Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мнения за Baidu Antivirus 2013

Препоръчан отговор

Английска с енджин на касперски няма да има 100% тия пластики на китайците ги знам. Лека е товари повечко при скениране но иначе е лека аз нея усещам

На каква машина правиш теста? Защото при заделени 800 мб РАМ с едноядрен процесор от 2.1 Гига няма товарене при сканиране. И натоварване при обновяване когато слепва ъдейтите. За десет минути ми сканира компа!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 279
  • Създадено
  • Последен отговор

На каква машина правиш теста? Защото при заделени 800 мб РАМ с едноядрен процесор от 2.1 Гига няма товарене при сканиране. И натоварване при обновяване когато слепва ъдейтите. За десет минути ми сканира компа!!!

Машината ми е Intel Dual core 2 + 3 Ghz 2 GB RAM 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Учудва ме мерака Ви да се ровите задълбочено и целеустремено в това нещо - свързано с великата китайска търсачка Baidu...Енджините на Касперски, Авира и Кингчо все са си недостатъчни - дори взети заедно.... В Китай сега е налице Twister 8  и там всичко е по интересно и по-емоционално...

...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A мен ме учудва как всеки месец обяваваш различни антивирусни за най-добри. Туистер е добър но платен а ние търсим безплатни решения. Да не говорим, че според мен Бай Кихчо по детект слага в малкия си джоб туистера.

Учудва ме мерака Ви да се ровите задълбочено и целеустремено в това нещо - свързано с великата китайска търсачка Baidu...Енджините на Касперски, Авира и Кингчо все са си недостатъчни - дори взети заедно.... В Китай сега е налице Twister 8  и там всичко е по интересно и по-емоционално...

...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В последните години и аз все съм с безплатни програми и нямам достатъчна обосновка за да твърдя  кои са най-добри.Бай Кихчо и той е една китайска недоизмислица - там утвърдените са Rising,Twister, Kingsoft, Jiangmin. Другите правят какво ли не - за да заинтересоват нови свои ползватели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В последните години и аз все съм с безплатни програми и нямам достатъчна обосновка за да твърдя  кои са най-добри.Бай Кихчо и той е една китайска недоизмислица - там утвърдените са Rising,Twister, Kingsoft, Jiangmin. Другите правят какво ли не - за да заинтересоват нови свои ползватели.

Тодоре пак не си чел !!! Кингсофт е на прага да изчезне,погълнат е от Байду бре. Колко пъти да ти го пиша? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така, момчета,...когато китайците направят свой собствен енджин и дефиниции, елата и се обадете. До тогава, това си остава едно копие на великата руска антивирусна със стар енджин. Аз приключих в тази тема. Лека вечер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тодоре пак не си чел !!! Кингсофт е на прага да изчезне,погълнат е от Байду бре. Колко пъти да ти го пиша? 

Безплатният Кингчо още продължава да си работи  - а кои кога и как някои ще се сливат или поглъщат е друга работа. Байду засега е известен само с търсачката си - тя обаче си е абсолютен бубарник!  Дори и такива като мен рядко надничат там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така, момчета,...когато китайците направят свой собствен енджин и дефиниции, елата и се обадете. До тогава, това си остава едно копие на великата руска антивирусна със стар енджин. Аз приключих в тази тема. Лека вечер.

А пък европейците като изкарат облака на Бай Кихчо на мене елате и се обадете.  Айде лека и от мен на всички!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А пък европейците като изкарат облака на Бай Кихчо на мене елате и се обадете.  Айде лека и от мен на всички!!!

Приличната защитеност е възможна и без никакви облаци - има сандбокси,методи по репутация, HIPS, DNS сървъри и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приличната защитеност е възможна и без никакви облаци - има сандбокси,методи по репутация, HIPS, DNS сървъри и т.н.

Ти знаеш ли, че бай Кихчо има и IDS и  HIPS?

Все пак китайското Bajdu e още бета версия. Трябва да се поусувършенства по мое мнение!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти знаеш ли, че бай Кихчо има и IDS и  HIPS?

Все пак китайското Bajdu e още бета версия. Трябва да се поусувършенства по мое мнение!!!

И двете са бета версия. И двете имат потенциал. Впрочем китайчето не видях да има интерграция в контексното меню. Сканирай с .... Да не  е само при мене така?

То хубаво Кихчо има IDS и  HIPS,но ако не знаеш китайски си без IDS и  HIPS.

Натискаш само зелените бутони,че иначе може да въстановиш някой файл по-погрешка... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И двете са бета версия. И двете имат потенциал. Впрочем китайчето не видях да има интерграция в контексното меню. Сканирай с .... Да не  е само при мене така?

Натискаш само зелените бутони,че иначе може да въстановиш някой файл по-погрешка... :D

Не само при теб е така и при мен няма скениране от контекстното меню!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези са преписвачи и копировачи - бих ги инсталирал, ако някога, дори и на сън, достигнат нивото примерно на Rising. Китайският спектър си е непредсказуем - но не разбирам как толкова съфорумци са харесали тази програма...  Пиша това заради любопитство и защото китайският защитен софтуер все ми е интересен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези са преписвачи и копировачи - бих ги инсталирал, ако някога, дори и на сън, достигнат нивото примерно на Rising. Китайският спектър си е непредсказуем - но не разбирам как толкова съфорумци са харесали тази програма...  Пиша това заради любопитство и защото китайският защитен софтуер все ми е интересен.

Ами нас с Никси си не кефи щото сме фенове на касапа. Може би за туй тия па ни го дават без парии се ъпдейтва доста прилично въпреки, че е незабележимо!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е поне на английски,или някакъв друг по-човешки език например немски може да я ползвам. Така с този китайски съм със завързани очи.

Не обичам да не знам какво се случва. Рисинг е хубава програма но не е за начинаещ,другата пък така нареченият "Правителствен китаец" (де го пише и  идея си нямам ама нейсе...) Twirter antivirus първо е платена и второ непредсказуема. Все едно да държиш тигър в къщи да лови мишки...не се знае кога ще ти свие мерника!!! Това обаче е за друга тема. Да не спамим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фенове на Касперски в китайска среда - направо се обърквам.  Защото преди години ми беше омръзнало все да констатирам китайски пробиви в руски защити.  В резултат заради тези азиатци дълготрайно загубих интерес към всички руски програми. Вие изобщо виждате ли пробивите им? И защо примерно не предпочитате ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фенове на Касперски в китайска среда - направо се обърквам.  Защото преди години ми беше омръзнало все да констатирам китайски пробиви в руски защити.  В резултат заради тези азиатци дълготрайно загубих интерес към всички руски програми. Вие изобщо виждате ли пробивите им? И защо примерно не предпочитате ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall?

Много е тежка освен това ъпдейта е веднъж на 24 часа, малко е. Байдото се обновява много често и му хванах спатиите по медота пробра грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре.  Тогава защо игнорирате безплатния RIS 23? Baidu Antivirus е мъниче спрямо него. Пък Rising си е и съперник на Касперски  и за топ 5 в света...Касперски ще си позволи ли някога да пусне своя безплатна версия!? И защо в Азия се случват такива неща?

.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо трябва да предпочитаме  ZoneAlarm Free Antivirus?  Агументирай се!

Кои и какви са пробивите или пак си пишем просто за спорта...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...