Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Колко мога да взема за....?

Препоръчан отговор

Нова гледам е покрай 50 лева - малко съм се по изхвърлил :) - 30 лева .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Колко мога да зема за цялата конфигурация ? :

Процесор : Intel Celeron 336 2,8GHz (Presscot 90nm Technology)

Рам: 3GB DDR2

Видео : Ati Radeon HD 3600 Series 1GB

Хард диск : 149GB Samsung (SATA)

дъно : MSI MS-7267

Може ли отговор :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

около 250лв :) Даже и по-малко :(

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте, имам една машина за продан но не знам в момента каква е горе доло орентиравачната продажна цена.

Машината за която питам е http://h18000.www1.hp.com/products/quickspecs/11359_div/11359_div.HTML

Характеристиките са :

CPU1 Intel Xeon 3.0ghz cpu2 Intel Xeon 3.0ghz

RAM 2gb

Hard 4x71GB scsi

PSU 2x600w

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, поради ъпгрейд се налага да продам частите на това което имам сега и чрез спечеленото добавяйки да купя нови части. Въпросът ми е, колко да искам за видеокарта geforce 9500 gt 512mb 128bit? Пуснах я на цена 45лв. Добре ли е или е твърде високо за такъв тип видеокарта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, поради ъпгрейд се налага да продам частите на това което имам сега и чрез спечеленото добавяйки да купя нови части. Въпросът ми е, колко да искам за видеокарта geforce 9500 gt 512mb 128bit? Пуснах я на цена 45лв. Добре ли е или е твърде високо за такъв тип видеокарта?

Леле много евтино поне 80лв и искай :) Разгледай в продавалник да видиш горе-долу на каква цена вървят :) Поне кажи точния модел :) Защото това видео може да е с DDR2 :D

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обяви я на 55 лева и преговаряй
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле много евтино поне 80лв и искай :) Разгледай в продавалник да видиш горе-долу на каква цена вървят :) Поне кажи точния модел :) Защото това видео може да е с DDR2 :D

Ами щом дъното не поддържа DDR3 рам, сигурно и картата е DDR2, но не мога да кажа със сигурност. Нова видях, че струва 110лв. - пускам я за 55.

Обяви я на 55 лева и преговаряй

Готово, а преговорите за какво са? Тя нова струва 110лв.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде продават 9500ГТ нова да си купя, че е много нов модел и `убава карта. 45лв. начална цена е повече от добре и ако се продаде за толкова, а не се избие надолу, ще трябва да черпи колегата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че за 60лв. се намират 9600GT и дори 8800GT, къде тая 9500 с бавна памет за 55лв. Повече от 40лв. за такава карта е обир, ама нали, не е луд който яде баницата. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко според Вас мога взема на ATI Radeon X1600Pro 256mb.Старичка е, ама върши работа :D:)

25/30 лв максимум :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко струват по отделно RAM - Kingston 2 X 1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM Дъно - Foxconn 45CMX(-K)/45GMX(-V) вградено видео 256 МБ Процесор - DualCore Intel Pentium E2180, 2000 MHz ТВ тунер асус v562 с дистанционно и диск

Редактирано от miemi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, тука има едни части и не можем да разберем колко пари варат. 1. Corsair Memory — 2GB DDR2 Memory (VS2GB800D2) 2. Point of View - r-vga150902-1 GF9800gt 512mb ddr3 hdcp/hdmi 3. amd athlon x2 4200+ Благодаря ви предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам видеокарта saphire 3850 512mb pci и съм решил да я продавам, но незнам за колко да я пусна.

Редактирано от joroiliev (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми помогне ли някой в оценката и на моите вехтории? RAM - Kingston 2 X 1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM Дъно - Foxconn 45CMX(-K)/45GMX(-V) вградено видео 256 МБ Процесор - DualCore Intel Pentium E2180, 2000 MHz ТВ тунер асус v562 с дистанционно и диск

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да продам този лаптоп да вложа още малко пари и да взема PC, но не знам за колко да го пусна лаптопа :ohmy:

Лаптопа е в отлично състояние само до тъчпада има малко изтъркано заради дланта когато си я слагам докато играя. Има 1 година гаранция ( Купен е края на ноември миналата година). Съвсем скоро преди 2 седмици му смениха термопастата и го почистиха.

Acer Aspire 5541G

Характеристики :

Процесор : AMD Athlon II Dual-Core M320 - 2,1 Ghz, 1MB L2 cache, 800 Mhz FSB

Оперативна памет : 3 GB DDR2 - 800 Mhz( 1 GB and 2 GB - 2 Slots)

Видео карта : ATI Mobility Radeon HD 4570 - 512 MB vRam - Не съм я виждал да дига повече от 50 градуса.

Твърд диск : 320 GB SATA 5400rpm

Екран : 15,6 инча(39,62см) WXGA 1366 x 768, HD Ready LED (16:9) Гланцов дисплей.

Джаджи :

- Вградена камера 1.3 МР

- 2 USB порта

- Изход за външен монитор(VGA)

- Изход за слушалки и колони и вход за микрофон.

- Модела няма вграден микрофон

Батерия : 6-Клетъчна батерия - Издържа на 4-5 часа непрекъсната работа с лаптопа.

Тегло : 2,6 кг.

ОС : Windows 7 Ultimate Bulgarian - Активиран - Също така мога да го преинсталирам.

+ Имам подложка за охлаждане която също я давам. - http://www.jarcomput...g/?m=7&i=533190

За игрите :

Call Of Duty: Modern Warfare 3 - 40 FPS на места на някой и до 50. на HIGH

Call Of Duty: Black Ops II - 20-30 fps на LOW.

Dirt 3 - 40 FPS НА LOW.

Crysis 2 - 40 fps на LOW.

Та колко горе долу пари мога да взема за общо всичко?

Редактирано от TpeBoMaH (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Някаква ориентировъчна цена:

CPU Type QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz

Motherboard Name Biostar G31-M7 TE

System Memory 4096 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)

Video Adapter NVIDIA GeForce 9600 GT (512 MB)

Disk Drive SAMSUNG HD753LJ ATA Device (750 GB, 7200 RPM, SATA-II)

PSU COLORFUL 450W

Optical Drive TSSTcorp CDDVDW SH-S202J ATA Device

около 300-350 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да продам този лаптоп да вложа още малко пари и да взема PC, но не знам за колко да го пусна лаптопа :ohmy:

Лаптопа е в отлично състояние само до тъчпада има малко изтъркано заради дланта когато си я слагам докато играя. Има 1 година гаранция ( Купен е края на ноември миналата година). Съвсем скоро преди 2 седмици му смениха термопастата и го почистиха.

Acer Aspire 5541G

Характеристики :

Процесор : AMD Athlon II Dual-Core M320 - 2,1 Ghz, 1MB L2 cache, 800 Mhz FSB

Оперативна памет : 3 GB DDR2 - 800 Mhz( 1 GB and 2 GB - 2 Slots)

Видео карта : ATI Mobility Radeon HD 4570 - 512 MB vRam - Не съм я виждал да дига повече от 50 градуса.

Твърд диск : 320 GB SATA 5400rpm

Екран : 15,6 инча(39,62см) WXGA 1366 x 768, HD Ready LED (16:9) Гланцов дисплей.

Джаджи :

- Вградена камера 1.3 МР

- 2 USB порта

- Изход за външен монитор(VGA)

- Изход за слушалки и колони и вход за микрофон.

- Модела няма вграден микрофон

Батерия : 6-Клетъчна батерия - Издържа на 4-5 часа непрекъсната работа с лаптопа.

Тегло : 2,6 кг.

ОС : Windows 7 Ultimate Bulgarian - Активиран - Също така мога да го преинсталирам.

+ Имам подложка за охлаждане която също я давам. - http://www.jarcomput...g/?m=7&i=533190

За игрите :

Call Of Duty: Modern Warfare 3 - 40 FPS на места на някой и до 50. на HIGH

Call Of Duty: Black Ops II - 20-30 fps на LOW.

Dirt 3 - 40 FPS НА LOW.

Crysis 2 - 40 fps на LOW.

Та колко горе долу пари мога да взема за общо всичко?

350-400лв
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

350-400лв

Лол.. повечето хора ми казват че трябва да му искам около 500, че и малко по-нагоре ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване