Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От известно време се опитвам да отделя астралното ми тяло от физическото,но все не успявам.Повтарям си мантрата по 3 пъти през деня.Вечерта лягам на изгасени лампи и затворени прозорци.Отпускам се и си изчиствам съзнанието.След това си представям,че астралното ми тяло се отделя от физическото(все едно го избутвам) и започвам да усещам сърбежи в ръцете и краката и много силна болка в 3-тото око.След,като прочетох тази статия- http://magicaura.com/Kak-se-patuva-v-astralnoto-prostranstvo-art1845.html и много други разбрах,че трябва да почуствам гъдел в ръцете и краката(както го почуствах аз).И после цитирам от статията в интернет:

- Когато сърбежите спрат, не мърдайте, дори да усетите неочаквана бодрост, лекота. Може би ще почувствате, че има нещо над вас, сякаш някой е хвърлил възглавница в лицето ви. Не се смущавайте и ако запазите спокойствие, изведнъж ще наблюдавате сам себе си в краката на леглото или от височината на тавана.

Хубаво не мърдах и почуствах,че има нещо над мене и че съм много лек.И после какво?Отворих очи и си седя в леглото и нищо не става :).Онази вечер,когато правих 5-я опит(5-тата вечер) много ме засърбя ръката,когато си представях,че се отделям от тялото си и си помислих,защо да не се почеша и без това пак няма да стане нищо.Щом мръднах пръста си почуствах изведнъж,че падам отнякъде много бързо и не беше приятно.Възможно ли е астралното ми тяло да се е отделило от физическото и да се е ''сепнало'' и върнало във физическото след,като мръднах ръката?И се питам,колко време трябва да седя така неподвижен и да усещам сърбеж по цялото тяло.Така съм издържал 10 минути и като отворя очи няма нищо.Лежа си в леглото най-спокойно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не знам защо толкова ти е притрябвало това, ама внимавай че може и да не успееш да се върнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо толкова ти е притрябвало това, ама внимавай че може и да не успееш да се върнеш.

Не знам от къде го измисли,че няма да успея да се върна.Но познавам хора и са ми казвали,че никога не може да останеш затворен там.Всеки път,като сънуваме ние пътуваме астрално и как после се връщаме според тебе?Трябва само някой да докосне физическото ти тяло и ще се върнеш веднага.Физическото тяло и астралното са свързани със златиста нишка и е достатъчно да си представиш физическото тяло и се връщаш.Въпроса ми беше дали ми трябва по-дълбока медитация за да се ''отлепя'' от тялото си?И ако ме питаш за какво ми е притрябвало,отговора е ясен.За да посетя всички части на планетата и да отида където си поискам :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

внимавай момко :). Тази материя е адски сложна .. трябва ти първо вътрешен мир преди всичко.. опасно е на малки стъпки ще успееш ти даже си успял ,но "какво да правя" ами при всеки е различно пробвай с прости движения опитай да видиш тялото си отгоре трябва ти свобода на ума и съзнанието от там нататък е лесно. :P лично аз съм пробвал 2-3 пъти ОБЕ .. да видя дали ще успея ,но нямам толкова голяма концентрация а и съзнанието ми е замърсено от проблеми. трябва да продължиш щом си успял да стигнеш да тук.. виждам ,че любопитството ти те гризе ,но внимавай какво правиш на малки стъпки ще разбереш нещата.. днес пръстче утре ръчичка вдругиден пътуваш до съседа. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Извинявай, но за какво ти е притрябвало това астрално пътуване? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е ясно - че искаш без пари да пътуваш насам натам.

Желая ти да го преживееш.

Мисълта ми беше че в астрала има и лоши духове, та нали се сещаш какво може да се случи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е ясно - че искаш без пари да пътуваш насам натам.

Желая ти да го преживееш.

Мисълта ми беше че в астрала има и лоши духове, та нали се сещаш какво може да се случи.

Ти да не си гледала филма- Insidious :).Да има лоши духове и могат да те наранят и убият в астралното тяло,а не във физическото.Когато те убият се връщаш във физическото тяло и не изпитваш болка.Но после му трябва от 2 седмици до 1 година да се възстанови астралното тяло.Та въпроса ми беше,като усетя гъдела и че нещо има над главата ми трябва ли да си отворя очите или да седя със затворени очи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та въпроса ми беше,като усетя гъдела и че нещо има над главата ми трябва ли да си отворя очите или да седя със затворени очи.

