Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Уиш...

Задай въпрос на следващия / или - опознай другарчето.. /

Препоръчан отговор

Отивам, стига да не е много студено.

Какво ще дари на гладните и бедните за Коледа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес четох една покъртителна статия от един младеж израснал в домове за сираци. Като употребявам "покъртителна", не преувеличавам. Плаках докато четях на колежките. Как помни глада и е искал допълнително, но му казвали, че няма. А той плачейки крещял: не е вярно! Виждам, че има много останала! Обяснява, как всичко показвано, че се дарява на домовете, не стига до тях, а персонала си ги взима.

Няма как да нахраня и помогна на гладните и бедните, но един ден бих направила социални столови и общежития, където да се дава топла храна и дрехи.

Без какво не може преди да заспи вечер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета си любима книга.

Любимата ти книга или филм?

преди 5 часа, Maleficient написа:

Днес четох една покъртителна статия от един младеж израснал в домове за сираци. Като употребявам "покъртителна", не преувеличавам. Плаках докато четях на колежките. Как помни глада и е искал допълнително, но му казвали, че няма. А той плачейки крещял: не е вярно! Виждам, че има много останала! Обяснява, как всичко показвано, че се дарява на домовете, не стига до тях, а персонала си ги взима.

Няма как да нахраня и помогна на гладните и бедните, но един ден бих направила социални столови и общежития, където да се дава топла храна и дрехи.

Това някой българин-милионер трябва да го направи. Ще стане, трябва още малко време да мине...Така е в цивилизования/еволюирания свят, и в България ще стане, след време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Maleficient написа:

много тъжна история.. навя ми детски  спомен. всички деца с обръснати глави, момчета, момичета  на различни възрасти, хранят се в столовата тихо,  дресирани са добре. аз гледам и н е разбирам.. храна има, а всички деца ядат само хляб.  топваха  го едва  едва  в яденето. искат  допълнителна филия, а връщат  мълчаливо чиниите си  пълни на металния  плот. трябваше ми време да поживея   с тях, за да разбера ,че  ядяха само хляб , защото  така се докосваха  до ръката на готвачката , която  бе МАЙКА.  ядяха хляб от майчини ръце

нямам само един/една..

нека остане въпроса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филм - Армагедон. От книгите една наскоро прочетена ме докосна и разстърси, и влиза в графа любими - "Планината помежду ни"  на Чарлс Мартин.

Кога си изпитал/а най-голям страх?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много хубава, защото сънувах много много приятен сън с любим човек. Та мисълта, че всичко ще е наред, щом сънувам това.

С какво ще запомни отминаващата 2019?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работа, пътувания, сдобряване със сестра ми...

Нека въпросът да остане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С изненадите тип: Къде го чукаш, къде се пука! Много надграждаща за мен и любимите ми същества.

Къде иска да е в момента?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В страната на сънищата.

Имал ли е осъзнат сън? Сънувал/а ли е осъзнато?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Много рядко си спомням сън.

Работи ли му биологичния часовник?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, аз съм на 26 и не бих казала, че вече се притеснявам кога ще имам деца, но определено почнах да се натъжавам, че вече и аз имам бръчки. Страх ме е.

Какъв съвет би дал на човек, който се чувства самотен и отдавна не е имал връзка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Bardot написа:

Ох, аз съм на 26

И от 15 годишна си в Калдата и все още си самотна?! Не може да бъде!!! 

преди 8 минути, Bardot написа:

Какъв съвет би дал на човек, който се чувства самотен и отдавна не е имал връзка?

Самотата е личен избор и състояние на духа, съветите от непознати са безсмислени.

Има ли в близкото си обкръжение човек за пример (чието поведение, дела и думи го кефят на макс)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами...не.

Седял ли е на първия чин в училище?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, на втория, в редицата до прозореца.

Харесва детството си и си спомня с носталгия за него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не точно. Приемам го като всяко друго Минало! С облекчение. Харесва ми настоящето.

на 29.12.2019 г. в 14:07, Bardot написа:

Да не се чувства така. И, да използва липсата на определени ангажименти за самоусъвършенстване. Самопознание и определяне на цел, какво иска и какво би го направили щастлив и доволен, без да е обвързан непременно с друг.

Къде би искал да живее?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука ми е ок.

Предпочита сам да работи, или в екип?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е екипът е готин и няма интриганти - екип . Ако не сам.

Къде иска да бъде погребан/разпръснат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там където съм роден и израстнал.

Търсят ли го често токсични хора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...