Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Нова гледам е покрай 50 лева - малко съм се по изхвърлил :) - 30 лева .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Гледам , че все по-често се задават въпроси от типа , ''колко мога взема от ......... , за колко мога да продам компютъра си'' и подобни.Нека в тази тема всеки , който търси съвет за каква сума може д

Днешния компютърен пазар е много сложен и ако търсиш относително бързи пари, то трябва да си съгласен да свалиш цените на 50%. Иначе чакаш и след време пак стигаш до същата цена. Казвам ти го от личен

И какво, като го е постнал? Това е въртешен, фиктивен адрес, раздаден от маршрутизатора. Реалният му IP адрес никъде не се вижда...

Публикувани изображения

Колко мога да зема за цялата конфигурация ? :

Процесор : Intel Celeron 336 2,8GHz (Presscot 90nm Technology)

Рам: 3GB DDR2

Видео : Ati Radeon HD 3600 Series 1GB

Хард диск : 149GB Samsung (SATA)

дъно : MSI MS-7267

Може ли отговор :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

около 250лв :) Даже и по-малко :(

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, имам една машина за продан но не знам в момента каква е горе доло орентиравачната продажна цена.

Машината за която питам е http://h18000.www1.hp.com/products/quickspecs/11359_div/11359_div.HTML

Характеристиките са :

CPU1 Intel Xeon 3.0ghz cpu2 Intel Xeon 3.0ghz

RAM 2gb

Hard 4x71GB scsi

PSU 2x600w

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, поради ъпгрейд се налага да продам частите на това което имам сега и чрез спечеленото добавяйки да купя нови части. Въпросът ми е, колко да искам за видеокарта geforce 9500 gt 512mb 128bit? Пуснах я на цена 45лв. Добре ли е или е твърде високо за такъв тип видеокарта?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, поради ъпгрейд се налага да продам частите на това което имам сега и чрез спечеленото добавяйки да купя нови части. Въпросът ми е, колко да искам за видеокарта geforce 9500 gt 512mb 128bit? Пуснах я на цена 45лв. Добре ли е или е твърде високо за такъв тип видеокарта?

Леле много евтино поне 80лв и искай :) Разгледай в продавалник да видиш горе-долу на каква цена вървят :) Поне кажи точния модел :) Защото това видео може да е с DDR2 :D

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обяви я на 55 лева и преговаряй
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле много евтино поне 80лв и искай :) Разгледай в продавалник да видиш горе-долу на каква цена вървят :) Поне кажи точния модел :) Защото това видео може да е с DDR2 :D

Ами щом дъното не поддържа DDR3 рам, сигурно и картата е DDR2, но не мога да кажа със сигурност. Нова видях, че струва 110лв. - пускам я за 55.

Обяви я на 55 лева и преговаряй

Готово, а преговорите за какво са? Тя нова струва 110лв.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде продават 9500ГТ нова да си купя, че е много нов модел и `убава карта. 45лв. начална цена е повече от добре и ако се продаде за толкова, а не се избие надолу, ще трябва да черпи колегата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че за 60лв. се намират 9600GT и дори 8800GT, къде тая 9500 с бавна памет за 55лв. Повече от 40лв. за такава карта е обир, ама нали, не е луд който яде баницата. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко според Вас мога взема на ATI Radeon X1600Pro 256mb.Старичка е, ама върши работа :D:)

25/30 лв максимум :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко струват по отделно RAM - Kingston 2 X 1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM Дъно - Foxconn 45CMX(-K)/45GMX(-V) вградено видео 256 МБ Процесор - DualCore Intel Pentium E2180, 2000 MHz ТВ тунер асус v562 с дистанционно и диск

Редактирано от miemi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, тука има едни части и не можем да разберем колко пари варат. 1. Corsair Memory — 2GB DDR2 Memory (VS2GB800D2) 2. Point of View - r-vga150902-1 GF9800gt 512mb ddr3 hdcp/hdmi 3. amd athlon x2 4200+ Благодаря ви предварително :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам видеокарта saphire 3850 512mb pci и съм решил да я продавам, но незнам за колко да я пусна.

Редактирано от joroiliev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ми помогне ли някой в оценката и на моите вехтории? RAM - Kingston 2 X 1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM Дъно - Foxconn 45CMX(-K)/45GMX(-V) вградено видео 256 МБ Процесор - DualCore Intel Pentium E2180, 2000 MHz ТВ тунер асус v562 с дистанционно и диск

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да продам този лаптоп да вложа още малко пари и да взема PC, но не знам за колко да го пусна лаптопа :ohmy:

Лаптопа е в отлично състояние само до тъчпада има малко изтъркано заради дланта когато си я слагам докато играя. Има 1 година гаранция ( Купен е края на ноември миналата година). Съвсем скоро преди 2 седмици му смениха термопастата и го почистиха.

Acer Aspire 5541G

Характеристики :

Процесор : AMD Athlon II Dual-Core M320 - 2,1 Ghz, 1MB L2 cache, 800 Mhz FSB

Оперативна памет : 3 GB DDR2 - 800 Mhz( 1 GB and 2 GB - 2 Slots)

Видео карта : ATI Mobility Radeon HD 4570 - 512 MB vRam - Не съм я виждал да дига повече от 50 градуса.

Твърд диск : 320 GB SATA 5400rpm

Екран : 15,6 инча(39,62см) WXGA 1366 x 768, HD Ready LED (16:9) Гланцов дисплей.

Джаджи :

- Вградена камера 1.3 МР

- 2 USB порта

- Изход за външен монитор(VGA)

- Изход за слушалки и колони и вход за микрофон.

- Модела няма вграден микрофон

Батерия : 6-Клетъчна батерия - Издържа на 4-5 часа непрекъсната работа с лаптопа.

Тегло : 2,6 кг.

ОС : Windows 7 Ultimate Bulgarian - Активиран - Също така мога да го преинсталирам.

+ Имам подложка за охлаждане която също я давам. - http://www.jarcomput...g/?m=7&i=533190

За игрите :

Call Of Duty: Modern Warfare 3 - 40 FPS на места на някой и до 50. на HIGH

Call Of Duty: Black Ops II - 20-30 fps на LOW.

Dirt 3 - 40 FPS НА LOW.

Crysis 2 - 40 fps на LOW.

Та колко горе долу пари мога да взема за общо всичко?

Редактирано от TpeBoMaH (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Някаква ориентировъчна цена:

CPU Type QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz

Motherboard Name Biostar G31-M7 TE

System Memory 4096 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)

Video Adapter NVIDIA GeForce 9600 GT (512 MB)

Disk Drive SAMSUNG HD753LJ ATA Device (750 GB, 7200 RPM, SATA-II)

PSU COLORFUL 450W

Optical Drive TSSTcorp CDDVDW SH-S202J ATA Device

около 300-350 лв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да продам този лаптоп да вложа още малко пари и да взема PC, но не знам за колко да го пусна лаптопа :ohmy:

Лаптопа е в отлично състояние само до тъчпада има малко изтъркано заради дланта когато си я слагам докато играя. Има 1 година гаранция ( Купен е края на ноември миналата година). Съвсем скоро преди 2 седмици му смениха термопастата и го почистиха.

Acer Aspire 5541G

Характеристики :

Процесор : AMD Athlon II Dual-Core M320 - 2,1 Ghz, 1MB L2 cache, 800 Mhz FSB

Оперативна памет : 3 GB DDR2 - 800 Mhz( 1 GB and 2 GB - 2 Slots)

Видео карта : ATI Mobility Radeon HD 4570 - 512 MB vRam - Не съм я виждал да дига повече от 50 градуса.

Твърд диск : 320 GB SATA 5400rpm

Екран : 15,6 инча(39,62см) WXGA 1366 x 768, HD Ready LED (16:9) Гланцов дисплей.

Джаджи :

- Вградена камера 1.3 МР

- 2 USB порта

- Изход за външен монитор(VGA)

- Изход за слушалки и колони и вход за микрофон.

- Модела няма вграден микрофон

Батерия : 6-Клетъчна батерия - Издържа на 4-5 часа непрекъсната работа с лаптопа.

Тегло : 2,6 кг.

ОС : Windows 7 Ultimate Bulgarian - Активиран - Също така мога да го преинсталирам.

+ Имам подложка за охлаждане която също я давам. - http://www.jarcomput...g/?m=7&i=533190

За игрите :

Call Of Duty: Modern Warfare 3 - 40 FPS на места на някой и до 50. на HIGH

Call Of Duty: Black Ops II - 20-30 fps на LOW.

Dirt 3 - 40 FPS НА LOW.

Crysis 2 - 40 fps на LOW.

Та колко горе долу пари мога да взема за общо всичко?

350-400лв
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

350-400лв

Лол.. повечето хора ми казват че трябва да му искам около 500, че и малко по-нагоре ?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Vasil Donchev
      Процесора ми подържа 2933mhz ддр4, но изобщо не забелязах че рамта която съм купил е 3000mhz, дали ще тръгне като я сложа? 
    • от Donchevv
      здравейте от няколко дни се опитвам да заснема видео на GTA5 (FiveM) със следните компоненти: GTX 1060 3 GB , i7 4770k, RAM 16GB, SSD 240GB , HHD - samsung 7TB. HHD2 - Adata 1TB, захранване 630W ....
      като започна да записвам при 1080p клиповете се размазват ( показват се пикселите) Ето и няколко клипа и искам да ви попитам дали и при вас се показват ...:
      Клип №1: https://youtu.be/9-1R4hUjuUE
      Клип №2: https://youtu.be/K5qV06t2mog
      това са клиповете които направих ... ако може да ми кажете вие как се вижда от ваша гледна точка.. 
      мой приятели ме посъветваха от биоса да си включа (XMP) дали ще помогне ....благодаря предварително 🙂
    • от nosorogabg
      Добър ден, мисля да сменям рамта и попитах тук-там и навсякъде различни отговори. Сега съм със 8gb ram, не знам колко mHz. Дъното ми не поддържа повече от 2133mhz. ММисля да ъогрейдвам на 16 рам но нямам пари за ново дъно и 16ram. Казаха ми че ако сложа например 3200mHz Ram на това дъно ще ми blue screen-ва и ще ми крашва компа, а друг ми каза че рамта ще се лимитира едва ли не на 2133mHz. Та въпросът ми е мога ли да сложа 3200 mhz рам на дъно с макд 2133mhz?
    • от balki09
      Здравейте, в търсене съм на лаптоп, предназначен главно за кодене, ползване в университета и малко за леки-средни игри. Имам нужда от насока за точният продукт, покриващ се в бюджета ми.Държа главно за хубав процесор, повече рам, дисплей, ssd, батерия и ако има как да ги съчетаем и с някакво gpu.Теглото не е от голямо значение. Характеристиките, за които се оглеждам са следните:

Бюджет: 1900~
      +CPU: i5-i7 [(4 core;6mb cache)по възможност от 8th Gen]
      +RAM: 8gb+ (по възм. повече GB, ddr4, 2400mhz)
      +HDD: без значение.
      +SSD: 256gb+ (M.2 NVMeилиM.2 PCIe)
      +GPU: по възможност с външна
      +Display: 15.6”
      +Resolution: 1920x1080
      +OS: ако може с win10, не е задължително.

За сега съм се спрял на Lenovo Thinkpad E серията. Благодаря предварително!
    • от Grigor Georgiev
      Здравейте, скоро си взех  нокиа 6+(х6).
      Чудесен, бърз, ~компактен, евтин.... а бе готин.
      Рових в системните настройки, но никъде не казват нищо за РАМта и ИНТЕРфейса ?!
      Търговецът твърди, че е 6 GB... Ама ми се ще да го видя в у/вото. 
      Някой, някакви идеи?
      Благодаря предварително

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване