Премини към съдържанието
sliooo

RQ: Програма за разделяне на видеофайлове (merged)

Препоръчан отговор

Мерси Scater ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един вариант: С Nero Vision Express импортваш DVD-то (ще направи един голям MPEG-2 файл), след което го режеш с TMPGenc Express. Отрязания файл го правиш на DVD пак с Nero Vision Express като опцията е Nero SmartEncoding задължително е Enabled

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
здравейте! търся програма с която да изрежа част от запис на двд. става дума за една сватба, от която трябва да премахна около 10 мин. от записа. предложиха ми Virtual Dub но тя не отваря .vob файлове .... а не ми се иска да конвертирам в .avi и после пак във .vob за да мога да резна 10 мин от записа. програмата ми трябва спешно и ще съм изключително благодарна ако получа точен и навременен отговор :speak:

CLONE DVD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В смисъл-ако филма е 1 ГБ 120 минути да го разделя на два диска- 700 МБ и другото на друг. Има ли такава програма? Благодаря ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Има един милиард теми по въпроса....Виж дали това ще свърши работа (в какъв формат е филма)?

autogk1.jpg

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...8&hl=autogk

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

извинявам се ако има такава тема но не я намерих.

трябва ми да конвертирам един филм от 1080р на 720р

моля по възможност програмата да е безплатна и хелпа да е на български.

предварителни благодарности. :grimace:

c total video convertor се оправи проблема , krisku благодаря :tease:

Сега се сетих че може да се раздели на 2 парчета МКV фаил.

та моля дайте идея с каква програма ще стане , не знам друг език освен български в чуждо езичен форум няма да се справя.

Редактирано от Стоби (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Virtual Dub

Еasy Video Splitter ,тази ми е вършила такава работа преди доста време

TMPGEnc 2.5 plus

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам мини камера СОНИ и записвам на мини ДВД :)Но накрая имам един файл!Как мога да направя от отделните чаптъри отделни филмчета и с коя програма ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте,имам мини камера СОНИ и записвам на мини ДВД :)Но накрая имам един файл!Как мога да направя от отделните чаптъри отделни филмчета и с коя програма :)

Ulead Videostudio 11 е най лесната за използване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай така:

Пробвай следното:

Изтегли си програмата TMPGEnc Express 4

http://download1.pegasys-inc.com/download_...38_setup_en.exe

1. Стартирай я, вкарай Mini DVD -то в оптичното устройство и избери Start New Project

74111686uf8.jpg

2. След появана на менюто Source => избери Source Wizard

53581200eg9.jpg

3. Избери опцията Add source from a DVD-Video и избери Next

39227562wc5.jpg

4. Изибраш съответните файлове от директорията (VIDEO_TS) и слагаш желаната отметка.Не би трябвало да имаш проблеми с декодирането на AC3 тъй като в последната версия 4 (си има плъгин по подразбиране)!Указваш къде да се копира материала на хардиска за по-бърз достъп до информацията. (след нейната обработка винаги можеш да изтриеш папката...).

75084878oa5.jpg

28344175bu9.jpg

98195494ln9.jpg

5. Избираш изходен формат. (например - *.avi, *.mpeg и т.н.).Може да се наложи да избереш бутона ADD за да ти се отвори списъка от снимката:

81891294ec1.jpg

6.След като избереш желания формат избери опцията output each clip in a separate file (or separate set of files) от падащото меню на категорията output mode:

20738708em3.jpg

7. В менюто Encode посочваш къде да се съхраняват изходните файлове и натискаш Start Encode

22825746nx9.jpg

(дори и да създаде само 1 конвертиран файл съдържащ много клипчета - ако за изходен формат си задал *.avi след това лесно можеш да си го нацепиш примерно с VirtualDub, SolveigMM AVI Trimmer или някой по-сериозен видео-редактор) :yanim:

EDIT: Разбира се за конвертиране от DVD има и безплатна програмка като AutoGK :)

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма с която да режа откъси от видео :headphones:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
TMPGEncMPEGEditor

Обаче става само за mpeg формат.

ИЗползвай Виртуал Дъб - възможно най-добрата програма за видео обработка :headphones:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма за разделяне на видео файл,но за която да не са нужни програми като K-Lite Codec Pack и подобни.С Windows 7 съм.

А,и ще помоля модератора да не трие темата,докато някой не ми отговори.

Редактирано от vesssko95 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма за разделяне на филм на две части или повече ако може да е на български

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване