Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

pinguiny

Нова конфигурация до 600$

Препоръчан отговор

Здравейте! От доста време съм решил да си сменям конфигурацията ама все не ми остава време,та от скоро един познат се обади,че ще се прибира от Чикаго и реших,че ще е по изгодно да му поръчам да ми вземе нещо от там.Проблема е само ако е възможно да се направи една количка от някакъв магазин в Чикаго,че да мога да му я пратя направо да ги вземе нещата като се прибира.

Трябва ми само кутия,с по добър процесор и видео карта,не ми трябва записвачка,нито голям хард и няма да се оувърклоква.Надявам се,че ще е възможно да се направи някакъв линк с количка или с частите по отделно (може и готова кутия ако смятате че ще е по добре!) от магазин в Чикаго.

Ще се използва предимно за натоварващи игри,монитора ми е 21" Panasonic 227E.Бюджета-600$.

Благодаря Ви !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без това ще дадете 1200 лв. По-добре си го купете от БГ поне, ако нещо даде дефект ще можете да го върните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без това ще дадете 1200 лв. По-добре си го купете от БГ поне, ако нещо даде дефект ще можете да го върните.

Може ли такива тъпи съвети да не даваш. Долара не е 2 лева и цените там са доста по-ниски от колкото в България.

pinguiny  посочете сайта на удобен на Вас магазин, моля!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо такова примерно като съм забравил захранването, а кутията е умишлено пропусната, защото ще е брутално да го караш да ти носи и кутия от там освен частите. Виж и в този сайт. Според мен вземи захранване, дъно, процесор, оперативна памет, твърд диск от там,а от БГ кутията и по-нататък видеокартата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Долара не е 2 лева и цените там са доста по-ниски от колкото в България.

Да, но на митницата ще му вземат мито/ДДС. И има право на 1 брой багаж с тегло 18-24кг в зависимост от авиокомпанията. Само турските линии даваха 2 броя багаж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но на митницата ще му вземат мито/ДДС. И има право на 1 брой багаж с тегло 18-24кг в зависимост от авиокомпанията. Само турските линии даваха 2 броя багаж.

Последно като се връщах от Щатите 2006 година правото на багаж беше 60кг. (2 чанти) + ръчен багаж до 5кг в Алиталия и Бритиш еъруейс. И почти всеки освен техниката, която си беше купил за себе си (лаптопи,фотоапарати и т.н.) носеха и подаръци за близки и роднини или поръчки. Никой не ни търсеше да плащаме ДДС тогава, но пак така ни плашеха преди да заминем на бригада. Надявам се да не са се променили чак толкова нещата от тогава. По-евтино е там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чаакай малко, за лични покупки нищо не се търси. Да не е търговец, че да внася...

Последно като се връщах от Щатите 2006 година правото на багаж беше 60кг. (2 чанти) + ръчен багаж до 5кг в Алиталия и Бритиш еъруейс. И почти всеки освен техниката, която си беше купил за себе си (лаптопи,фотоапарати и т.н.) носеха и подаръци за близки и роднини или поръчки. Никой не ни търсеше да плащаме ДДС тогава, но пак така ни плашеха преди да заминем на бригада. Надявам се да не са се променили чак толкова нещата от тогава. По-евтино е там.

Ъъъ 2006г... Още не бяхме член на шибания евреопейски съюз. Въпреки което, не мисля че ще ти искат ДДС, както пише колегата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли такива тъпи съвети да не даваш. Долара не е 2 лева и цените там са доста по-ниски от колкото в България.   pinguiny  посочете сайта на удобен на Вас магазин, моля!

:D Т*п съвет ли.? Някакъв компонент, като му даде дефект и/или да изгори, пак трябва да го прашта на приятеля си, той да го носи в сервизите там и става дълга и широка. Аре малко по-възпитано да говориш.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аре да ти дойде на акъла, дали като купува там, не е наясно с гаранциите и дали ще мисли на дребно като теб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само му дадох съвеет.!! Без това, ще даде почти 1200 лв. Но както и да е ти си по-"компентентен" от мен. Лек и успешен ден :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

количка - около 611$!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

количка - около 611$!

В newegg не е като при никем. Не всяка количка си има собствен линк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В newegg не е като при никем. Не всяка количка си има собствен линк.

До преди малко линка си работеше :(!

Ето нещо примерно:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле не очаквах толкова бързи отговори,благодаря!

Относно гаранцията и "като нещо изгори" не ме притеснява толкова,благодаря все пак за мнението.

За сайтове си нямам идея къде и какво да търся.

Нещо такова примерно като съм забравил захранването, а кутията е умишлено пропусната, защото ще е брутално да го караш да ти носи и кутия от там освен частите. Виж и в този сайт. Според мен вземи захранване, дъно, процесор, оперативна памет, твърд диск от там,а от БГ кутията и по-нататък видеокартата.

Извинете но количката е "празна", не мисля че готови линкове с количка работят в този сайт.

Наистина ще е по добре ако пропусна кутията,но не и видео картата.

Конфигурацията на XECUTIONER ми хареса,моля ако някой има други предложения да пропусне кутията,ще я взема от БГ,бюджета си остава 600$.

Благодаря Ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

www.ncix.com там са евтини и са качествени!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че от този сайт ще е най удобно и изгодно.

Избрах следните продукти,моля за компетентно мнение дали си пасват един към друг и дали има по добра опция за тези пари.

Понеже линк директно към количката не може да се направи,ще ги постна един по един.

захранване и хард  ; рам ; дъно ; процесор ; видеокарта

Ако някой има по добро предложение,моля да го сподели! Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването изглежда добре но честно казано нищо не ми говори та трябва допълнително проучване. Иначе като цена двете са изгодни.

Паметта като гледам е CL11 и излиза към 60 лв. та по-добре виж за по-изгодна. 

Дъното, процесора и видеото стават. 

пс. Говоря за цените иначе има какво да се желае още щом е за игри. Поне 7870 или 660 си вземи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е че изобщо не разбирам от частите ,къде какво да гледам,просто ги навързах тези за примерен вариант.Има доста интересни комплекти в този сайт (пример),но като си нямам на идея дали си струват парите нищо не мога да кажа.Затова се обърнах към вас,калда маниаците,ако някой който по разбира може да спретне една конфигурация без кутия до 600$ от този сайт ще съм много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес поразгледах newe*g и посъбрах в количката тези неща:

ASRock H81M

Intel Core i5 4570, 3.2GHZ

G.Skill 2x4GB, 2400MHz(19200), CL11, 1.65V

1TB Western Digital(WD) Blue

Sapphire HD 7850 2GB Dual X

Seasonic SSR-550RM Gold 

Общо излезе: 618 $ и кутия от България отделно каза че ще си купиш и не влиза в бюджета :-)

ПП: Това ми изглежда като най изгодно и по добре от FX и 650 Ti за игри особено. 

Ако желае автора мога да му дам точните линкове но не е трудно да се намерят.  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто смени видеокартата с 7870 ако можеш да си го позволиш. 

А паметта с този кит ако смяташ да караш на 4GB. 

пс. Yu-Gi-Oh! ги е докарал добре. Мен определено ми действа объркващо тоя сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложенията.

Относно конфигурацията на yu-gi-oh , няма ли да е по добре с шест ядрен процесор ? Предимно процесора и видео картата ми трябват да са възможно най добри в рамките на бюджета,харда може и 500ГБ да е.

Ще изчакам за още някое предложение (ако има някой на който му се занимава) и тогава ще се решава.Благодаря Ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е един от най-новите интелски процесори, последно поколение. Най-общо казано 4-ри ядрен на Интел е по-добър от 6 и дори "8" на АМД. Тази i5-ца със сигурност е една от най-добрите възможно покупки в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора Игнатов,извинявам се но съм доста назад относно компютърните компоненти.

Ще се взима конфигурацията на yu-gi-oh,това е което сабрах:

http://i44.tinypic.com/11vjnyr.png

Предполагам ще е по добре ако взема 7870 вместо 7850 разликата е минимална ,но все пак очаквам компетентно мнение.

Последно остана кутия от БГ,ако можете да предложите нещо в което може да се сглобят тези части ще е префектно.

Благодаря Ви!

пс.Това ли е дъното което трябва? Понеже като търся H81M излизат няколко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се напънеш за картата ще е много добре.

Дъното не е това а е ASRock H81M единствено без добавки и е с аудио 892 което е по добро от 662 ASRock H81M HDS дъното избрано от теб :-)

Ето го: ASRock H81M LGA 1150 Intel H81 HDMI SATA 6Gb/s USB 3.0 Micro ATX Intel Motherboard

А кутия: CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU - 72.20 лв. с ДДС и включени два вентилатора на цена от 12 лв,.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички които отделиха време да ми помогнат,специално на Yu-Gi-Oh! 

Като се сглоби и я тествам ще пиша какви са ми впечатленията.

Благодаря Ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.