Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Съмнявам се да е тя. Първо едва ли ще минат бариерата. А и да я минат, да излъчиш МП с група от 10-15 човека е най-малкото несериозно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ncl написа:

Съмнявам се да е тя. Първо едва ли ще минат бариерата. А и да я минат, да излъчиш МП с група от 10-15 човека е най-малкото несериозно.

И аз се съмнявам, че ще е тя. Ама, уж умна жена, а се захванала с Бареков политика да прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е. Но която и да е ще е доста трудно. Дано нещата наистина се оправят. Иска ми се да вярвам, че е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ренета Инджова уважавам и харесвам много, тя е единствената, за която бих гласувала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, haidukpikaso написа:

Ренета Инджова уважавам и харесвам много, тя е единствената, за която бих гласувала

"Гласуваш за Ренета, получаваш Бареков"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, A.com написа:

"Гласуваш за Ренета, получаваш Бареков"

ми... всяко удоволствие се заплаща

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Елена Поптодорова?

Според мен видът и отговаря на пророчествата - светла е, пък и качества има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро не. На 65 години е, а доколкото съм запознат става въпрос за доста по-млада жена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, ncl написа:

По-скоро не. На 65 години е, а доколкото съм запознат става въпрос за доста по-млада жена.

Ясновидците обикновено виждат образ, а Елена Поптодорова сега изглежда така:

20160209.iapglzwbst.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам. Възможно е. За мен няма значение коя ще е, стига да спре ограбването на държавата, да вкара виновните в затвора и България да тръгне напред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ванга не говори за жена политик, а за духовна жена, която ще помогне много на България.

Аз съм съгласна с Ванга - досега нито един политик не е направил нещо добро за България! Точно обратното - всички политици се надпреварват да ни продават на външни интереси.

А ето тук ще цитирам едно мнение за България и Българите на един учен: руският учен Дмитрий Лихачов.

- "Скъпи български приятели, не забравяйте – вие сте една от най-древните сред съществуващите днес културни нации в Европа и в света.

Много неща са отминали, древният Рим и древна Гърция, Византия, но България е тук – късче от най-древната култура между всички европейски страни. Затова – пазете я! За да бъде българската култура не само късче от старината, но и първата частица на бъдещето. Духовното богатство на България, създавано с векове, трябва да пребъде. Такова е историческото предназначение на България и аз вярвам в него.“

Дмитрий Сергеевич Лихачов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.01.2017 г. в 16:44, Мойра написа:

Елена Поптодорова?

отговаря на описанието така е, само дето ще ходи в Полша

https://www.24chasa.bg/novini/article/5914341

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, haidukpikaso написа:

отговаря на описанието така е, само дето ще ходи в Полша

https://www.24chasa.bg/novini/article/5914341

Сега пак трябва да гадаем коя ще е жената. :(;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Мойра написа:

Сега пак трябва да гадаем коя ще е жената. :(;)

мда, ама със сигурност не е тая, виж че не милее за България изобщо

ходи си по света

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

мда, ама със сигурност не е тая, виж че не милее за България изобщо

ходи си по света

Просто знае какво я очаква, ако стане премиер и е избрала да живее спокойно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Мойра написа:

така е, а жената от предсказанията е борец

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Мойра написа:

И Бареков, поради тази причина, забегна в Брюксел. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слава Севрюкова: Ще дойде време, когато жена ще изиграе важна роля за спасяването на България. Тази жена ще е духовен тип жена.
Ванга: Руса жена ке помогне на страната.

Природни катаклизми:
Слава Севрюкова: Не си мислете, че земята по която стъпваме ще е все земя. Ще оцелеят хората по високото.
Петър Дънов: Духовно извисените хора ще спасят България. Когато дойде трудното, човекът направен от кал няма да оцелее. Ще оцелее човекът създаден от вода и дух.
Слава Севрюкова: Някой страни ще изчезнат. Някои народи ще се местят от едни места на други.
Петър Дънов: Ние сме на високо. Духът на Българина трябва да бъде нависоко.

Бяло море
Преподобна Стойна: Ще дойде време, когато река Струма ще се разшири и ще стане колкото Дунава и тогава Бяло море ще стигне до България.
Петър Дънов: Не се стремете да стигнете до Бяло море. То само ще дойде при нас.

Извисяване
Слава Севрюкова: В България се изявяват извисени души и принизени души – затова сме полуизбран народ.
Петър Дънов: България е черния дроб на света.

За България
Слава Севрюкова: Ще бъдем Швейцария и повече от Швейцария в Европа.
Петър Дънов: Българите ще се славят по света с това, че са българи.

Кой ще ни оправи?
Ванга: Ние ще стъпим на крака след 60 години (Това предсказание изтича през 2039г.).
Слава Севрюкова: След 2017-2018 година жената в България ще вземе важни властови позиции.
Слава Севрюкова: Духът на преродения Давид е тук, в България. Той ще изиграе изключително важна роля на политик и ще отласне страната напред.
Ванга: Ние сега сме зле. Тук ке дойде един шивач и крояч, който ще скрои така добре дрехата, че всичко при народа ще тръгне. Той е висок, слаб, идва от чужбина, но не е Симеон (уточнява това).

Гордост
Слава Севрюкова: Ще дойде време, когато извисени умове ще излязат от нашата страна, ще я прославят в чужбина.
Ванга: След време в чужбина ще гледат добре на нас българите. Ние ще се радваме, че сме българи.

За Русия и славянството
Ванга: Този политик ще изведе България напред, който стопли отношенията ни с Русия.
Ванга: Не е в брат Джон спасениято, а в Иван.
Ванга: България е майката на славянството, Русия е бащата на славянството. И ние ке дадем важен принос за света, чрез славянството.
Слава Севрюкова: Много важни промени ще настъпят чрез славянството.

-

http://www.dunavmost.bg/Fun/News/15955-vanga-rusa-zhena-ke-pomogne-na-balgariya

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.01.2017 г. в 16:44, Мойра написа:

Елена Поптодорова?

Ето наистина има качества  - краде каквото и попадне дори не се свени да извършва дребни магазински кражби Пък на всичкото отгоре и лъже като заловена джебчийка .:D

И това е човек който ни е представлявал пред една от великите сили. Какво да си мислят хората по света за българите въобще . И като сложим на везните как ни представят мургавите ни сънародници и разни други криминални елементи- после има да пишем по форумите че хората в Европа и САЩ били ксенофоби.

Това ли са качествата които мислиш че трябва да притежава един нормален български политик да не говорим за "спасител на България"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, lsmurf написа:

Ето наистина има качества  - краде каквото и попадне дори не се свени да извършва дребни магазински кражби Пък на всичкото отгоре и лъже като заловена джебчийка .:D

И това е човек който ни е представлявал пред една от великите сили. Какво да си мислят хората по света за българите въобще . И като сложим на везните как ни представят мургавите ни сънародници и разни други криминални елементи- после има да пишем по форумите че хората в Европа и САЩ били ксенофоби.

Това ли са качествата които мислиш че трябва да притежава един нормален български политик да не говорим за "спасител на България"?

Когато прочетох новината, помислих, че е фалшива, но...

Пореден голям срам за България и българите!:(

Мисля, че занапред всички, които имат желание да станат политици, трябва да бъдат проверявани най-щателно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Тая (ЕП) не ми импонира , даже не ми понася........нито как мисли , нито как говори !

Но не изключвам да са й скроили тази твърде ефтина шапка , защото какво си няма за стотина долара......Струва ми се , че прибързано се вързваме - причината ще да е друга , но неудобна за казване....

Мое лично предположение е , че е прекалила да додява с русофилия в неподходяща време и място . А за такова нещо е някак си неудобно да те изгонят от позиция...

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, by_chechi написа:

Тая (ЕП) не ми импонира , даже не ми понася........нито как мисли , нито как говори !

Но не изключвам да са й скроили тази твърде ефтина шапка , защото какво си няма за стотина долара......Струва ми се , че прибързано се вързваме - причината ще да е друга , но неудобна за казване....

Мое лично предположение е , че е прекалила да додява с русофилия в неподходяща време и място . А за такова нещо е някак си неудобно да те изгонят от позиция...

Не вярвам да е номер защото сама си е признала вината , а за русофилията ако беше нямаше да гръмне новината първо в руски медии. Просто е забравила че не е в България където знае че всичко ще и се размине.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.03.2017 г. в 17:00, Мойра написа:

Когато прочетох новината, помислих, че е фалшива, но...

Пореден голям срам за България и българите!:(

Мисля, че занапред всички, които имат желание да станат политици, трябва да бъдат проверявани най-щателно.

не я оправдавам и защитавам но ако неволно е излязла с крема а, както твърди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Anita Hristova Trifonova
      Едвард Григ  - Пер Гинт - В пещерата   Исус бе там - авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama
      Археолози твърдят, че са открили най-старото и единственото автентично изображение на Исус Христос! Според учените тази картина е рисувана от хора, които лично са познавали Сина Божи!
      Изумителното откритие е направено от археолога Джоузеф Прадо в гробница датираща от 1 век сл. н. е. край древния град Оксиринх в Египет /на около 300 км от родното място на Исус/.
      Археолозите са изровили 45 тона скали и са достигнали до древен параклис, за който се смята, че е издялан в пещерата от последователите на Исус непосредствено след неговото разпятие.
      На стената открили следния блед образ върху ръчно изравнен камък:
      Млад мъж без брада с къдрава коса и къса туника, който е вдигнал ръката си, сякаш дава своята благословия!

До днес най-старото изображение на Исус беше това от римските катакомби, датиращо от 3 в. сл. н. е.:

Образът на Исус е на практика идентичен с този, открит в пещерата край Оксиринх, което кара учените да смятат, че той е изглеждал по този начин, а не, както си го представяме днес.
    • от Анита Христова Трифонова
      Къде си ,  Исус?
      авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama
      Исус бе там  и е тук - авторово поезия А.Х.Т.sekirata cekupama
      Исус Воскресе  авторово поезия А.Х.Т.sekirata cekupama
    • от Anita Hristova Trifonova
      Пер Гинт
      Исус - поезия А.Х.Т.sekirata cekupama
  • Дарение

• Добави ново...