Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

DreX

Всичко за Diablo 3 (обединена)

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Най-накрая след толкова дълго чакане третата част на Диаблото се появи на сайта на Blizzard

game play, trailer, нови герои, sreenshots, wallpapers както и информация за играта са достъпни на ТУК

Trailer & Gameplay torrent download :

http://www.mininova.org/get/1548122

Публикувано изображение

Редактирано от DreX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малее как ми затуптя сърцето... ;)

Хаха от Близард винаги тупти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да видим толкова време дето сме чакали дали ще получим това което искаме - добра игра ,с добра графика и най-важното интересен сюжет и gameplay и баланс в играта...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май ще трябва да почакаме малко за Диабло 3. Blizzard в момента работят основно по Wrath of The Lich King и Starcraft 2...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

че ще се чака, ще се чака... то досега има само 2 героя Barbarian и Witch doctor има разни нови подобрения и нововъведения :) малко ми напомня на титан куест-а ... с нетърпение чакам да излезе...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горките стари поушънки... :) Но доста ми харесаха подобренията по бойната система и скиловете на барберияна.Страхотен е!

Редактирано от electric (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужас от Blizzard вече чакам 3 нови игри с нетърпение...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се побъркам от кеф.Близард все по-готини игра правят!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чист спам: О да да да ... ОООООО даааааа... Тва ще се играе... Много...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В официалното изявление се подчертава, че повече детайли около играта, включително информация за класовете, single и multiplayer компоненти, новости около самото заглавие, системни изисквания, цена и т.н., ще бъдат обявени в процеса на работа около играта. А дотогава единственото, което можем да направим е да чакаме и естетсвено да се радваме на новостите по вече официалният сайт на Diablo 3.

:yanim: Лична информация: ще я чакаме за коледа 2010 / достоверност 75 % /!

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В официалното изявление се подчертава, че повече детайли около играта, включително информация за класовете, single и multiplayer компоненти, новости около самото заглавие, системни изисквания, цена и т.н., ще бъдат обявени в процеса на работа около играта. А дотогава единственото, което можем да направим е да чакаме и естетсвено да се радваме на новостите по вече официалният сайт на Diablo 3.

:speak: Лична информация: ще я чакаме за коледа 2010 / достоверност 75 % /!

Направо ще се скъсам в мултиплеър но първо ще я зазуча на синге но предполагам че няма да има нищо ново в контролсите освен нови команди ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен това е най-добрата игра!!! :rolleyes: .. с нетърпение я чакам за излезе Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:speak: Лична информация: ще я чакаме за коледа 2010 / достоверност 75 % /!

По-вероятно е да е Коледа 2009. Съдя по думите на един от Blizzard, който каза че е нормално да обявят официално разработването на дадена игра около година, година и половина преди датата на излизане. Лично аз си чакам паладина и некрото. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига бе... аз ли съм единствения фен на амазонката тука?! Само да кажа, че близард като нищо от 2009 ще си забавят играта до 2010... Те още старкрафт не са довършили... че и експанжъна на уоу, че и експанжън на старкрафт... ма кат се сетя колко часове съм изкарал пред компа и по залите зарад диабло и старкрафт... малиииии... добре че ша си зема нова машина... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакам и точа лиги. Направо си наводних клавиатурата всъщност.... Като се сетя колко тормоз ми е видяла периферията от тая игра....с нетърпения чакам да излезе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втората част я играех денонощно докато не я превъртях Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига бе... аз ли съм единствения фен на амазонката тука?! Само да кажа, че близард като нищо от 2009 ще си забавят играта до 2010... Те още старкрафт не са довършили... че и експанжъна на уоу, че и експанжън на старкрафт... ма кат се сетя колко часове съм изкарал пред компа и по залите зарад диабло и старкрафт... малиииии... добре че ша си зема нова машина... Публикувано изображение

Не си само ти :speak:

Amazon, Sorceress фен на линия -

Публикувано изображение

Само да си намеря малко по-яки копия за амазонката от рода на "titans revenge"

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове, малко помощ! Търся от дълго време кирилизиран Exocet, но без успех. Ако някой го има, нека сигнализира, че правя фенсайт за Diablo ]I[и ще е много от полза. Мерси предварително ! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-рано може да са чака игрицата да излезе март догодина,но както всички знаят Близърд не са компания на която да се вярва за пускови дати,така че и това може да е само пясък в очите и алфа версия да се чака повече от 2-3 години,ще поживеем пък ще видим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за Wizzard-a, който Blizzard току що обяви... :beer:

Аз останах с малко смесни чувства...някак си не носи духа на Диаблото, което помним. :yanim:

цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Олеее, адската графикаа. Сега гледах трейлъра, убийствен е. Адски много ме зариби. Май пак ще почна да играя, преди когато играех спрях точно с Диабло 2. А някой може ли да внесе малко кратко инфо как продължава историята, нали Баал вече е мъртъв?

Редактирано от RefreshMe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...