих му създала всички условия, да му е хубаво. Моля те, Господи!”

Такава чиста молитва винаги долита до небето. Веднъж долита, втори път долита, сто пъти долита... И ето, че се образува нужната плътност и ето че Небесната Канцелария я регистрира и подписва да се изпълнява. Сега си помислете – коя жена ще бъде доволна, ако на дивана й се засели с вестника си един плешив старец с криви крака, и на всичкото отгоре непрекъснато изисква внимание! Ама нали си го измоли самичка!!! Въпреки че в дълбочината на душата си беше уверена, че за неземната й скромност ще й дадат Принца на бял кон. Е, в най-лошия случай Емеля с неговата тристайна печка и вълшебна щука. Мили мои!!! Тук при нас никой не оценява скромността по шестобалната система! Тук при нас се изпълняват желания – и то именно така, както сте си ги поръчали!

Ето една способна девойка в зряла възраст (в смисъл, че наближава 30-те) чрез специални тренировки си доведе силата на мисълта до неимоверни висоти. И, значи, изпраща такава поръчка: „Съгласна съм много да работя, дори на няколко места, аз съм силна, ще издържа, само да обезпеча себе си и бъдещите си деца”! Амин, другари! Тоест, край!... Та тя сама си поръча такова съществуване. Работи на няколко места. На всяко място има много работа. При това тежка – защото тя е „силна” и „ще издържи”. А децата – винаги си остават „в бъдещето”. Та тя сама така е казала! А силата на желанието при нея е – да й завидиш! Разнася се из цялата Вселена. Ха опитай се да не го изпълниш! Пак добре, ако тя се сети да изпрати друго желание. Ами ако не се сети? Така и ще си живее, на принципа „има такива невероятни жени на света”. Само че, като правило, са нещастни...

И ето още една умна жена (наистина умна, изобщо не иронизирам), решила да смъкне от себе си кръста, който е влачила половин живот. Децата май вече са пораснали, мъжът й я е измъчил с липсата си на инициатива – без нейна команда един чай няма да изпие. И тя си поръчала желание – „Искам да бъда слаба жена! Вече се наработих, уморих се до смърт, сега нека те се повъртят около мен!” И понеже, както вече казах, тя беше умна – употреби специални методи за най-скоро изпълнение на желанието си. И какво си мислите? Изведнъж, не щеш ли, разболя се лошо. От тези, дето са до живот. Лежи си тя в леглото, „слабата жена”, чувства се ужасно зле – нали „се е уморила до смърт”, а семейството й се повърти-повърти около нея – и хайде всеки по своите работи. Те нали не са си поръчали болна мама – животът им си продължава! Слава Богу, моята умница имаше много време, за да може, докато лежи самотна, да си преосмисли погрешните убеждения и да ни изпрати нова поръчка. И, сега – всичко както си му е редът – оцениха плътността на желанието, пресметнаха вариантите, сложиха го да чака ред, внесоха изменения в сценария, после ми го предадоха на мен. Общо взето, след година и следа не остана от неизлечимата болест. Моята умница сега учи другите, как трябва да си формулират правилно желанията. Защото има опит! Има-няма – цяла година сурова практика!

Даааа, желанията, ако се замислиш, са страшно нещо. Такива неща можеш да си пожелаеш! Та и не само на себе си. Ето един баща казва на сина си! „Тъпак! Аз на твоите години вече... Ти само мислиш разни глупости и ръцете ти – отзад сложени! Цял живот ще си неудачник, аутсайдер!” Какво пожелание само – а? А ако синът му повярва един ден? И ще трябва да изпълня такова едно двойно желание? Всъщност, какво говоря – „трябва” да изпълня – направо изпълнявам! Има много такива желания. А ако да питаш бащата „защо” – ще се развика като малоумен: „Изобщо не съм му желал такива работи! Аз за хубаво!” Пък ние си нямаме тук оракули и тълкуватели – както си го поръчал, така си го получаваш!

Плътност на желанията... Това е важно нещо. Ако вие едно след друго си мислите, че нещо лошо ще се случи, му давате своята енергия и то с всеки път става все по-плътно, все по-осезателно. И рано или късно попада в моята месомелачка. А после вие ще си кажете „Ето на, така си и знаех...” Макар че всъщност трябва да си кажете „Аз така си го измислих...”. Ето какво ви съветвам: ако ви дойде в главата лоша мисъл, хванете я и веднага я превърнете в хубава. Например: страх ви е да летите със самолет. Терористи там, и така нататък. Веднага си представете, че терористите имат някакъв празник. Ядат шишчета, пилаф, разговарят, танцуват. Не им е до вашия самолет – празнуват си! Пожелайте им повече щастливи празници – и си летете спокойно.

И отново за плътността на времето. Вече казах – от желанието до въплъщението трябва да мине време. Докато го изучат, докато уточнят, подпишат, докато съберат ресурсите на Вселената... А между другото, много от вас просто не умеят да чакат! Като не стане веднага, си казвате „Ами добре, и без това не го исках чак толкова”. А като не го искате чак толкова желанието отива в коша. Кой ще ви го изпълни, ако не го искате чак толкова? Учете се да вярвате и да чакате. Ние тук работим изключително за вас, нямаме друга работа!

А понякога се случва и желанието да е изпълнено точно, и човекът да е щастлив, и въпреки всичко накрая всичко сам да си развали. Ще ви разкажа една история – просто роман с продължение.

Обърна се към нас една млада жена. Умна, красива, чиста душа. И желанието й беше хубаво – за Чиста Любов. Цяло удоволствие е да се изпълняват такива желания. Не си спомням вече дословно, но звучеше примерно така: „Искам неземна любов, отношенията ни да са като празник, да има романтика, взаимна нежност, грижа и щастие, и детенце да си имаме, любимо и дългоочаквано. И всяка среща да е като първия път, а също и като последен!” Гледам аз, какви подправки има. Подправките обикновено излизат от подсъзнанието, хората често не ги осъзнават. А при нея към чистото намерение за Любов е примесено и нещо друго. Битът убива любовта, превръща я в навик. Когато е всеки ден, вече не е празник, а ежедневие. Добре, казвам си, ще го имаме предвид.

Това желание изпълнявах с огромно удоволствие! Подбрахме й идеален партньор – точно същите убеждения, едно към едно. И се получи при тях Велика Любов, чиста романтика – букети, писма, телефонни разговори, срещи, раздели, еднакви интереси, танц на душата! И аз се любувах – феерия, вълшебен сън. Как си подхождат един на друг... Дето му казват – идеална двойка. Той щастлив, тя щастлива – душите звучат в синхрон, и детенце се роди с любов, изобщо, поръчката е изпълнена 100 %.

Мислите си за щастлив край? Как ли пък не! След някое време тя решава, че това й е малко. Сега иска да живеят заедно. Всеки ден да се събуждат в едно и също легло, а всяка вечер да вечерят семейно на масата. Ето ти на...

Нашите тук, в Небесната канцелария, си почесват ореолите: ами че това си е съвсем ново желание, изобщо не е продължение на старото, както тя си мисли... Значи, питаха Ангела-Хранител, какво си мисли нейният любим по тоя въпрос. А неговите съкровени мисли ето какви са: „Господи, благодаря ти за тази жена и за тази любов! Всичко ни е като във вълшебен сън. Само дано не се събудя! Много години вече сме заедно. Детето ни ще тръгне на училище скоро. И такава свежест в отношенията ни! Това е, защото не живеем заедно. Всяка среща ни е като за пръв път! И като за последен. Спомням си предишния си опит със семейния живот – и настръхвам. „Семейната лодка се разби в ежедневния бит”, както е казал поетът. Не, повече няма да повторя тази грешка, моята мила ми е прекалено скъпа. Аз така я обичам!!!”

