Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Протести в страната (продължение)

Препоръчан отговор

• Отговори 4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Ако правителствата са некадърни е нормално хората да протестират. И какво ако се случва години наред? Значи трябва да се търпят некадърни правителства ли? Подобни изявления показват тотално падение на

Да обясня на всички илитерати и пълни идиоти. Предсрочните избори са същото като редовните избори, само че се правят по- рано от предвиденото, защото правителството се е оакало или парламента в момент

Стига с тия комунисти бе хора. Комунисти отдавна няма, не го ли разбрахте? Има мафия. Мафия в различни политически формации и окраски, но с едно ядро, което държи целия политически и икономически живо

Публикувани изображения

преди 18 минути, FusE написа:

Боже, боже, а не съм вярващ... :speak:

"Първо — или Бог съществува, или не.
Второ — аз мога да вярвам или не.
Губя единствено в случай, че той наистина съществува, а аз отричам това.
Така че по-добре да вярвам, защото рискът е минимален."

Блез Паскал

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

В апела на Отровното трио, адресиран до президента, председателите на политически партии, председателите на синдикатите, председателите на неправителствени организации и председателите на граждански сдружения, се казва: 

Госпожи и Господа, 

дойде моментът да застанем едни до други, за да преборим корупцията във властта и да възстановим върховенството на правото.
Ако искате наистина да свалим режима на Пеевски – Борисов – Гешев и производните им, призовете членовете и симпатизантите си за гражданско неподчинение.

Единственият законен и мирен начин протестът да постигне целите си:
1. Оставка на правителството
2. Оставка на главния прокурор
3. Максимално честни и прозрачни избори с дистанционно гласуване
4. Промяна на Конституцията (изцяло нова Конституция)
е чрез масово, гражданско неподчинение.

https://m.offnews.bg/news/Politika_8/Otrovnoto-trio-iska-i-partiite-da-prizovat-kam-grazhdansko-nepodchinen_733535.html

27 юли

А ся не щем  ?  :)

Румен Радев иска промени в Конституцията

https://www.duma.bg/rumen-radev-iska-promeni-v-konstitutsiyata-n204324

27 ноември 2019

"Ще се възползвам от правото си на чл. 154 от Конституцията, където пише, че президентът има инициативата да внася предложения за промени само в един закон и това е Конституцията", съобщи Румен Радев.

https://www.svobodnaevropa.bg/a/30320614.html

декември 2019

:giggle1:

миижииитуууркииии

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.08.2020 г. в 18:47, Мойра написа:

Гледай себе си и не си позволявай да обиждаш хора, които въобще не познаваш, защото сред тях може да има и такива, които да ти разкажат играта по най-страшния начин.

Ало, ало ....

Глупава жено ... :) 

На мъртвец вадиш нож ... :) 

Моята игра е разказана ... 

Вчера чух един изказ: На "к*р" може да седнеш, но късмета на друг не може да вземеш. ;) 

Наслука и късмет!

п.п. Мен здравето го взе миналото. Не разполагам с такова вече именно благодарение на фусти като тебе. Седнала мутракеса да вика мутри вън... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Ало, ало ....

Глупава жено ... :) 

На мъртвец вадиш нож ... :) 

Моята игра е разказана ... 

Вчера чух един изказ: На "к*р" може да седнеш, но късмета на друг не може да вземеш. ;) 

Наслука и късмет!

п.п. Мен здравето го взе миналото. Не разполагам с такова вече именно благодарение на фусти като тебе. Седнала мутракеса да вика мутри вън... :) 

Благодаря за вниманието!

Постът ти говори красноречиво що за човек си.

Няма да го докладвам, нека го видят повече хора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Мойра написа:

Постът ти говори красноречиво що за човек си.

Не съм човек. Това явно не си схванала ... 

Отдавна в мен няма никаква човечност. 

Бъди щастлива!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

Седнала мутракеса да вика мутри вън... :) 

Е не всички са мутреси :) Но си прав че е странно викащи "мутри вън" да са в услуга именно на мурите.

От началото на протестите питам това и отговор няма.

117690804_10216947338268035_409214072193

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

От началото на протестите питам това и отговор няма.

Толкова им е интелекта. ;) 

Бойко Борисов може да не е "цвете", но определено по го бива да е слуга, а не маша. ;) 

Президента се възмути, че идеята за Велико Народно събрание бе приватизирана от слугата ... :) 

И може би единствените точки за обсъждане във въпросното да са:

1. България да стане Президентска Република.

2. Начина на избор на Главен прокурор. 

Това според мен са ключовите неща които трябва да се променят, за да потръгне в правилна посока България и не се допуска вид сеир с народа ни!!!

Елементарно е ... Нека тези които ще влизат в парламента да схванат проблематиката на местното ни население. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Толкова им е интелекта. ;) 

Ама сериозно ли бе, "нечовеко"?

Аз не познавам мутри. И всеки, който по някакъв начин се опитва да ме свърже с подобни хора е тотална сган и измет. Утвърждаването на лъжи ме отвращава както и някои "хора" тук, които съвсем умишлено правят това.

Та ти ми пишеш за интелект. Сигурно всички, които не споделят позицията ти са тъпи, лумпени и какво ли още не? Иначе постоянно парадираш, че си християнин, колко много си помагал (някога), но нямаш елементарно уважение към хората. 

преди 9 часа, miro20 написа:

:giggle1:

миижииитуууркииии

Теб пък не знам как те търпят близките ти. Тотално самовлюбена надувка. Имаш се за голямата работа, но зад претенциите ти няма никакво покритие. И точно тази ти самоувереност те прави лесно-манипулируем. Аз даже не бих ти и плащал ако исках да те използвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Shiniasu написа:

Имаш се за голямата работа, но зад претенциите ти няма никакво покритие.

КАкто виждаш /или не виждаш щото капаците ти пречат/ преди думата "мижитуркиии"  съм се аргументирал пределно ясно.

:hush:

Кои са манипулираните също се видя. вече 37 дена лупените / както ви нарича Божков/ са на площада в защита на накърнените задкулисни интереси на олигарсите и висшата президентска администрация.

преди 24 минути, Shiniasu написа:

Аз даже не бих ти и плащал ако исках да те използвам.

Не мери със своя аршин другите. И да искаш не можеш да си го позволиш :) :)  Не се купува това което не се продава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Shiniasu написа:

Ама сериозно ли бе, "нечовеко"?

Да!

Всеки който има интелект, то ползва същия за блага.

Хайде да видим какви блага в момента правят протестиращите, а?! 

Вместо да се изисква свикване на Велико Народно събрание, то какво искат???? 

Бойко Борисов е са европейско гражданство, а ти?! 

Главния прокурор пък е подгонил върхушката, верно непохватно, но изисква вид търсене на отговорност от кои, а?! 

преди 30 минути, Shiniasu написа:

И всеки, който по някакъв начин се опитва да ме свърже с подобни хора е тотална сган и измет.

Чувствата ни са взаимни!!! И за мен определени хора са сган и измет = да се изнасят извън България .... 

Или какво, аз съм с различно мислене от теб и нямам права да се изказвам ли, а?!

Не мога да съм против на твоето против ли, а?! 

И сега какво, а?! 

Определени тъпотии може, а моя простотия не може, така ли, а?! 

Я в лево ... :)  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Да!

Всеки който има интелект, то ползва същия за блага.

Хайде да видим какви блага в момента правят протестиращите, а?! 

Задачата на протестиращите е да изчистят излишното и безполезното от държавата. Не може да се построи нищо, без първо да се изчисти боклука. Благата не можеш да ги произвеждаш в сметище. Защото нали се сещаш, каква ще е стойността им.

преди 22 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Вместо да се изисква свикване на Велико Народно събрание, то какво искат???? 

Както казах, то и Великото Народно Събрание сред боклука, колко ще е велико? Ама той ББ (Бойко боклука) на чисто просто не вирее. 

преди 25 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Главния прокурор пък е подгонил върхушката, верно непохватно, но изисква вид търсене на отговорност от кои, а?! 

Непохватно, ама, казваш, има добро желание момчето. А дали е непохватност? А и да е, трябва ли на такава позиция да стоят непохватни хора? Просто ми е чудно, какви компромиси са готови да направят някои хора (като теб) за да оправдаят позицията си.

преди 39 минути, miro20 написа:

КАкто виждаш /или не виждаш щото капаците ти пречат/ преди думата "мижитуркиии"  съм се аргументирал пределно ясно.

:hush:

Аргументите ти не ме интересуват. А и аргумнтите ти вървят само за пред тебе самия и още няколко фанатизирани индивида тук. И както казах ти защитаваш преди всичко собствения си образ. Ти си дотолкова самовлюбен, че дори и очевидно да грешиш, пак ще намериш начин да се оправдаеш. Да, само за пред себе си, но на теб това ти стига. Прозрачен си, дори и за "мижитурките".

преди 33 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Чувствата ни са взаимни!!! И за мен определени хора са сган и измет = да се изнасят извън България .... 

Аз точно описах, кои хора ме отвращават. Ти използваш твърде неопределената думичка "определени". Освен това, аз не искам да се изнасят, но ако не могат да се осъзнаят, трябва да не им се дава възможност да пречат. Мисля си, че има сериозни разлики между казаното от мен и теб.

преди 37 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Не мога да съм против на твоето против ли, а?! 

И сега какво, а?! 

Определени тъпотии може, а моя простотия не може, така ли, а?! 

Я в лево ... :)  

Не бе, изпростявай си колкото си искаш. Но пък да очакваш никой да не обърне внимание на изпростяванията ти е глупаво.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Shiniasu написа:

Просто ми е чудно, какви компромиси са готови да направят някои хора (като теб) за да оправдаят позицията си.

Дали 20 право разбиращи са глупави??? 

Хайде ... аз не разбирам определени неща, но мислиш ли, че вид начетени хора са глупави?!

Какви ли компромиса са направили във въпросния избор за това да е млад въпросния?! 

На България това ѝ трябва = млади хора да я управляват!!! 

От тук на сетне всеки забогатял трябва да тръпне!!! 

По отношение на Бойко Борисов = Боклука вика Боклук. По-добре наш боклук, отколкото външен .... 

Елементарно бе човек = ходи си там където ще ти е добре. Какво си се хванал за нашата територия, а?! 

Едно определено става ясно: Протестиращите както едно време през '89 на миналия век са финансирани от вън. 

Седнал той да ми нарежда какво е боклук ... :) 

След като смяташ някой за боклук, то какво аз нямам право да смятам, че ти си боклук ли, а?! :) 

Я у десно тугъз бе ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На България това ѝ трябва = млади хора да я управляват!!! 

Ами нали за това са протестите. Да останат тези, които са способни да осъществят реална промяна. А които не могат и не искат, да не участват в промяната.

По отношение на Бойко Борисов = Боклука вика Боклук. По-добре наш боклук, отколкото външен .... 

Елементарно бе човек = ходи си там където ще ти е добре. Какво си се хванал за нашата територия, а?! 

Кого имаш предвид? И какво общо има той (който и да е) с факта, че държавата е пред колапс. Бойко определено носи вина и следва, ако не да си я понесе, то поне да се махне.

Едно определено става ясно: Протестиращите както едно време през '89 на миналия век са финансирани от вън. 

Седнал той да ми нарежда какво е боклук ... :) 

Пишеш глупости. По-лесно ти е да повярваш на подобни твърдения, въпреки че те реално не са подкрепени с нищо. Но на теб и нищото ти е достатъчно, щом с него оправдаваш позицията си. Ти, който неведнъж си писал тук във форума, че за теб е късно за каквато и да е промяна, е очевидно, че няма да промениш позицията си никога, ама никога. Ясно е, че не искаш промяна в България от чист егоизъм. Просто искаш да си доизживееш живота без излишни тревоги. Е, аз не съм като теб и мога да жертвам удобството си (и твоето също).

След като смяташ някой за боклук, то какво аз нямам право да смятам, че ти си боклук ли, а?! :) 

Я у десно тугъз бе ... 

Някой да ти е оспорил правата, че задаваш подобен въпрос. Каквото и да мислиш, няма да се обидя. Достатъчно много хора ме ценят и уважават. Нормално е да има и други, които не го правят. А и нали знаеш, че границата между "осанна" и "разпни го" е твърде тънка? Това обаче е за "Психология".

Забрави да напишеш мое дясно или твое.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Shiniasu написа:

Ами нали за това са протестите. Да останат тези, които са способни да осъществят реална промяна. А които не могат и не искат, да не участват в промяната.

Да де, но пак да попитам - защо не стане по интелигентен начин, а не с вид Бойко Боклука вън, а?! 

Не върви драги твоя изказ ...  после аз съм бил ползвал вид обиден изказ спрямо кой, а?! 

Първо се научете да си владеете речника. Вие може да ползвате вид тъп словоред, а аз не мога с простия ми изказ да ви науча на вид култура бе хлапак ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Shiniasu написа:

Аргументите ти не ме интересуват. А и аргумнтите ти вървят само за пред тебе самия и още няколко фанатизирани индивида тук. И както казах ти защитаваш преди всичко собствения си образ. Ти си дотолкова самовлюбен, че дори и очевидно да грешиш, пак ще намериш начин да се оправдаеш. Да, само за пред себе си, но на теб това ти стига. Прозрачен си, дори и за "мижитурките".

Разбира се че не важат. Щото  знаете че съм прав.  Затова слушам само празни приказки и нападки.

Цитирам ви пРезидента бре. Самото негово величество Фигурантът.

И любимите ви "отровно трио" .  Които също лъснаха колко са фалшиви.

Какви "фанатизирани индивиди" , какъв собственобраз, какъв самовлюбен, какви оправдания ?!?!? Чуваш ли се какви клишета плещиш без грам покритие ? ? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Да де, но пак да попитам - защо не стане по интелигентен начин, а не с вид Бойко Боклука вън, а?! 

Протестите са достатъчно мирни. Почти няма конфликти. Ти колко по-мирни очакваш да са? А ако намекваш, че трябва да се изчакат изборите - не, определено не трябва. Ако управляващите не са притиснати сега, ако им се даде шанс да се съвземат, за изборите управляващите ще са впрегнали целия си ресурс и ще ги превърнат в пародия.

Дори и да не се стигне до оставка на правителството и да си дойде време за редовните избори, натискът върху правителството не трябва да отслабва, за да има някаква надежда за по-сериозна промяна.

преди 36 минути, miro20 написа:

Разбира се че не важат. Щото  знаете че съм прав.  Затова слушам само празни приказки и нападки.

Цитирам ви пРезидента бре. Самото негово величество Фигурантът.

Малко преиначаваш написаното от мен, но това е без значение. Така или иначе, ти винаги си прав - без изключения. Всеки го знае (ама в повечето случаи се правят на недоразбрали, за да не си признаят поражението).

А президентът си отговаря за неговите действия. Протестиращите - за своите. Дори и да има известна еднопосочност, все пак протестиращите не са президента. Може да действат съвместно в известен смисъл, но общото не е еднаквост и тъждественост. Елементарна логика, която постоянно ти "убягва".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Shiniasu написа:

Ако управляващите не са притиснати сега, ако им се даде шанс да се съвземат, за изборите управляващите ще са впрегнали целия си ресурс и ще ги превърнат в пародия.

Що си изпаднал в параноя, а?! И сега какво = насяваш вид страхове?! :)

По-добре пародия отколкото параноя ... :) 

леееей как те гони страха ... :) Споко бе хлапе .... :) Нещата са нормални ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Протестите в София не са заявени и не са съгласувани със Столичната община, каза  по БНР кметът Йорданка Фандъкова и призова организаторите да спазват закона и да не пречат на свободното предвиждане на хората в града.

Цитат

По повод повторното затваряне на кръстовището пред Румънското посолство Фандъкова отбеляза, че през това кръстовище преминава целият трафик и е основна алтернатива на движение, заради блокирания Орлов мост.

"През това кръстовище преминават шест линии на градския транспорт. Без движение по него не може да се осигури транспортен достъп на огромна част от гражданите до домовете, до работните им места", каза Фандъкова.

"За съжаление с ескалацията на поведението на организаторите този протест се превръща от протест срещу властта в протест срещу хората. Очевидно политиците, които все по-убедително превземат протеста, имат други цели, които преминават границите на свободни мирни протести. Надявам се да не продължава в тази посока, за да може София да дава възможност на хората да протестират свободно и мирно и в същото време на всички софиянци да се движат свободно в града", заяви кметът на София.

https://dnes.dir.bg/politika/fandakova-protestat-protiv-vlastta-se-prevrashta-v-protest-sreshtu-horata

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Що си изпаднал в параноя, а?! И сега какво = насяваш вид страхове?! :)

Не насаждам страхове. Изразявам подкрепата си за определен тип поведение. Не знам защо мислиш, че това някой да е притиснат, е страшно. Напротив, това е възможност да покаже и да докаже себе си. Да се види, че той е точният човек на точното място (ако наистина е, разбира се).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Shiniasu написа:

Не насаждам страхове. Изразявам подкрепата си за определен тип поведение. Не знам защо мислиш, че това някой да е притиснат, е страшно. Напротив, това е възможност да покаже и да докаже себе си. Да се види, че той е точният човек на точното място (ако наистина е, разбира се).

Защо трябва да има натиск?! Защо трябва да има противопоставяне?!

Ако ти си за единство и борба на противоположностите, то определено си невеж!!!

Въобще знаеш ли какво е демокрация???? Знаеш ли какво е свобода???? Или какво = солидарен си с какво???? 

За мен това улично поведение е просташко!!! Да окупират Парламента е достатъчно!!! Какво правят на ключови транспортни възли в София??? Шоу и прочие ... само където не са изкарали кебапчета и бира ... :) Та тогава и аз щях да се присъединя ... :) 

п.п. Има културен и некултурен начин на протест. 

Та нека да попитам ти си солидарен с вид улични циркаджии ли???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

За мен това улично поведение е просташко!!! Да окупират Парламента е достатъчно!!! Какво правят на ключови транспортни възли в София??? Шоу и прочие ... само където не са изкарали кебапчета и бира ... :) Та тогава и аз щях да се присъединя ... :) 

п.п. Има културен и некултурен начин на протест. 

Ми защото 10 лумпена могат да накарат хиляди  хора да страдат и да висят по задръствания и обходи.

По същия начин ефективно беше и спирането на метрото . Един шалтер и готово.

В едно съм сигурен вече - Това са най манипулираните протести от мутроолигархията,  водени от най компрометираните  личности и с най модерни хибридни методи.

И най жестоката война на мутрите срещу държавата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване