Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Защо не работят старите версии на скайп ?

Препоръчан отговор

• Отговори 316
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Там е работата че ти не си никаква движеща сила - или по скоро искаш да се движиш към 2008 година и любимия си 3.8. За какво развитие говориш. Натискат се за последна мода парцали, чехли, телефони (с

На мен лично - яде много ресурси, тежък, фрашкан с реклами, гаден идиотски интерфейс и трябва да се взирам, пробутва ми "лицева книга", която я мразя и в червата, Като пробвах portable 6.18 се самиора

Хайде спасибо на братушките.Ровнаха файла, махнаха му шибаните самопроверки, пипнаха което трябва и вече работи. Сваляте екзето, преименувате и замествате оригиналното.Версия 3.8.0.188 http://rghost.n

Публикувани изображения

преди 2 минути, smurfavr написа:

windowsXP

Skype версия?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, smurfavr написа:

4.2.187

Microsoft орязват още повече версиите. Скоро ще спират и p2p протокола и всичко ще минава през сървърите им.
Хакнатата версия 3.8 все още работи. 4.2 действително е блокирана.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази  3.8 която я има тук в темата ли бачка все още?

Да. Но с уговорки. Трябва да си упорит, трудно се логва първия път. Ако не, инсталирай 7.13...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, smurfavr написа:

Дали ще бачка  7.13  на xp ?

Би трябвало. Сега гледам че като се log out-нах и 3.8 не иска да се закача май...
Аз скайп вече не ползвам. Сменил съм го с viber.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, smurfavr написа:

То и аз не го ползвам кои знае колко,но ми трябва заради сървърите.

За съжаление е време да смениш версията на операционната система. Поддръжката на WindowsXP ще става все по-лоша.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да свикна и с нея и после след 1 година пак да  търся решение като я спрат и нея.

Не стана и с  7.13  Пише ми че има по нова версия от тази и за да ползвам скаип трябва да изтегля последната версия.Изтеглих я и тръгна,но е отврат .Като гледам маи ще  съм с нея друго решение няма за момента.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, smurfavr написа:

Да свикна и с нея и после след 1 година пак да  търся решение като я спрат и нея.

Не стана и с  7.13  Пише ми че има по нова версия от тази и за да ползвам скаип трябва да изтегля последната версия.Изтеглих я и тръгна,но е отврат .Като гледам маи ще  съм с нея друго решение няма за момента.

Използвайте скайп за уеб чрез браузър !

https://www.skype.com/bg/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, simtech написа:

Да. Но с уговорки. Трябва да си упорит, трудно се логва първия път. Ако не, инсталирай 7.13...

зависи коя има

аз съм с руския пач и нямам проблеми

благодарности на Филипов жив и здрав да си

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, haidukpikaso написа:

зависи коя има

аз съм с руския пач и нямам проблеми

благодарности на Филипов жив и здрав да си

Аз също бях с 4.2 на филипов но я спряха вчера.Сега пробвах и 3.8 пак от него но и тя не бачка.

Я се отпиши и пробваи пак да се впишеш да видиш дали ще можеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, smurfavr написа:

Аз също бях с 4.2 на филипов но я спряха вчера.Сега пробвах и 3.8 пак от него но и тя не бачка.

моето е .ехе - нямам такива грижи

ако искаш ще ти го пратя, пиши ЛС

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, smurfavr написа:

Пак можеш да си със "старият" облик на Skype, чата да ти е в отделен прозорец(ако това е проблема де).

View - Split Window View(Изглед - Изглед в разделен прозорец).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели го с нас тогава.

забранено тука да се дават кракове и пачове, не можи

тя е руски пач да живеят братушките

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, smurfavr написа:

Прати ми я на лично тогава :) 

а тъй, ей сега, да са видиш у скайп да са видиш

;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване