Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Последният филм, който гледах...

Препоръчан отговор

Здравей Сисон,

интересни заглавия постваш, благодаря за което. Щеше ми се да добавяш и по няколко описателни думи :)б

Редактирано от diantonio (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

10 от 10... Какво да ви кажа, филм от години насам, който си заслужава всяка секунда. Всяка една се-кун-да. Най-накрая мога да кажа, че изгледах един стойностен Sci-Fi филм. Филм, който поражда въпрос

Страхотен филм!!! Всеки здравомислещ човек трябва задължително да го изгледа!!! По действителни събития е!!!

Който не е гледкал този майсторски създаден филм,определено бързо препуска иии...пропуска Препоръчвам го само за ценители на филмовото изкуство!Филмът е "The prestige"

Публикувани изображения

Плати на призрака

8497689D.png

любимеца ми Никълъс Кейдж в една битка между този и онзи свят

10 Х

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Meet Me in Venice / Да се срещнем във Венеция

bwy1449744195o.jpg

Баща и дъщеря се срещат отново 28 години след раздялата им и прекарват заедно 1 седмица, пътувайки по пътя на "Ориент експрес". Нищо особено като сюжет, но останах силно впечатлен от действието и невероятно естествената и убедителна актьорска игра. 

Оценка 9.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бенджи, Закс и звездният принц

ZaxFrontCover.jpg

класика

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

La sconosciuta / Непознатата

rgh1450425870y.jpg

Добре направен трилър, изпъкващ сред тия с подобна тематика.

Оценка 8.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На среднощната премиера на ето този ФИЛМ.

starwarsposter.0.jpg

Незнам колко пъти настръхнах.

Редактирано от tatsu (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, tatsu написа:

На среднощната премиера на ето този ФИЛМ.

starwarsposter.0.jpg

Незнам колко пъти настръхнах.

За мен пък това е страшно слаб епизод, който е превъзхождан дори от "Отмъщението на ситите". Тотално повторена история от тази на "Нова надежда", малоумен хумор и ужасна музика. И най-лошото е, че зомбираните фенчета пак ще му донесат 2 милиарда приходи. :(

Ревюто ми е ТУК.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

opt1450550687j.jpg

Не съм зомбирано фенче и се опасявах, че ще Епизод 7 е крачка назад от 6-те предишни серии, но се оказа с две напред. Оценка 10.

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Fury / Ярост

cqs1450684193m.jpg

Гледал съм и много по-калпави филми за ужасите на войната. Оценка 8.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12/19/2015 at 20:40, hlevoust написа:

opt1450550687j.jpg

Не съм зомбирано фенче и се опасявах, че ще Епизод 7 е крачка назад от 6-те предишни серии, но се оказа с две напред. Оценка 10.

Без да се обиждаш, но оценки от типа 10/10 ги дават точно зомбирани фенчета. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ви се налага да гледате нещо на 3D тези дни в кино. Коя от по-малките злини ще изберете от филмите които вървят в момента в кината в Лондон?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, bolgarin написа:

Ако ви се налага да гледате нещо на 3D тези дни в кино. Коя от по-малките злини ще изберете от филмите които вървят в момента в кината в Лондон?

Ти хубаво питаш, ама поне едно линкче да беше сложил ? Това тук не ти е BGHelp.co.uk или друг бритиш сайт - повечето хора са си в България и не знаят какво дават в Лондон.

То и аз не зная де (макар че съм в Англия)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Cinemascrotum написа:

Без да се обиждаш, но оценки от типа 10/10 ги дават точно зомбирани фенчета. :D

И ако съм зомбирано фенче, това някаква неустоима първична радост ли ти носи? Вероятно с негативна оценка към филма щях да се издигна в очите ти до ниво "скучен, но ОК фен".

Свободен си да даваш каквито си поискаш мнения за кой да е филм, но мислиш ли, че е редно да даваш квалификации за зрителите им? С какво ти си над мен и всички останали, дето са гледали филма и са го оценили високо? Някой насила ли те завлече до киното? Не можеш да очакваш уважение, ако самият ти го пренебрегваш. Зачитам и ценя мнението на всеки, колкото и да е различно от моето, стига обаче го изложено по подобаващ начин, а твоят по никой начин не е такъв.

Очаква се, че все пак имаш достатъчно трезва мисъл, за да си наясно колко ми е "важна" преценката, която си ми дал и до каква степен държа на нея, но е близко до ума питането дали не дължиш поне малко уважение към останалите читатели.

Извинявам се на останалите потребители за офтопика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, jhoro написа:

Ти хубаво питаш, ама поне едно линкче да беше сложил ? Това тук не ти е BGHelp.co.uk или друг бритиш сайт - повечето хора са си в България и не знаят какво дават в Лондон.

То и аз не зная де (макар че съм в Англия)

Даже не знам какви кина има в Лондон. Къде е с по-голям екран и по-готин звук. Честно казано не ми се гледат много гладните игри или джедаите, но ако няма нищо друго стойностно ще хвърлям монета и каквото се падне. Ти знаеш ли какви кина има в Лондон че обещах да заведа приятелката.

Но филма ще е за мен. Да не е някаква романтична боза, освен може би нещо там по-хард еротика стига да няма 3д п@тки 

Редактирано от bolgarin (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, hlevoust написа:

И ако съм зомбирано фенче, това някаква неустоима първична радост ли ти носи? Вероятно с негативна оценка към филма щях да се издигна в очите ти до ниво "скучен, но ОК фен".

Свободен си да даваш каквито си поискаш мнения за кой да е филм, но мислиш ли, че е редно да даваш квалификации за зрителите им? С какво ти си над мен и всички останали, дето са гледали филма и са го оценили високо? Някой насила ли те завлече до киното? Не можеш да очакваш уважение, ако самият ти го пренебрегваш. Зачитам и ценя мнението на всеки, колкото и да е различно от моето, стига обаче го изложено по подобаващ начин, а твоят по никой начин не е такъв.

Очаква се, че все пак имаш достатъчно трезва мисъл, за да си наясно колко ми е "важна" преценката, която си ми дал и до каква степен държа на нея, но е близко до ума питането дали не дължиш поне малко уважение към останалите читатели.

Извинявам се на останалите потребители за офтопика.

Уау, мисля че казах "без да се обиждаш"...

Нямам намерение да правя офтопик, нито да се заяждам, затова няма да коментирам повече. Единственото, което направих бе да посоча факта, че си му дал 10/10, а подобни крайни оценки се дават само хора, които имат навика да правят емоционални, а не обективни заключения и да хиперболизират качествата на дадено заглавие не на базата на реални аргументи, а само защото изпитват някакъв сантимент към него - оттам и квалификацията "зомбирано фенче".

Живей щастливо и нека Силата бъде с теб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, bolgarin написа:

Даже не знам какви кина има в Лондон. Къде е с по-голям екран и по-готин звук. Честно казано не ми се гледат много гладните игри или джедаите, но ако няма нищо друго стойностно ще хвърлям монета и каквото се падне. Ти знаеш ли какви кина има в Лондон че обещах да заведа приятелката.

Но филма ще е за мен. Да не е някаква романтична боза, освен може би нещо там по-хард еротика стига да няма 3д п@тки 

И аз не знам, ама ето ти списъка - http://www.londonnet.co.uk/cinema/.

Има много 3D и IMax, а в Milton Keynes има и 4DX - Be in the movie. В момента дават Star Wars: The Force Awakens

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Три метра над небето

opt1324210205v.jpg

tengo%20ganas%20de%20ti_1341416944.jpg

Изгледах и двете части на филма, типична любовна история  ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

The Martian / Марсианецът

arx1450785449b.jpg

Дали защото сравнително скоро четох книгата, по която е сниман, дали защото Мат Деймън съвсем не е в списъка на симпатичните ми актьори, дали защото и останалите действащи лица изглеждаха достатъчно скучни на екрана - не знам, но се наложи да гледам филма на три пъти след постоянни заспивания и връщане обратно. Нещо като "Наръчник как да оцеляваме на Марс (изрично там поради спецификата на планетата!), ако по една или друга причина ни оставят/забравят/друго там", ама във възможно най-скучен вариант.

Оценката, която поставих в IMDb е 4.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎19‎.‎12‎.‎2015‎ г. at 20:40, hlevoust написа:

opt1450550687j.jpg

Съгласна съм. Самата идея, че го направиха толкова истински е достатъчна да бъде оценен с 10.

Доволна съм :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CREED

Много добър филм. От доста време очаквам Michael B. Jordan да изгрее, постепенно се превръща в един от любимите ми актьори.

Ако сте фенове на поредицата "Роки", то няма да се разочаровате.

creedpostersmall.jpg

Редактирано от Bulgaria8 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Шпионски мост" с участието на Том Ханкс. Баба му била българка. Много як филм. Берлин няколко години след войната и началото на Студената.

"Оцелелият" или както там ще го преведат с ди Каприо. Много жесток филм за хора с повишен интелект. Наситен е с кървави сцени и много жестокости. Разкъсан от гризли, загуба на жена, а после на син, погребан жив, неколкократно застиган от бялата смърт ... филмът показва силата на духа, когато човек иска да живее.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Divergent

Insurgent

Все едно си гледах Игрите на глада, но с Шейлийн Удли и Тео Джеймс. Хареса ми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Paranormal_Activity_The_ghost_dimension_

ми паранормални работи духове и тем подобни :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване