Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Защо не работят старите версии на скайп ?

Препоръчан отговор

Който иска работещ скайп версия 3,8 да си напише имейлът ,скайпа е портабъл версия работи без проблем, аз със с него. И аз като вас  си го отписах после не можа да се впише ,този ми го прати един приятел и работи чудесно, без проблеми се вписва ,много ми е чудно защо насила ни карат да ползваме най новите версии, сигурно да ни следят?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 316
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Там е работата че ти не си никаква движеща сила - или по скоро искаш да се движиш към 2008 година и любимия си 3.8. За какво развитие говориш. Натискат се за последна мода парцали, чехли, телефони (с

На мен лично - яде много ресурси, тежък, фрашкан с реклами, гаден идиотски интерфейс и трябва да се взирам, пробутва ми "лицева книга", която я мразя и в червата, Като пробвах portable 6.18 се самиора

Хайде спасибо на братушките.Ровнаха файла, махнаха му шибаните самопроверки, пипнаха което трябва и вече работи. Сваляте екзето, преименувате и замествате оригиналното.Версия 3.8.0.188 http://rghost.n

Публикувани изображения

Който иска работещ скайп версия 3,8 да си напише имейлът ,скайпа е портабъл версия работи без проблем, аз със с него. И аз като вас  си го отписах после не можа да се впише ,този ми го прати един приятел и работи чудесно, без проблеми се вписва ,много ми е чудно защо насила ни карат да ползваме най новите версии, сигурно да ни следят?!

Искат да наложат New World Order - Нов световен ред,затова го правят! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искат да наложат New World Order - Нов световен ред,затова го правят! ;)

Точно така си е, но това е една друга тема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз заради тези циркове от известно време експериментирам с Jitsi и Brosix. Втората по ме кефи, българска е и има всичко необходимо да замени Skype, но за съжаление повечето ми познати са със Скайп и няма начин да го отсвиря абсолютно. Jitsi също е със сериозно българско участие, отворен код е и се развива доста бързо. Дано да имат късмет да дръпнат с материала и да мога да оставя Скайпа да си го ползват от Майкрософт само :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В по предните постове Филипов  е дал линкове към 3.8 и 4.2  с които скаип си работи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свиквайте с новите версии на програмите.

Свиквайте с новият Скайп

Свиквайте с новите версии на Win

Рано или късно всичко старо ще спре да работи!

Аз се предадох и започнах да се "модернизирам", което пък съвсем не е страшно.

Жив пример и катализатор за това бе моята племеница, която е само на 9г. но седне ли на компютъра хич не я бърка с коя версия на Win ще работи, коя версия на Скайп ще използва и пр.. Т.е не я бърка компютъра дали е с XP, Vista,WIn 7, не я бърка дали версията на Скайп е 3.8 или последната такава! Ние - големите тогава какво се стягаме толкова???

Аз лично също не харесвам енергоемкоста на новите програми, приложения, както и новите ОС, която енергоемкост е свързана с излишни визуални ефекти и екстри, които обикновен потребител почти никога не използва.

Това е положението обаче ...................

Brosix.

Как пък не! Платена програма!!! Нима няма достатъчно безплатни алтернативи!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатна е за домашно ползване. От доста време избягвам платените.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свиквайте с новият Скайп

Не е ли ако искам? Нищо старо няма да спре да работи. И на Win98 все още можеш да пускаш mp3 или да гледаш филми. А поне в света на свободният софтуер като на хората не им се харесва дадена програма от един автор - пръкват се 10 алтернативи писани от други. Пример за Win софтуер с подобен вид е ICQ - има официален клиент, ама има и QIP, има и Miranda и т.н и т.н. Единствената пречка пред Skype потребителите е фактът, че протокола на Skype е "затворен". Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свиквайте с новият Скайп

Аз се предадох и започнах да се "модернизирам", което пък съвсем не е страшно.

Жив пример и катализатор за това бе моята племеница, която е само на 9г. но седне ли на компютъра хич не я бърка с коя версия на Win ще работи, коя версия на Скайп ще използва и пр.. Т.е не я бърка компютъра дали е с XP, Vista,WIn 7, не я бърка дали версията на Скайп е 3.8 или последната такава! Ние - големите тогава какво се стягаме толкова???

Аз лично също не харесвам енергоемкоста на новите програми, приложения, както и новите ОС, която енергоемкост е свързана с излишни визуални ефекти и екстри, които обикновен потребител почти никога не използва.

Това е положението обаче ...................

Как пък не! Платена програма!!! Нима няма достатъчно безплатни алтернативи!

това че ти имаш слаба психика и си се предал не значи че всички сме такива и ще се предадем без бой.

трябва да стане ясно на големите корпорации че ние техните клиенти сме движещата сила на тяхното развитие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там е работата че ти не си никаква движеща сила - или по скоро искаш да се движиш към 2008 година и любимия си 3.8. За какво развитие говориш. Натискат се за последна мода парцали, чехли, телефони (с най-новио андроид ако може), компютри и жени, а искат софтуера им да е назад с 10 години.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

трябва да стане ясно на големите корпорации че ние техните клиенти сме движещата сила на тяхното развитие.

Ще ме обвинят в Офтопик, но тук не можах да се сдържа!!!! :lol6: 

"сме движещата сила на тяхното развитие." - Каква сила си след като тъпчеш на едно място и дори призоваваш за това!!!!

"трябва да стане ясно на големите корпорации че ние техните клиенти сме" - Нищо не сме!

1 човек, 200, 1000, за големите коорпорации нищо не значат!

Сега по темата:

- Щом толкова ви пречи този Скайп, то защо не си изберете друга алтернатива????

Те, обаче - другите алтернативи също започват да предявяват претенции спрямо машините и ОС

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да потвърдя казаното от горните два поста: на големите корпорации не им пука за единични потребители. Аз в момента имам проблем да ползвам видео на корпоративния IM (и не съм единствен) но за фирмата е по-важно какви бенефити има като цяло от новия софтуер, а не това че на няколко потребители им е проблем. И ще ми купят нов лаптоп за да мога да си ползвам новата версия :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това че ти имаш слаба психика и си се предал не значи че всички сме такива и ще се предадем без бой.

То е хубаво човек да се взема на сериозно и да си вярва ама чак пък толкова !!!

Какво сте се хванали с тоя глупав skype все едно света е свършил и са ви оставили без комуникации.

Аз съм си прехвърли всички комуникации (IP) към телефона на лаптопа и е абсурд някой да се свърже с мен освен на Л.С. в Калдата или някой друг форум.

Изобщо за какво мога да си говоря с хора де ползват нокия с фенерче (без ос) и единствената им комуникация с останалите е през PC.

Ами аз не съм 24 часа пред PC-то ама с телефона съм 24/7.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ще ми купят нов лаптоп за да мога да си ползвам новата версия :)

Браво. Предлагам да купите и на всички останали потребители в света, спрямо пожеланията от вас за тях. Оптимизация е отдавна забравена дума и много програмисти са се самозабравили, произвеждат bloatware. Не знам какви "бенефити" носи всяка нова версия на Скайп. Спрямо 3.8 има орязани функционалности, а много малко е добавено. Визуално се промени. Хаби повече RAM. Има Facebook. Това е, нищо друго. Екстрите изчезнаха. Персонализацията на прозорците изчезна. Персонализацията на стила на изобразяване изчезнаха. 90% от хората използват Skype за писане и разговори. И искат да могат удобно да го използват за това.

И освен ако твоята фирма не ми купи и на мене нов лаптоп, не ми ги хвали новите програми. То моят без това си е практически нов, ама не бих отказал още един. Това, че има ресурси не е оправдание безогледно да се изразходват без мисъл.

Изобщо за какво мога да си говоря с хора де ползват нокия с фенерче (без ос) и единствената им комуникация с останалите е през PC. Ами аз не съм 24 часа пред PC-то ама с телефона съм 24/7.

И какво ти пречат хората с телефони без ОС? 24/7 с iPhone означава 24/7 Нокиа с фенерче. Няма флаш, една mp3 не мога да прехвърля по синият зъб бе! Аз PC нямам, само с лаптопи работя. Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво. Предлагам да купите и на всички останали потребители в света, спрямо пожеланията от вас за тях. Оптимизация е отдавна забравена дума и много програмисти са се самозабравили, произвеждат bloatware. Не знам какви "бенефити" носи всяка нова версия на Скайп. Спрямо 3.8 има орязани функционалности, а много малко е добавено. Визуално се промени. Хаби повече RAM. Има Facebook. Това е, нищо друго. Екстрите изчезнаха. Персонализацията на прозорците изчезна. Персонализацията на стила на изобразяване изчезнаха. 90% от хората използват Skype за писане и разговори. И искат да могат удобно да го използват за това.

И освен ако твоята фирма не ми купи и на мене нов лаптоп, не ми ги хвали новите програми. То моят без това си е практически нов, ама не бих отказал още един. Това, че има ресурси не е оправдание безогледно да се изразходват без мисъл.

И какво ти пречат хората с телефони без ОС? 24/7 с iPhone означава 24/7 Нокиа с фенерче. Няма флаш, една mp3 не мога да прехвърля по синият зъб бе! Аз PC нямам, само с лаптопи работя.

КОгато започнеш да работиш за тази фирма тогава и на теб ще ти купят.

Но ти не си разбрал май смисъла на това, което обясних.

И щом не то харесва новия скайп не го ползвай. И случая е приключен. Или щом ти трябва за контакти се съгласи с новата версия. И отново случая е приключен. Всичко останало са игри на дребно и претенции на ощипани госпожици

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво ти пречат хората с телефони без ОС? 24/7 с iPhone означава 24/7 Нокиа с фенерче. Няма флаш, една mp3 не мога да прехвърля по синият зъб бе! Аз PC нямам, само с лаптопи работя.

Изобщо не ми пречат просто те щом не уважават факта че някой иска да се свърже с тях аз още по малко ще си инсталирам на pc-то skype заради такива.

Не намесвай отново iPhone. Не ме интересуват но mp3 ни флашове ни син зъб. Това е телефон и зареден с програми за комуникации работи перфектно за останалото си има pc-та. Твоя проблем е че искаш и едно и другото да са ти взаимно заменяеми. И сега там ти е големия проблем. А аз проблем със skype незнайно защо нямам на телефона който е без посочените от теб екстри.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КОгато започнеш да работиш за тази фирма тогава и на теб ще ти купят.

Но ти не си разбрал май смисъла на това, което обясних.

Това е чисто императивно, типично корпоративно мислене. Като ще почнем така - хич не ме вълнува замисъла на това, което ти обясни. Точка. Моята точка е много проста и я казах вече. Точка.

Потребители използват софтуера. Корпорации може и да го правят, но те не са ползуващите го. И без вторите, първите ще смучкат пръсти.

Вашата логика е следната - утре правим абортите задължителни, образованието - противозаконно, а презервативите - по 1000лв/бройката. Точка. Ако не ви харесва - изнасяйте се. Така ли?

В тая тема, щом нямате общо с нея, място нямате. Освен да тролите и да обяснявате на потребителите, които искат нещо по-прегледно колко аджеба са прости. Никой не е поискал непоисканото мнение.

Изобщо не ми пречат просто те щом не уважават факта че някой иска да се свърже с тях аз още по малко ще си инсталирам на pc-то skype заради такива.

Набираш телефонният номер и говориш. Мен така ме намират. Не ти уважавам факта, че искаш да се свържеш с мен. Ако имаш зор и нямам друго освен Skype, много бързо ще почнеш да го използваш. Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свиквайте с новият Скайп

гледай си работата и ти и всички адоратори на омазания грозен бъгнат "нов" скайп

аз съм си с 3.8 пак

слава на братушките !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди два дена и мен ме бяха дисконектнали скапаняците от майкродофт ама аз пак съм си със 3.8.

добре че е тая кракната версия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди два дена и мен ме бяха дисконектнали скапаняците от майкродофт ама аз пак съм си със 3.8.

добре че е тая кракната версия.

и аз съм си 3,8 един приятел ми го  прати работи бе проблем !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се някой от писалите по темата да може да ми помогне. Когато се впиша в Skype върви 2-3 секунди и после става това: http://prikachi.com/images.php?images/233/7579233u.png и цъкна ли Close се спира веднага, обаче ако не цъкна нищо, а само го преместя на страни да не ми се пречка, не се затваря.
Ето какво пише на прозореца:
Skype has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
If you were in the middle of something, the information you were working on might be lost.
For more information about error, click here(http://prikachi.com/images.php?images/250/7579250T.png) и като цъкна click here пак, ей т'ва излиза http://prikachi.com/images.php?images/254/7579254n.png !!
Благодаря предварително, ако някой ми помогне !! (Забравих да кажа, че съм с руския crack, споменат по-горе)

Редактирано от kokoshoko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....

Ако махнеш руския крак и оставиш само средния майкрософтски такъв, се обзалагам, че ще тръгне. :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди няколко часа скайпът на сестра ми също правеше така със кракнатата версия.

оправих го по следния начин.

1. деинсталирах скайп като му отбелязах да не ми трие изторията на разговорите.

2. инсталирах го наново като махнах отметките на всички опции (дори и тази "да се пусне след като се инсталира")

3. намерих папката на скайп и преименувах Skype.exe на Skype-old.exe

4. копирах кракната версия.

5. стартирах я и тръгна без проблеми.

успех

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се някой от писалите по темата да може да ми помогне. Когато се впиша в Skype върви 2-3 секунди и после става това: http://prikachi.com/images.php?images/233/7579233u.png и цъкна ли Close се спира веднага, обаче ако не цъкна нищо, а само го преместя на страни да не ми се пречка, не се затваря.

Ето какво пише на прозореца:

Skype has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

If you were in the middle of something, the information you were working on might be lost.

For more information about error, click here(http://prikachi.com/images.php?images/250/7579250T.png) и като цъкна click here пак, ей т'ва излиза http://prikachi.com/images.php?images/254/7579254n.png !!

Благодаря предварително, ако някой ми помогне !! (Забравих да кажа, че съм с руския crack, споменат по-горе)

Ако искаш да ти пратя моя скайп аз съм с него 3,8не е този руския дето ползват другите този ми го прати еддин приятел! дай си емейла или скайпа.

Редактирано от vvventsi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако искаш да ти пратя моя скайп асъм с него 3,8! дай си емейла или скайпа.

Може ли да го качиш някъде и да споделиш линка?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване