Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Защо не работят старите версии на скайп ?

Препоръчан отговор

И с кво ми помага това? Ама аз НЕ ИСКАМ да изтегля новата версия. Умилено НЕ съм теглил всички версии между 3.8 и текущата.

просто няма да имаш скайп - като мене

и защо са написали че важи и за ХР като не тръгва новата им версия на ХР - идиоти от класа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 316
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Там е работата че ти не си никаква движеща сила - или по скоро искаш да се движиш към 2008 година и любимия си 3.8. За какво развитие говориш. Натискат се за последна мода парцали, чехли, телефони (с

На мен лично - яде много ресурси, тежък, фрашкан с реклами, гаден идиотски интерфейс и трябва да се взирам, пробутва ми "лицева книга", която я мразя и в червата, Като пробвах portable 6.18 се самиора

Хайде спасибо на братушките.Ровнаха файла, махнаха му шибаните самопроверки, пипнаха което трябва и вече работи. Сваляте екзето, преименувате и замествате оригиналното.Версия 3.8.0.188 http://rghost.n

Публикувани изображения

Тогава не ползвай скайп. И стига сте ревали като ощипани госпожици. Или приемате новата версия или спирате да ползвате програмата

Не, искам да го ползвам, както до сега - със старата версия, която щом е работила до сега, значи изкуствено е направена да не работи вече, а не че е несъвместимост със системата. Твоят отговор също с нищо не помага. Новата версия няма разделение между мои и чужди писаници. Само дето името на единият е в черно, на другият - в синьо. И всичко на бял фон, което го прави трудно за четене и следене кой какво точно е писал.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, искам да го ползвам, както до сега - със старата версия, която щом е работила до сега, значи изкуствено е направена да не работи вече, а не че е несъвместимост със системата. Твоят отговор също с нищо не помага. Новата версия няма разделение между мои и чужди писаници. Само дето името на единият е в черно, на другият - в синьо. И всичко на бял фон, което го прави трудно за четене и следене кой какво точно е писал.

Всичко това е въпрос на нагласа и в момента ти просто не искаш да се пренастроиш на нещо друго. И само потвърждаваш думите ми за капризните госпожици.

За толкова време в ИТ не разбра ли че единственото постоянно е промяната и не можеш да си в крак с нещата ако не следваш промяната!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко това е въпрос на нагласа и в момента ти просто не искаш да се пренастроиш на нещо друго. И само потвърждаваш думите ми за капризните госпожици.

За толкова време в ИТ не разбра ли че единственото постоянно е промяната и не можеш да си в крак с нещата ако не следваш промяната!!!

то па една промяна тяхната - омазана до ушите

остайли си ръцете напрао тез некадърници

ми кат искаш само новото да ти ползват - направи го по-добро от предишните, и го дай готово за работа не да им оправяме ние техните бъгове

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко това е въпрос на нагласа и в момента ти просто не искаш да се пренастроиш на нещо друго. И само потвърждаваш думите ми за капризните госпожици. За толкова време в ИТ не разбра ли че единственото постоянно е промяната и не можеш да си в крак с нещата ако не следваш промяната!!!

Не бе, не разбрах!!! Не разбрах, че липсата на възможности за персонализация е напредък! Да, промяна е. Но промяната сама по себе си без напредък е безсмислена!!! Не е въпрос на нагласа. НЕ МОГА да чета на лаптопа си съобщенията през новата версия на Skype. Мои, чужди - сливат се. Няма опция да променя изгледа. Няма добавка, която да го направи. Няма и програма от трета страна. Да се пренастроя към +2 диоптъра заради Skype ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то па една промяна тяхната - омазана до ушите

остайли си ръцете напрао тез некадърници

ми кат искаш само новото да ти ползват - направи го по-добро от предишните, и го дай готово за работа не да им оправяме ние техните бъгове

Публикувано изображение

Е, обикновено зад промяната има повече бизнес решения и интереси отколкото технически. Така е в света на големите корпорации. И те могат да си го разрешат...

Но както казах по-горе: или ползваш или забравяш. В момента аз накарах шефа ми да ми смени лаптопа защото фирмената ИМ го кара да прегрява :)

Не бе, не разбрах!!! Не разбрах, че липсата на възможности за персонализация е напредък! Да, промяна е. Но промяната сама по себе си без напредък е безсмислена!!! Не е въпрос на нагласа. НЕ МОГА да чета на лаптопа си съобщенията през новата версия на Skype. Мои, чужди - сливат се. Няма опция да променя изгледа. Няма добавка, която да го направи. Няма и програма от трета страна. Да се пренастроя към +2 диоптъра заради Skype ли?

Всичко това са дребни оправдания. Пак ще го кажа: единственото константно е промяната. Не се ли нагласяш спрямо нея си извън бизнеса. Вбий си го в главата и действай

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ха ето - и тука пише - потребителите да се откажат от Windows XP

е ей сега ще си сменям уиндоса зарад вас нема начин

.

Но както казах по-горе: или ползваш или забравяш.

Не мога да ползвам, защото съм с ХР.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко това са дребни оправдания. Пак ще го кажа: единственото константно е промяната. Не се ли нагласяш спрямо нея си извън бизнеса. Вбий си го в главата и действай

Не ти ли е тонът много императивен, типично корпоративен? Казвам, че не мога да чета. Основно ползвам Skype не за разговори или видео, ами за да пиша. И като пиша, искам да мога да чета. Ако не мога, основното предназначение на програмата за мен се губи. Промяната като самоцел или с чисти интереси за печелене на пари, без никакво отношение към благото на потребителя е безсмислена и против потребителя. Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти ли е тонът много императивен, типично корпоративен? Казвам, че не мога да чета. Основно ползвам Skype не за разговори или видео, ами за да пиша. И като пиша, искам да мога да чета. Ако не мога, основното предназначение на програмата за мен се губи. Промяната като самоцел или с чисти интереси за печелене на пари, без никакво отношение към благото на потребителя е безсмислена и против потребителя.

Може да е императивен, но не забравяй че аз работя за корпорации. А ти?

И по-горе поясних движещите сили на промяната. Така че отново: или приемаш или не ползваш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И по-горе поясних движещите сили на промяната. Така че отново: или приемаш или не ползваш

А аз пък мисля, че последните 10 мнения са отклонение от темата, което се класифицира по форумните правила като "СПАМ" и "оффтопик", а може би дори и "флейм". Никакви съвети за корпоративна политика никой до момента не беше поискал. Както казах - искам да мога да чета. С новата версия не мога. Много е просто. Нещо прекалено ли искаме?Проста опция в GUI-то, която да променя изгледа на съобщенията е достатъчна. И ще спрем да мрънкаме. Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз пък мисля, че последните 10 мнения са отклонение от темата, което се класифицира по форумните правила като "СПАМ" и "оффтопик", а може би дори и "флейм". Никакви съвети за корпоративна политика никой до момента не беше поискал. Както казах - искам да мога да чета. С новата версия не мога. Много е просто. Нещо прекалено ли искаме?

По-горе спомена очила и някакви диоптри. А помисли ли че проблема може наистина да е в теб? Аз си нося очилата и нямам проблем с четенето

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина, какво сте заревали за 3.8 като вдовица за ... Действително, новата версия интерфейсно е пълна боза, но поне работи стабилно и няма никакви проблеми с нея. Единственото, което адски ме дразни, в новата версия, е това, че потребителя (няма значение дали е офлайн) получава всички съобщения - дори и при изключена хронология. Така си в тотално неведение, кой е действително на линия, кой е инкогнито и т.н. Адски подвеждащо е и могат (а и стават) големи недоразумения. Това, ако го оправят, да си е пак както преди и съм съгласен. Сега обаче и аз ползвам малко насила новия Скайп.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-горе спомена очила и някакви диоптри. А помисли ли че проблема може наистина да е в теб? Аз си нося очилата и нямам проблем с четенето

Да, взирането в екрана може да ми докара диоптри в повече. Защото карам на лаптопски екрани с висока резолюция.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[*]Сохраните где-нибудь на жестком диске исполняемый файл старой версии, чтобы при обновлении Skype его не потерять.

[*]Установите самую последнюю версию Skype.

[*]Выполните вход в Skype, при этом поставив флажок "Автоматическая авторизация при запуске", чтобы Skype не просил пароль. Используйте для входа учётку Skype, а не учётку Microsoft. Это всё - необходимые условия.

[*]Теперь выйдите из Skype, то есть закройте программу не разлогинившись в ней.

[*]Замените Skype.exe в C:Program FilesSkype (или в C:Program Files(x86)Skype, если у вас 64-битная Windows) файлом старой версии, который вы сохранили ранее.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[*]Сохраните где-нибудь на жестком диске исполняемый файл старой версии, чтобы при обновлении Skype его не потерять.

[*]Выполните вход в Skype, при этом поставив флажок "Автоматическая авторизация при запуске", чтобы Skype не просил пароль. Используйте для входа учётку Skype, а не учётку Microsoft. Это всё - необходимые условия.

[*]Замените Skype.exe в C:Program FilesSkype (или в C:Program Files(x86)Skype, если у вас 64-битная Windows) файлом старой версии, который вы сохранили ранее.

това върши работа само ако сте със 7 или по нов за да тръгне скайпа, ако човека е на xp - това не става...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и това го правих - не става и не става при ХР

тя и новата им версия не иска да тръгне

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и това го правих - не става и не става при ХР

тя и новата им версия не иска да тръгне

Публикувано изображение

на Сървис пак 3 тръгва аз съм с експи и новата версия на скайп работи

Редактирано от vasilevsa (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на Сървис пак 3 тръгва аз съм с експи и новата версия на скайп работи

не тръгва

и аз съм с SP3

не се вписва, компа блокира и няма пипане, добре че имам копче за рестарт

последно им ходих пак на Помощ и ме препратиха на майната си на няква страница с инструкции как да оправя грешката при вписването за ХР

па и през таск менажера нещо си и от там също - това разбрах

някви настройки по уиндоса е ей ся ша си бърникам уина зарад тях

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не тръгва

и аз съм с SP3

не се вписва, компа блокира и няма пипане, добре че имам копче за рестарт

последно им ходих пак на Помощ и ме препратиха на майната си на няква страница с инструкции как да оправя грешката при вписването за ХР

па и през таск менажера нещо си и от там също - това разбрах

някви настройки по уиндоса е ей ся ша си бърникам уина зарад тях

При мен върви

6 цата аз съм със сервис пак 3 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Педepaси смотани!Както си бях вписан от двата компютъра от единия ме отписа, написа ми някаква тъпня че някой отдалече ми е сменил паролата и повече няма вписване. Същевременно влизам в профила си на сайта, и от другия компютър продължава да работи.Та как ще я лекуваме? WinXPSP3, Skype 3.8.0.188

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Педepaси смотани!Както си бях вписан от двата компютъра от единия ме отписа, написа ми някаква тъпня че някой отдалече ми е сменил паролата и повече няма вписване. Същевременно влизам в профила си на сайта, и от другия компютър продължава да работи.Та как ще я лекуваме? WinXPSP3, Skype 3.8.0.188

Няма лек.

Имаше едни гимнастики, които се правеха, заместваха се папки от директория %AppData% и номера минаваше, но вече не става. И аз карам с шибаната шеста версия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма начин - ще се ползва само най - новото!!!!

Защо изобщо се учудвате на случващото се. Знаете кой е собственика на Скайп и каква е неговата политика / цели!

Ех, ако можеха щяха да направят така, че да не могат да се използват и по - стари версии ОС, като Win XP, Vista и Win7  :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах някаква портейбъл 6.18 Вписа се, но не работи микрофона. Като добавя и тотално оcpaния интерфейс направо ми се драйфа. Май ще си остана само на Yahoo Messenger, ако не се намери начин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване