Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Препоръчайте ми компютър до 700лв.(заедно с останалите неща:монитор,клавиатура и т.н.)който става за игри. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Усмивката ти накрая е най-доброто от целия ти пост :) Точно така би се присмял всеки на искането ти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не сте улучили раздела

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не сте улучили раздела

То това е точно в раздела. защото това са общи хардуерни въпроси. А няма как да е иначе за тая сума. Спам тема отвсякъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми тогава да не съм съвсем безучастен ще дам едно предложение. Без оптично устройство е но върши работа.

Общо 735 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми тогава да не съм съвсем безучастен ще дам едно предложение. Без оптично устройство е но върши работа.

ASROCK FM2A85X Extreme4-M - 141.00
AMD A10-5800K X4 APU- 249.00
4GB Kit (2x2GB) Kingston HyperX - 64.00
500GB HITACHI GST Deskstar - 93.00
530W Thermaltake Smart  - 100.00
Cooler Master Elite 431 - 88.00

Монитора и "останалите" работи лекинко си забравил :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми компютър до 700лв.(заедно с останалите неща:монитор,клавиатура и т.н.)който става за игри. :)

Това и с монитор и да е за игри трудна работа....ще трябва да се отделят повечко парички, за да бъде и за игри!

ASROCK FM2A55M-DGS BULK FM2 90лв

AMD A8-5600K X4/3.6GHZ/FM2/BOX 179лв

4GB DDR3 1600 KINGSTON HYPERX 65лв

500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB 95лв

DAOTECH K62 MIDDLE ATX 44лв

CM Elite CM-RS500-PSAPJ3-IT 500W 63лв

ACER G226HQLBbd LED 21.5 5ms 204лв

Ако не си особено претенциозен до тук сме на 740лв!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се мине с по-малък монитор, се влиза в бюджета. Иначе на тази машина може спокойно да се мине и с китайско захранване за 20-30лв. Едва ли ще го натовари толкова, че да прави проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Монитора и "останалите" работи лекинко си забравил 

За тези пари компютър който да става за игри и да е с монитор малко трудно. По - добре да се увеличи бюджета поне с 200 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами добре,тогава ми препоръчайте лаптоп за толкова пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари компютър който да става за игри и да е с монитор малко трудно. По - добре да се увеличи бюджета поне с 200 лева.

Ами добре,тогава ми препоръчайте лаптоп. 

Видя ли докъде докара човека с това изявление? До под кривата круша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Видя ли докъде докара човека с това изявление? До под кривата круша.

Извинявам се за обърквацията на автора. Но се съгласете че съм прав. За сметка на монитора се взимат по - мощни компоненти който горе доло да стават за игри.

Към автора - По добре обърни внимание на конфигурацията на Daredevil и се придържай към настолният компютър защото лаптопите за игри почват от 2000 лева нагоре, а тези за по 1000 лева не са предвидени за игри . Още веднъж се извинявам  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно, че човека не е уточнил за какви игри става въпрос. Но игри могат да се играят и с офис конфигурация. Все пак, ето нещо минимално и от мен с Intel, без записвачка:

Публикувано изображение

+ монитор: Philips 226V4LSB2 LED - 198 лева

Гледам си от София, а там пари за доставка не ти трябват. Сигурно само за бензин, газ, нафта. RAM 2 GB, затова слагаш 32 битова ОС. Събираш парички и още 4 GB. Да не ти пука, че нямаш двуканален режим. Не ти и трябва за игри. Ако надскочиш с 6 лева бюджета, направо вземаш 4 GB RAM.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бравос, '' колеги ''! Доволни ли сте как смачкахте самочуствието на момчето?! Запомнете: не всеки разполага с достатъчно финанси да си вее байрака като вас! Приискало му се е малко да се забавлява(да разчупи сивото ежедневие с някоя и друга игра)! Съвсем нормално човешко чувство, но не, дай първо да му разкажем играта, а после да го вкараме в правия път! Жалка история! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бравос, '' колеги ''! Доволни ли сте как смачкахте самочуствието на момчето?! Запомнете: не всеки разполага с достатъчно финанси да си вее байрака като вас! Приискало му се е малко да се забавлява(да разчупи сивото ежедневие с някоя и друга игра)! Съвсем нормално човешко чувство, но не, дай първо да му разкажем играта, а после да го вкараме в правия път! Жалка история! 

Много си прав. За жалост демонстрирах, как в тоя форум се харесват отрицателните и осмиващи мнения към потребителите. Разбира се, направих го умишлено и за нула време получих 7 плюса. какво повече да говоря освен това, че на никой не му пука за предложената от мен конфигурация с 15 лева по-евтина от максимума, които могат да се ползват примерно за бензин?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към автора на темата.

Защо не си вземеш монитор втора ръка?Един моя приятел преди седмица си взе 19" лсд монитор за 90 кинта.Да,не е като да е чисто нов,но всеки си прави сметка според възможностите си!

Предложението на bildera_ ще върши работа.Не всеки играе най-новите заглавия ;) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не му разказваме играта. Просто задачата е невъзможна. И аз искам BMW X5 M за 5лв ... малко да разчупя сивото ежедневие и да се повозя, ама няма откъде. Ако пусна такава тема нямам нищо против да ми обясните че за без пари не става. От тук на сетне може да му се предложи най-доброто възможно за тези пари, но по никой начин няма да става за игри (изключваме flash, пасианси и подобни) 

По темата - автора най-добре да се ориентира към нещо втора ръка, така поне може да се вземе що-годе добър монитор и да се разчупи сивото ежедневие поне с филми. Ясно е че дори с 17-ка монитор, пак не остава нищо за "компютър за игри"

Лаптоп в никакъв случай. 

LG 22" W2243T

PC

Остава и малко от бюджета за още един хард например, още една плочка рам и клавиатура и мишка. Ако е пестелив автора може да останат и за аудио системка или поне слушалки. 

Нито една от обявите не е моя. Ако са в нарушение на правилата моля модераторите да премахнат линковете. Това са само примери, като автора може да поразгледа повече и евентуално да се допита тук ако избере нещо. Лошото в случая е че при повечето няма гаранция и ще трябва да се тества при доставката. За целта ще трябва някой който разбира поне малко да присъства. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари - един PS3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари - един PS3.

Там е малко по-сложно със замундата колега  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бъгав ББ Код!

Към автора:

Какво стана с тази тема - http://www.kaldata.com/forums/topic/213012-%D0%B2%D1%8A%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81-%D0%BA%D1%8A%D0%BC-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D1%8E%D1%82%D1%8A%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%B8%D0%B3%D1%83%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F/ и защо пускаш нова а не продължи старата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека каже какви игри ще играе на машинката.От конфигурацията на Bildera_ съм със същия процесор ,рама пак 2 ГБ и 500Ватовото nJoy,което не е от значение тъй като нямам съм с вградената видео карта.Добре играл съм следните игри с тази вградена графика и ето тяхното фпс и какви са игрите/настройките:

San Andreas -Настройки -При игра -някъде спада и до 30

Mount and Blade With Fire and Sword 2011 Настройки При игра на 1366х768 ! Ако е на 800х600 фпс се вдига до 100,130,170

Counter Strike 1.6 - 100fps

NFS Most Wanted  1024х768  При игра на 1024х768  ,

При игра на 800х600 

Към Автора ,с конфигурацията на Bildera_ ще ги подкараш игрите,аз ти давам малко снимки от карта ,която е по-слаба от тази която са ти предложили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там е малко по-сложно със замундата колега  :)

Има риск - да, така е, но за тези пари толкоз. От компютър за 700 лв с периферия в цената няма да остане очарован. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегите са ти обяснили вече.За тези пари е възможно да се вземе и с монитор,но просто не очаквай чудеса.Както се казва,за толкова пари - толкова.

ASROCK FM2A55M-VG3 /FM2

2GB DDR3 1600 A-DATA x2

500G SG 3Y WARR SATA 6G/7200

AMD A8-5600K X4/3.6GHZ/FM2/BOX

CM K280 W/ELITE 500W

ASUS 18.5 LCD VS197D

Обща стойност - 694.94лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 699.29 лв. с ДДС

Завършена конфигурация(вкл. записвачка), но без клавиатура и мишка, тъй като е най-добре сам да си ги избереш на място! На този етап можеш да караш с вградената карта в процесора, а след време, когато събереш още някой лев да си вземеш дискретна, която от своя страна няма да бъде скъпа визирайки монитора!

Поздрави :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.