Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=EXMK7U9ORv4

something to help :cool:

Не схванах за какво ми е това? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ти вярваш ли на това,което пише в интернет или на Исус Христос?Аз вярвам на Исус......

Вярвам му, разбира се.

А и съм Го виждала.

Няма такова нещо като спане там.

Щом идват при нас - значи не спят, нали ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошото е,че може да те излъже.Аз мисля,че е някой демон.Как изглежда? ---------------------- много сложен въпрос задаваш. :P сигурен съм,че не е исус.него го познам. http://vbox7.com/play:e3a8100c приятна бяла светлина,като от ламионисцентна лампа.висок колкото исус,но е по възрастен,малко по широк с брада. мисля,че е баща му,ако наистина исус му е син. на въпроса ми;кой си ти? отговори,че е бог,творецът и създател на всичко.облечен,като по филмите тънък почти прозрачен чаршаф,обвит като юлий цезар. когато имам контакт с чужд човек,веднага си изграждам мнение за неговия характер.имам представа от психология. трудно се доверявам на някого,но зло и задни мисли в него липсват. по принцип,мога да проследявам мислите на някой,чрез жестове на тялото. при него липсва всичко негативно.няма злоба,не можах да го нервирам с тъпите си въпроси и преструването ми че не разбирам. от където и да погледна,виждам мъдрост,доброта и любов. държи се с мен,също като родител със сега проходило бебе.знае какво искам и от какво имам нужда още преди да съм го казал. сега знам какво е твърдението;бог ми дава сила,,бог ще ми помогне! като всеки работник в производствена фабрика,си имам не-рядко,труден работен ден.само като си помисля,за помощ!и трудният ден изчезва. излизат ми два вариянта. 1-ви.тялото ми работи само,умът ми го няма.времето спира,жегата изчезва душата и умът ми почиват.в мислите ми има само една фраза:благодаря ти господи". най интересното е,че работя без да допускам грешка. 2-ри.машината се чупи и до края на смяната съм скатавка.никой не може да пусни проклетата машина.събират се около нея всички майстори и началници. машината е роботизирана,управлявана от компютър който дава грешки и не изпълнява програмата. да поясна,че при мен мързел не съществува! има само голяма умора. обикновено гоня голяма заработка и се моля машината да работи на 100%. а това е рядкост.тези машини имат прекалено фини настройки и произвеждат доста брак. при мен брак почти няма или машината изобщо не работи.в цеха има 32 такива машини и на която и да ме сложат да работя се повтарят тези две крайности,което е страхотно. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярвам му, разбира се.

А и съм Го виждала.

Няма такова нещо като спане там.

Щом идват при нас - значи не спят, нали ?

Да Ангелите идват при нас,но не и починали роднини...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да Ангелите идват при нас,но не и починали роднини...

В голяма грешка си.

Те са до нас винаги, тези, които са се прибрали у Дома.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В голяма грешка си.

Те са до нас винаги, тези, които са се прибрали у Дома.

Доколкото съм чела "прибралите се у дома" не могат повече да го напуснат. Единствено ние можем чрез нашата любов и привързаност и чрез мислите си за тях да се "издигнем" в духа си до тяхното ниво. В Индия го наричат девачан, състояние, в което временно пребивава очистената от всичко грубо и земно човешка същност, истинската божествена душа, преди да се въплъти отново в друга личност. В този смисъл нашите същности винаги са били, са и ще бъдат едно (за разлика от временната илюзорна телесно-чувствено-ментална обвивка).

Това, което се мотае из кама-лока (астрала) са същите тези празни обвивки, разлагащи се черупки на някогашни личности, галванизирани от стари навици и оживявани от стихийните духове. Божествената светлина ги е напуснала. Както между другото и някои индивиди с добро здраве и самочувствие между нас.

В гръцката митология Морфей, синът на Хипнос, приемал различни форми, за да предава на смъртните различни съобщения от боговете в съня им. В древния свят "богове" са били наричани и всички починали добродетелни хора. На могилите им изписвали "На боговете, които живяха" . Докато за духовете на порочните се е вярвало, че се превръщат в отвратителни и злотворни сенки, умбра и т. п.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Големи глупости четеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда...Онези с белите престилки още ли не са те посетили?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големи глупости четеш.

Е добре бе како,хайде ми кажи къде прочете,че след смъртта горе има ''дом''?Сигурен съм,че е било в интернет.Сигурно,ако напиша и аз в интернет,че след като умрем ще станем летящи розови слончета ще ми повярваш....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми трябва да чета, защото съм се върнала от Там и знам.

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=12997

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми трябва да чета, защото съм се върнала от Там и знам.

http://www.kaldata.c...showtopic=12997

Седи си там ма како, закво са скиташ немила-недрага ся :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Седи си там ма како, закво са скиташ немила-недрага ся :)

Е а де - сега пак да се мъча тука баси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази тема е много интересна но да излезеш от сопственото си тяло и на астрално пътешествие ми се струва много смешно със 5 минути медита. и на астрално пътешествие направо смях.Има хора сял живот медитират и пак нестава това не е копче да го натиснеш и на астрално пътешесвие да излезеш ТОВА Е АТОМНА БОМБА и не тябва десата да си играят със нея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази тема е много интересна но да излезеш от сопственото си тяло и на астрално пътешествие ми се струва много смешно със 5 минути медита. и на астрално пътешествие направо смях.Има хора сял живот медитират и пак нестава това не е копче да го натиснеш и на астрално пътешесвие да излезеш ТОВА Е АТОМНА БОМБА и не тябва десата да си играят със нея

Гледат много фентъзи, така е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха да пътуваш значи.Да станеш част от вселенския разум.Част от торсионнито поле или по какъвто и друг начин да го наричат.Недей бърза на всеки като му дойде времето му се отделя духовното от телесното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди малко водих интересен разговор с едно френдче от Сан Франциско в camfrog . Да знаете кви работи ми разказа за The Summer of Love 67 година..........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Прочетох всичко от споделеното по въпроса за астралното пътуване, но не видях някой да каже нещо за класиката в жанра: "Пътуване извън тялото" от Роберт Монро. Зашеметяваща книга! Задължителна за всеки заинтересуван. Човекът е описал подробно техниките (неговите), чрез които се постига излизане извън тялото. На тая база е създал институт по тези въпроси, в който се правят изследвания и усъвършенстване на начините за напускане на тялото и започване на великото пътешествие. След смъртта му работата продължава дъщеря му. На български първоночално книгата му излезе в три отделни части, а в последствие беше издадена една обща. Няма нужда да преразказвам. Просто намирате книгата, която се чете на един дъх и толкоз. В крайна сметка всеки има възможност да напуска тялото си, но за целта трябва да намери собствения си начин и техника за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Праз и лук! В австрала пътуват само австралопитеците. :)

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А Киприянови молитви се четат в петък, ако не се лъжа.Добре е да си носите нов потник и шише за светената вода. Ако нямате, в църквата ще ви услужат. Това само за сведение на православните.

Киприяновите молитви се четат само и единствено в четвъртък.

Потника за попа ли е ?

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Праз и лук! В австрала пътуват само австралопитеците. :beer:

Благодаря ти за умното заключение! :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи пробвах метода с въжето.При напълно отпускане на тялото си представям,как моите въображаеми ръце хващат невидимо въже и се теглят за него.След като започнах да се тегля почуствах много силно изтръпване на цялото тяло.Почуствах,че сърдечния ми ритъм отслабва.В този момент се изплаших много и пак ме обзе чувството,че падам от високо и се ''забих'' във физическото ми тяло.Ако успея да превъзмогна страха мисля,че ще успея да се отделя от физическото ми тяло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей майтап си мислите с тва летене -

ще умрете все някога и ще отлетите, зор сега да направите не дай си Боже белята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вярно,всички ще отлетим,но някой ще имат опит в летенето,други може да стържат по земята с километри преди да наберат височина. опитът е с предимство. за пример,прочети пак горният пост.за сега само скача над тялото си.горкичкият! :ph34r:

Редактирано от nikolela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване