Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Протести в страната (продължение)

Препоръчан отговор

Ден 34: Върви подписка в подкрепа на исканията на протеста, ”Орлово гнездо” е спокойно /видео/

Елена Гунчева: Протестите са на народа, важна е целта - оставка на Боисов и Гешев

Цитат
Лятото на 2020 година. Протестите на десетилетието. Тихата гражданска война на българите срещу мафията. Дни на геройства и падения….

Протестите започнаха от народа. И бяха яхнати от различни организатори. Няма лошо да се организира протеста, стига това да не го измества. А всъщност в някои от случаите точно това се случва. И хората загубиха вярата си – не в това, което искат и за което протестират, а в имената, които се пробутват за лица на протеста.

Днешният протест няма лица. Нито „Отровното трио“, нито Маяма, нито Ицето от „Дай България“, нито който и да било друг е лице на този народен протест. Защото те не представляват и няма как да представляват народа. Важното е, че целта е една – оставката на Борисов и Гешев. За това се борим заедно. Но не забравяйте, че целите след това са ни различни.

Ненапразно гербоидите призовават протестите да излъчат лидери, с които да преговарят. Защо не се замислите защо не преговарят се тези, които се промотират като лица и организатори на протеста?!! Простичко е – защото не са. Защото хората не могат да бъдат ръководени от един център, не са платени, не са манипулирани и знаят какво искат.

Днешните лица на протеста са други – младите, които са необременени от старите политически наслагвания, от филство и фобство към определени държави, от стара омраза и нови любови в политиката. Днешните лица на протеста просто си искат Родината. Искат България, в която да могат да останат и да работят и децата им да останат също в България. Искат бъдеще тук.

Тези хора отричат и Борисов, и хора като някои от организаторите на протестите. Те виждат лицемерието и опитите за пореден път народното недоволство да бъде канализирано в удобни политически проекти. И няма да се поддадат. Което, разбира се, не се харесва на нито един от политическите лидери в момента или от напъващите да станат такива.

Днес, на улицата, се ражда новото гражданско общество на България. Българи, които са се осъзнали като граждани и народ и вече не са неми овце пред палачите си, а са лъвове, които гледат в бъдещето.

Протестът е на народа!!! Не на трио, не на политически лидери, не на русофили и русофоби, не на американофили и американофоби. А на БЪЛГАРИТЕ!

Да живее България! Оставка, мутри!

Елена Гунчева

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Стига с тия комунисти бе хора. Комунисти отдавна няма, не го ли разбрахте? Има мафия. Мафия в различни политически формации и окраски, но с едно ядро, което държи целия политически и икономически живо

Да обясня на всички илитерати и пълни идиоти. Предсрочните избори са същото като редовните избори, само че се правят по- рано от предвиденото, защото правителството се е оакало или парламента в момент

Ако правителствата са некадърни е нормално хората да протестират. И какво ако се случва години наред? Значи трябва да се търпят некадърни правителства ли? Подобни изявления показват тотално падение на

Публикувани изображения

преди 49 минути, Мойра написа:

Днешният протест няма лица. Нито „Отровното трио“, нито Маяма, нито Ицето от „Дай България“, нито който и да било друг е лице на този народен протест. Защото те не представляват и няма как да представляват народа. Важното е, че целта е една – оставката на Борисов и Гешев. За това се борим заедно. Но не забравяйте, че целите след това са ни различни.

Що за нонсенс ?

Значи приемаш сделка с дявола , после се правиш на ощипана булка ??? :) 

хехе. Запомни Гунчева, няма такова понятие "аз само главичката да вкарам" ... пък после пак съм девствена.

След това ярко признание как "се борите заедно" с мутроолигархията срещу ББ и Гешев , всичко друго е излишно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, M.Николов написа:
Цитат

Вce пo-мaлкo изглeждa Бoйкo Бoриcoв нeщo дa упрaвлявa нeщo в тaзи кoaлиция. Някoлкo кризи минaхa бeз нeгoвoтo учacтиe, изтъкнa пoлитoлoгът в прeдaвaнeтo "Прeди вcички". „Мнoгo пъти cмe виждaли прeмиeр, кoйтo oтгoвaряшe нa oчaквaниятa нa cвoитe кoaлициoнни пaртньoри. И зa пoрeдeн път ce рaзигрa тoзи cцeнaрий прeди някoлкo дни, в кoитo тoй кaзa – aз cъм гoтoв дa cи пoдaм ocтaвкaтa, нo кoaлициoннитe пaртньoри нe му дaдoхa.“

Интересно , защо така правят двамата от коалицията? Дали случайно не надушват,че са вече в канала и скоро ще им пуснат водата?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Театър, знаеш ли кога Борисов ще слуша Симеонов и Каракачанов за нещо?

Никога!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

Театър, знаеш ли кога Борисов ще слуша Симеонов и Каракачанов за нещо?

Никога!

Въпроса ми беше дали двамката патрЕотари усещат,че скоро ще им пуснат и водата ? Тия си направиха харакири.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, nikssi написа:

Въпроса ми беше дали двамката патрЕотари усещат,че скоро ще им пуснат и водата ? Тия си направиха харакири.

Според мен усещат и затова Каракачанов си позволи изказването, което възмути еврейската общност.

Направи го съвсем умишлено, за да върне симпатизантите на ВМРО, които започнаха масово да се оттеглят.

Предстоят избори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Аз всъщност не виждам евреите защо се обиждат от неговото изказване.

Защото подобни изказвания им приличат на нацистка пропаганда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото бил споменал НПО-та на Сорос, пък Сорос бил евреин, пък някои вече като чуели Сорос си правели асоциации с евреите, пък не знам си какво.

Още малко и ще ни забранят да споменаваме евреи в България, понеже някой можел да си направи някакви асоциации с не знам си какво.

За мен този път преиграват.

преди 1 минута, Мойра написа:

Защото подобни изказвания им приличат на нацистка пропаганда.

Ама разбира се, а изказването на техния министър-председател, че ще анексира Западния бряг не е опасна пропаганда!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Защото бил споменал НПО-та на Сорос, пък Сорос бил евреин, пък някои вече като чуели Сорос си правели асоциации с евреите, пък не знам си какво.

Още малко и ще ни забранят да споменаваме евреи в България, понеже някой можел да си направи някакви асоциации с не знам си какво.

За мен този път преиграват.

Не знам дали преиграват или не, но с възмущението си ни помагат да катурнем правителството.

Тяхната дума се чува винаги, за разлика от нашата.

Можем и да спим по площадите в знак на протест, да уведомяване ЕС за престъпленията на правителството, но ефектът е нищожен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Мойра написа:

Можем

Можете много неща. Въпроса е дали ги осъзнавате.

В случая че играете за муроолигархията, която провежда вендета срещу тези които им настъпаха рахатлъка.

Тук никога няма да има българска Кьовеши. Заради такива като вас.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Мойра написа:

Не знам дали преиграват или не, но с възмущението си ни помагат да катурнем правителството.

Не го приемам.Струва ми се, че просто ползват момента за да си преследват интереса.

преди 3 минути, miro20 написа:

Можете много неща. Въпроса е дали ги осъзнавате.

В случая че играете за муроолигархията, която провежда вендета срещу тези които им настъпаха рахатлъка.

Тук никога няма да има Кьовеши. Заради такива като вас.

А ти осъзнаваш ли, че една олигархия настъпи друга?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

Не го приемам.Струва ми се, че просто ползват момента за да си преследват интереса.

Всичко е възможно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, M.Николов написа:

Я питай протестърите ? КАжи им че са маша в интересите на една  от олигархиите :) 

Върви се изправи и им обясни пред площада.  :hush:

КАжи го и на пРезидента Фигурант. И го попитай защо играе в интерес  и в синхрон с тях ?

Не даваш нито грам отговор на въпроса ми :

Цитат

Въпроса е дали ги осъзнавате.

А иначе казват протеста ще се радикализира

https://faktor.bg/bg/articles/blokadi-na-institutsiite-zapochvat-utre-parvata-tochka-e-sadebnata-palata

Е имах си хас да не се... Та мутрите и олигарсите дето ръсят толкова влияние, пари и пропаганда взе да им омръзва.

Искат резултати. Божков е нетърпелив.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, M.Николов написа:

наистина ли го мислиш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Мойра написа:

закълнете се, че никога няма да се коалирате с мутрите!

Ти няма защо да се кълнеш. Мутрите и олигархията от началото на протестите са зад вас.

Признато в прав текст от Божков.  Това дори не е коалиция. Коалират се равнопоставени  партньори, тук става въпрос за ръководене и подчиненост от мутрите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, miro20 написа:

Мутрите и олигархията от началото на протестите са зад вас.

Но са изправени пред проблем, свършиха парите :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затова и бързат.. бързат... :)  Божков и мурите искат резултати. Горанов добре, отстреля го , ББ е наред. И Гешев, но него пак както каза Божков, ще го морят с някакви врътки без промяна на Конституцията...

Ще му намерят начин.

А лумпените / цитат Божков/  да скачат и свиркат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Затова и бързат.. бързат... :)  

Аз такъв протест като този не си спомням за тези 30г, толкова противоречив и задкулисен, пълно затъмнение с едни и същи заучени лозунги, а лидерите... Щом и БСП се дистанцираха, а те щяха да извадят най голяма полза от този протест. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, FusE написа:

Аз такъв протест като този не си спомням за тези 30г, толкова противоречив и задкулисен, пълно затъмнение с едни и същи заучени лозунги, а лидерите... Щом и БСП се дистанцираха, а те щяха да извадят най голяма полза от този протест. 

Ти не искаш да слушаш хората, а да следваш партии, това ли искаш да кажеш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Ти не искаш да слушаш хората, а да следваш партии, това ли искаш да кажеш?

Хората ги слушам, но те слушат лидерите си, а аз пък тях не искам да слушам, леко е парадокс цялата раута. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване