Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,преди време търсих един филм...,вече го намерих, http://www.youtube.com/watch?v=VAnPlVJrFJ0&feature=related ,но никъде го няма на Бг,ако някой може да помогне-от къде да го дръпна или гледам със субтитри,ще съм много благодарна!Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой спомня ли си за сериалчето ''вълк в колежа'' и знаете ли от къде може да се дръпне благодаря предварително :);)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Ако някой може да ми помогне да намеря заглавието на един не много стар детски сериал даваха го по тв7 разказваше се за нещо като зодиак и имаше войни които го пазеха.Спомням си много малко от този сериал ,ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарен.Имаше мъж и жена със драконови сили и когато се съединят стават много силни,имаше и войн със сила на пантера. Това е всичко което си спомням. Благодаря ви много .:):):):)

Редактирано от Hristo Bonchev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз се сетих за един игрален филм, който кабеларката въртеше някога по каналите.. Та, става на въпрос за един замък, който ако не се лъжа беше купен от една жена с малък син.. Замъка беше някъде в Европа, а филма на английски.. Та.. Домакина на замъка, мисля че такъв се падаше, се казваше Павел мисля.. Побелял и много добър. Приятелят на жената беше един мазен фитнес маниак, който искаше да вземе замъка и да го направи на спа център.. Момчето разбира, че в замъка има призрак на момиче, с което си стават дружки. Оказва се, че духчето е там за да пази замъка и при ремонтите в замъка, тя започваше да изчезва и така двамата предприеха действия за да спрат лошия мазен тип да разруши замъка, но не успяват и на края се появява майката на принцесата духче, която прогонва всички от замъка в деня на откриването на спа центъра. Култова реплика, която съм запомнил и често използвам е, когато в залата за гимнастика, онзи мазния караше работниците да правят гимнастика и единия все смъмряше по-стария. Стария му викаше: "Усмихвай се.. И той ще си отиде." и удряха по една 24-каратова усмивка. Ще съм ви много благодарен, ако ми помогнете да го намеря това филмче. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да Ви попитам как точно се казваше анимацийката, в която един баща обяснява на сина си - как работи двигателя(примерно), какво представлява ДНК-то и т.н. Сещам се, че като обясняваше за Днк-то се смаляваше с някакво дистанционно и влизаше в тялото на някой роднина и почваше да обяснява. Даваха го по Fox Kids едно време :) Ако може и линк за гледане ще съм много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тези спомняте ли си ги?  :)

The Strange Monster of Strawberry Cove (TV 1971)

Ringo, the Refugee Raccoon (1974)

Дали ще успеем да намерим някой от тях? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Меле с някой от тези филмчета ме върнахте 15 години на зад. Защо сега не създават такива филмчета?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше едно детско филмче някога (1998-1999 мисля че го гледах), което започваше с песента на Louis Armstrong - "What a Wonderful World". Беше някакво sci-fi, помня само някаква огромна луна от интрото, а действието май се развиваше в космоса на различни планети. Мисля, че го даваха по телевизия "7 дни", но може да е било и по "Нова". Някой някакви спомени за него и името му? Много ще се радвам ако го намеря отново.

Да Ви попитам как точно се казваше анимацийката, в която един баща обяснява на сина си - как работи двигателя(примерно), какво представлява ДНК-то и т.н.
Сещам се, че като обясняваше за Днк-то се смаляваше с някакво дистанционно и влизаше в тялото на някой роднина и почваше да обяснява. Даваха го по Fox Kids едно време :)
Ако може и линк за гледане ще съм много благодарен.

Може би търсиш "Семейство Защо-Защо". Eто и линк -> http://vbox7.com/collection:1060987

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, нова съм тук и дори незнам дали пиша на правилното място. Търся едно детско филмче излъчвано у нас през 80-те. Не помня как се казва, но си спомням пръстен със знака на ин и ян разделен на две и близнаци момче и момиче също разделени и изоставени. При момичето бялата половина, а при момчето черната. Филма свършва на една стара кула с часовник, който е спрял от години, и точно там двамата се събират и съединяват пръстена. Мога да дам още подробности, стига някой да си спомни името на филма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, нова съм тук и дори незнам дали пиша на правилното място. Търся едно детско филмче излъчвано у нас през 80-те. Не помня как се казва, но си спомням пръстен със знака на ин и ян разделен на две и близнаци момче и момиче също разделени и изоставени. При момичето бялата половина, а при момчето черната. Филма свършва на една стара кула с часовник, който е спрял от години, и точно там двамата се събират и съединяват пръстена. Мога да дам още подробности, стига някой да си спомни името на филма.

Може би това: http://www.youtube.com/watch?v=xO1xf20JTnc ?

Редактирано от Red-Max (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся едно от старите сериалчета - 80те години, но име не мога да се сетя...

Историята беше за групичка момчета и момичета на друга фантастична планета...готина интро и аутро музика имаше.Излъчваха го по БНТ през 94-95та.

Редактирано от 3dfx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щракни ТукИма преведени първите 5 епизода на български. :cool:А ТУК са и останалите, но не са преведени.

Здрасти. Много моля да ми кажете защо немога да отворя страницата? Щракни тук" вече не е валидна ли? Искам много тези 5 епизода:)))) Моля.......