Кажете ми моля ви се, какво да се прави??? По-рано желанията им съвпадаха, сега – влязоха в противоречие... Да променим него – не може, нали има свобода на волята! А той за съвместен живот не ще и да чуе! Страхува се да не загуби това, което има. И не без основания! Разбира се, отношенията им ще станат други. Права е моята красавица: когато е всеки ден, тогава вече не е празник...

Разбира се, ние й намеквахме, водихме й подходящи мъже в живота, със съответните убеждения. Тя, обаче, не ще и да ги погледне – нейният любим й е скъп и това е. Друг не иска, тя него си чака да узрее...

Ето и така се случва, сами виждате... Щастието – е тънко нещо, многообразно. Не е лесно да го опитомиш, а е много лесно да го уплашиш... Затова и ви казвам – преди да си поискате наистина, помислете – точно това ли искате? Че иначе като се въплъти, не можете да го върнете назад, ще трябва да живеете с това, което имате.

Някакъв мъдрец е казал – „Страхувайте се от желанията си, те имат навика да се сбъдват”. Е, мъдрецът е живял отдавна, човечеството оттогава мно-о-ого е пораснало. Така че аз по друг начин ще ви го кажа. „Не се страхувайте от желанията! Изучавайте ги, анализирайте ги, шлифовайте ги и ги довеждайте до ума! Учете се да желаете правилно – и тогава всичко ще стане както трябва.”

А аз, Изпълнителят на Желанията, ще ги въплътя в живота по най-добрия начин. Сто процента!

Превод от руски Таня Темелкова

Източник: http://magicwish.ru/publ/bojtes_svoikh_zhelanij/5-1-0-541

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да се научим да желаем правилно

ДВАТА ВЪЛКА В НАС - ПРИТЧА НА ИНДИАНЦИТЕ ЧЕРОКИ ЗА ДОБРОТО И ЗЛОТО

Старият чероки и неговата внучка бяха седнали пред колибата и си говореха. Недалеч от тях, на поляната се гонеха и играеха два вълка. Единият бял, а другият - черен. Бяха едри, здрави и добре охранени. Вождът ги беше опитомил още от малки и те му служеха вярно, като кучета-пазачи.

Откакто се помнеше внучката, тези два вълка постоянно се бореха един с друг. Тя винаги се беше чудила, защо са им нужни и двата. Според нея, само единият беше достатъчен, за да охранява малката им колиба. А и смяташе, че изборът на цветовете им също не е случаен. Реши накрая да попита дядо си за причината. А старият чероки й отвърна с усмивка:

- За мен те са два символа, детето ми...

- Символ на какво, дядо? - оживи се любопитството на момичето.

- Символ на Доброто и Злото. Също като тези два вълка, Доброто и Злото постоянно воюват вътре в нас. Те живеят в душите ни и непрекъснато се борят за надмощие едно над друго. И докато гледам съперничеството на белия и черния вълк, аз винаги си мисля за тази вътрешна борба. Затова никога не се разделям с тях...

Докато попиваше думите на дядо си, внучката се замисли. Щом има битка, трябва накрая да има и победител! И отново попита:

- А според теб, кой от тях ще спечели тази борба?

Старият вожд отново се усмихна и отмести погледа си от вълците върху момичето. Очите му се изпълниха с обич, а в гласа му се усети мъдростта на годините:

- Кой ли? Ще победи онзи, когото аз нахраня повече...

http://vbox7.com/play:f38538d8

http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=6

Да се вслушаме в думите на стария индианец-чероки и да решим за себе си какво ще направим...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПРИТЧА ЗА ЧАШАТА НА ЖЕЛАНИЯТА

Изводът е: Чашата на желанията е винаги бездънна. Да хвърлите в нея живота си – това е загубите целия си живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:rolleyes:

Договор за въплъщение / инкарнация

Инкарнация или въплъщение е религиозно-философска доктрина, постулираща зачеването и раждане на разумно същество (най-често човек), което е материално проявление на трансцендентно същество или сила.

Вие ще получите тяло. То е ново и уникално. Никой друг няма д аполучи същото тяло.

Ще получите сърце. Ще получите най-добри резултати, ако въдворите баланс между сърцето и мозъка.

Ще получите уроци. Никой няма д аполучи съвсем същите уроци като Вашите и никой няма да може да ги отмени.

Можете да правите всичко, което пожелаете. Това, което правите на другите, ще се върне обратно към Вас.

Ще повтаряте един и същ урок, докато не го научите, и ако не успеете в този живот, той ще се пренесе в бъдещето Ви.

Този договор важи еднакво за всички. Няма превилигировани, освен, ако някой не твърди обратното. Писмените промени нямат никаква валидност.

Ще получите огледало, за да учите. Има много огледала, в които ще видите тялото си по различен начин. Вашата задача е да видите в него истинското си тяло, да разпознаете себе си, такъв, какъвто сте в действителност.

Ако тялото Ви бъде унищожено или престане да функционира, тогава ще получите ново, но за това може да се наложи да чакате цяла вечност.

Инкарнационният договр приключва едва тогава, когато всички уроци са усвоени с положителен резултат.

Как ще го постигнете зависи изцяло от Вас самите.

Полезни съвети и препоръки:

Не е цел при напускане на тялото си, да имате много пари.

Няма бонуси за постигната слава и известност.

Не е нужно да се ориентирате по грешките на другите.

Правилата са за това – да се преодоляват и заобикалят.

Твърденията на дугите за това, каква точно може да бъде Вашата цел, ще Ви разсее и отдалечи от истината.

Можете да правите нещата да стават само по правилния начин, макар това понякога да изисква много дълъг период от време.

Времето е илюзия.

Можете да намерите отговор на всичките си въпроси, ако запитате сърцето си за тях, защото само Вие имате специална връзка с него.

Всичко в рамките на обучението реагира на излъчването на сърцето Ви.

Постарайте се да защитите сърцето си от поражения по време на обучението.

Никой не може да Ви отнеме отговорността, която носите. Насилието никога не води до решение.

Би могло да бъде полезно да се вземе под внимание, кои ситуации от живота си струва да бъдат повторени.

Дрогата (легалната и нелегалната) могат да изкривят възприятията на урока, който следва да бъде научен.

Само защото всички се държат по един и същи начин не означава непременно, че това е правилният начин на поведение. Много рядко се случва да има само едно вярно решение.

За никого не съществуват ексклузивни клаузи (за никого не са предвидени изключения от правилата).

Уроците са специални възможности за развитие, а не зло намерение.

Би могло да бъде много рисковано да предоставиш тялото си доверчиво на някой друг на разположение.

Да копираш някой друг е безсмислено и безполезно!

Всеки, който Ви предлага застраховка ”Живот” е измамник.

Смелото доброволно желание за предварително приключване на инкарнацията води само до голяма безполезна бюрокращина.

Никой друг във Вашата ситуация не прави по-добра визия от Вас самите.

Вие не сте единственият, който изпитва съмнения относно договора за инкарнация (въплъщение).

Тъй като Вие сте се съгласили и сте приели вече този договор, е безполезно да се оплаквате, че сте тук, в този живот.

Автор: Джо Конрад / Jo Conrad

http://galacreativeconsulting.com/statii/113-dogovor-vuplashtenie-inkarnaciia

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безспорната изява е пред Храма. И Утешителя е исполин, в магнитно тяло. В нозете му - изронен къс скала преди разсъмването коленичи. Рождественска звезда струи навън и от лъчението ослепява в огън, преди да разпознае песента му: След сто и двадесет лета ще се отворя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безспорната изява е пред Храма.

И Утешителя е исполин,

в магнитно тяло.

В нозете му - изронен къс скала

преди разсъмването коленичи.

Рождественска звезда струи навън

и от лъчението

ослепява в огън,

преди да разпознае песента му:

След сто и двадесет лета ще се отворя.

Амин

-------------------------

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=efchsNO6NJ8&feature=related

------------------------

... и дано Исус се роди и в нашите сърца.

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/xmastree6.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има много песнички за коледа и нова година. За мен "Лешникотрошачката" е приказката и музиката за празничната нощ. http://www.youtube.com/watch?v=rTLTyeGVdBg Днес по Хистори ченъла ми припомниха историята за едно Коледно чудо. Ще копирам писаното в блога на едно девойче, че е на български дно чудо, което се случило по Коледа преди много години... автор: candysays категория: Лични дневници прочетен: 843 коментари: 18 гласове: 5 последна промяна: 21.12.2006 17:17 Искам да ви разкажа една история... Тя е и хубава, и тъжна, според мен... Прочетох я в седмичния вестник, който си купувам, а също и в едно списание, така че явно е истинска... Та- искам да я споделя с вас, и то в точното време на годината, защото си заслужава човек да знае, да научи някои неща... от миналото... И да помни... Нали това е едно от нещата, които ни правят хора?!... Ето и историята. Действието се развива през Първата световна война. На Бъдни вечер 1914-та година (т.е. преди 92 години) в района на Ипр, Белгия, се случва "чудо"... Свити в калните окопи на Западния фронт, избиващи се едни други в невиждано кървав конфликт, германци и англичани внезапно спират да водят войната, и оставят оръжието настрана... Първо немските окопи заблестяват в мъгливия здрач със стотици малки светлинки, а после от окопите се надигат гласовете на момчета и мъже, пеещи спонтанно, прегракнало и нестройно Stille Nacht ("Тиха нощ" на немски). Изумени, поданиците на Британската империя наострят слух от своите позиции. Един- двама се прокашлят, някои дори се просълзяват скришом, докато накрая един самотен глас се извисява в отговор: Silent night, holy night... След минута двата, враждуващи до този момент, лагера се сливат в един-единствен дрезгав хор, който отнася към прихлупените небеса надеждата на изстрадалите и кални войници надеждата за една тиха нощ, за мир... По-късно тази история бива потвърдена, при намирането на едно писмо на млад английски войник до неговите близки. Ето как описва чудното събитие, случило се по Коледа, той: " Това е най-паметната Коледа, която някога съм преживявал... От вчера следобед, няма ни един куршум, изстрелян от нашата или от другата страна. Миналата нощ беше мразовита, но с много ясна луна, та почтиведнага след мръкване си напалихме огньове и попяхме коледни песни. Германците пък наредиха свещи по ръбовете на окопите си и дойдоха при нас да ни пожелаят весела Коледа и прочее. Дори няколко техни песни ни изпяха - направо си стана дружеска забава. Неколцина от нашите пък отидоха до техните окопи. Всички се върнаха, като изключим един от рота Е- без съмнение швабите са го задържали за сувенир. Въпреки огньовете беше ужасно студено и с много мъка можеше да се спи между нощните постове. На сутринта бе мъгливо, затуй стояхме нащрек доста по-дълго от обикновено. Няколко късметлии успяха да изтичат в зори за свето причастие, което свещеникът раздаде в една разрушена ферма на около 500 метра зад позициите ни. Има нещо в това поверие за коледния дух- днес цял ден търчим съвсем свободно край окопите, докато в други дни трябва усърдно да залягаме, заради стрелбата. Дойде и пощата- аз получих колет с пеловер, цигари и топло бельо. Освен това кралицата ни беше изпратила картички, прилагам тук моята, да ми я пазите вкъщи. След закуска дори играхме футбол- приятелски мач, заедно с немците, представяте ли си! После пак дойдоха при нас германци да си побъбрим, а после пратиха отряд да погребе един техен стрелец, който свалихме през седмицата, че се беше добрал до има-няма 100 метра от нашите позиции. Някои от момчетата отидоха с лопати да им помогнат. Устроихме си църковно шествие и литургия в окопите. Като песнахме един глас на "Елате всинца верни..."