Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

S0uL

Най-добрите хостинг компании до момента?

Препоръчан отговор

Може ли да ми препоръчате добра хостинг компания, която да няма проблеми с крашове и е на сравнително добра цена :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз използвам Host.bg и SMS Hosting. И от двете съм доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз използвам Host.bg и SMS Hosting. И от двете съм доволен.

СМС Хостинг не прекъсват ли от време на време, как е скоростта?

ICN са доказала се марка, качествена, но и малко скъпичка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не прекъсват. Имах само преди време малко проблеми, когато си сменяха платформата, но после ме компенсираха.

Е разбира се 100% гаранция няма. При всеки един хост провайдър може да се случат проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвам един английски , който беше препоръчан в един друг сайт. Доста добър е,eвтин и за момента нямам никакви проблеми хостинга е - Аrvixe.com(предлагат и безплатен домейн) . А в сайта има и промо код в стъпка 1,доколкото помня беше окол 20% -  ето го и сайта www.kakdasinapravimsait.com :) :)

Редактирано от Aleksandar Panayotov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че най-удачно решение в момента е VPS от digitalocean. 20 GB SSD, 1 ядро процесор , 512 mg RAM за 5$ на месец. Имам няколко машинки там и съм много доволен за момента. Единствената пречка е, че трябва да се конфигурира сървър, но предлагат и преконфигуриране изображения с вдигнат apache/nginx и имат добри tutorial-и.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на ICN.bg - споделен хостинг, бизнес план. Понасям ги засега, защото не са супер важни сайтове и нямам време да ги местя, а и не са непоносимо зле, но да се твърди, че са супер добри е смешно. Падат си редовно. И за да не съм голословен - мониторинг от последните 24 ч от сървър в Щатите и това се приема за нормално (демек в някои дни е доста по-зле и според съпорта пак е нормално).

icn.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между впрочем на запитване официално според тях:

Здравейте отново.

Ъптайм в проценти за услугата споделен хостинг на всички планове 99.9% на годишна база.

За допълнителни въпроси можете да пишете на [email protected] или да позвъните на 0700 30070

Реално за последните 6-7 месеца са на 99.76%. Препоръката ми е да се насочите към друг хостинг.

icn_downtime2.jpg

Редактирано от teou (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвам един английски SiteGround , който беше препоръчан в един друг сайт. Доста добър е,eвтин и за момента нямам никакви проблеми хостинга е - Аrvixe.com(предлагат и безплатен домейн) .В  сайта е дадена инфромация защо този хостинг е добър -  ето го и сайта ТУК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Какво точно ще хостваш и какъв хостинг искаш - споделен или VPS ? Ако е за VPS - не взимай от български провайдър - цените са значително завишени.

Виж тези https://www.freehostia.com/virtual-private-servers/

Предлагат безплатен контролен панел, който е доста приличен.

Добра алтернатива е и VPS от Contabo.

Иначе за споделен хостинг - все тая - NS1 или ICN.

Host.bg за съжаление отдавна не съществуват - купиха ги СуперХостинг и ги съсипаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.10.2019 г. в 12:13, Nikki Storm написа:

Използвам един английски SiteGround

100 про е английски... Ето и част от ръководния екип Май само Хосе не е българин. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.10.2019 г. в 14:13, Nikki Storm написа:

Използвам един английски SiteGround , който беше препоръчан в един друг сайт. Доста добър е,eвтин и за момента нямам никакви проблеми хостинга е - Аrvixe.com(предлагат и безплатен домейн) .В  сайта е дадена инфромация защо този хостинг е добър -  ето го и сайта ТУК

Неизгоден и заробващ. За какво някой би плащал повече за да получава услуга с ограничения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.11.2019 г. в 11:54, Nikki Storm написа:

Какви ограничения? Какво му е на хостинга

По трафик например :) От Контабо по-добри няма. За 5 евро правиш чудеса. Кеф ти сайт, кеф ти видео и аудио стрийм.. Хем и доста повече дисково пространство. Да не говорим за VPS услугите... За 5 евро/месец, 200 мегабита скорост (неограничен), 200ГБ диск, 8 РАМ и 4 ядра... Само за 5 евро на месец! Наиш колко сайта може да си вдигнеш с тез ресурси?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, DebianBuster написа:

Бавни? В какво са бавни? И в сравнение на какво и с какво/кого?

Никога не можете да изпозвате производителност от всичките ядра

https://browser.geekbench.com/v4/cpu/9865560

2887 х 4 = 11548, но дава само 8952. Такава производителност трябва да бъде на VPS с 3 vCPU.

https://browser.geekbench.com/geekbench3/compare/8201857?baseline=8201857

2480 x 4 = 9920, но дава само 5763, като с 2 vCPU.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, то това е ясно, въпросът е как е с останалите VPS провадъри. Вероятно и Контабо не са изключение от масовата практика да се продават несъществуващи ресурси. Ако всичките си алокораме RAM паметта на макс и пуснем изчисления/ стрес тестове на процесор, SSD - на тоз сървър ще му се е*е м**ката. Няма как всеки потребител на виртуалка да ползва 100% CPU без огранчения. Да си призная, от много време не ползвам други VPS провадъри, но и като гледам цените, няма и шанс да ползвам, за да врътна малко тестове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ви трябва 4 ядра, можете да ги вземете от друг провайдър, същите 4 vCPU или максимум 5 (25% резервът, това е доста много). Но не 8 от контабо. Дори и ако контабо струва по-малко, защото в някакъв момент когато ви трябва ресурсите, контабо няма да ви ги даде. И ако това са уеб сайтове ще имате загуби от бавен сайт.

100% резевр не е нормално, това е ужас. Това е една причина защо контабо е толкова евтин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете, няма да кажа, защото също предлагам VPS. Моят отговор ще бъде некоректен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...