Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Кой всъщност е той, никъде в постера не виждам заглавие?

ТИЛТ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, вярно, сега се сетих, защото го гледах преди време - групичката, дето продаваше ... пред паметника на Съветската армия. Споделям, че на фона на останалите нови наши филми "Тилт" е добро попадение, но като цяло не ме впечатли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Martyrs, 2008

Първия половин час не разбирах нищо от филма, но трябва да се гледа заради финала!

https://www.youtube.com/watch?v=TV9ebqTpuJI

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Earthlings.Аз го гледах.Разтърсващ,документален,за отношението на хората към животните.Само за хора с много,много ама много здрави нерви.Още не съм посмял да го гледам втори път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

12 Rounds 2: Reloaded / 12 рунда 2: Презареждане

cqs1438924637e.jpg

Твърде бледо и жалко продължение на първата част, в която все пак имаше и известна доза напрежение. Не си струва изгубеното време, оценка 5.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ангелско лице

8289574z.png

може и да не се гледа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Clouds of Sils Maria / Облаците на Силс Мария

bwy1439186167q.jpg

Добър филм с много добри изяви на Жулиет Бинош и Кристин Стюърт. Оценка 7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Два филма, с които убих няколко часа... 

Не ги препоръчвам, всъщност..

И двата видях в линк с 25-те най-красиви филми в последните 4 години... и започнах да попълвам пропуснатото, ама с тези ударих на камък...

Laurence anyways, давам му 5 от 10 и то заради музиката предимно.

Laurence-Anyways-Poster.jpg

Post tenebras lux  - 4 от 10. Тук съвсем се измъчих. Рядко съм на мнение, че съм си изгубила времето в гледане на филм, но тези двата надминаха очакванията ми в отрицателен аспект.

Post_Tenebras_Lux_(film).jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Dark Places / Тъмни места

cqs1440138482z.jpg

Много добър трилър, напоследък все по-рядко правят такива. Оценка 8.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изгледах всички филми номинирани за Оскар тази година. Всеки си има предимства и недостатъци за мен.

Само едно ще кажа. Ако Американски снайперист вземе Оскар, повече няма да гледам тази церемония. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изгледах всички филми номинирани за Оскар тази година. Всеки си има предимства и недостатъци за мен.

Само едно ще кажа. Ако Американски снайперист вземе Оскар, повече няма да гледам тази церемония. 

Ами той вече е спечелил Оскар, за озвучаване мисля, че беше...

Иначе последно и аз като @hlevoust гледах Dark Places. Много доволен останах от филма.

Редактирано от Bulgaria8 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Ако Американски снайперист вземе Оскар, повече няма да гледам тази церемония. 

Че от какъв зор да я гледам, след като на сутринта в n-броя места мога да прочета кои са победителите? Да гледам с часове фалшиви усмивки и помпозност, граничеща с абсурда?! Не, благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

masterminds-2015.jpg

Доста безмислен с грозни актьори и не достатъчно смешен... Даже го гледах на кино!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешка на времето

8329311p.png

много откачен филм

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Гранд хотел Будапеща" - изключително прехвален филм. Добър, но чак пък номиниран за Оскар? Любимата ми сцена бе как откраднаха онази картина и поставиха на нейно място творба с две лесбийка на Егон Шиле (Шиле е моят любим художник):

https://www.youtube.com/watch?v=2bTbW70umbQ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи започнах и днес довърших един от добрите филми на Кубрик - "Бари Линдън". На всички, на които темата за изкачването в социалната йерархия е интересна, филмът ще допадне.

https://www.youtube.com/watch?v=dZGPy4C2XVw

Редактирано от sisone22 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Godzilla / Годзила (версия 2014)

MV49OdeqYwH.jpg

Гледал съм "класическата" версия от 1954 г., която преди 60 години е била връх в японското кино, макар че ефектите (то какво ли друго може да се търси в подобен сюжет?) днес изглеждат наивно-комични. Харесвам версията от 1998 г., защото и ефектите са добри, но и заради добрия актьорски състав, придаващ и комични моменти в нарочения за напрежение сюжет. 

Но в пародията, която гледах снощи, надмина и най-песимистичните ми очаквания - тотално безсмислен сюжет, нулева актьорска игра и ефекти под всякакви критика. Оценка 1, защото в сайта не е предвидена 0.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Metropia (2009)

режисьор: Tarik Saleh (гледах филма само заради него, защото е режисьор на много от клиповете на любимката ми Lykke Li). Имаше оригинална идея, но с тези подобия на хора и с мудността на моменти, филмът не беше кой знае какво... Общата идея за контрол над хората също не бе достатъчно сполучливо разработена. Някак не му се получи на Салех. 

https://www.youtube.com/watch?v=hGxF2tfFD70

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Atomised, 2006 ("Елементарните частици" по романа на Мишел Уелбек)

Те тоя филм ме отнесе. Тези дни ще го гледам отново. Депресария, направена по немски. Жестоко изживяване!

https://www.youtube.com/watch?v=_OW5npzhHdU

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...