Премини към съдържанието
cuntar

Къде ще прекарате лятото?

Препоръчан отговор

И аз ще ида до морето ако не до океана :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

планувам както миналата година да съм 3 месеца на море :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    планувам както миналата година да съм 3 месеца на море :)

<{POST_SNAPBACK}>

Значи лятото няма да те има 3 месеца във форума :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Значи лятото няма да те има 3 месеца във форума :P

<{POST_SNAPBACK}>

На морето има интернет :).Аз ще прекарам на работа и може би ще успея да "дръпна" за почивка ама за малко.Автора има правописна грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    На морето има интернет :P.

<{POST_SNAPBACK}>

Има... има... малко по-бавен е, но става...

Абе как си мислите, че ще се отървете от мен толкова лесно бе :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обещал съм от 3 години ако не и повече да заведа една стара любов поне за 1 седмица и дано най-после намеря достатаъчно време. Цаца, биричка и разходки под звездите, точно като на кино :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Обещал съм от 3 години ако не и повече да заведа една стара любов поне за 1 седмица и дано най-после намеря достатаъчно време. Цаца, биричка и разходки под звездите, точно като на кино :)

<{POST_SNAPBACK}>

Ха-ха браво на тебе :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Варнааааааааа!!! biggrin.gif Досега не съм ходила там, а толкова много искам да отида, че направо съм "изяла" душичката на всички около мен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз ще бачкам вече за второ година на Златни Пясъци и тва е работа и удоволствие.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Несебър каква ти Варна, старият град, "При Майкъл", "Варварите", парашутче, банана, водни ски, кебапчета ихаааа вече ми замирисва на мореееееее :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кебабчета пържени картофи прав си намерисва на водорасли и пясък!!!

:wors:

Редактирано от cuntar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Кебабчета пържени картофи прав си намерисва на водорасри и пясък!!!1

:wors:

<{POST_SNAPBACK}>

Ехххх да можех и аз но за жалост май няма да стане sad.gifsad.gifsad.gif (не че искам да ме съжалявате де)

Но пък аз ще си прекарам лятото като всяко лято ще бачкам некаде и тва е

Но пък другото лято ще е купон ще хода на несебар супер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Несебър каква ти Варна,  старият град, "При Майкъл", "Варварите", парашутче, банана, водни ски, кебапчета ихаааа вече ми замирисва на мореееееее :)

<{POST_SNAPBACK}>

:):P:P Огладнях!!!

Аз пък понеже съм си селянче,лятото на село,пък кой знае може да ида на море за 1 седмица,хем ще хапна цаца с биричкаааааа :beer:

Пък и една новина: Вече на село имаме НЕТ което си е направо невероятно,шокиращо....!!!Ще си занеса моята любима машина на село :love_puter: и ще ви досаждам ;)cool.gifbiggrin.gif

Редактирано от vincenzo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ми то е малко раничко още да кажа, но една трета от лятото ще прекарам в лутане из кандидат-студентски изпити. Другата част ще го прекарам във Варна..морето..сините вълни... и естествено малко или в Гърция, или Италия (както досега де..). ;)

П.П. Защо някой, който може, не вземе да го оправи това заглавие, че дума като "каде" няма! :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мдамм може да се каже че е малко раничко да се мисли 'Къде ще прекараме лятото' но ако решите да идвате към Варна пишете едно 'ЛС' и ще дойда да ви посрещна. :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ехххх да можех и аз но за жалост май няма да стане sad.gifsad.gifsad.gif (не че искам да ме съжалявате де)

Но пък аз ще си прекарам лятото като всяко лято ще бачкам некаде и тва е

Но пък другото лято ще е купон ще хода на несебар супер

Справочник за хотели, вили, къщи, апартаменти и квартири за настаняване и почивка в Гърция - Цени, снимки, директни контакти и описание на места за настаняване в Северна Гърция - Кавала, Керамоти, о. Тасос, Катерини, п-в Халкидики, Серес, Аспровалта.

Много полезна информация за места за настаняване в Гърция можете да намерите в Справочник за хотели, вили, къщи, апартаменти и квартири за настаняване и почивка в Гърция В този сайт има информация за хотели, квартири, вили и къмпинзи в северна Гърция. Подробно описание, цени, снимки, и директни контакти. За всеки, който е решил да почива на беломорието!!! Ако ви е харесал пишете и дайте своето мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей, казваш на морето ще си :speak: А ти на кое море си по-точно, созополското, несебърското, бургаското и т.н.? Аз миналата година нямах възможност да отида на море :nono: Ама това лято трябва cool.gif Имаш ли представа как вървят хотелчатата и квартирките в твоя край, в смисъл от където си? Е, 2 или 3 звезди хотели, то ако има пари за 5, ще ходим на др море, а не на нашето ;)

както винаги на морето.. все пак живея тук biggrin.gif

Здравей, казваш на морето ще си :) А ти на кое море си по-точно, созополското, несебърското, бургаското и т.н.? Аз миналата година нямах възможност да отида на море ;) Ама това лято трябва cool.gif Имаш ли представа как вървят хотелчатата и квартирките в твоя край, в смисъл от където си? Е, 2 или 3 звезди хотели, то ако има пари за 5, ще ходим на др море, а не на нашето ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.