Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Хъскитата не лаят, само понякога ръмжат, това е от породата им

Само ако постоянно има хора около него!

Ние живеем там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

capnemo  виждам, че разбираш от хъските. Искам да те попитам нещо, предлагат ми едно хъски на 45 дни. за 50 лв. Въпроса ми е заслужава ли си да го взема за апартамент/а (двустаен е). А пинчера ще го подаря на братовчедми.

Не знам, ама бест френдката плати 200 лв. за нейното "пале"... Ама все пак го взе от Перник, то там нещата винаги са мътни... Не следя цените и не знам, ама 50 кинта ми се струва доста малко. Даже съмнително малко! Нереално малко... И аз ще кажа, че не съм специалист и не разбирам от кучета, та отговорността пада на твоята глава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ми не разбирам много,много от кучета за това питам. Иначе ето ги тези сладури които ми предлагат, за по 50 лв. да ми ги продаддат.

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Напълно сериозен съм. Отговорен съм напълно, ще се грижа много за кученцата/кученцето, но ме притеснява след това когато стане голямо. Тъй като съседите са стари хора, и не искат им се вдига шум много. Пинчера когато на етажа има някой, почва да лае и след това идват се карат само.

Като видиш родителите и паспортите , ще видиш дали е чиста порода.Но и да не е чиста ,вземи го .http://www.google.bg/search?hl=bg&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1024&bih=437&q=%D1%85%D1%8A%D1%81%D0%BA%D0%B8+%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5&oq=%D1%85%D1%8A%D1%81%D0%BA%D0%B8+&gs_l=img.1.0.0l10.2182.4940.0.6227.6.5.0.1.1.0.158.694.0j5.5.0....0...1ac.1.21.img.EUAOQ9lJIPQ   Ето ,разгледаи ги.

Редактирано от родина (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като видиш родителите и паспортите , ще видиш дали е чиста порода.Но и да не е чиста ,вземи го .http://www.google.bg/search?hl=bg&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1024&bih=437&q=%D1%85%D1%8A%D1%81%D0%BA%D0%B8+%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5&oq=%D1%85%D1%8A%D1%81%D0%BA%D0%B8+&gs_l=img.1.0.0l10.2182.4940.0.6227.6.5.0.1.1.0.158.694.0j5.5.0....0...1ac.1.21.img.EUAOQ9lJIPQ   Ето ,разгледаи ги.

Ето ги:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и добър вечер.

Имам куче хъски доста е тежичко, не знам колко страх го е да го премеря :Д

Много е игриво, разходките са му недостатъчни,водя го на разходка всяка сутрин и вечер за по около 1 час но виждам, че не е достатъчно (нямам време за по-дълги разходки), не мога да го пускам да тича защото има много хора и ме е страх да не направи някоя щуротия, а и честно казано го водя с къс повод който е мачение за него.

Ако можете да ми предложите някой повод за такава порода кучета.

Харесал съм му повод който е до 60кг с дължина 8м. Знам, че кучето не е 60кг но за всеки случай.

http://bg-pet.com/Dogs/DogCollar/Authom/control.htm ето и линк (последния повод)

Ако вие можете да ми предложите някакъв по-добър ще съм много благодарен.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и добър вечер.

Много е игриво, разходките са му недостатъчни,водя го на разходка всяка сутрин и вечер за по около 1 час но виждам, че не е достатъчно (нямам време за по-дълги разходки), не мога да го пускам да тича защото има много хора и ме е страх да не направи някоя щуротия, а и честно казано го водя с къс повод който е мачение за него.

Харесал съм му повод който е до 60кг с дължина 8м. Знам, че кучето не е 60кг но за всеки случай.

http://bg-pet.com/Dogs/DogCollar/Authom/control.htm ето и линк (последния повод)

Поздрави.

Ако е този с лентата - да, аз имам подобен и съм доволен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и добър вечер.

Поздрави.

За повода капитана ти отговори .Аз питам кой го е страх да се премери , ти или кучето?Просто дигаш кучето и се качваш на кантара.Не е хубаво кучето да е пълно.Преразгледай му менюто.То е ясно , че му трябва движение ,но намери начин през почивните дни да излезеш извън града и да го пускаш да бяга.Казвам ,не е хубаво защото на старини може да има проблеми с двигателните мускули .Посъветвай се с лекар , кучето не трябва да тежи повече от 35 килограма и то хъски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искат много разходки  тези кучета апартамента е малък за тях  и лятото много не им понася иначе са хубави животинки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може ли да ми препоръчате хем качествена хем на добра цена за килограм храна за да може кучето ми да качи килограми и да му личи 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Направо към Зоофаст > TOTW (специално High Prairie и Wetlands). Тези имат минимум съдържание на протеин и мазнини съответно 32% и 18% като протеинът е от посочени животински видове. Гранулите от тази марка са консервирани с естествени антиоксиданти вместо изкуствени такива.

Имайте предвид, че цените при поляците са конкурентни и не бива да изпадаме в крайности като предпочитаме разфасовки с прекалено ниски цени на килограм, които може да се окажат стари партиди, отлежали по складовете и поизветрели. Друга особеност при Зоофаст е, че най-често изпълняват доставката след 7-8 дена.

PS. Acana (Puppy, Sport&Agility) също предлагат отлично съотношение цена-качество, но тук липсва вариантът с разфасовки от 6.8 кг, докато по-малките са неприемливо скъпи. Аз считам за нетично храненето с еднообразна храна от голяма опаковка седмици наред или продължителното задържане на същата опаковка отворена.

Редактирано от animalprograms (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дано намери отново стопанина си и пак да са заедно

11391489_902467613130056_703361546739256

Социално куче, което спасихме от циганите. Откупихме го от сигурна смърт. Искаха да го изпекат и изядат. Възможно е да е откраднато от циганите.Купихме го в района на Скобелева майка в Пловдив от циганите. Момиче.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=902467613130056&set=a.902472743129543.1073741872.100001004766149&type=1&theater

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от alex-sharlapata bg
      Може ли да се дава Мухлясал хляб на куче и вредно ли е?
    • от Тошко2001
      Здравейте!  Гледам напоследък се вихрят страшни спекули  със зеолита. Трябват ми едно 10-15 кг зеолит за земеделски цели, ама няма брате всичко живо е надуло цените. Чувам , че из кърджали бил 30-40 лв чувала ама аз съм на бая километри от там . Разполагате ли с контакти с хора/фирми, които продават на приемливи цени и пращат по куриер? Благодаря  ви. ..........
    • от sWoWz The king slayer
      Здравейте! 
      Имам нужда от съвет... Та проблема ми е следният.. :преди 2 дена взехме малко * хъски*, но само майката е чистокръвна... Бащата не е. Кученцето е на почти два месеца и ушичките още са му кльопнали. Това нормално ли е за породата или просто нашето ще е по-различно заради бащата... очаквам вашите отговри и благодаря предваритвлно, но пак ще помоля да пишат само хора гледащи или гледали хъски. 

• от Yanica Dimova
      Здравейте , не знам има ли друга такава тема, ако има се извинявам. 
      Имам котка от 2 години мъжки котарак, кастриран е, на 2 годинки. Баща ми си намери приятелка  , която има куче мисля, че йорки териер , но не съм много сигурна , разбрах , че е териер и е малко , така че ако не е йорки остават 2-3 приложения още. Проблемът е , че аз котката не си я давам, а приятелката му не се разделя с кучето си как може да ги сприятелим какво да направим за да свикнат и да не стане нещо лошо... , моля съвети. 
    • от berbat0v
      Продава се работещ онлайн магазин за бижута на принципа дропшипинг/единствен партньор сме на доставчика/.Доставчика е официялен представител за българия на марките : Q&Q , CASIO ,Paco Rabanne, Kontakt, Jet Set ,Omax,Sprinto,Prema,Time Force, Haurex-Italy/всички със сертификат и гаранция/.Магазина разполага с доста голям асортимент от артикули ,като преобладават бижутата,но доставчика дава възможност да се добавят още над 2000+ артикула от по-горе посочените марки.Платформата няма ограничение относно количеството на добавени артикули /като повечето платени и безплатни платформи/.Сайта е с платена тема,платен СЕО плъгин /спестява от допълнителни разходи за сео оптимизация/,платен секюрити плъгин,мобилна версия,лайв чат за по-добра комуникация с клиентите,НЕограничен брой имейл акаунти от вида ВАШЕТО-ИМЕ@BijuBG.net , SSL сертификат за сигурност, платен хостинг и домейн за 1 година. Страхотен домейн за дейноста на магазина,регистриран в търсачките!Правена е платена реклама във Фейсбук и Гугъл.Много добра комисионна,която се изплаща веднъж месечно /или при договорка и 2 пъти месечно/,коректност от страна на доставчика,каквато се очаква и от вас.Купувате готов,работещ бизнес без да е нужно да влагате средства за закупуване на стока,наемане на склад ,персонал и без да се ангажирате с доставки на стоки!!Купувате магазина и започвате да продавате!!Получавате също и безплатна потдръжка при възникнал технически проблем със платформата,както и безплатно обучение,ако се нуждаете от такова!!Адрес на магазина : https://www.BijuBG.net За контакти и повече информация : [email protected] Приемат се и оферти различни от посочената цена,като на всяка ще бъде отговорено!!
  • Дарение

• Добави ново...