! Заловихме се да готвим празнична вечеря- чудно ни дойде! Почнахме с пържен бекон, а после ядохме горещ коледен пудинг. В моето парче намерих късметче. Последни в менюто бяха орехите, портокалите, бананите и шоколадът, последвани от топло какао и цигарка. През цялото време си спомняхме за вечерите у дома. По-рано имах честта да се здрависам с неколцина германци- тяхна групичка стигна до средата на пътя между позициите от двете страни на фронта и ние излязохме да ги пресрещнем. Аз размених един от моите вълнени кюнци за шапка, дори се сдобих с копче от тяхна униформа. Разменихме си и тютюн, и пак побъбрихме... Те казват, че утре няма да стрелят, ако и ние не стреляме, та може и да сме се уредили с малко ваканция, знае ли човек... Разделихме се приятелски, като си дадохме автографи и си пожелахме щастлива Нова година. Не мога да повярвам, че съм стрелял по тях предишните две седмици- много странно ми изглежда... Не съм очаквал да стисна ръката на германец на огневата линия навръх Коледа и предполагам, че и вие не сте го очаквали от мен. Но по такъв начин ние тук отпразнувахме Рождество Христово. Надявам се и вие да сте били щастливи. Как само си мечтаехме за Англия през този ден... Предайте сърдечни поздрави на съседите. С много обич- Бой" ******************* Коледното примирие от 1914-та на някои места по фронта продължава чак до Нова година, макар висшите рангове и в двете войски да негодуват буйно, след като единодушно са пренебрегнали призива на папата за официално примирие по празниците по-рано през есента. "Чудото" не се повтаря никога повече... През остатъка от Първата световна война враждуващите правителства заповядват тежки бомбардировки и артилерийски обстрел на Бъдни вечер, за да премахнат всяка възможност за "деморализиращо" примирие между враждуващите страни... Различни войскови поделения се редуват на фронта, за да се избегнат всякакви случайни сближавания с врага. С напредването на 20-ти век, Европа забравя и не позволява това благородство, и войниците на две вражески армии никога повече няма да си побъбрят човешки, когато пушекът се разпръсне над окопите... ********************** Мен лично тази история много дълбоко ме трогва ...и ми се плаче от всичко това... Тъжно е, ужасно тъжно и трагично нещо е войната... А е имало толкова много войни (и разбити животи, и души) на този свят досега... Толкова безумно много хора са страдали ужасно... И в абсолютна несигурност в утрешния ден...В живота си, и в този на своите близки, на онези, които обичат... Ужасно е, просто ужасно. И все пак са се справяли някак, отглеждали са децата си, погребвайки заедно с това своя братя и сестри... Това НЕ БИВА ДА СЕ ЗАБРАВЯ... Поне според мен. Това е важно! Ужасно важно!.................И е достойно за уважение... И за състрадание.................... Реших да добавя и един клип с кадри от войната също- но в същия дух като от това писмо- човешки, усмихнат, дружелюбен - клип към една невероятна песен, с коята поздравявам всички за Коледа... С най-сърдечно пожелание за здраве, късмет, но най-вече- за МИР и ЛЮБОВ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D

провокиран от предходния пост

------------------------------

Първата св.война е особен момент - в хода и се слага край на последните остатъци от рицарския морал. Нарушават и разрушават се всички писани и неписани отколешни правила за водене на война, дори Хагската конвенция от 1899 и 1907 г

е погазена почти изцяло. Започва период на кеч из кеч, довел впоследствие до появата на оръжията за масово поразяваве, заличаване на разликата между фронт и тил, както и на военни и цивилно население. Този срив постави направо въпроса за оцеляване на човечеството...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честита нова година!

Здраве и нови хоризонти!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честита Нова! Попътен вятър, приятели!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кака, привет! Не ни забравяй...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кака, привет! Не ни забравяй...

Няма, какин http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif Още не ме е лепнала склерозата :clap:

Нарушение в генетичният код

Иглика Пеева

Ние белязаните,

обречените

на вечно детство,

се усещаме

през девет царства,

векове

и морета

- просто в небето се срещат крилете ни.

Всички сме странни -

сами търсим болките ви,