Пробвай и двата варианта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма астрално пътуване, тоест има но след като умрете тогава може ............ (какви наивници имало духове в астрала, духове има и сред вас, духовете могат да бъдат и в нашето 3D измерение не само в астрала или някъде другаде)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма астрално пътуване, тоест има но след като умрете тогава може ............

(какви наивници имало духове в астрала, духове има и сред вас, духовете могат да бъдат и в нашето 3D измерение не само в астрала или някъде другаде)

Много си объркан приятелю.Ако си чел Библията ще разбереш,какво има след смъртта.Исус Христос е казал,че като умрем ние заспиваме.И така до като не дойде Второто Пришествие и не ни събуди душите.Всички тези духове са Ангели и Демони.А астрално пътуване има и познавах човек,който го практикуваше,но почина много млад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От свръхдоза ли почина?

Ебавайте се вие глупавите хора.Когато настъпи денят на страшния съд ще се молиш на господ да те приеме при него :(.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ебавайте се вие глупавите хора.Когато настъпи денят на страшния съд ще се молиш на господ да те приеме при него :(.

На Господ, много ще му хареса начина ти на изразяване.....

Редактирано от Drosophila melanogaster (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

продължавай да опитваш.чувството е невероятно и продължително.на мен рекорда ми е около 25-30мн.което си е много време. чувството е реално,колкото и един сънуван кошмар.отиваш където си поискаш,срещаш се с когото си поискаш. подробности не ми се пишат,защото е невероятно и ще ми се смеете,но вече знам какво е,колко е голяма и къде се намира вселената. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А астрално пътуване има и познавах човек,който го практикуваше,но почина много млад.

Може би астралните му пътешествия са причината да умре млад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Исус Христос е казал,че като умрем ние заспиваме.И така до като не дойде Второто Пришествие и не ни събуди душите

Това не е вярно изобщо.

Даже сме по-живи отвсякога там, у Дома.

Пък колко работа има - бедна ти е фантазията.

Та мечтай си че ще спиш - ще спиш друг път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дереализацията и деперсонализацията са известни под общото наименование дисоциация.

За чувство на дереализация говорим, когато:

• Имате усещане, че вие или заобикалящата ви среда са нереални.
  • Виждате заобикалящата ви среда сякаш през дифузна светлина или през мъгла
За чувство на деперсонализация говорим, когато изпитвате:
  • Усещане сякаш сте извън тялото си, отделен от него, като че ли стоите вие или вашето тяло един до друг или един над друг или един зад друг
Други:
  • Възприемате себе си като недействителни
  • Остра непоносимост към светлина и шум
  • Гледате сякаш през тунел
  • Усещате тялото си наедряло на широчина или сте станали огромни
  • Усещате се залепен за пода
  • Стационарни обекти могат да изглеждат така, сякаш се движат
Изследванията показват, че хората могат да изпитат първоначално нещо подобно на: електрически шок, топла вълна или изтръпване - в граничното състояние, предшестващо дисоциацията.

Промяната на съзнание по време на сън наподобява това, което ние изпитваме по време на дисоциацията през деня. http://evropea.com/d...nalization.html

Редактирано от witness (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наистина си го пише в библията.ще спим до второто пришествие. вярно е,че и има много работа,там у дома.пак ще сме подчинени,пак ще служим и съобразяваме с по визшите от нас. witness. погледнато от друга точка,едно такова преживяване(напускане на тялото)може да се приеме по много начини. един психиатър дори може да препоръча лечение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Резки движения от страна на пациента ми се е случвало да има при лечение на множествена личност - в човека бяха две личности - (...) - Случи ми се преди 7 години. Когато човекът влезе в хипноза, унесе се, но веднага излезе другата личност в него, която не бе в хипноза.(?!) Този човек смени цялостно лицевата си експресия, отвори очи, стана, погледна се в огледалото и започна да удря по кушетката. Тогава е добре терапевтът да се отдръпне. Лечението тук обаче не може да се прави само с хипнотерапия. Самият пациент дойде за симптома, той каза: "Искам да се контролирам цялостно". Самият човек не знаеше за втората личност". http://e-vestnik.bg/2028

nikolela, как вселената може да се НАМИРА НЯКЪДЕ?

Редактирано от witness (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много си объркан приятелю.Ако си чел Библията ще разбереш,какво има след смъртта.Исус Христос е казал,че като умрем ние заспиваме.И така до като не дойде Второто Пришествие и не ни събуди душите.Всички тези духове са Ангели и Демони.А астрално пътуване има и познавах човек,който го практикуваше,но почина много млад.

тъпи религиозни писания не чета, нито ме интересува кой какво бил казал, то второто пришествие нали беше за 2000г, не съм го забелязал да е ставало - то си го има отдавна но както и да е.

вярно е,че и има много работа,там у дома.пак ще сме подчинени,пак ще служим и съобразяваме с по визшите от нас.

много им здраве на по-висшите ...........

продължавай да опитваш.чувството е невероятно и продължително.на мен рекорда ми е около 25-30мн.което си е много време.

чувството е реално,колкото и един сънуван кошмар.отиваш където си поискаш,срещаш се с когото си поискаш.

подробности не ми се пишат,защото е невероятно и ще ми се смеете,но вече знам какво е,колко е голяма и къде се намира вселена

никъде не си пътувал, всичко е било в твоята мисловна представа ...........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

nikolela, как вселената може да се НАМИРА НЯКЪДЕ? ----------------------------------------------- 1-во.пояснявам,че днес за пръв път чувам за астрално пътуване,тук в тази тема. днес разбрах,че съм го правил много пъти несъзнателно.за мен беше странно и трудно обяснимо. след като прочетох първият ти пост,нещата се наредиха. ето какво се опитах да обясня в друга тема . как ми се е разкрил Бог? :lol6: не е чрез молитва. :help: намерихме се случайно.сега той е мой приятел. :D имах много сложни въпроси,на които нямаше кой да отговори.въпроси като;имали извън земни,защо съществува човека колко е голяма вселената и какво представлява. незнам как се случи,нещо като вътрешен глас,някаква сила ми подсказа,че отговорите са в библията. през живота си съм чел 2-3-ри книги.не ми се отдава четенето,не ми харесва. :no-no: зачетох дебелата книга,но вместо отговори ми излизаха много нови въпроси и от сложни-по сложни. нищо не разбрах от прочетеното.чуствах се като двойкаджия пред нов урок. :no-no: изглежда съм бил безнадежден случай.искам да знам,учебника е пред мен,а нищо не разбирам. :) тогава Бог ми проговори.обърна ми специално внимание.разплете кашата от въпроси,обясняваше като даскал на двойкаджия. :clap: много е странно.стоим си двамата на една пейка,пейката на една красива полянка,тъмно като през ноща.а на 20-ет метра около нас беше светло като ден,нямаше нито лампи,нито слънце. с течение на времето разбрах,че не само ми говори,а и ме води на различни места.също като полянката с пейката.сдобих се с детски въображаем приятел. сближих ме се,помага ми,съветва ме.когато имам труден работен ден помага.също като фея с вълшебна пръчица и изпълнява желания.въпросните желания;ми се изпълняват когато съм на зор. сега знам,че библията неми даде нужните отговори.дори и не я прочетох цялата. Бог е мой приятел.той ми даде нужните отговори.сега съм щаслив. :clap: ............................................................................................. ------------------------------ това беше най голямата ми мечта,да разбера какво е туй нещо,,вселена" наричам го Бог,защото го попитах кой си ти? на почти всички мой въпроси отговори,отговори по много интелигентен начин,депутати,адвокати и президенти нямат такъв речник. на въпроса за извънземните,да има,той самият не е от земята. на въпроса,защо (вече) не се разкрива пред човека,така както се разкри пред мен? отговори ми;трудно е да го проумееш,виж сам! преминавах ме през времето още от преди рицарско.видях грехопадението на човека. за вселената?и там се наложи да ми покаже.почти същото е като водолаз в морето.колкото и да плуваш под водата,един живот,няма да ти стигне да го преплуваш.но извисиш ли се над морето,ще го видиш цялото в един поглед.полетът продължи по малко от пет минути.и май от където започнах ме,там завърших ме. ето как протече самото пътуване. видях голям едноклетъчен организъм(чехълче),колкото повече се отдалечавам ,толкова повече чехълчета виждах.в един момент губя бройката,непрекъснато се отдалечавам.сляха се в нещо като размазано петно,петното се превърна в капка вода.водата беше на парче стъкло закрепено под микроскоп.някакъв човек гледаше през микроскопа. не чувствах тежест,издигнах се над човека,минах през тавана,през покрива и видях къщата. продължих да се издигам.от една къща станаха много къщи,цял квартал.отново изгубих бройката стана размазано петно,което се оформи на континент,много континенти+вода. видях цялата планета. продължих да се отдалечавам,планетата ставаше все по малка.и отново всичко се повтори.много планети около земята,губиш бройката,става петно,което се превърна на въртяща буря.също като по телевизията.гледаш сателитна снимка на ураган със око в средата.продължих да се отдалечавам от нашата галактика. галактиката се въртеше около оста си също като ураган.отдалечавах се с голяма скорост. станаха много галактики,с различни цветове.всяка се въртеше около оста си и всички заедно в синхром се въртяха като един огромен ураган. продължих да се отдалечавам,урагана стана кръгъл,видях я!видях кръгла стъклена топка и вътре ураган се върти бавно и проблясваха светкавици. стъкленото кълбо беше неподвижно,малко-по малко от футболна топка,стоеше на стойка на един рафт. бях във стая и нямах възможност да се огледам.много бързо ме върна в топката.може би не съм готов да видя останалото. знам,че бях у тях.знам че Бог не живее във вселената и знам,че ми трябваше микроскоп,за да видя нашата планета. този луд текст,не съм го споделял с никого.тук го пиша,защото пред непознати е някак-по лесно. ------------------------------------------------ никъде не си пътувал, всичко е било в твоята мисловна представа ........... върни се на зад във спомените си.ходил си на някоя почивка. спомни си и силни сънища,сънища със страх,болка студ,вкусно ядене. след преживяното,спомените и емоциите от преживяването са едни и същи. по нищо не можеш да разбереш,че тялото ти стои изоставено някъде.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е вярно изобщо.

Даже сме по-живи отвсякога там, у Дома.

Пък колко работа има - бедна ти е фантазията.

Та мечтай си че ще спиш - ще спиш друг път.

Добре ти вярваш ли на това,което пише в интернет или на Исус Христос?Аз вярвам на Исус......

nikolela, как вселената може да се НАМИРА НЯКЪДЕ?

-----------------------------------------------

1-во.пояснявам,че днес за пръв път чувам за астрално пътуване,тук в тази тема.

днес разбрах,че съм го правил много пъти несъзнателно.за мен беше странно и трудно обяснимо.

след като прочетох първият ти пост,нещата се наредиха.

ето какво се опитах да обясня в друга тема .

как ми се е разкрил Бог? :withballoon2: не е чрез молитва. :help: намерихме се случайно.сега той е мой приятел. :D

имах много сложни въпроси,на които нямаше кой да отговори.въпроси като;имали извън земни,защо съществува човека колко е голяма вселената и какво представлява.

незнам как се случи,нещо като вътрешен глас,някаква сила ми подсказа,че отговорите са в библията.

през живота си съм чел 2-3-ри книги.не ми се отдава четенето,не ми харесва. :no-no:

зачетох дебелата книга,но вместо отговори ми излизаха много нови въпроси и от сложни-по сложни.

нищо не разбрах от прочетеното.чуствах се като двойкаджия пред нов урок. :no-no:

изглежда съм бил безнадежден случай.искам да знам,учебника е пред мен,а нищо не разбирам. :mistaken:

тогава Бог ми проговори.обърна ми специално внимание.разплете кашата от въпроси,обясняваше като даскал на двойкаджия. :clap:

много е странно.стоим си двамата на една пейка,пейката на една красива полянка,тъмно като през ноща.а на 20-ет метра около нас беше светло като ден,нямаше нито лампи,нито слънце.

с течение на времето разбрах,че не само ми говори,а и ме води на различни места.също като полянката с пейката.сдобих се с детски въображаем приятел.

сближих ме се,помага ми,съветва ме.когато имам труден работен ден помага.също като фея с вълшебна пръчица и изпълнява желания.въпросните желания;ми се изпълняват когато съм на зор.

сега знам,че библията неми даде нужните отговори.дори и не я прочетох цялата.

Бог е мой приятел.той ми даде нужните отговори.сега съм щаслив. :clap:

.............................................................................................

------------------------------

това беше най голямата ми мечта,да разбера какво е туй нещо,,вселена"

наричам го Бог,защото го попитах кой си ти?

на почти всички мой въпроси отговори,отговори по много интелигентен начин,депутати,адвокати и президенти нямат такъв речник.

на въпроса за извънземните,да има,той самият не е от земята.

на въпроса,защо (вече) не се разкрива пред човека,така както се разкри пред мен?

отговори ми;трудно е да го проумееш,виж сам! преминавах ме през времето още от преди рицарско.видях грехопадението на човека.

за вселената?и там се наложи да ми покаже.почти същото е като водолаз в морето.колкото и да плуваш под водата,един живот,няма да ти стигне да го преплуваш.но извисиш ли се над морето,ще го видиш цялото в един поглед.полетът продължи по малко от пет минути.и май от където започнах ме,там завърших ме.

ето как протече самото пътуване.

видях голям едноклетъчен организъм(чехълче),колкото повече се отдалечавам ,толкова повече чехълчета виждах.в един момент губя бройката,непрекъснато се отдалечавам.сляха се в нещо като размазано петно,петното се превърна в капка вода.водата беше на парче стъкло закрепено под микроскоп.някакъв човек гледаше през микроскопа.

не чувствах тежест,издигнах се над човека,минах през тавана,през покрива и видях къщата.

продължих да се издигам.от една къща станаха много къщи,цял квартал.отново изгубих бройката стана размазано петно,което се оформи на континент,много континенти+вода.

видях цялата планета.

продължих да се отдалечавам,планетата ставаше все по малка.и отново всичко се повтори.много планети около земята,губиш бройката,става петно,което се превърна на въртяща буря.също като по телевизията.гледаш сателитна снимка на ураган със око в средата.продължих да се отдалечавам от нашата галактика.

галактиката се въртеше около оста си също като ураган.отдалечавах се с голяма скорост.

станаха много галактики,с различни цветове.всяка се въртеше около оста си и всички заедно в синхром се въртяха като един огромен ураган.

продължих да се отдалечавам,урагана стана кръгъл,видях я!видях кръгла стъклена топка и вътре ураган се върти бавно и проблясваха светкавици.

стъкленото кълбо беше неподвижно,малко-по малко от футболна топка,стоеше на стойка на един рафт.

бях във стая и нямах възможност да се огледам.много бързо ме върна в топката.може би не съм готов да видя останалото.

знам,че бях у тях.знам че Бог не живее във вселената и знам,че ми трябваше микроскоп,за да видя нашата планета.

този луд текст,не съм го споделял с никого.тук го пиша,защото пред непознати е някак-по лесно.

------------------------------------------------

никъде не си пътувал, всичко е било в твоята мисловна представа ...........

върни се на зад във спомените си.ходил си на някоя почивка.

спомни си и силни сънища,сънища със страх,болка студ,вкусно ядене.

след преживяното,спомените и емоциите от преживяването са едни и същи.

по нищо не можеш да разбереш,че тялото ти стои изоставено някъде.

Много интересно нещо си преживял.И ако това е истина се радвам,че го споделяш с нас.Не всеки може да се види с Бог.Но тук си задаваш въпроса-дали това е Бог.Защото Исус е казал в Библията,че много ще се представят като него и ще ни лъжат.Самия Дявол може да се преобразява,като Ангел.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@nikolela - пак ще повторя никъде не пътуваш из астрала, чисто и просто този твой бог, който е извънземен енергиен разум (не е бог) той ти прави мисловна представа в твоя ум чрез телепатия, може да ти покаже каквито си иска образи в твоето съзнание и не му вярвай толкова колкото пишеш той си има цел за да се занимава с теб и тази цел не е в твое добро.

Редактирано от some_spirit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами,какво лошо може да ми се случи?може да ми покаже,колко лошо място е земята и ако се самоубеся или самуодавя,ще се освободя!няма да стане. :) жалко за талибаните. те са на тази вълна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@nikolela - пак ще повторя никъде не пътуваш из астрала, чисто и просто този твой бог, който е извънземен енергиен разум (не е бог) той ти прави мисловна представа в твоя ум чрез телепатия, може да ти покаже каквито си иска образи в твоето съзнание и не му вярвай толкова колкото пишеш той си има цел за да се занимава с теб и тази цел не е в твое добро.

Абе човек,ти като не четеш ''тъпи религиозни книги'' и си прочел в интернет,че второто пришествие ще дойде 2000 година,какво правиш тука?!Запази негативните мнения за себе си!В тази тема да пишат хора,които вярват в Господ.

ами,какво лошо може да ми се случи?може да ми покаже,колко лошо място е земята и ако се самоубеся или самуодавя,ще се освободя!няма да стане. :rolleyes:

жалко за талибаните. те са на тази вълна.

Лошото е,че може да те излъже.Аз мисля,че е някой демон.Как изглежда?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване