Премини към съдържанието
sliooo

RQ: Програма за разделяне на видеофайлове (merged)

Препоръчан отговор

Не е зле. Самоче е на английски. Ако ми попадне на испански с удоволствие бих го превел на БГ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Питането ми е следното. Някой знае ли програмка с която да резна една част от филм.(Примерно надписите на края,защото фила е 702мб а трябва да го кача на диск от 700МБ)

Мерси предварително..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте.Питането ми е следното. Някой знае ли програмка с която да резна една част от филм.(Примерно надписите на края,защото фила е 702мб а трябва да го кача на диск от 700МБ)

Мерси предварително..

<{POST_SNAPBACK}>

VirtualDub, All Video Splitter, File Splitter Deluxe(тази програма служи за 'изрязване' на файлове от всякакъв тип)и още много други...

Редактирано от eXRuLeZz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..AVI формат е..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А филма .AVI ли е или?

<{POST_SNAPBACK}>

Ако имаш вредвид дали може да изрязва филми във формат *AVI, то отговора ми е "Да".

EDIT://

Съжалявам май се получи недоразбиране от моя страна.

Редактирано от eXRuLeZz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси..програмките трябва да ми свършат работа.

Обаче сега имам лек проблем..

Ето

Това е на всички Splitter-и не ми отваря пълното меню. А на VirtualDub-a ми прави някав конфликт с Audio-to на *avi-то.

Редактирано от kowallskii (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся прграма за разделяне на видео.Например от един филм да "изрежа" дадена сцена и тя да стане отделен фаил. Предварително благодаря.

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте. Търся прграма за разделяне на видео.Например от един филм да "изрежа" дадена сцена и тя да стане отделен фаил. Предварително благодаря.

<{POST_SNAPBACK}>

Здравей S.W.A.T!

Разгледай и тук

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...глобяване++филм

Щом аз се справих с virtualdub и ти ще се справиш.Първо ми изглеждаше доста страшно,особенно големите размери,но после всичко си дойде на мястото.В дадения линк ще си доуточниш проблема с големите размери. Аз действам така/за най-лесно/отварям видео файла и преди да отделя проверявам отметките на audio video-да са на direct strim copi и така решавам проблема с огромните размери.Пък после,ако искаш ги запазвай поотделно,ако искаш отново свързвай избраните моменти,въобще virtualDub е вълшебна програма с много възможности.Хората са описали подробно и много по-добре от мен различните варианти.Приятно разглеждане и успех! :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи преди да го Save-неш избираш Compression от менюто Video, настройваш си компресията (примерно DivX 1024 Kbps) и след това save-ваш :)

<{POST_SNAPBACK}>

А на мене изобщо не ми зарежда муувитат като си пусна тая шитания!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся програма с която ЛЕСНО ;) ще мога да изрязвам от двд музикален клип, да го записвам на pc-то ми и когато събера достатъчно музикални клипове да си направя мое двд, без да губя качество на звук и картина.

Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега ще ти дам едно линкчеDVD%20to%20AVI%20DivX%20MPEG%20riper]DVD Riper и добавка doktor като естественно внимаваш с доктора(вярвам ,че имаш антивирусна).

Това ще ти свърши работа ако е за както разбрах,искаш от DVD да си изрязваш клипчета(говориме от DVD диск или копиран DVD диск на харда).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да правилно си ме разбрал какво искам да рипвам, надявам се, че не намалява качеството на звука и картината. Мерси!

Редактирано от ventci (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си я настроиш правилно качеството ще ти е почти 1:1 ,а в звука няма разлика.Има една настройчица Default Audio Volume,да бъде на 1(това е опция за нивото на звука,така става най-добре)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линка който си ми дал е към DVD Converter не Ripper, хо както и да е, на мен не ми трябва програма която конвертира а само реже каквото ми трябва на мен, така че след това всички клипове да мога да си ги наредя в нерото и запиша

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Явно не си погледнал добре, програмата се казва DVD to AVI DivX MPEG Ripper и поогледай малко опциите й.Пък и ми се стува малко трудно да си нарежеш клиповете и да си ги запишеш с Нерото в DVD формат без да минат през някоя друга програма било то дори и Nero Vission.Ако искаш почети малко из Форума за Видеообработка и тогава пак ми пиши(Нищо лично братле,със здраве) :bye:

Редактирано от Zdraveli (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го свалих и го инсталирах от твоя линк и програмата която се инсталира я dvdconventor

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми програма за пражене на клипчета от филми.Моля помогнете.Мерси?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има ли такава програма която с която да мога да разделям клип на части... говоря за съвсем малки части - някакви си секунди. ако има моля ви помогнете ми.. мерси предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване