Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Защо не работят старите версии на скайп ?

Препоръчан отговор

Проблема е, че Скайп се е наложил като популярен.  То и МР3 и jpeg форматите не са най-доброто, но са придобили популярност. Аз за сега ползвам актуалните версии, но се чудя каква ли простотия ще измислят от Майкрософт за да  осребрят каквото могат придобивката си, която дължи популярността си не на тях. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 316
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Там е работата че ти не си никаква движеща сила - или по скоро искаш да се движиш към 2008 година и любимия си 3.8. За какво развитие говориш. Натискат се за последна мода парцали, чехли, телефони (с

На мен лично - яде много ресурси, тежък, фрашкан с реклами, гаден идиотски интерфейс и трябва да се взирам, пробутва ми "лицева книга", която я мразя и в червата, Като пробвах portable 6.18 се самиора

Хайде спасибо на братушките.Ровнаха файла, махнаха му шибаните самопроверки, пипнаха което трябва и вече работи. Сваляте екзето, преименувате и замествате оригиналното.Версия 3.8.0.188 http://rghost.n

Публикувани изображения

Не си много убеден и то точно в това си твърдение! Даже има визуално направен заместител на скайп и то от българи!

И? Да не би да ползва Skype протокола и да можеш да се свързваш с клиенти със skype имена, да им звъниш и т.н?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако продължават да скапват новите версии, със Skype ще стане същото, каквото стана навремето с ICQ-то - просто след години ще потъне в забвение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И? Да не би да ползва Skype протокола и да можеш да се свързваш с клиенти със skype имена, да им звъниш и т.н?

Да не би да е задължително да ползва скайп протокола? А и не е нужно - сети се сам защо ;)

Който си е закоравял скайпаджия да си ползва скайп, но за мен българското е по-удобно и добро!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да е задължително да ползва скайп протокола? А и не е нужно - сети се сам защо

Който си е закоравял скайпаджия да си ползва скайп, но за мен българското е по-удобно и добро!

То за това електрическите автомобили нямат почва. Не защото са толкова лоши, а защото няма къде да ги зареждаш. Няма значение колко е добро, ако не е достатъчно разпространено, за да е удобно. За жалост. А това, че има българин разработчик, не го прави българско.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българско си е, от Пловдив доколкото знам. Но се ползва предимно в западните страни (платената версия) и в Русия (безплатната). В Русия наркодилърите го ползват доста за връзка с клиентите си :)  Стигнали са явно до извода, че им е доста по- сигурно от Скайпа.

П.П. Това намерих току- що. Цък

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Това не е важно. Ако всички ползват GSM и се изисква да имаш GSM и да искаш, няма да може да продължиш да караш само с мобифона. Това е. Ако искаш контакт с масата от хора, които ползват масово разпространеното нещо, за жалост и ти трябва да имаш такова.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

101% съм съгласен с теб, за съжаление. В случая само уточнявах, че наистина е българска. За жалост навън я ползват повече хора, отколкото у нас. Аз от известно време се опитвам да науча някой мои познати да я ползват, но без особен успех. Обаче няколкото човека които им я показах и започнаха да я ползват чат- пат им хареса много. Но от Скайпа за съжаление отърване няма за сега, просто си принуден да го ползваш защото всички други го ползват :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали има начин преправяното Skype.exe, да пусне и втори скайп ?

Сменяш ехе файла на скаипа  и без да променяш друго си тръгва и втория скаип.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 4.2 е без проблем, но на 3.8 не се получава, аз съм с уин 7 - от това ли да е ?

Редактирано от titan1976 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На всяка нечетяща чукча ще му пишем персонално. Защото е кьорав и не чете какво съм написал в средата на темата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от 4.2 нагоре:

skype.exe /secondary

в шорткъта и колкото пъти се стартира, толкова пъти ще се зареди, на скайпа е кракната проверката за версията, а не възможностите

https://support.skype.com/en/faq/FA829/how-can-i-run-multiple-skype-accounts-on-windows-desktop

http://ilhanarif.com/others/62-skype

другия вариант е с друг акаунт (run as) и работи на всяка версия на скайп...

Редактирано от the professor (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно има ли решение да се подкара 3.8 на win xp/win 7?

3.8 кракната или не, си работи на XP.

тествал съм го и мога да потвърдя 101%.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3.8 кракната или не, си работи на XP.

тествал съм го и мога да потвърдя 101%.

Да, но и аз бях така, докато не ме изкара.

Потвърди го.

Редактирано от SHAKEIT (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но и аз бях така, докато не ме изкара.

Потвърди го.

какво да ти потвърждаваме

откакто Филипов даде линка си работи 3.8 без никакви проблеми

те ти го виж го любувай му се

7617233H.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето ти линк към видео доказателство записано на собственият ми компютър който е лаптоп DELL с инсталиран XP SP3.

във видеото можеш да видиш че имам инсталирани едновременно нова и стара версия.

просто съм копирал кракнатото руско EXE в папката на скайп и го пускам от там.

https://drive.google.com/file/d/0B2yu4JIZt26VMFlpRmMyMThqWVE/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето ти линк към видео доказателство записано на собственият ми компютър който е лаптоп DELL с инсталиран XP SP3.

във видеото можеш да видиш че имам инсталирани едновременно нова и стара версия.

просто съм копирал кракнатото руско EXE в папката на скайп и го пускам от там.

https://drive.google.com/file/d/0B2yu4JIZt26VMFlpRmMyMThqWVE/

малииии пич ти през Париж за София бре

при мен от просто та най-просто

ей го на десктопа шорткъта му - Run - и готово

:P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да няма неразбрали после.

(руската кракната) стара версия работи на XP SP3 !

точно така

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, щом като толко много напират всички за скайп 3.8, разбирачите нека кажат дали го подслушват, и понеже разбираш ли немогат, затова принуждават мало и големо да мине на новите версий ???

Редактирано от titan1976 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това всеки грамотен човек го знае - Microsoft не могат да подслушват или да инсталират нови видове подслушване на старите версии, затова карат всички със стари версии да си обновят скайпа.

Това че били вкарали нововъведения е глупост. Нищо от добавените неща в новите версии не е полезно за потребителите - реклами, смотан дизайн, грозни емотикони (и разбира се възможност да ти обновят скайпа с по-нова версия а в нея може да има още по-вече "нововъведения").

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Microsoft не могат да подслушват...

Те Microsoft имат и Privacy Policy. Самият Microsoft своеволно няма изгода да подслушва. Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Microsoft слухтят, защото правителството на САЩ така им е наредило.

Ако бяха отказали, дали нямаше за започнат проблеми с компанията и нещастни случаи при „загадъчни обстоятелства“...

Същото важи и за други компании!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване