Премини към съдържанието
sliooo

RQ: Програма за разделяне на видеофайлове (merged)

Препоръчан отговор

мерси много :P:)

сега само остава да видя как работят и с коя ще се оправя по - лесно biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай с Power Director 5. поставяш видеото и натискаш бутона и гледаш как се мести кадър по кадър и след това режеш, лепиш или де що душата ти иска. По лесна е от др. програми за видеообработка и по лека бих казал.

За обработка на видео ------ машина по-малка от това просто забравете, ще запецва, ще накъсва картинате - накратко ако се получи нещо въобще ще ПЕЛТЕЧИ.

Р4 2 GHz или котлон аналогичен на Р.

512 РАМ и видео карта 128 РАМ. Харт поне с 2 МБ кеш памет и 7200 оборота в мин., и незабравяйте има ограничение на файловете от 2 ГБ за файл. Ако искате да запишете файл по голям от 2 ГБ на DVD забравете няма да се запише - 1 от номерата за защита :-)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мога с Movie Maker или Adobe Premier автоматично един голям клип да накъсам на по-малки, за да сложа ефекти между тях?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На друго място ми препоръчаха Easy Video Spliter, обаче въобще не върши работа, та ако можете да каже програма с която да изрежа от един файл с три клипа само единя клип - формата е ДВД. Надявам се на помощ ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също става и с "DVD Shrink 3.2" Може и версия 3.1 - която намериш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

За мен в твоя случай е най-лесно със NeroRecode, опитай ще ти хареса!

Редактирано от androns (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако някой знае, да пише :blink:

Имаше такава тема но все пак, опитай Fraps

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако някой знае, да пише :blink:

Може да излезе малко изтъркано но програмата от която се нуждаеш е Virtual Dub cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

VirtualDub

Виждам че logmax ме е изпреварил.

Редактирано от hristop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси на всички, ще пробвам ;)

Само че дава грешка, а по точно:

Virtual dub:

Couldn't locate decompressor for format 'xvid' (unknown)

VirtualDub requires a Video for Windows (vfw) compatible codec to decompress video. Direct show codecs, such as thosed used by Windows Media Player, are not suitable

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мерси на всички, ще пробвам ;)

Само че дава грешка, а по точно:

Virtual dub:

Couldn't locate decompressor for format 'xvid' (unknown)

VirtualDub requires a Video for Windows (vfw) compatible codec to decompress video. Direct show codecs, such as thosed used by Windows Media Player, are not suitable

Това е проблем на кодеците. Преинсталирай си ги

П.П

Аз лично ти препоръчвам пакета K-Lite Codec Pack 2.27 Full

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда.. и мен ми е ясно че нещо е с кодеците, но освен с Ffdshow, с други кодеци получава големи насичания на филмите, когато ги пусна, и несъответствие с звук и картина...И както става ясно едвали ще сменя кодеците.. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз използвам ето тази програма AVI, MPEG, RM, WMV Splitter и мисля, че е доста добра. След изрязване на дадена сцена, то нейното качество остава непроменено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може някой да ми каже програма с помоща на , която мога да разделя клипче на няколко части.Примерно:В началото не ми харесва после е по-добро ....10x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако може някой да ми каже програма с помоща на , която мога да разделя клипче на няколко части.Примерно:В началото не ми харесва после е по-добро ....10x

Може да пробваш и с някоя от тук http://softwaredepo.com/index.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Power Video Converter pro-shareware

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спрях се на Virtual Dub абаче когато направя клипчето после като го пусна през плеар излиза само черен екран до настройки ли е до кодекси ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване