Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Протести в страната (продължение)

Препоръчан отговор

току-що, FusE написа:

Хората ги слушам, но те слушат лидерите си, а аз пък тях не искам да слушам, леко е парадокс цялата раута. 

Е нали протестите не са политически? Само контрапротестите лъсна, че са от платени сигани докарани с автобуси от селата - това вече е политически акт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 3,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Стига с тия комунисти бе хора. Комунисти отдавна няма, не го ли разбрахте? Има мафия. Мафия в различни политически формации и окраски, но с едно ядро, което държи целия политически и икономически живо

Ако правителствата са некадърни е нормално хората да протестират. И какво ако се случва години наред? Значи трябва да се търпят некадърни правителства ли? Подобни изявления показват тотално падение на

Да обясня на всички илитерати и пълни идиоти. Предсрочните избори са същото като редовните избори, само че се правят по- рано от предвиденото, защото правителството се е оакало или парламента в момент

Публикувани изображения

преди 1 минута, Myanmar написа:

Е нали протестите не са политически? 

Как да не се политически след като се искат политически действия и решения, искането на оставака на правителството какво е за теб след като не е политическо? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, insec написа:

Невъзможно!!!

Отровното трио стартира кампания за събиране на средства: Играта загрубя

https://mobile.frognews.bg/article/201177/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Божков си призна: Подкрепям президента Радев, "Да,България" и Отровното трио срещу държавата

Цитат

Кървавият олигарх Васил Божков си призна най-накрая, че подкрепя президента Румен Радев, "Да, България", Отровното трио, Мая Манолова, които искат да съборят властта с метежи.

Укриващият се в Дубай от 18-те си обвинения хазартен бос Ел Чапо пусна преди минути ново видео в типичния си мафиотски стил. На фона на златния череп с пура в ръка той прави най-чаканото признание. А именно - че буни държавата и дърпа конците на президента, когото нарича фигурант в телефонен разговор. Нека само да припомним, че именно Радев повтаря като папагал ара опорките на кръга "Капитал" и подсъдимия Иво Прокопиев за бунт срещу властта, зове за оставки на кабинета и на главния прокурор Иван Гешев. Без свян Ел Чапо заявява: "В момента подкрепям всички, които са срещу хунтата - президента Радев, "Да, България", БСП, Мая Манолова, Отровното трио". Мафиотският кървав бос подава и сигнала за всички, които се събират и опитват да правят метеж с думите "всички искаме това да приключи и всички, които работят за това, аз съм с тях".

https://www.monitor.bg/bg/a/view/bojkov-si-prizna-podkrepjam-prezidenta-radev-da-bylgarija-i-otrovnoto-trio-sreshtu-dyrjavata-217688

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FusE написа:

Аз такъв протест като този не си спомням за тези 30г, толкова противоречив и задкулисен, пълно затъмнение с едни и същи заучени лозунги, а лидерите...

Още по странно ми е как са се радикализирали подкрепящите тези протести . Включително и тук.

И тотално отказват да "видят" всичката помия и задкулисие която прозира зад тези протести. Казват - е кво пък голяма работа че мутрите дирижират протеста, че ползват фейсбук да манипулират тълпата, голяма работа че ни наричат лумпени които трябва да се направялват насам натам... Голяма работа че Божков спуска и одобрява пропагандните субективни "аналзии" и статии на фрогнюз и Огнян Стефанов,   голяма работа че наричат президента фигурант който "трябва да се съветва" /от тях мутрите/  , голяма работа че фигуранта от своя страна гък не казва за това задкулисие и дирижиране на протеста, а зицяло го подклажда и още повече радикализира, което пък е в пряк синхрон с интересите на мутроолигархията, голяма работа че лицето на протеста са таквиа като фейкомета Бабикян с неговите тролски фабрики и сайтове, голяма работа че Хр.Иванов се издъни като кифладжия и прозря и неговото задкулисие и координация с Маджо ... и т.н.. "голяма работа" ... кво толква станало , нали ?

важното е да се "бутне държавата" .

В това няма грам логика и чест от хората. Нито от поддръжниците тук.

Щом и БСП се дистанцираха, а те щяха да извадят най голяма полза от този протест. 

Ами има няколко  причини .

Първо че хората мразят и тях и тяхното минало, и как управляват и в новата ни история.  И че лицата които са им фронтмени са тотално компрометирани.

Изгонихме Горанов който ни вкара във ЕРМ2 и оряза възможността за фалиране на банки и пране на пари , а  как си представяте Р.Гечев който направи пенсиите 5$ да ни дава акъл във финансите ?  ??

Другите им "кадри" са все същата стока.

Второто е че  сега се оказаха в небрано лозе. То и на олигарсите дето искат сега да тресат държавата въобще не им е нужно БСП.  :) 

Трето ... поради първите две, избират тактика.. да се снишат докато ураганите се самоизбият, и после да надигнат глава  и да се закачат на "влака" :) 

преди 46 минути, FusE написа:

Отровното трио стартира кампания за събиране на средства: Играта загрубя

https://mobile.frognews.bg/article/201177/

Да, и аз го бях споменал като опасенията ми бяха да не се повтори както с безпрецедентото  финансиране на Фигуранта  пак от задкулисието и под масата, дето  повечето му пари идваха от "дарения" на безработни и пенсионери, които дори не бяха чували че са дарители :) 

https://nova.bg/news/view/2016/11/07/164137/безработни-спонсори-кой-плаща-кампанията-на-ген-румен-радев

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Божков си призна: Подкрепям президента Радев, "Да,България" и Отровното трио срещу държавата

https://www.monitor.bg/bg/a/view/bojkov-si-prizna-podkrepjam-prezidenta-radev-da-bylgarija-i-otrovnoto-trio-sreshtu-dyrjavata-217688

На твое място щях да се чувствам доста... мониторизиран.

Нова на Домусчиев, Монитор на Пеевски.... Ауууу, протестиращите защитават олигархията! 🤣 Резко смех баце.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мутрите вън и накрая нищо . Пуснете си в Беларус да видите как стачкуват . Така трябва да се стачкува .   НЕ да се вика кат някав идиот там 24 часа. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Манол Глишев: Искате ли протестите да успеят? Направете нещо. Излизайте!

Цитат
Искате ли протестите в България да успеят? Искате ли Борисов и Гешев да паднат? Искате ли да има и други блокади в България, за да се притесни правителството и да се разкара? Ако го искате - направете нещо. Лично. Не стойте по къщите. Излизайте.

Протестирайте. Знам, че е трудно, но все пак - сега е лято, а блокадата на Орлов мост има нужда от още хора. Засега правителството е решило да ни остави на мира, но идеята никога не е била в гниенето на място.

Имаме проблем. И проблемът е в това, че се редуваме едни и същи по-активни хора. Знаете ли, приятели и съседи, това е обидно. Обидно е в двумилионна София за всички ви да дежурим едно петстотин души. Обидно е след няколко хиляди протестиращи, минаващи всяка вечер на шествие покрай нас, след полунощ да оставаме петдесет.

Обидно е след първите два-три дни и след проливния дъжд, на който устояхме прави, нервни и готови за провокациите на милицията, сега да си седим по пейките в нашия недоукрепен лагер и да ви чакаме.

А ако искате Борисов да продължи да си управлява - продължавайте да спите спокойно по домовете. Сигурно в един момент ще схванем намека.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Мойра написа:

Знам, че е трудно, но все пак - сега е лято, а блокадата на Орлов мост има нужда от още хора. Засега правителството е решило да ни остави на мира, но идеята никога не е била в гниенето на място.

Имаме проблем. И проблемът е в това, че се редуваме едни и същи по-активни хора. Знаете ли, приятели и съседи, това е обидно. Обидно е в двумилионна София за всички ви да дежурим едно петстотин души. Обидно е след няколко хиляди протестиращи, минаващи всяка вечер на шествие покрай нас, след полунощ да оставаме петдесет.

Обидно е след първите два-три дни и след проливния дъжд, на който устояхме прави, нервни и готови за провокациите на милицията, сега да си седим по пейките в нашия недоукрепен лагер и да ви чакаме.

Не блокадата има нужда, а мутромафията има нужда от хора .

Имате проблем. И това не е че е обидно че в двумилионна София не можете да се съберете повече от 500 души.

Просто хората не ви вярват и не искат да са  манипулирана маша в ръцете на мутроолигархията и задкулисието което вече отдавна се доказа че стои зад протестите.

Обидно е да те наричат гамен,  обидно е мурите да те наричат манипулирана тълпа, обидно е да ти се "кефят" мутрите колко лесно те ръчкат по фейсбук  да правиш това което тЕ искат.

Това е обидното. И хората точно това отдавна го разбраха.

Само вие не.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е това проблема, хората очакват своя лидер, някой да поведе протеста.Президента не може официално, но може да изрази подкрепа към подходяща личност излъчена от протестиращите или подкрепена от тях.Аз лично бих заложил на проф. Иво Христов и съм сигурен, че голяма част от протестиращите и от населението  биха застанали зад него, но не знам дали той ще се реши на тази крачка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българите попитаха Меркел: Сляпа ли сте, или корумпирана?

spacer.png

Цитат
Точно в 18.30 граждани застанаха под прозорците на германското посолство и попитаха Ангела Меркел сляпа ли е за нередностите в България, корупцията и престъпността по високите етажи на властта.

Викове "Оставка" и "Мафия изпълниха пространството пред дипломатическото здание. Десетки протестиращи се включиха в инициативата "Масово затваряне на очи". Сред присъстващите има и деца.

Пред германското посолство е застанал и един от младежите, които пострадаха сериозно след полицейска агресия във втория ден от началото на антиправителствените демонстрации.

Протестиращите поканиха всички утре в 9 ч. сутринта пред парламента.

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Мойра написа:

и за 35-ти ден не си там (страшна подкрепа:lol6:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Без умствен капацитет написа:

и за 35-ти ден не си там (страшна подкрепа:lol6:)

Моралната подкрепа е също подкрепа 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, M.Николов написа:

бих заложил на проф. Иво Христов и съм сигурен, че голяма част от протестиращите и от населението  биха застанали зад него

Кои ? 80% дебли ? :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Кои ? 80% дебли ? :) 

А вярно, че беше казал това, значи дебили може, тулупи не може :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, M.Николов написа:

Не е това проблема, хората очакват своя лидер, някой да поведе протеста.Президента не може официално, но може да изрази подкрепа към подходяща личност излъчена от протестиращите или подкрепена от тях

Има бе. Фейк бабикяновци.

Нима си правиш илюзии че може да има личност издигната от протестиращите ???

И Божков да позволи ???/ хехе :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

80% дебели?

преди 1 минута, miro20 написа:

Има бе. Фейк бабикяновци.

Нима си правиш илюзии че може да има личност издигната от протестиращите ???

И Божков да позволи ???/ хехе :) 

Разбира се.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Мойра написа:

Първо го питай Глишко как си взе диплома след десет години студенство.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, insec написа:

Първо го питай Глишко как си взе диплома след десет години студенство.

Сериозно ли ?? дебил да е пак ще го вземе бре... а тоя е и по зле...  е после не ме питайте кои са тия дето постоянно в несвяст повтарят ОСТАВКААА  :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, miro20 написа:

Сериозно ли ??

Бе жива легенда от време оно, тогава все още се намираха покрай него и интелигентни хора, та се опитваха да го вразумяват поне от малко, ма накрая се сдуши с един Прокопиев и стана тя, каквато стана. Той е от ония профани, дето са тотални неблагодарници и със самочувствие на римски императори. Още тогава и аз, и други хора му казвахме да не се занимава с политики, че ще стане за резил, ама не - той щял да бъде "тежък в  греховете, но и тежък в светоста". Та мине не мине, като стане дума баш за власт и дон  Глишон гарантирано ще го откриеш из протеста. Аз го бях споменал вече, ма те ти малко материал - бързо се чете.

https://offnews.bg/kultura/bozhidar-dimitrov-bezdelniko-glishev-zashto-mrazish-balgarskata-iden-597245.html

https://kanal3.bg/news/59834-Manol-Glishev-prosi-pari-da-sadi-Bodzidar-Dimitrov

След този случай, Глишон се бе покрил у миша дупка, такъв е смотан комплексар, ма откакто Божидар Димитров се спомина, пак взе да лае - помияр и долняк, е туй е Глишев.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, insec написа:

След този случай, Глишон се бе покрил у миша дупка, такъв е смотан комплексар

Може. За мен бе неизвестен или просто съм го подминавал :) 

Очевидно сега си търси ниша за изява. То не е и единствен де. Както и да е... :getout:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаджигенов: На Орлов мост се пият ферментирали настойки, ще вземем мерки

https://www.24chasa.bg/novini/article/8903092

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване