Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

вярно,всички ще отлетим,но някой ще имат опит в летенето,други може да стържат по земята с километри преди да наберат височина.

опитът е с предимство.

за пример,прочети пак горният пост.за сега само скача над тялото си.горкичкият! :ph34r:

То летенето е като карането на колело, споко, не се забравя.

И никой не стърже по земята.

Ми да скача - като няма акъл и върши глупостини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се страхувам от височини затова мисля да си гния 2 метра под земята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То летенето е като карането на колело, споко, не се забравя.

И никой не стърже по земята.

Ми да скача - като няма акъл и върши глупостини.

Не мога да те разбера.Всички,които се занимават с астрално пътуване нямат акъл и правят глупости според теб....Мога да ти кажа,че те са на по висше ниво от тебе(не говоря за себе си)и със сигурност имат повече акъл от теб :D.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да те разбера.Всички,които се занимават с астрално пътуване нямат акъл и правят глупости според теб....Мога да ти кажа,че те са на по висше ниво от тебе(не говоря за себе си)и със сигурност имат повече акъл от теб :D.

Щом казваш - лети си, не ми пречиш

И безаварийно кацане

:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Земля в илюминаторе, Земля в илюминаторе...............

http://www.youtube.com/watch?v=cgKK_1fV5lo

Редактирано от Drosophila melanogaster (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И безаварийно кацане

-------------------

за това не бях мислил.безуспешното излитане,не е като безуспешно кацане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След много опити всяка вечер,снощи имах резултат :).След дългата ми медитация опитвайки се да се ''отлепя'' от тялото си пак усетих вибрацийте,гъделичкането и до там.Обърнах се на дясно(както обикновено спя)и си казах,че утре пак ще пробвам.Докато заспивах си мислех,какво ще правя утре и вече почти бях заспал,когато усетих странен натиск в гърба.Изведнъж нещо ме ''бутна'' нагоре и аз се надигнах и седнах в леглото.Докато се седях осъзнах,че клепачите са ми затворени,но аз виждам всичко пред мен.В този момент се обърнах назад и видях главата ми и раменете в леглото.В този момент ме обзе такъв ужас и усетих,как падам надолу.Чувството беше все едно падам от голяма пропаст много бързо.В следващия момент вече лежах на леглото и бях парализиран около 10 секунди.Не си усещах нито ръцете,ни то краката.След малко вече чувствах всички части от тялото си и бях в шок.Не можах да мигна цяла нощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След много опити всяка вечер,снощи имах резултат :P.След дългата ми медитация опитвайки се да се ''отлепя'' от тялото си пак усетих вибрацийте,гъделичкането и до там.Обърнах се на дясно(както обикновено спя)и си казах,че утре пак ще пробвам.Докато заспивах си мислех,какво ще правя утре и вече почти бях заспал,когато усетих странен натиск в гърба.Изведнъж нещо ме ''бутна'' нагоре и аз се надигнах и седнах в леглото.Докато се седях осъзнах,че клепачите са ми затворени,но аз виждам всичко пред мен.В този момент се обърнах назад и видях главата ми и раменете в леглото.В този момент ме обзе такъв ужас и усетих,как падам надолу.Чувството беше все едно падам от голяма пропаст много бързо.В следващия момент вече лежах на леглото и бях парализиран около 10 секунди.Не си усещах нито ръцете,ни то краката.След малко вече чувствах всички части от тялото си и бях в шок.Не можах да мигна цяла нощ.

Предлагам ти по-лесен начин да полетиш(и една от мечтите ми)-Моторен делтапланер.

Публикувано изображение

Aма, разбира се, на такива като теб едва ли им стиска. Защото там, за разлика от вашите "пътувания" ако си некадърен, можеш да свършиш и така:

Публикувано изображение

А след това в най-добрият случай от предходното:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм изумен от тоя раздел във форума!Единия твърди,че извънземни енергийни разуми му говорят,другия пък преживял смъртта,а третия си излизал от тялото...летял видите ли :) :): :D

Редактирано от fairplay (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм изумен от тоя раздел във форума!Единия твърди,че извънземни енергийни разуми му говорят,другия пък преживял смъртта,а третия си излизал от тялото...летял видите ли :) :): :)

не е като да те обземе сивото ежедневие и само на работа да ходиш.

я пиши от кой град си,да полетя аз до там и да ти докажа,че мога да летя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не е като да те обземе сивото ежедневие и само на работа да ходиш.

я пиши от кой град си,да полетя аз до там и да ти докажа,че мога да летя.

Oстави...Ей сега ще дойдат "летачите", да ти покажат как се "лети"... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oстави...Ей сега ще дойдат "летачите", да ти покажат как се "лети"... :ph34r:

няма нужда,аз си знам.

fairplay-май се чувства леко некомфортно.нито лети,звездите не му го говорят. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Какъв искате да ви е комфорта бре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата остаря доста,но все пак искам да споделя с вас че съм на прав път.В Кюстендил ходя при един био-енерготерапевт,който има и кабинет в София,но идва един път в седмицата и в моя град.Та значи той ми каза,че много скоро ще мога напълно да се отделя.Дава ми да работя с чакрите и различвите им цветове.Той самият е излизал хиляди пъти и ми каза,че е толкова реално,колкото физическия свят и че си в пълно съзнание през цялото време.Дори онзи ден след дълга медитация за малко да се отделя,но точно в този момент пулсът ми стигна поне към 120-140 удара в минута.Усещах,че ще се пръсне и затова спрях.Той ми каза,че при отделяне се губи връзката между двете тела и затова се получава това,дори може да се стигне до смърт.Каза ми,че още не ми е дошло времето и да продължавам да работя с чакрите.Вече се опитвам всеки божи ден от 1 година на сам и с постоянство и труд ще го постигна един ден.Хората,които са заинтересовани нека пишат в темата за да им кажа с какво да започнат :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата остаря доста,но все пак искам да споделя с вас че съм на прав път.В Кюстендил ходя при един био-енерготерапевт,който има и кабинет в София,но идва един път в седмицата и в моя град.Та значи той ми каза,че много скоро ще мога напълно да се отделя.Дава ми да работя с чакрите и различвите им цветове.Той самият е излизал хиляди пъти и ми каза,че е толкова реално,колкото физическия свят и че си в пълно съзнание през цялото време.Дори онзи ден след дълга медитация за малко да се отделя,но точно в този момент пулсът ми стигна поне към 120-140 удара в минута.Усещах,че ще се пръсне и затова спрях.Той ми каза,че при отделяне се губи връзката между двете тела и затова се получава това,дори може да се стигне до смърт.Каза ми,че още не ми е дошло времето и да продължавам да работя с чакрите.Вече се опитвам всеки божи ден от 1 година на сам и с постоянство и труд ще го постигна един ден.Хората,които са заинтересовани нека пишат в темата за да им кажа с какво да започнат :).

еее,още не си го усвоил и искаш съвети да даваш.

щом от една година правиш само опити и нищо не става,ти остава варианта полет със google earth. кеф ти космос,кеф ти всяка точка на земята. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек ти чуваш ли се к'ви глупости ръсиш?Това се постига с много години опити!И съм писал,че мога да дам съвет на хора,които искат да се занимават с това.В смисъл съвети как да започнат....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек ти чуваш ли се к'ви глупости ръсиш?Това се постига с много години опити!И съм писал,че мога да дам съвет на хора,които искат да се занимават с това.В смисъл съвети как да започнат....

ако мислиш,че ще стане с упоритост,се лъжеш.ако е така,хората след работа нямаше да гледат повтарящите се предавания по кабеларките.

щяха да отпочиват по карибите и планините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако мислиш,че ще стане с упоритост,се лъжеш.ако е така,хората след работа нямаше да гледат повтарящите се предавания по кабеларките.

щяха да отпочиват по карибите и планините.

Значи ти си се научил да караш колело от първия път......Не мога да споря с хора,които не разбират....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук се говори за някакво пътуване,при това астрално...обаче никой не казва на къде те отвежда това пътуване...в друг свят може би?...ако е така има ли там кафета,дискотеки,мадами...поне да знам за какво да се трепя и аз като вас...така де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Астралното пътуване е средство. Не е цел, не е самоцел. И е много, много опасен начин за пътуване. През астралната джунгла, пълна с...хайде да не им споменаваме имената, да не дърпаме дявола за опашката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човешкото въображение е безотговорно по начина по който се самоопределя какво е и къде се намира...но разбира се това не му пречи да подрежда нещата около себе си както намери за добре...е да това ни поставя в една абсурдна позиция в която и ни е се чудим как се получи това!Така че астрално пътуване си е една презумица която е чисто и просто е нещо НЕопределено,абсурдно и разбира се е пълна измишльотина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човешкото въображение е безотговорно по начина по който се самоопределя какво е и къде се намира...но разбира се това не му пречи да подрежда нещата около себе си както намери за добре...е да това ни поставя в една абсурдна позиция в която и ни е се чудим как се получи това!Така че астрално пътуване си е една презумица която е чисто и просто е нещо НЕопределено,абсурдно и разбира се е пълна измишльотина.

Напълно съм съгласен с теб,и да допълня,че такива неща се раждат от болни мозъци.Трябва да обръщате повече внимаие на реалното,това което ви заобикаля.Астрално или както и да се нарича,не ти трябва.Живеи си живота в реалността,когато доиде ред на астралното,тогава му мисли.И какво ако пътуваш на еди-коя си планета или на еди-кои си остров.Какво ще донесеш като спомен---снимка ли,преживяване ли.Какво ще разказваш на деца или на внуци.Не се занимаваи с глупости,а си живеи живота в реалността.Някои може да те подвежда и да трупа парички на твои гръб(заради твоята глупост).Не искасм да те обиждам,но СТЪПИ на ЗЕМЯТА.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успешни астрални пътувания през 2012.

Да се надяваме че през 2012 някой от астрално пътуващите все пак се завърне и разбира се, да ни разказва какво е преживял.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване