Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ходили ли сте в чужда държава и какви впечатления са ви останали от тази държава.Ако не сте ходили в коя държава искате да отидете :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Гърция,Турция и Румъния.От турците имам лоши впечатления ама да не задълбаваме.Искам да посетя някоя екзотична държава като Малайзия,Индия или Китай.Мечтая да видя САЩ ама само да видя без да оставам.Бих искал да живея в Норвегия,Швеция(при шведките :))...За Великден май ще ходя в Охрид ама още не е сигурно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ходил съм в Полша, Турция, Чехия и Великобритания. Искам да посетя страни като Египет, Индия и Монголия. Впечатленията са ми, че за съжаление не съм виждал по-голяма мръсотия по улиците. Имаме уникална природа, но май изобщо не го оценяваме. Но в нашия случай не политиците са ни виновни, а самите ние. Май на нас, българите, ни е трудно да разберем, че опазването на околната среда не е просто досадно задължение, а въпрос на чест и израз на висока култура. Затова и скоро няма да можем да се наречем достойни Европейци.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам да отида в Австралия и също в САЩ или по-спецялно в ЛАС ВЕГАС!!! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм ходил в Испания много е красиво там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм бил в САЩ, Испания, Португалия , Франция , Германия , Швейцария , Австрия, Дания , Великобритания, Италия и Гърция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз пък съм бил в Италия ( Венеция-красота, Римини, Болония), Хърватска(Само в столицата и Словения(Пак само в столицата Любляна)също и Сан Марино. Ами имам хубави впечатления имам от Италия, Сан Марино и Словения, но Хърватска не мисля, че е кой знае колко хубава държава.В Италия ме впечатли Венеция с красивите улици и гондолите, а Словения със Замъците и Черквите.Но Сан Марино според мен от изброените е най-красив!!! :P Страхотни замъци , старинни построики и тухлени зидове, паметници , скулптори и т.н. :) Искам да отида в Австралия и в Непал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм ходил в Турция,Гърция,Югославия,Румъния,Унгария,Словакия,Австрия,Германия,Люксенбург,

Франция,Испания,Италия,Полша,Литва Чехия.

Най-красивите места според мен са Барселона Париж и Виена.Венеция не ми хареса-много туристи.Много голямо впечетление ми направи концентрционния лагер

Освиенциум.Страшни кланета е имало там.Гледал съм го по телевизията, но е съвсем различно да го видиш.Порази ме човешката жестокост.ToBy-след месец ще ходя до Сан Марино. :bye: Не смятам че България е красива,тук е мръсно от хората и заводите,не пазим това което имаме.Чужденците според мен идват само да ядат и пият без пари за техния стандарт. Публикувано изображение Ходи ми се някъде в Азия-Китай,Тайланд

Редактирано от bo6ko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

и аз съм била в доста страни,влекат ме предимно по-екзотичните места,бих искала да попътувам из Того или Конго...или в някое забравено от Бога място...но много харесвам и България,където си имаме великолепни местенца и невероятна природа.само трябва да я пазим повече... :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В Германия и Турция.Умирам да отида  в Индия. :clap:

<{POST_SNAPBACK}>

тва за мене са противни държави и нацията ми е противна,ама само според мене ;):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм била в Германия, Австрия, Швейцария, Лихтенщайн, Италия и Великобритания и най-много ми хареса в Австрия (особено Виена). Много ми се ходи в Австралия и Бразилия :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз  съм била в Германия, Австрия, Швейцария, Лихтенщайн, Италия и Великобритания и най-много ми хареса в Австрия (особено Виена).

Много ми се ходи в Австралия и Бразилия :)

<{POST_SNAPBACK}>

И аз съм минавал покрай Австрия и покрай Виена.Да красиво е ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз съм минавал покрай Австрия и покрай Виена.Да красиво е ;)

<{POST_SNAPBACK}>

E да в екзотичните страни е хубаво ама трябва да се запасиш с инжекции против болести

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

о да не мога да се оплача, видяла съм доста места :) обичам да пътувам! ходила съм в: испания, италия, франция, монако, турция, гърция, македония,унгария това което най - много ме е впечатлило е Будапеща, Барселона, Кан и Венеция искам да отида в Египет, Индия , Дубай само пари ми дай ;)

Редактирано от mulatasabrosa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Живял съм в САЩ,ходил съм в Париж,но... "на света е само една ,една..."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Снощи се върнах от Македония(Охрид) където ми хареса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Когато бях ученичка имах възможност да отида на екскузия.Имахме по три дена в Италия,Франция и Испания.Всяка една от тези държави си има хубави места,но най-много ме впечатли парка в Барселона.Имаше толкова много зеленина и същевременно беше толкова чисто и поддържано.Изключително красиво :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От малка съм тръгнала да пътешествам и колкото повече ходя, толкова повече ми се ходи. Посетила съм Гърция(Метеора е място, което си заслужава да се види); Македония (Охрид-страхотно място за отдих); Швейцария (бях в малко селце Кандерщег, изолирано от света, сгушено в Алпите... без никакви комуникации с останалия свят. Доближава се до представите ми с 'Рая'); Италия (Рим... всеки трябва да посети този град! Невероятен е!); Испания (Мадрид, Малага - споделям мнението на the_flapper : 'Имаше толкова много зеленина и същевременно беше толкова чисто и поддържано.Изключително красиво.'); Германия; Холандия(Амстердам - град на разврат и дрога, но чаровен по своему); Англия(живея тук и леко ми е поомръзнало, но Лондон е наистина велик през вечерните часове.) Всяка страна си има своите красоти, но България си остава най-красива за мен!

От Европа, бих искала да посетя още Прага, Будапещ и да пре-посетя някои от гореизброените и да поема към по-бушменския свят... Африка може би? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ходила съм в Норвегия,Австрия,Франция,Чехия,Сърбия.

В Норвегия е чисто,приятно,но хората сякаш са студени......нямат забави,купони....и са много затворени хора.

В Австрия,особено във Виена е много хубаво и чисто.Хората са дрyжелюбни и много отзивчиви.

Във Франция има много зеленина и въздуха е чист.Всички са готови да ти помогнат с каквото могат.

В Чехия...Не сме се разхождали много,но нямаше много магазини(освен в центъра)

В Сърбия е абсолютно същото като в България-всеки да си го разбира както иска(лошо или добрo :clap: )

Но иначе искам много да отида в Испания и Египет Публикувано изображение

Редактирано от dundi_d (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ходила съм в Норвегия,Австрия,Франция,Чехия,Сърбия.

В Норвегия е чисто,приятно,но хората сякаш са студени......нямат забави,купони....и са много затворени хора.

В Австрия,особено във Виена е много хубаво и чисто.Хората са дрожелюбни и много отзивчиви.

Във Франция има много зеленина и въздуха е чист.Всички са готови да ти помогнат с каквото могат.

В Чехия...Не сме се разхойдали много,но нямаше много магазини(освен в центъра)

В Сърбия е абсолютно същото като в България-всеки да си го разбира както иска(лошо или добре :) )

Но иначе искам много да отида в Испания и Египет Публикувано изображение

Ха така вече знам за напред каде да ходя.Казвам че в Испания е чисто и както в Австрия хората се отнасят отзивчиво с теб,а спрямо живота-хората си живеят богато,има работа за всички, и всички са доволни.Препоръчвам ти да отидеш там!!! Редактирано от Sladi4ak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Засега само в Турция , но мисля да отскоча лятото до Палма Де Майорка , че леля се омъжи там и да похарча малко пари и да забия някоя друга испанка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.