Премини към съдържанието
tomislavia

Какво мислите за продуктите за отслабване?

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте от мен. Имам проблем скилограмите и се опитвам да реша този проблем, но без резултат. Въпроса ми е използвате ли продукти за отслабване, какво мислите за тях. Аз мисля да използвам редуктан, научих за него от един приятел. Вие чували ли сте за този продукт?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от мен. Имам проблем скилограмите и се опитвам да реша този проблем, но без резултат. Въпроса ми е използвате ли продукти за отслабване, какво мислите за тях. Аз мисля да използвам редуктан, научих за него от един приятел. Вие чували ли сте за този продукт?

Не съм чувала до него. Но ако не си израдиш подходящ режим на хранене, не включиш някакъв вид движение, каквито и хапчета за отслабване да вземаш няма да има ефект ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм чъвал никога за този продукт. Мисля, че ще добре да довориш с лекар. Или да опиташ естествен начин да отслбнеш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освободете се от въпросните "продукти". Потърсете описание как това се прави с опасните отпадъци. Евентуално, върнете опаковките в аптеката, или в дрогерията, откъдето са закупени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото ефективно нещо е правилната диета и изразходването на енергия. Една примерна диета, даваща отлични резултати. Изчисляваш поетите въглехидрати с храната всеки ден ( има таблици за това, коя храна какъв състав има). Първите два дни се поемат 400 грама, вторите два дена 200 грама, третите два дена 100 грама. Последния ден хапваш нормално и пак почваш цикъла. Липсващите килокалории се набавят чрез повече белтъчини. Естествено, трябва и да е ясно колко липсват. А това зависи от изразходваната енергия всеки ден. Енергийният баланс трябва да е отрицателен - тоест да изразходваш повече енергия, отколкото приемаш с храната. Но разликата не трябва да е повече от 200-300 килокалории или на седмица понижаването на теглото не трябва да е повече от един килограм и половина. Все пак това на месец са 4-6 килограма, което е предостатъчно. А "хапчета" могат да се ползват дотолкова, доколкото да подпомогнат черния дроб при стреса. Лично аз не бих вземал нищо повече от обикновени фетбърнъри, предназначени точно за това. Без правилно подпомагане на организма, тия диети, а всички други, са опасни. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях няколко обяви за редуктан, за това мисля, че това е известен продукт. Но според мен преди да го употребяваш го проучи добре!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този продукт е много качествен. Аз го употребявах и останах много доволана за 6 седмици аз загубих 7 килограма. Това за мен беше много добре!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този продукт е много качествен. Аз го употребявах и останах много доволана за 6 седмици аз загубих 7 килограма. Това за мен беше много добре!

Как точно работи дай малко повече информация ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти цитирам едно мнение на Дългия от форума на bb team.

Хората там са добронамерени, разбират материята, грижат се за здравето си и не правят нищо против него.

Поредната мерудия базирана на “тайна амазонска билка” (в Амазонка май не остана и едно цветенце без Могъщи Лековити Свойства) Публикувано изображение

Иначе сериозно - над 50% от състава е proprietary формула (Reductan® Fat Burning) - това никога не е добра идея особено за продукт имащ претенции за “билков”. Аз бих стоял настрани от това. 
Подобни продукти имат абсолютно нулев ефект без програма за правилно хранене (което не е = диета) и някаква форма на усилено изгаряне на калории (спорт примерно). И тук е интересната част - при наличие на правилно хранене и активен начин на живот...не са необходими продукти за отслабване. Публикувано изображение 
Ако държиш да използваш подобни продукти, то по-добре нещо изпитано и със ясен състав. Зеленият чай и грейпфрутите примерно са хем полезни, хем вкусни Публикувано изображение Успех!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не се движи човек, ако не се храни правилно и една кофа хапчета да изпие, няма полза.

Само не излизайте с номера- "ама аз нищо не ям, ама ми се лепи"! 

Нищо не ядеш, а колко се движиш? Има ли поне 1км на ден ходене пеша или от вратата- в колата?

Всяко движение гори енергия, ама седенето пред компа гори около 12-20ккал/час, а филия хляб е поне 100, но се изяжда за секунди.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей можеш ли да ми кажеш дали цена от 50 лева за 42 таблетки е добра. Защото попаднах на промоция в сайта reductan.com и ми се струва добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей можеш ли да ми кажеш дали цена от 50 лева за 42 таблетки е добра. Защото попаднах на промоция в сайта reductan.com и ми се струва добре.

Няма да може, щото е профил(тип обикновен човек излекувал болките си с магнитни наколенки, си го казва по телевизията), направен с цел пускане на реклама. Всъщност напълно е възможно да е втори(клонингов профил, направен от някой с цел да се поддържа интереса към темата и тя да бъде "вдигана" от време на време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цената е доста изгодна според мен. Когато аз го употребявах беше по скъп. Освен това мога да кажа, че основното действие на редукта е да ускорява метаболизма!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как точно работи дай малко повече информация ? 

Редуктана действа като подтиска глада и увеличава метаболизма. това е неговото основно действие!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остави ги ти тия лекарства ли са, химика ли ли са не знам.. Една хубава диета и много движения... Гаранция за 1 месец 5 килограма ако не свалиш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редуктана действа като подтиска глада и увеличава метаболизма. това е неговото основно действие!

Имаш ли някакви странични ефекти за в бъдеще :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето какво мислят потребителите на продукта в чужбина, където търговското наименоваие има малко по-различна форма. Болки, психо-физиологични промени, в това число и желание за самоубийство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре без подобни препарати, вкарай повече движение е ежедневието си, ако имаш време и възможност, пробвай да ходиш на фитнес или да се запишеш на някакъв спорт. Ако не, то тогава поне опитай да ходиш повече в ежедневието си до работа/училище. От подобни препарати, често се получава така наречения йо-йо ефект, което значи, че дори да отслабнеш от тях бързо (в което се съмнявам много силно), то след това много лесно ще си възвърнеш килограмите, та дори и някой друг отгоре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласна с теб. Аз обаче до сега не съм имала проблеми, а вече от доста време не го употребявам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7/24/2013 в 10:01, tomislavia написа:

Как се чувстваш още ли имаш проблеми с килограмите, използва ли редуктан ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.10.2016 г. в 16:39, loreta написа:

Как се чувстваш още ли имаш проблеми с килограмите, използва ли редуктан ?

Ами чувствам се добре след употребата на редуктан . Обаче мина година от както го използвах и мисля да го използвам пак защото взех да прекалявам с яденето :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, tomislavia написа:

защото взех да прекалявам с яденето 

бий си по един кожен камшик на голо дупе преди ядене, няма да ти трябват хапчета така 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хей хей :) Здравейте и от мен :)
Ще говоря директно - с тези " продукти" за отслабване може да свалите килограмите, да се натровите хубавичко и след месец-два да започнат да се връщат рязко. Или пък да си се тровите постоянно. ХОРА, разберете,че храната и движението са първичните елементи на правилното развитие на човешкия организъм. Како ядеш? Спортуваш ли? Нямаш време? Ако нямаш 1 час за себе си...какъв живот живееш?
Тъмните кръгове под очите, двойната брадичка, висналото коремче или пък широките паласки?
- СЕММА - (страничката във фейса е Spinning  Sem) -Здравна Академия Белчеви, гр. Бургас, Янко Комитов 16. Семма е спорт, който съчетава спининг (моля ви,не cycling) с изправителна гимнастика. За един час изгаряте над 800 калории. Както искате, така го разбирайте! Не само,че горите и оформяте тялото, което повечето от вас желаят, ами и изправяте и пазите колена гръб - като цяло стойката си. Изготвя се и хранителен режим, много по-различен от това " Яж това и това и бъди слаб" или " Глад и мюсли е цаката"

- ФейсБилдинг (страничката във фейса е Тренировката на Емилия Белчева ФейсБилдинг+) - Мислили ли сте, че е възможно да тренирате лицето си и да псотигнете ефект на силикони ли ботокс но по-много по-естествен и ефикасен начин? Едва ли, сте се замисляли за това. Е, факт!! 
Знам, че тези които наистина искат добър и постоянен резултат ще проверят сами ;) Успех на останалите! Целувки ;)

1.jpg

Редактирано от Здравна Академия Белчеви (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Здравна Академия Белчеви написа:

Хей хей 

Спортуваш ли? 

Да не съм луд да спортувам.
Някой си отворил зала за потене, ама няма клиенти балами да му плащат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да сложат по едно динамо на "колелетата" - дебеланите докато отслабват поне да вършат и нещо полезно като да правят ток

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.