Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Защо не работят старите версии на скайп ?

Препоръчан отговор

Вируси няма, но при мен и двете пачнати версии не работят. ОС Уиндоус 7 х64

Приемат име и парола свързват се, но всичките ми абонати са офлайн и нямат снимки.

Пуснах едновременно и скайп на телефона и повечето ми абонати са онлайн... :(

До сега ползвах Skype Lite 3.6.32.244, но и тази версия не работи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 316
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Там е работата че ти не си никаква движеща сила - или по скоро искаш да се движиш към 2008 година и любимия си 3.8. За какво развитие говориш. Натискат се за последна мода парцали, чехли, телефони (с

На мен лично - яде много ресурси, тежък, фрашкан с реклами, гаден идиотски интерфейс и трябва да се взирам, пробутва ми "лицева книга", която я мразя и в червата, Като пробвах portable 6.18 се самиора

Хайде спасибо на братушките.Ровнаха файла, махнаха му шибаните самопроверки, пипнаха което трябва и вече работи. Сваляте екзето, преименувате и замествате оригиналното.Версия 3.8.0.188 http://rghost.n

Публикувани изображения

Не мисля че това е кои знае каква псувня :) те децата знаят и псуват много повече от това.Публикувано изображение Мерси за предупреждението,но да не оспамваме темата излишно.  Публикувано изображение

Ти може да мислиш,че не е нещо кой знае какво,но все пак ние като по-големи,даваме пример на по-малките! ;)

Можеше да кажеш например : "Вярно,не се съобразих" ,да редактираш поста си и нямаше да се откланяме от темата излишно! ;)

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филипов, какво се натиска на прозорчето дето излиза - излиза едно прозорче на защитата на Уиндоса

Публикувано изображение

аз като не знам и му давам Later най-дясното

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде за уиндоус/линукс/мак има решение на проблема. Аз обаче получих мейл, че ще спрат достъпа за версията за Симбиан (с Нокиа Н8 съм)... За сега работи все още... но до кога...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филипов, какво се натиска на прозорчето дето излиза - излиза едно прозорче на защитата на Уиндоса аз като не знам и му давам Later най-дясното

Това е съобщение от Windows Firewall дали да осигури достъп на приложението до интернет с привилегиите на нормално такова. Щото програмата не е инсталирана, па и руснаците са я пачнали.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, почна се!  :giggle1:

Пачнати версии!!!!

Кракове!!!!

Явно ще отворите работа на отдела за борба с "гадинките"

Потрошихте толкова време в инатлък, за което щяхте да разучите и свикнете с новите версии, които не са и толкова лоши.

Аз лично не съм любител на най, най, най - новото и трудно ме убеждават да премина към нещо модно, но в случая използвам най новата версия и не мисля да се връщам към по - стара!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Аз си работя съвсем нормално с 3.8...Скайп се опитва да се актуализира с най-новата версия при всяко включване  на компа, но ако в "настройки" си отбелязал, че за всяка актуализация е необходимо съгласието ти, след малко излиза съобщение да актуализираш РЪЧНО, натискаш ОТКАЗ и .......си работиш до ....следващото  включване на компа под напрежение....,.повтаряш отказа и си работиш с старата версия без проблеми.Видеото с по-нови версии работи трудно със стар компютър

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш просто да си спреш актуализациите/напомнянията.и рекламата. И при мен си работеше, докато на единия компютър не се разлогна. И няма вписване. На другия ден другия. С третия не съм се занимавал.

Пробвах я 6.18, дразни ме и ме кара да се взирам. И се саморазпрати на сума ти народ без да ме пита.

Между другото как да и задам на 6.18 portable да не ми рови в профила на 3.8 и да си работи в нейната директория?

Защитните стени хващат че програмата е променена и е необходимо отново да разрешите достъпа към интернет.

За рекламата на 3.8 https://www.kaldata.com/forums/topic/209939-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%BE%D0%B1%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%8F%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%B8-%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%B9%D0%BF/?hl=%2Bbundle+%2Bskype

Ако някой все още не го е махнал - накратко: Спира се Skype, намира се въпросният файл bundle.dat, изтрива се, прави се нов празен и му се слага атрибут read-only. Пускате и няма реклама.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потрошихте толкова време в инатлък, за което щяхте да разучите и свикнете с новите версии, които не са и толкова лоши.

Не троли. В новите версии са премахнати много опции за персонализация, да не говорим как са добавени абсолютно излишни неща, програмата заема голямо количество ресурси, а и чисто практически - трудно се чете.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е съобщение от Windows Firewall дали да осигури достъп на приложението до интернет с привилегиите на нормално такова. Щото програмата не е инсталирана, па и руснаците са я пачнали.

Благодаря за отговора.

Публикувано изображение 

Ще давам Later ясно

Е, почна се!  Публикувано изображение

Пачнати версии!!!!

Кракове!!!!

Явно ще отворите работа на отдела за борба с "гадинките"

Аз лично не съм любител на най, най, най - новото и трудно ме убеждават да премина към нещо модно, но в случая използвам най новата версия и не мисля да се връщам към по - стара!

кво ти е смешно

че искат и ХР-то ли да махнат а

много смешно няма що

Здравейте!

Аз си работя съвсем нормално с 3.8...Скайп се опитва да се актуализира с най-новата версия при всяко включване  на компа, но ако в "настройки" си отбелязал, че за всяка актуализация е необходимо съгласието ти, след малко излиза съобщение да актуализираш РЪЧНО, натискаш ОТКАЗ и .......си работиш до ....следващото  включване на компа под напрежение....,.повтаряш отказа и си работиш с старата версия без проблеми.Видеото с по-нови версии работи трудно със стар компютър

да бе да

ще те отпишат и тебе не се притеснявай

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде спасибо на братушките. 

И от мен Спасибо на братушките.Както си работех по компа,изскочи някакво съобщение,което дори не можах да прочета и скайпа се изключи.Веднага прегледах темата за скайп(имах намерение да питам),но след като намерих отговор на проблема се отказах да питам.Само мога да Благодаря на споделилите опита за подкарване на по-стари версии на скайп.Аз също харесвам по-старите версии,не обичам шарениите и глезотиите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, честно, не разбирам - какво точно ви дразни в новите версии на Skype?... Аз не виждам как може да стане по-изчистено от това:

Публикувано изображение

Нямам за цел да се заяждам, просто ми е интересно - не искате да отделите 2-3 минути, за да си го направите по свой вкус, или не знаете как?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Това по-красиво ли е?

Публикувано изображение

ти си го ошарил тъй, аз нямам такава подложка ли ко е

ето го моя

изчистено, компактно

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха сравнете сега чат прозорец и вижте колко е читаемо.Най-малкото на старите версии се вижда кой кога е влизал.И между другото микромеките се осpаха със статусите. Много изведнъж от около 20-25 станаха на около 80 милиона на линия. След като за последните 5 години от 10 станаха от 10 на 20-25.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И между другото микромеките се осpаха със статусите. Много изведнъж от около 20-25 станаха на около 80 милиона на линия. След като за последните 5 години от 10 станаха от 10 на 20-25.

в момента са 79 989 940 ако трябва да бъдем точни

на мен поне тъй ми пише

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам една колежка пенсионерка вече, работи в сферата на проектирането с .... досовска програма.Не че няма нови по-добри,с които се работи доста по-лесно, но я мързи да привикне - вика "аз тепърва ли да ти ги уча".Та и старите старите скайпове ми напомнят на случая - защо човек да се тормози с нова информация : )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам една колежка пенсионерка вече, работи в сферата на проектирането с .... досовска програма.Не че няма нови по-добри,с които се работи доста по-лесно, но я мързи да привикне - вика "аз тепърва ли да ти ги уча".Та и старите старите скайпове ми напомнят на случая - защо човек да се тормози с нова информация : )

и каква нова "информация" ми дава омазаната 6.18 м

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При по - старите версии на скайпа ми харесва това,не само че не черпят ресурси,а и осбено при версия 3.8 ми харесва това,че когато някой е направил чат ( тоест създателя ) ми го показва.

И още нещо когато създателя на чата е повишил някой в домакин/домакини,пак ми го показва,докато при новите версии,не ми ги показва,нито този който е създал чата,нито домакина/домакините ;)

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и каква нова "информация" ми дава омазаната 6.18 м

Не ме разбра май - имах предвид , че разликите с които трябва да се свикне са нова и излишна информация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме разбра май - имах предвид , че разликите с които трябва да се свикне са нова и излишна информация.

ако ми е още по-полезно и много по-удобно от предишното старото - с удоволствие

но нещо което ме изнервя на п-та степен като почнеш от външния вид ...

е нема начин ни да го туря на компа си, камо ли да го заобичам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

трябва да се свикне

Не трябва. 

Счетоводителката ми знаеш ли как псува новите Win - версии на счетоводната си програма? Но не може да ползва старите като при Skype, има ред законови актуализации. Пояснявам: На DOS си работеше бързо от Numpad, сега постоянно трябва да си мести ръката оттам и да цъка на мишката. Резултат - производителност наполовина.

И ако искаш ми обясни защо от моите данъци трябва да се харчат луди пари за Win8 и съответния хардуер в НАП за да се чете входно устройство дискета (ако нямаш електронен подпис това е начина, флашки не са чували). Че и за антивирусна програма да се сканира текстов файл. Някаква линукс барака е предостатъчна. Или дори хартисал Win98.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване