Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте от вчера team viewer-a ми започна да ме пуска само за 1 или максимум 5 минути да влизам в компютър. Та въпроса ми е може ли да се "излекува" някак си това му негово състояние?

Опитах да му сменя MAC address-a с "Тechnitium mac address changer", но също не се оправи. Като му го сменя ми променя и ID-то на програмата, но пак продължава проблема.

Някакви идеи по въпроса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако програмата не е закупена, а е само демо версията, нормално да се държи така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако програмата не е закупена, а е само демо версията, нормално да се държи така.

Не е закупена, безплатната версия е. Идеята е дали не може да се изчисти информацията за моето ползване, за да мога да я ползвам без проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е закупена, безплатната версия е. Идеята е дали не може да се изчисти информацията за моето ползване, за да мога да я ползвам без проблем?

Програмата се използва без проблем, просто безплатната версия е направена по този начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от вчера team viewer-a ми започна да ме пуска само за 1 или максимум 5 минути да влизам в компютър. Та въпроса ми е може ли да се "излекува" някак си това му негово състояние?

Опитах да му сменя MAC address-a с "Тechnitium mac address changer", но също не се оправи. Като му го сменя ми променя и ID-то на програмата, но пак продължава проблема.

Някакви идеи по въпроса?

Може, купувате си я и всичко ще е ОК

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, купувате си я и всичко ще е ОК

При мен безплатна е ОК ! :)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 1 път чувам за този проблем.Инсталирам я само за лично ползване и мога да стоя в чужд компютър с часове не съм имал проблем...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам че купуването е най-лесния вариант, но в никакъв случай не е най-изгодния. Програмата струва 500 евро... поне доколкото виждам в официалния им сайт. Просто ме интересува дали може по някакъв начин да се рестартира пробния им период след изтриване на някакъв регистър или нещо подобно.

Исках такъв тип предложения. И аз се досещам че като я купя ще работи, но проблема там е финансов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам че купуването е най-лесния вариант, но в никакъв случай не е най-изгодния. Програмата струва 500 евро... поне доколкото виждам в официалния им сайт. Просто ме интересува дали може по някакъв начин да се рестартира пробния им период след изтриване на някакъв регистър или нещо подобно.

Исках такъв тип предложения. И аз се досещам че като я купя ще работи, но проблема там е финансов.

Дорбе, едно не мога да разбера - защо ползвате нещо платено, след като в ОС на Майкрософт си има подобна услуга, и тя се нарича Remote Desktop ?!?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За подобни предложения нали прочетохте точка 2.10 от правилата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 1 път чувам за този проблем.Инсталирам я само за лично ползване и мога да стоя в чужд компютър с часове не съм имал проблем...

Безплатната версия те предупреждава, че ще разпадне връзката след определен период от време и че ако иска да се ползва трябва да се закупи пълния пакет. Друг е въпроса, ако е свалена от торент клиент кракната или от подобен сайт.

Програмата е скъпа, тъй като се използва за доста неща, а и създателите са се постарали и да е добре защитена. Колегата Techmaniac ти е дал безплатен вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре как така аз нямам този проблем с безплатната версия? Седял съм в чужд комп 3-4 часа без никакви проблеми, не ме е предупреждавала програмта че ще се разпадне връзката.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз го нямам този проблем, ползвам я постоянно. Да не би новия ъпдейт (от днес) да носи и такава "екстра"?... Програмата е напълно безплатна за лична употреба и достатъчно функционална и без да се "лекува"...

angel* ти е казал решението...

Редактирано от djagi (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи как я използваш!

Ако е в портативен режим и с некомерсиална цел, никога не ме е изхвърлила програмата.

Публикувано изображение

Редактирано от angel* (преглед на промените)
  • Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатната версия те предупреждава, че ще разпадне връзката след определен период от време и че ако иска да се ползва трябва да се закупи пълния пакет. Друг е въпроса, ако е свалена от торент клиент кракната или от подобен сайт.

Държа да подчертая,че програмата е свалена от официалния им сайт!!! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата е скъпа, тъй като се използва за доста неща, а и създателите са се постарали и да е добре защитена. 

Освен за което е създадена за какви други  неща например?  Програмата е скъпа заради поддръжката. Когато се ползва платеният вариант зад всяка сесия стоят ресурси които осъществяват поддръжката в това число  и ходещи на два крака! При ползване на безплатна версия за некомерсиална употреба един оператор поддържа няколко сесии.

Безплатен аналог - http://www.supremofree.com/free-remote-desktop-features-en.aspx

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен за което е създадена за какви други  неща например?  Програмата е скъпа заради поддръжката. Когато се ползва платеният вариант зад всяка сесия стоят ресурси които осъществяват поддръжката в това число  и ходещи на два крака! При ползване на безплатна версия за некомерсиална употреба един оператор поддържа няколко сесии.

Безплатен аналог - http://www.supremofree.com/free-remote-desktop-features-en.aspx

Скъпа е поради нещата, които предлага и поради съпорта. Съгласен съм с теб за безплатния аналог.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странна картинка ми вади teamviewer не е от скоро но се реших да пиша вече това се получаваше и при ЕСЕТ НОД антивирус , но вече е деинсталиран видео драйвъра съм го ъпдейтнал

http://postimg.org/image/nyuin4ngf/full/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В некомерсиален режим програмата има ограничение, но можеш да работиш без проблем до няколко часа. По-горе са дали вариант за използване на портативната версия в некомерсиален режим и потвърждавам, че това е най-стабилният вариант без плащане. Подобен проблем от 1 до 5 минути и след това разпад съм имал досега 2 пъти и вече съм доста сигурен, че се дължи на много лошата връзка с отдалечените компютри - и двата бяха в провинцията, и двата бяха към много лош локален доставчик. Освен това често се прекъсва сесията, ако няма активност. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато се случи така, че ти прекъсва програмата на определено време  , обикновено излиза съобщение че нова сесия ще е възможна след еди колко си минути . Това няма нищо общо със интернет връзката ,нито с активността (или не ) на програмата . "Лечението" има два варианта - плащане или търсене на не конвенционални инструменти .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакви идеи по въпроса?

Имай впредвид че тази програма изобщо не е препоръчително да се ползва казвали са ми доста програмисти може да ти на*ере всичко в системата. Става въпрос , че ако ти са мили процесори и видеокарти не я използвай. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнението на BUSOF е нещо което просто не подлежи на коментар . Той бил чул ,някой си му бил казал и тинтири минтири . Мнения изказват само хора който имат преки наблюдения от даден продукт или каквото и да било ,едва когато са го използвали .

Да , алтернативи има много на въпросната програма , има и на почти всички останали общо известни такива .

Алтернативи много , но защо ли си има неща който в годините който си остават предпочитани ? Защо ли се говори за алтернативи примерно на Team Viewer ,а не самата програма да е алтернатива на някоя друга ? Вградения инструмент на Уиндоус си го има всеки , но защо ли за отдалечен достъп 90% от потребителите използват точно въпросната Team Viewer?  Отговорите са  - достъпна , лесна за употреба , сигурна , не създава проблеми , няма нужда от инсталация дори . Ако друг продукт беше доказано по-качествен и лесен за употреба от всички , отдавна TeamViewer да е забравена . Да , но такъв продукт няма все още , просто има ....алтернативи .

Имай впредвид че тази програма изобщо не е препоръчително да се ползва казвали са ми доста програмисти може да ти на*ере всичко в системата. Става въпрос , че ако ти са мили процесори и видеокарти не я използвай. :)

:angry:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнението на BUSOF е нещо което просто не подлежи на коментар . Той бил чул ,някой си му бил казал и тинтири минтири . Мнения изказват само хора който имат преки наблюдения от даден продукт или каквото и да било ,едва когато са го използвали .

Да , алтернативи има много на въпросната програма , има и на почти всички останали общо известни такива .

Алтернативи много , но защо ли си има неща който в годините който си остават предпочитани ? Защо ли се говори за алтернативи примерно на Team Viewer ,а не самата програма да е алтернатива на някоя друга ? Вградения инструмент на Уиндоус си го има всеки , но защо ли за отдалечен достъп 90% от потребителите използват точно въпросната Team Viewer?  Отговорите са  - достъпна , лесна за употреба , сигурна , не създава проблеми , няма нужда от инсталация дори . Ако друг продукт беше доказано по-качествен и лесен за употреба от всички , отдавна TeamViewer да е забравена . Да , но такъв продукт няма все още , просто има ....алтернативи .

:angry:

Бил си чул , аз не чувам от комшията или от някакъв мангал бе, казвам че програмисти са ми го казвали , ползвай си програмата няма лошо просто и аз съм останал с извода че прецаква системата ти. Има друга по-добра , ама няма кой да ти я ползва защото съм сигурен че и ти няма да плащаш на месеци да я ползваш.Аз не ползвам въпросната програма както ти казваш , а това че ти я ползваш не означава че и други 90 процента я ползват , по-леко за една програма няма смисъл да ме биеш. :D Знам ли може и да не съм прав , просто съм останал с това впечатление и още повече когато ми го казват.

Редактирано от BUS0F (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бил си чул , аз не чувам от комшията или от някакъв мангал бе, казвам че програмисти са ми го казвали , ползвай си програмата няма лошо просто и аз съм останал с извода че прецаква системата ти. Има друга по-добра , ама няма кой да ти я ползва защото съм сигурен че и ти няма да плащаш на месеци да я ползваш.Аз не ползвам въпросната програма както ти казваш , а това че ти я ползваш не означава че и други 90 процента я ползват , по-леко за една програма няма смисъл да ме биеш. :D Знам ли може и да не съм прав , просто съм останал с това впечатление и още повече когато ми го казват.

Стига , спираш ,забравяш и приключваш . От кой си чул си е твоя работа . Щом си чул ,а не си използвал , приключваш с мненията . Такива ще се научиш да даваш за всяко нещо , което и да е то , само и единствено когато си го опитал , и си видял какво е и що е . Каквото казвам аз ,го казвам като човек който е работил с въпросната програма . Ти го казваш като човек чул от някой си програмист . Това което си написал може да ти го каже не програмист ,а точно комшията . Ясно е че нямаш никаква престава за какво става въпрос , какви процесори , какви видеокарти бе пич???? Пак ти казвам , спираш, забравяш и приключваш .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.