Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Еми дръж си я   ;) Хем питаш, хем се сърдиш, като хората ти казват истината. 

Никой не иска да му я подаряваш, но пазара диктува цените. Пусни я за 600 лв. и гледай колко ще са желаещите. 

Ако трябва да взема твоята за 600 и нова за 600 в магазина, ще си взема новата. 

Имай предвид, че всеки месец цената пада. Просто такъв е пазара на компютърни компоненти, излезе ли стоката от магазина, цената и вече е поне 20% надолу спрямо нова такава, без значение дали и колко си я ползвал. И на мен не ми харесва, ама..... ето, април месец си взех GTX 460 v2, OC модел на Гигабайт, с перфектно охлаждане - за 300 лв, и я продадох за 180 лв, преди две седмици. За повече не можах. 

Относно охладането - пусни я за продажба без него (т.е., върни и оригиналното). Повечето хора биха дали 150 лв. от горе за по-бърза карта, вместо за охлаждане. 

Ами направо да я подаря? Няма ли да е по-добре?

Ами да ти кажа, много ме съмнява да я има някъде за 550лв.

Марката хич не е евтина! Постига най-добрите честоти на клок.

Ами като не оценят охлажданията, значи не е за тях!

Просто да я дам аз за 500лв, това никога няма да стане.

Редактирано от Петко К (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Гледам , че все по-често се задават въпроси от типа , ''колко мога взема от ......... , за колко мога да продам компютъра си'' и подобни.Нека в тази тема всеки , който търси съвет за каква сума може д

И какво, като го е постнал? Това е въртешен, фиктивен адрес, раздаден от маршрутизатора. Реалният му IP адрес никъде не се вижда...

По десетина лева на компонент.   И да ти кажа последно като проверявах сайта е Български и в него се пише на Български от къде на къде ще ни учиш на английски правопис?

Публикувани изображения

Добър вечер. Колко мога да взема за: MB : Gigabyte GA-M61PME-S2P RAM : 1GB 800Mhz A-Data CPU : Amd Sempron 2800+ 1.6Ghz MB : Gigabyte GA-P35-DS3L RAM : 1GB 800Mhz A-Data CPU : Intel Pentium 4 3.0Ghz GPU : GeForce 7300 LE 128Mb DDR2

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Колко мога да взема за: MB : Gigabyte GA-M61PME-S2P RAM : 1GB 800Mhz A-Data CPU : Amd Sempron 2800+ 1.6Ghz

Дъно:40-50лв

Памет:15-20лв

Процесор:15-20лв

MB : Gigabyte GA-P35-DS3L RAM : 1GB 800Mhz A-Data CPU : Intel Pentium 4 3.0Ghz GPU : GeForce 7300 LE 128Mb DDR2

Дъно:50-60лв

Памет:15-20лв

Процесор:20-25лв

Видеокарта:20-30лв

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
inno3d GTX 660ti 2gb GDDR5 + Arctic Acelero Xtreme III монтирано (от 154лв в декадата)

На около 4 месеца са нещата.

Аз предполагам, че 600лв могат да се вземат. Вие?

Фирмите обикновено изкупуват на 60-70% от стоиноста хардуер закупен от тях.

Това обаче само ако "железарията" е работеща, актуална и все още в гаранция.

Зада ти признаят гаранцията обикновено искат оригиналната опаковка, кабели, дискове, преходници .............

За съжаление твоята карта вече не е в гаранция, отпаднала е като си сменил охладителя.

Може да върнеш оригиналния охладител и да се опиташ да я размениш с доплащане.

На пазара за стоки втора ръка максимума които може да и търсиш е не повече от 400лв.

Чисто нова с 24месеца гаранция в популярен онлаин магазин картата струва 550лв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
inno3d GTX 660ti 2gb GDDR5 + Arctic Acelero Xtreme III монтирано (от 154лв в декадата)

На около 4 месеца са нещата.

Аз предполагам, че 600лв могат да се вземат. Вие?

Хах приятел ... Никой няма да ти даде 600лв. заради охлаждането . По-добре и сложи оригиналния охладител и я продай за 500лв. Защото за 600лв се взима това чисто ново от магазина .

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:no-no: Трудна работа на тоя човек му стоят от половин година :(http://prodavalnik.com/intel-pentium4-3-06ghz-cpu-p4---3-06ghz-s-775-fsb533-3-06ghz-1-533-sl9ca-prescott-i14782993

А, колко мога да взема за intel celeron d 3.06 ghz с кулер мастерско охлаждане  и рам DDR2 2 плочки по 512 mb

Тия неща са си направо непродаваеми. Такива селерони за по 10лв си ги продавам от половин година и интереса е 0 към тях,  а паметта само някой бартер акао направиш!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах приятел ... Никой няма да ти даде 600лв. заради охлаждането . По-добре и сложи оригиналния охладител и я продай за 500лв. Защото за 600лв се взима това чисто ново от магазина .

Знаеш ли как ми дреме по колко е в магазина? Ти като вземеш тая прословута "Нова" карта- какво взимаш?

Да не ти я дават с жена? Моята да не е с надути кондензатори или с извадени елементи?

Като искате си купувайте "нови" карти. Написах вече, че Оригиналният охладител НЕ МОЖЕ да бъде сложен!

Четете ли? Купи си охладител, сложи го и после го махни! Като гледам никога не си го правил!

Това е много изгодна цена за работещ компонент с най-доброто въздушно охлаждане- при това вече монтирано.

За доставка, монтаж- пари не съм начислил! За поставяне на такова охлаждане ще ти вземат най-малко поне 30лв.

Некомпетентни мнения не ми се четат!

Фирмите обикновено изкупуват на 60-70% от стоиноста хардуер закупен от тях.

Това обаче само ако "железарията" е работеща, актуална и все още в гаранция.

Зада ти признаят гаранцията обикновено искат оригиналната опаковка, кабели, дискове, преходници .............

За съжаление твоята карта вече не е в гаранция, отпаднала е като си сменил охладителя.

Може да върнеш оригиналния охладител и да се опиташ да я размениш с доплащане.

На пазара за стоки втора ръка максимума които може да и търсиш е не повече от 400лв.

Чисто нова с 24месеца гаранция в популярен онлаин магазин картата струва 550лв.

А ти чете ли малко по-нагоре какво съм писал? Кои са тези фирми? Я ми ги изброй?

Абе като нямате нито опит, нито информираност, защо пишете наизуст????

По принцип, драги, добрите фирми свалят 10% от цената на стока закупена от тях, в добро състояние и в зависимост от търсенето ѝ.

Това да ти е ясно? Не! Това да не ти е заложна къща? Ти там ли си продаваш нещата?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Знаеш ли как ми дреме по колко е в магазина? Ти като вземеш тая прословута "Нова" карта- какво взимаш?

Да не ти я дават с жена? Моята да не е с надути кондензатори или с извадени елементи?

Като искате си купувайте "нови" карти. Написах вече, че Оригиналният охладител НЕ МОЖЕ да бъде сложен!

Четете ли? Купи си охладител, сложи го и после го махни! Като гледам никога не си го правил!

Това е много изгодна цена за работещ компонент с най-доброто въздушно охлаждане- при това вече монтирано.

За доставка, монтаж- пари не съм начислил! За поставяне на такова охлаждане ще ти вземат най-малко поне 30лв.

Некомпетентни мнения не ми се четат!

А ти чете ли малко по-нагоре какво съм писал? Кои са тези фирми? Я ми ги изброй?

По принцип, драги, добрите фирми свалят 10% от цената на стока закупена от тях, в добро състояние и в зависимост от търсенето ѝ.

Това да ти е ясно? Не! Това да не ти е заложна къща? Ти там ли си продаваш нещата?

Как така не си начислил пари за доставката и монтажа?!?! И за магазинаж трябва да добавиш все пак си я съхранявал :)  Ти на тази карта ако не и искаш поне 800лв ще се минеш сериозно. Даже мисля да си ипотекирам апартамента, за да Ви я купя! Дай ми крайна цена

Редактирано от a4ko1984 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аби стига с тая безценна карта, дръж си я за теб си, като е толкова скъпа и не ни занимавай повече с нея!

Аз за по-малко пари си взех по-бърза карта, с по-добро охлаждане от оригиналните и 3 години гаранция. Ти твоята ако искаш и за 2000 лв. я продавай, може и да се намери някой идиот да я купи.

Редактирано от Петко К (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.it4profit.com/ecatalog/userend/shopITProdLite.jsp?SUPPLIER=714&LANG=bg&SDATA=1&COND=701&PT=133&MNF=170442

Ето ги цените на inno3d видеокартите.

Едната GTX660Ti излиза 561лв. а другата 577лв.Долара го взимаме 1.50.Нема къде да летиш.

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо реагираш така?

Искаш съвет за цена, даваме ти го.

Ние сме потенциални клиенти, като такива ти казахме на каква цена и при какви условия бихме купили картата.

Отварям гугъл пиша модела и ми излизат предложения за чисто нови карти в опаковка с гаранция на цена от 500 до 600лв.

За мен сменения охладител е минус, заради това е отпаднала гаранцията, щом няма гаранция цената веднага пада на половина.

Гадно е, но при хардуера е така.

Да ти дам пример, гори ми захранване,сменят ми го.

Но разправията с куриери и всичко останало отнема време, докато чаках купих ново.

Смененото захранване ми е излишно, висок клас е, чисто ново, не разпечатано, с оставаща гаранция  три години и половина. 

Обявявам го за продажба с 20% отстъпка в няколко сайта, с богат снимков материал на които се вижда че е запечатано и не използвано, интерес почти нулев.

Накрая го продадох на приятел в нужда на изплащане.........

При стария хардуер пък цените са нереално високи, няма производство но има търсене.

Давай го по-спокойно, не се ядосвай за глупости.

Успех с продажбата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Отварям гугъл пиша модела и ми излизат предложения за чисто нови карти в опаковка с гаранция на цена от 500 до 600лв.

Човека тук даже я намаля до 400 лв. Сега оправданието ще е "ама не е същата карта".

При стария хардуер пък цените са нереално високи, няма производство но има търсене.

Типичен пример за това са старите видове оперативна памет (DDR1, DDR2).

Искаше мнение - дадохме му го. Не беше нужно да ни контрира така.

При хардуера така стоят нещата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Mobile Intel Core 2 Duo T6500 2. Dell Inspiron 5110 { i3 3xxx series (не е пред да видя точния модел) 6GB DDR3 RAM Nvidia GeForce 525M 500GB harddisk }

Редактирано от ScD (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното вероятно е в гаранция, но ново е около 70лв, около 50лв може да му търсиш.Процесорът около 35-40лв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се спазариш може и стотина лева да им вземеш, но доста се съмнявам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко мога да взема за

CPU- dualcore amd athlon 64 x2 2600 mhz 5000+

MB- dell dimension e521

HDD- Western Digital WD Blue WD3200AAJS  320GB  7200

Редактирано от radkata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Колко мога да взема за

CPU- dualcore amd athlon 64 x2 2600 mhz 5000+

MB- dell dimension e521

HDD- Western Digital WD Blue WD3200AAJS  320GB  7200

45,40,55 - цени поотделно и за здрави неща

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко мога да взема за този компютър?

Процесор: AMD Sempron, 1800 Mhz 3000+

Дънна платка: AsRock K8Upgrade-NF3

ОП: 512 mb DDR1 400 Hz

HDD: 200gb Segate 7200rpm

+ DVD, флопи, кутия и захранване.

Без видео карта!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без видео карта!

Това нещо е непродаваемо, то за интернет и скайп не става!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Половината компютри в офиса са с подобни параметри ;) И да, цената му е от посочения порядък - ако се намери кой да го купи. Пускай го на части.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И да, цената му е от посочения порядък - ако се намери кой да го купи

Хах, недей писа наизуст... ;)

DDR400 памет се търси доста, а и диска не е за изхвърляне.

Дъното може да потрябва на някой за замяна на повредено такова (за да не сменя платформа).

Само флопито може би няма да се закупи, но знаеш ли... Може някой да си търси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без видео карта!

60-70 ако някой го поиска.... На части със сигурност!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване