Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Защо не работят старите версии на скайп ?

Препоръчан отговор

Току що инсталирах 3.8.180. Както написах в друга тема оттносно Скайп - при инсталация на по-стара версия пробвайте да се впишете. Ще получите грешка за неуспешно свързване. Отново пробвайте да се впишете и изчакайте 30-40 минути!!! Ще успеете да влезете, но веднага след вписването изключете интернета и спрете автоматичното обновяване. Рестартирайте компютъра и всичко ще си дойде на мястото. Проверих го преди малко на компютър (netbook) с Windows 7 с всички ъпдейти!Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 316
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Там е работата че ти не си никаква движеща сила - или по скоро искаш да се движиш към 2008 година и любимия си 3.8. За какво развитие говориш. Натискат се за последна мода парцали, чехли, телефони (с

На мен лично - яде много ресурси, тежък, фрашкан с реклами, гаден идиотски интерфейс и трябва да се взирам, пробутва ми "лицева книга", която я мразя и в червата, Като пробвах portable 6.18 се самиора

Хайде спасибо на братушките.Ровнаха файла, махнаха му шибаните самопроверки, пипнаха което трябва и вече работи. Сваляте екзето, преименувате и замествате оригиналното.Версия 3.8.0.188 http://rghost.n

Публикувани изображения

А получихте ли на имейла си това съобщение:

Вашата настолна версия на Skype е в процес на оттегляне Уважаеми ######,

В процес сме на оттегляне на старите версии на Skype и изглежда, че в момента използвате една от тях. За да продължите да влизате в Skype от компютъра си, ще трябва да изтеглите най-новата версия. Новата версия има по-добри характеристики, както и най-новите функции и актуализации за сигурност, за да можете да се възползвате максимално от възможностите на Skype.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е толкова страшно да се премине на най новата версия. 

Бях някога луд фен на 3.8 а после си харесах 5, но в момента съм с най новата. 

Свиква се и като свикнете, то едва ли ще се върнете към по - стара версия

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свиква се и като свикнете, то едва ли ще се върнете към по - стара версия

Боза, реклами, съобщенията вървят наопаки, навсякъде ме агитира за фейсшит, харти повече памет, грозни икони - не, мерси.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тази връзка ми попадна инфо за това, че бандитите от Редмънд обмислят по какъв начин

да накарат end user-ите да се откажат от XP, Vista и Win 7 и да преминат към 8-тата. Просто

Микрософт се самозабравиха от лакомия и неистово желание за свърх печалба, та да стигнат

до такива идеи, при които да игнорират фактите, че хората са си закупили съответните операционни

системи т.е. вложили са собствени средства и сега това вече няма значение, защото на Микрософт

отново е нужна свърх печалба. На тоя фон това със Skype е само бял кахър. Аз също получих съобщение,

че ми изключват Skype. Това е положението, Минке. Не стига това, че кой ли не, включително и Микрософт,

са по цял ден в компютрите ни, ами и това ново 20-ет, което се задава. Просто бандитизъм в действие!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да подкарам стара версия на скаип трябва първо да инсталирам версия 3.8 да се логна с нея и след това да си инсталирам версия 4.2.До тук добре,но ако се отпиша от скаип и се опитам да вляза пак ми дава същото което казах в първия ми пост  Публикувано изображение и трябва да направя пак инсталациите за да ме пусне с моята си версия.Някакво решение на този проблем има ли.

Редактирано от smurfavr (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да подкарам стара версия на скаип трябва първо да инсталирам версия 3.8 да се логна с нея и след това да си инсталирам версия 4.2.До тук добре,но ако се отпиша от скаип и се опитам да вляза пак ми дава същото което казах в първия ми пост  Публикувано изображение и трябва да направя пак инсталациите за да ме пусне с моята си версия.Някакво решение на този проблем има ли.

Истривате версията на скайпа инсталирате тази ,която желаете копирате от инсталационната папка Skype.exe и я поставяте примерно на десктоп или на дял на , който не е инсталирана операционната система ( няма значение) после си деинсталирате скайп от деинсталатора нормално .Ако желаете си пускате клеанер по желание и си пускате скайп от това самотно Skype.exe , като спрете обновяването това е от мен успех.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3.8.0.188 работи без проблем за сега (и най добре е да НЕ е инсталиран, а само да си копнеш exe-то)... 4.2 работи на късмет...

п.с. за да тръгне скайп 3.8 трябва преди това да сте се логвали с друга версия на скайп...

http://search.data.bg/ready/18d15543f4709b6402ebf05089ff8ee0 ето ви работещ скайп

Редактирано от the professor (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боза, реклами, съобщенията вървят наопаки, навсякъде ме агитира за фейсшит, харти повече памет, грозни икони - не, мерси.

Ако имаш желание, можеш да премахнеш рекламите и „фейсшит“. С най-новата версия съм и нямам такива „шитни“.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мамка им ретардска бе! Моя се е logout-нал докато съм спал, и сега не ме връзва изобщо. С 3.8.0.115 съм, доколкото помня, само той тръгваше на Win 7 x64, без да crash-ва.Сега пробвах и portable-а на .188 по-горе, и той не се connect-ва.Сериозно ли ще ме принуждават така помиярски да им ползвам новите посрани версии?Някакъв начин да подкараме 3.8?

Редактирано от Ionicle (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3.8 не работи под виста, 7 и 8, там може да се ползва последната версия, 3.8 си е за 2000 и xp, където няма как да се ползва последната версия...

едит:

педалите от M$ блокираха и 3.8 ама това няма да ме накара да мина на по нова версия на ляйняндоус... ще си карам на линукс...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3.8 не работи под виста, 7 и 8, там може да се ползва последната версия, 3.8 си е за 2000 и xp, където няма как да се ползва последната версия...

Точно това е, че след обстоен research открих, че 3.8.0.115 е единствения build на 3.8, който работи под Win 7 без проблеми. Карал съм 2 години с него досега, откакто си взех последната машина и смених на Win 7.И сега вече явно ще ме принудят да сменям на новия...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш желание, можеш да премахнеш рекламите и „фейсшит“. С най-новата версия съм и нямам такива „шитни“.

Все още си остава дебилно грозна. Не се подчертават моите и чуждите съобщения в различни цветове и е страшно неудобно за четене.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

педалите от M$ блокираха и 3.8 ама това няма да ме накара да мина на по нова версия на ляйняндоус... ще си карам на линукс...

и мен ме блокираха тез лайняри - изписаха ми съобщение че са ме отписали защото не съм ползвала последната версия

е убу само дето омазаната 6.18 не ще да я подкара ХР-то ми и ме препращат на някви си страници да пипам уиндоса си - да бе да

приключих с тия, нема такава наглост - да предлагаш бъгната версия че и ние да им оправяме бъговете, и да не ти дават да ползваш старата работеща читава 3.8

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен няма съобщение, че са ме отписали, а просто "Скайп не е в състояние да се свърже". И като цъкна да се свърже, дори не прави опит, изглежда го изхвърлят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен няма съобщение, че са ме отписали, а просто "Скайп не е в състояние да се свърже". И като цъкна да се свърже, дори не прави опит, изглежда го изхвърлят.

Точно. И при мен е така. Все едно няма authentication server въобще.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3.8 при мен си баца на 2к... на xp ме отписа... да видим до кога ще работи...

едит: 3.8 ми е вписан и работи, ама след отписване не може да се впише...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3.8 при мен си баца на 2к... на xp ме отписа... да видим до кога ще работи...

Вероятно ако по някаква причина те dc-не, няма да можеш вече да се sign-in-неш повече. Сигурно и на мен нета ми е бил спрял през нощта за малко, което е причинило sign off, и след това вече не е успяло да се connect-не.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е да де същото съобщение - и цъкнах аз в един момент на Помощ при свързване - излиза един прозорец да си напишеш мейла

пишем мейла и на пощата пращат писмо - дъръбъра здрасти потребител едикойси Вие сте отписан от системата, защото ползвате остаряла версия

моля последвайте линка и изтеглете новата версия от нашия сайт

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е да де същото съобщение - и цъкнах аз в един момент на Помощ при свързване - излиза един прозорец да си напишеш мейлапишем мейла и на пощата пращат писмо - дъръбъра здрасти потребител едикойси Вие сте отписан от системата, защото ползвате остаряла версиямоля последвайте линка и изтеглете новата версия от нашия сайт

И с кво ми помага това? Ама аз НЕ ИСКАМ да изтегля новата версия. Умилено НЕ съм теглил всички версии между 3.8 и текущата.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И с кво ми помага това? Ама аз НЕ ИСКАМ да изтегля новата версия. Умилено НЕ съм теглил всички версии между 3.8 и текущата.

Тогава не ползвай скайп.

И стига сте ревали като ощипани госпожици. Или приемате новата версия или спирате да ползвате програмата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли очакваш от тия MS боклуци да ти ПОМОГНАТ?Пхахахахахаха.

Явно са решили да я карат селяндурската - слагаш квото ти казваме, иначе няма да ползваш Skype.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако си мислят че така ще накарат потребителите да минат на 7 и 8 много се лъжат... лошото е че утре ще ми се отвори много работа да обяснявам на потребители с дърти машини че няма да имат скайп вече... то съобщения и през фейсшита могат да се пишат... пък и има и други алтернативи...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване