Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

:cheers:

само кучешка храна

никви мръвки

снимах я бебочка ама с телефона и снимките утре сигурно ще сложа

Един/2 пъти в месеца ще трябва да го храниш с пържоли.Все пак това е куче и трябва да яде месо.

Моето пък не яде кучешка храна.Всяко нещо което е не е пиле или пържола не може да го яде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един/2 пъти в месеца ще трябва да го храниш с пържоли.Все пак това е куче и трябва да яде месо.

Моето пък не яде кучешка храна.Всяко нещо което е не е пиле или пържола не може да го яде.

Сигурно така е свикнало...

Нали в кучешката храна си има всичко необходимо за кучето, защо е нужно да му давам допълнително месо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали в кучешката храна си има всичко необходимо за кучето, защо е нужно да му давам допълнително месо.

Все си мисля че натуралния продукт си е друго нещо :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все си мисля че натуралния продукт си е друго нещо :lol6:

Кучето е хищник, искам неискам ще му давам, ама не знам как ще стане като у нас такива храни не влизат вече...

Ще му купуваме навън сигурно. Обаче сега е бебе и си харесва гранулките :P

пък докато чакахме тати да донесе гранулки изяде цяла купичка попара с кисело мляко :cheers:

:wors: Ама как хъски ще яде мандарини и зеле ... това да не е заек ! secret_rose , трябва да се прижалиш и за него да взимате нещо месосъдържащо ! Не съм чувал до сега за куче вегитарянец ! :lol6:

:) заек

то сега прилича на дебела котка :smash:

Обаче звуците които издава по-скоро приличат на вълчи вой отколкото на лай, много странно...

То и не вие, скимти, но като порасне ще е вой, а?

Редактирано от secret_rose (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кучето е хищник, искам неискам ще му давам, ама не знам как ще стане като у нас такива храни не влизат вече...

Ще му купуваме навън сигурно. Обаче сега е бебе и си харесва гранулките :P

пък докато чакахме тати да донесе гранулки изяде цяла купичка попара с кисело мляко :)

:lol6: заек

то сега прилича на дебела котка :lol6:

Обаче звуците които издава по-скоро приличат на вълчи вой отколкото на лай, много странно...

То и не вие, скимти, но като порасне ще е вой, а?

Не точно, пак си е скимтене (поне при Ерик). По принцип хъскитата не са кучета, които издават много звуци

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В кучешката храна няма някой неща които са необходими за кучето.От време на време му давайте пържолка или пиле(чак след месец/2).Също така ако му давате пиле отделяйте по-големите кокали,защото в тях има костен мозък и други неща(които не ги знам) които са много необходими за здравето на кучето(точно заради това кучетата обичат кокалите).За това не го хранете само с кучешка храна,защото тя няма да е достатъчна за кучето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не позна-няма.

А и като четох и темата за храните на домашните любимци-

съвсем вече не вярвам.

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=163511

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, ще му давам мръвки, стига мис е карайте ;) Обаче през нощта (първа нощ у дома) в 3.30 едно скимтене му удари... докато не ме накара да стана за да си играем не млъкна. И тоалетните нужди ги правим на балкона, да видим научи лис е или е просто съвпадение, ама не пропуска. :P И голяма игра пада по цял ден, такава сладка пухкава топчица е милото...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами бебе е още,а и мама му липсва.

Още малко да свикне и няма да плаче,пък и гуш си иска

:cool:

То и аз колкото теб спя - че ангорката се сеща по нощите за мъж и познай какъв концерт почва

:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Снимка на кученцето , Снимка на кученцето , Снимка на кученцето , Снимка на кученцето ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимах гооо, нос телефона че си изгубихме апаратччето, а аз не знам какд а ги сложа на компа и довечера като се върне тати от работа тогава снимки. Добра новина е, че ще свикне и ще спи, щото тъкмо научихме малката ни дъщеричка да спи по цяла нощ и сега това паленце да ни буди... А одеве яде макарони. Видя че ние ядем и си поиска, и му дадохме... :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Внимавайте да не го научите да спи при вас,защото като порастне става страшно - пак не може да се спи,но от удобно разположило се в леглото "кученце".

И моя котарак изнася любовни концерти,но траят малко и не са през нощта както прави ангорката на haidukpikaso :huh: ,но за сметка на това понякога маркира... :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заради "маркирането" май се съгласих на женско кутре, иначе исках мъжко :ph34r: През нощта заспа в спалнята но на пода. Още е мъничко и не може само да се качи на леглото но подозирам че в бъдеще ще става така и ще яде бой по носа :huh: Всеки да си знае леглото, ааа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а, а,а,а,а,а,а как се качва само когато се научи, не е истина, направо ме премазваше когато реши да се гушне при мен. Ази го гледахме в апартамента докато стана невъзможно и заплаши да ни измести. Всички мебели бяха изпробвани как са на вкус, нямахме пантофки вече, да не говорим за маркировките. За това аз бях принудена да емигрирам в гората заедно с него. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а, а,а,а,а,а,а как се качва само когато се научи, не е истина, направо ме премазваше когато реши да се гушне при мен.

Ази го гледахме в апартамента докато стана невъзможно и заплаши да ни измести.

Всички мебели бяха изпробвани как са на вкус, нямахме пантофки вече, да не говорим за маркировките.

За това аз бях принудена да емигрирам в гората заедно с него. :ph34r:

Хъски ли е? :down:

Ние не зная дали ще идем в гората, но подозирам че ще се местим в къща с двор, да отглеждаш куче в апартамент, бил той и широк, си е наказание за животинчето...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хъски ли е? :ph34r:

Ние не зная дали ще идем в гората, но подозирам че ще се местим в къща с двор, да отглеждаш куче в апартамент, бил той и широк, си е наказание за животинчето...

Зависи, Ерик се чувства добре, както свикне. Но разходките (твоята като порасте малко) за си задължителни, и много търчане :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хъски ли е? :)

Неее не е Хъски, ето го : http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=170608

Двора си е двор де, каквото и да си говорим Хъскито все пак не е малко животно. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

secret_rose , хайде покажи ни малката топка http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif ... колкото и да не е качествена снимката !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

secret_rose , хайде покажи ни малката топка http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif ... колкото и да не е качествена снимката !!!

Сега ще помоля да ми ги качат снимчиците на компа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ми го топчето но снимките са лоши, няма достатъчнос ветлина у нас за снимки с телефон а сега нямам апаратче...

Публикувано изображение

Публикувано изображение

post-278023-0-96581100-1296248847_thumb.

post-278023-0-82856500-1296248865_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес доведохме Райс е къщи и голяма игра му удариха с бебето, а аз мислех че мъника ще се страхува от големия. Не само че не се страхува а и го напада :cool: Капитане, добре се чувства в къщи, не знам дали няма да свикне, ако го приберем тук. Нито гък, нито някакво неразположение, толкова е кротък милия, а бебето е бяс. Мисля си да го довеждаме през ден тук за по няколко часа и да го наблюдаваме и ако му е хубаво ще си живее тук. (обаче нямам сили да тичам с него сутрин и вечер, не ми оставя дъх, от къде такава енергия не знам...) И си намерих фотоапаратчето. Вече ще слагам свестни снимки :) И ми се струва че Райс е на 7-8 месеца а не на година и половина както твърдят "разбирачите", но като не е живял с мен нищо не знам. Ще ги водя тези дни и двамата на ветеринар да видим кой на колко е и как нататък. Аз преди не го исках у дома, но сега........... Който си няма куче много е загубил, да знаете. Любов, любов, любов са те.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес доведохме Райс е къщи и голяма игра му удариха с бебето, а аз мислех че мъника ще се страхува от големия. Не само че не се страхува а и го напада :biggrin:

Капитане, добре се чувства в къщи, не знам дали няма да свикне, ако го приберем тук. Нито гък, нито някакво неразположение, толкова е кротък милия, а бебето е бяс. Мисля си да го довеждаме през ден тук за по няколко часа и да го наблюдаваме и ако му е хубаво ще си живее тук.

(обаче нямам сили да тичам с него сутрин и вечер, не ми оставя дъх, от къде такава енергия не знам...)

И си намерих фотоапаратчето. Вече ще слагам свестни снимки :ph34r:

И ми се струва че Райс е на 7-8 месеца а не на година и половина както твърдят "разбирачите", но като не е живял с мен нищо не знам. Ще ги водя тези дни и двамата на ветеринар да видим кой на колко е и как нататък.

Който си няма куче много е загубил, да знаете. Любов, любов, любов са те.

Радвам се че е бил спокоен, но пак си мисля че не е много разумно. АКо искаш рискувайте да го оставите 24 часа (или 48) при вас за да се убедите наистина че ще се чувства комфортно. А за разходките - трябва да намерите в семейството или някой който иска да си прави сутрешния крос, или място, където ще е безопасно да бъде (бъдат) пуснати и да могат да тичат на воля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се че е бил спокоен, но пак си мисля че не е много разумно. АКо искаш рискувайте да го оставите 24 часа (или 48) при вас за да се убедите наистина че ще се чувства комфортно. А за разходките - трябва да намерите в семейството или някой който иска да си прави сутрешния крос, или място, където ще е безопасно да бъде (бъдат) пуснати и да могат да тичат на воля

На стадиона го пускаме, и като го извикаме пристига, макар не с голямо желание. Ако има други хора или много кучета тогава бягам с него с верижката. Обаче е кротко и възпитано куче, целия апартамент му беше на разположение а си седя в антрето с паленцето.

Предишния му собственик явно добре го е дресирал, макар да е бил мъничък тогава. Или просто си е умен... С нас е от 3-4 месеца само. Всъщност, понеже не го исках в къщи разреших на децата да вземем малко кученце, обаче се оказва че аз обичам кучетата повече от децата. :biggrin:

Ми аз ще тичам с него... няма кой засега. Тати ходи на работа, децата са малки, много малки за това. Но хъски се разбират идеално с малки деца, все се страхувах...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На стадиона го пускаме, и като го извикаме пристига, макар не с голямо желание. Ако има други хора или много кучета тогава бягам с него с верижката. Обаче е кротко и възпитано куче, целия апартамент му беше на разположение а си седя в антрето с паленцето.

Предишния му собственик явно добре го е дресирал, макар да е бил мъничък тогава. Или просто си е умен... С нас е от 3-4 месеца само. Всъщност, понеже не го исках в къщи разреших на децата да вземем малко кученце, обаче се оказва че аз обичам кучетата повече от децата. :biggrin:

Ми аз ще тичам с него... няма кой засега. Тати ходи на работа, децата са малки, много малки за това. Но хъски се разбират идеално с малки деца, все се страхувах...

Аз бях "изнасилен" (не без мое съгласие) от малката щерка за куче, разбрахме се за породата, тя направи всичко (без плащането), и сега родължава да се грижи (и глямата се включва, даже и сина, макар че е на 26) :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си имаш помощници поне... А в нас както се очертава сама ще се грижа за две кучета, останалите освен да си играят друго не правят :biggrin: На нас Райс ни е подарък, само бебето си купихме. Собственика му се премести на място, където е невъзможно да го вземе и затова ни го остави. Аз бих предпочела друга порода за домашно отглеждане, но нямах избор, а сега изобщо не съжалявам, изчетох сума неща за сибирските кученца и съм щастлива че са такива. А и с тези сини очи... този Райс... А бебето е сивооко. Но пак е хубавко. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от alex-sharlapata bg
      Може ли да се дава Мухлясал хляб на куче и вредно ли е?
    • от Тошко2001
      Здравейте!  Гледам напоследък се вихрят страшни спекули  със зеолита. Трябват ми едно 10-15 кг зеолит за земеделски цели, ама няма брате всичко живо е надуло цените. Чувам , че из кърджали бил 30-40 лв чувала ама аз съм на бая километри от там . Разполагате ли с контакти с хора/фирми, които продават на приемливи цени и пращат по куриер? Благодаря  ви. ..........
    • от sWoWz The king slayer
      Здравейте! 
      Имам нужда от съвет... Та проблема ми е следният.. :преди 2 дена взехме малко * хъски*, но само майката е чистокръвна... Бащата не е. Кученцето е на почти два месеца и ушичките още са му кльопнали. Това нормално ли е за породата или просто нашето ще е по-различно заради бащата... очаквам вашите отговри и благодаря предваритвлно, но пак ще помоля да пишат само хора гледащи или гледали хъски. 

• от Yanica Dimova
      Здравейте , не знам има ли друга такава тема, ако има се извинявам. 
      Имам котка от 2 години мъжки котарак, кастриран е, на 2 годинки. Баща ми си намери приятелка  , която има куче мисля, че йорки териер , но не съм много сигурна , разбрах , че е териер и е малко , така че ако не е йорки остават 2-3 приложения още. Проблемът е , че аз котката не си я давам, а приятелката му не се разделя с кучето си как може да ги сприятелим какво да направим за да свикнат и да не стане нещо лошо... , моля съвети. 
    • от berbat0v
      Продава се работещ онлайн магазин за бижута на принципа дропшипинг/единствен партньор сме на доставчика/.Доставчика е официялен представител за българия на марките : Q&Q , CASIO ,Paco Rabanne, Kontakt, Jet Set ,Omax,Sprinto,Prema,Time Force, Haurex-Italy/всички със сертификат и гаранция/.Магазина разполага с доста голям асортимент от артикули ,като преобладават бижутата,но доставчика дава възможност да се добавят още над 2000+ артикула от по-горе посочените марки.Платформата няма ограничение относно количеството на добавени артикули /като повечето платени и безплатни платформи/.Сайта е с платена тема,платен СЕО плъгин /спестява от допълнителни разходи за сео оптимизация/,платен секюрити плъгин,мобилна версия,лайв чат за по-добра комуникация с клиентите,НЕограничен брой имейл акаунти от вида ВАШЕТО-ИМЕ@BijuBG.net , SSL сертификат за сигурност, платен хостинг и домейн за 1 година. Страхотен домейн за дейноста на магазина,регистриран в търсачките!Правена е платена реклама във Фейсбук и Гугъл.Много добра комисионна,която се изплаща веднъж месечно /или при договорка и 2 пъти месечно/,коректност от страна на доставчика,каквато се очаква и от вас.Купувате готов,работещ бизнес без да е нужно да влагате средства за закупуване на стока,наемане на склад ,персонал и без да се ангажирате с доставки на стоки!!Купувате магазина и започвате да продавате!!Получавате също и безплатна потдръжка при възникнал технически проблем със платформата,както и безплатно обучение,ако се нуждаете от такова!!Адрес на магазина : https://www.BijuBG.net За контакти и повече информация : [email protected] Приемат се и оферти различни от посочената цена,като на всяка ще бъде отговорено!!
  • Дарение

• Добави ново...