Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Протести в страната (продължение)

Препоръчан отговор

• Отговори 3,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Да обясня на всички илитерати и пълни идиоти. Предсрочните избори са същото като редовните избори, само че се правят по- рано от предвиденото, защото правителството се е оакало или парламента в момент

Стига с тия комунисти бе хора. Комунисти отдавна няма, не го ли разбрахте? Има мафия. Мафия в различни политически формации и окраски, но с едно ядро, което държи целия политически и икономически живо

Ако правителствата са некадърни е нормално хората да протестират. И какво ако се случва години наред? Значи трябва да се търпят некадърни правителства ли? Подобни изявления показват тотално падение на

Публикувани изображения

Георги Марков :Анархокомунизъмът победи демокрацията

https://www.24chasa.bg/mnenia/article/8890347

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той тоя и други глупости е писал, не е само това.:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, FusE написа:

Георги Марков :Анархокомунизъмът победи демокрацията

Все още не. Тъпото в случая е, че Баю е дълбоко забъркан със същите тези помияри, които му се правят на расови кучета, инак до сега да ги е измел всичките без значение реда на номерата - за това само ги такова с 200. Яли са му го и пак ще го ядат няма къде да идат, поради простия факт, че са помияри и освен да лаят заплашително нищо друго не става от тях.

Въпроса обаче е, че онези, които сме по- тавряз сме твърде незначителна маса на общия фон от соц. сдуханяци и техните сополиви отрочета, което съответно ни прави незначителен фактор, та да се съобрази власта с някои основни правила на приличното управление. Казвам това, защото до мен стигат все повече отзиви на протестиращи, които осъзнават задругата маями - радев - иванов, тримата тъпанари и един чалгар, който чака някой да му подхвърли залъче - отделно куп съветници и подкукуросници от стари групировки, въртящи се около тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, insec написа:

все повече отзиви на протестиращи, които осъзнават задругата маями - радев - иванов, тримата тъпанари и един чалгар, който чака някой да му подхвърли залъче - отделно куп съветници и подкукуросници от стари групировки, въртящи се около тях.

Ха дано. Странно е че тези неща за които и аз съм говорел отдавна, "стигат" до протестиращите, т.е. чак сега им е светнала лампичката ... жалко е.. но както се казва.. по добре късно отколкото никога

преди 1 час, ncl написа:

Протестиращите няма да ни оправят държавата. Предполагам не го мислите сериозно това...

Те са кукли на конци . Нямам друго обяснение че някой като Бажбикян може да седи отпреде ти , да води някакви речи, и ти да седиш и да го зяпаш и подкрепяш тоя фейкомет.

НЯма логика.

преди 25 минути, M.Николов написа:

Той тоя и други глупости е писал, не е само това.:)

Не може да се мери с вашите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

Ха дано. Странно е че тези неща за които и аз съм говорел отдавна, "стигат" до протестиращите, т.е. чак сега им е светнала лампичката ... жалко е.. но както се казва.. по добре късно отколкото никога

А аз още от първите дни подчертах, че има маса протестиращи, които искат оставката на Радев - даже и видео показах, в което тримата глупаци щяха да набият един човек, който се изказа по мегафона срещу Радев. И съм споделял, че ако протеста бе не само за оставката на Бою, но и на Радев, то тогава щях да го подкрепя, ма такива елементарни интрижки, замислени от помияри мен не могат да ме излъжат - мутри ще ми викат мутрите вън .... ай сиктир и третокласни актьорчета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ncl написа:

Несериозно е да се мисли, че протестиращите ще ни оправят държавата. Не знам кой може да мисли подобни глупости...

Такива заявки имаха в началото, сега не знам какви са им. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, insec написа:

мутри ще ми викат мутрите вън .... ай сиктир и третокласни актьорчета.

Е тъй де.

Ама Фигуранта излезе с вдигнато юмруче с неотлъчно следващата го Йотова / да не изтърси някоя глупост без нейн контрол/   и много червени симпатизанти припикнаха от кеф.

:) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

....

Фигуранта излезе сред фигури сиреч подбрана агитка от протестиращи - триото се грижи за "правилното" провеждане на протеста, не забравяй.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, insec написа:

Фигуранта излезе сред фигури сиреч подбрана агитка от протестиращи - триото се грижи за "правилното" провеждане на протеста, не забравяй.

Никога Фигуранта не излиза "случайно" .

разбира се че не съм "забравил" :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, ncl написа:

А тия, които го освиркаха

абе усетих и аз че Фигуранта даде малка спирачка. Както се бе засилил като едва ли не водч на протестите, след като излязоха записите на Божков как се дирижират нещата.... и оня  хлъцна.

Представяш ли си ако до ден днешен не знаехме че Божков е пряко в манипулриането на "гамените" и тълпата ???

И че сценариите спускани чрез фрогнюз и др медии , са дирижирани пак  от мутоолигархията ?

Включително и в синхрон с изявите на Фигуранта ?

Въобще някой щеше ли да знае че Радев си е просто ... фигурант ??

АКО не бе станало това известно, ББ да епаднал още на втората седмица. 

За радост, счупи се сценарият.

Затова сега има лек хаос .

пп

Мн точенк ометнар от фейса :

Цитат

Моля ви, спрете да сравнявате къмпингуващите по кръстовища с нашите революционери. Те никога не са се борели да сменят един султан с друг. Това е било работа на еничарите. Обидно е да се мърси така памета им.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целенасочено? Изключени са камерите в сърцето на София.

spacer.png

Цитат
Спрени са камерите за видео наблюдение в района на Орлов мост, Софийския университет и пред Министерския съвет. Те бяха изключени малко по-рано днес.

Смята се, че това е направено напълно целенасочено, за да няма доказателства за метежа, който се подготвя от полицията тази нощ.

Припомняме, че по-рано през днешния ден Столичната дирекция на вътрешните работи даде брифинг, на който категорично заяви, че появилите се отново палаткови блокади в столицата ще бъдат премахнати.

Навярно ще хвърлят вината върху лошото време...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, insec написа:

ма такива елементарни интрижки, замислени от помияри мен не могат да ме излъжат

Знаем бре, теб никой не може да те излъже....Ти за това и не гласуваш за никой, та да можеш после спокойно да се оплакваш и да ги псуваш всички наред.:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Мойра написа:

Тази камера работи 

https://m.webcams.bg/250/orlov_most/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Мойра написа:

spacer.png

фейкомет

Освен че работи както ти показаха току що , ами и има поне няколко лайв във фейса

Кому са нужни тези нагнетяващи лъжи и фейк пропаганда дето ги копираш по заръка на Божков чрез фрогнюз, можеш сама да си отговориш

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Мойра написа:

Ти им казваш, че са били спрени, те ти отговарят, че сега работели.

let it go whatever GIF

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, ncl написа:

Несериозно е да се мисли, че протестиращите ще ни оправят държавата. Не знам кой може да мисли подобни глупости...

Надупването по-ниско ще оправи държавата, прав си.

преди 1 минута, fresh_bones написа:

Всики път протести и всеки път нищо . 

Ако живееше по времето на турското иго, ти нямаше да си от протестърите, за които ще прокънти цяла Европа и ще доведе до освобождението на България. За кво са си давали зора няколко хиляди бунаци, че и живота си са били готови да си дадат. Колко хортуващи като теб е имало, смеели са се от кръчмите и са се крили по избите, като дойде деня, в който трябва да защитят заявките и правата на народа си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каракачанов за палатките: Подобни неща не могат да се търпят вече

Горкият, така и не е разбрал за какво става въпрос или пък ШЕФА му е наредил какво да казва, забравяйки удобно, че именно той - тиквата банкянска, е правил всичко възможно ИК да бъде приета.

Да, от затлъстяване човек затъпява...ЯКО затъпява...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване