Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

El.

Войни на светлината

Препоръчан отговор

agnus dei andrew johnston

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За новото поколение деца-децата индиго.Срещал съм две диаметрално противоположни мнения за тях.Едното е че са изпълнени с доброта и ще спасят света от гибел и второто че били саможиви,злобни,мразели и ненавиждали предните поколения и челта им била да ги изтребят.Кое е вярното.http://www.vbox7.com/play:869f99bc

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До сега не съм срещала толкова негативно изказване за индиговите деца. Вярно е това, в което искаш да повярваш :laughing5: . Индиговите деца са бунтари и не се вписват добре в сегашната социална система. "Задачата им" е да я разрушат или да доведат до промяната и. Това не значи, че "мразят" предните поколения. Само, че са категорични, когато искат да променят нещата. И имат силата (в смисъл на кураж и способност за отстояване), за да го направят. Това е, което аз съм чела за тях. Моето познанство на млади хора от тяхното поколение ме е оставило с впечатлението, че наистина са трудни за комуникиране. Светоусещането им е по-категорично и им липсва толерантност към инакомислещите. Но пък това може да е резултат от пубертета, който карат. :) Има и следващо поколение. Наричат ги "кристалните деца". Те са най-мъничките. Идват на Земята от някъде след 2000та година. Ако става въпрос за спасяване, тяхна е задачата да го направят. Стига ние и индиготата да им дадем шанс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето една жена, за която паранормалното преживяване е ежедневна реалност и според мен истински войн на Светлината, която работи вече 40 години в областта на хипнотичната регерсия - Долорес Кенън. http://vbox7.com/play:259aeb64d1 Хипнотерапевт и регресионист Долорес Кенън споделя разкрития, които е направила по време на хипнотична регресия с клиенти - за Новата Земя, вибрации и честоти, Извънземни Души, Трите Вълни от Доброволци на Земята, Как да направим промяната, 2012 и др.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А споменава ли се нещо за смелите воини на норвежкия блек метъл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, Shear the light! Радвам се, че това интервю го има преведено на български. Долорес Кенън е един от малкото хора, които умеят ясно, с прости думи да предадат случващото се и да фокусират съзнанието върху позитивното.

и още

:ph34r: Светъл ден на всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ма направо си вярвам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

постоянно съм вързан за Източника и от там ми казаха че горните два клипа са абсолютна глупост, което и аз си го виждам Източника е едно нещенце което се интересува само от телепатия и мисловни енергии и този източник е поробил хората, клипчета като тези горните са нещо като маркетингова реклама на Източника за зомбиране на жертвите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...