:wors: :wors: :wors: МЕРСИИИ!!!!! Денят ми стана значително по-весел!!!! Остава сега да намеря останалите серии преведени на български :wors: :wors: :wors:

Искам ги и аз. Много моля да ме ориентирате къде мога да ги изгледам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здеавейте на всички! :P :P За lili9298. Аз също много харесвам филма, който описваш, но немога да се сетя името му :(. Оабче мога да ти кажа какво знам за него може и да ти помогне. Доведеното моми4е беше дете на вълците, обаче една магьосница беше направила магия над нородът им и ги превърна във вълци, освен момиченцето, което беше дъщеря на водача им. На другото дете (истинското) куклите говореха и тя имаше една стара закърпена от всякъде играчка, която и беше най -д добрият приятел. Влюби се в един бунтовник, който се оказа принц на вече разпадащо се кралство. Тая доведената дъщеря правеше магии на сестра си и на принца. Имаше и една фея ли нз точно, както казваш излизаше от една река и помогна на принца като му даде единственият меч, с който може да се убие драконът, който всъшност беше доведената сестра. Принцат го наръга и тя стана пак човек, но ранена. Двете сестри се сдобриха и за да не умре доведената сестра се превърна във вълк и отиде при роднините си. Обаче в замяна на меча, принцът трябваше да обещае, че ще отиде при онази фея от реката и ще остане при нея завинаги. Тогава играчката на доброто момиче се превърна във копие на принца.Взе меча и отиде в реката завинаги.Накрая разбира се happy and :) . Определено не е Фантагиро. Мого съжалявам, но не се сещам за името.

Пръстенът на дракона се казва филмчето, а двете сестри се казват Дезидерия и Селваджа  :P

Искам да ви попитам.... понеже от години го издирвам... Преди 10тина може би и повече години по ДКТЕ излъчваха едно филмче за един жълт кон( не Спирит), който ходеше при един фермер или ловец(не знам и аз), за спаси любимата си кубилка и я водеше в гората, където живееше, имаше и кучета динго и още някакви животинки... Друго не помня .. Та ако някой има представа за какво говоря ще съм му много благодарна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, с един приятел търсим едно сериалче от детството.Действието се развиваше в средновковието (ако не се лъжа).Имаше три момчета и едно момиче - воини.Представляваха 4те елемента.Огненият беше с някакъв меч, а този, който символизира земята беше с боздуган.Съжалявам, че информацията не е много, но само за това се сещаме. :)

П.П. Открихме го - Mystic Knights of Tir Na Nog :)

Редактирано от Greenlife (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам дали някой се сеща за името на един анимационен филм, който се разказваше за едно африканско момче, което спасяваше племето си от пресъхване, защото имаше едно чудовище в чешмата и им пиеше от водата, и имаше една вещица. Повтаряха го много по диема преди 10 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам дали някой се сеща за името на един анимационен филм, който се разказваше за едно африканско момче, което спасяваше племето си от пресъхване, защото имаше едно чудовище в чешмата и им пиеше от водата, и имаше една вещица. Повтаряха го много по диема преди 10 години.

Заповявай - http://www.youtube.com/watch?v=2WE4ESxoOh0 : ). Наистина много добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше едон време едни филмче "Мишел Ван Ян", някой знаели от къде мога да си го намеря . Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Имаше едон време едни филмче "Мишел Ван Ян", някой знаели от къде мога да си го намеря . Благодаря!

като торент  го има в замунда и арената :)  ако е това де http://vbox7.com/play:c85491b9

Редактирано от Sp_awn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз търся едно детско (то май не е за тук този пост, ама ще се пробвам) ... доста старо ако не се лъжа ... единствено което си спомням от него беше как един тийнейджър се превъръща се в червена кола когато се намокри :) Дано някой да се сети как се казва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте, имам един спомен за анимация, в която имаше едно момче с очила, той май имаше две сестрички и имам блед спомен за един момент от филмчето, когато момченцето държеше жезъл и повтаряше: "Пижама, пижама, пижама ......." и имаше едно легло, което оживя и краката му станаха дълги и ходеше, а децата бяха в него. Това е всичко, за което се сещам, ако имете идея как точно е заглавието пишете..., благодаря предварително!!! :)

Капитан Немо :)

А преди имаше едно детско,където си спомням само,че имаше две много грозни сестри-едната висока и слаба,а другата-ниска и дебела.Мисля,че майка им беше някаква вещица или нещо такова,но изобщо не мога да се сетя кое беше това детско.Ако някой си спомня да сподели,че аз се мъча от месеци.Мерси предварително!

Пепеляшка на дисни.И на свой ред да попитам за няколко забравени детски филмчета.Та преди мноого много години, някъде през 96-та година даваха едно странно детско сериалче по канал 1 ли беше евроком ли беше, та в него се разказваше за някакъв пръстен, мисля че имаше формата на око на змия с който някакъв лош правеше дупки във вселената. Беше намесено и името на "Сет" но не си спомням той ли се казваше така или...имаше нещо египетско в цялата работа.Друго детско също по него време беше един заек Чипи мисля че се казваше с неговия чипикоптер с който летеше насам натам.И третото детско за което търся сведение е вече от по-късни години  по диема или евроком пак го даваха. Едно малко шутче с един чук който като удареше в земята и спираше времето за час и с едно момче правеха разни работи там.. кво беше що беше.. Та ако има сведения...А да и ако има преведено някъде Старла и сияйните ездачи... ще се радвам. Благодаря.

Редактирано от на Простотията Министъра (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали някой още разглежда тази тема, защото стигнах до 22 страница и не ми се четеше повече. Имам доста питания, свързани с детските филмчета, пускани по българските телевизии през 90-те години. 1. Игрален филм, в който едно момче оплешивява в последствие май на някакъв инцидент, слага си перука, но докато играе футбол съотборниците му я махат без да искат и тайната се разкрива. После някакъв човек му помогна да възвърне косата си. Но косата почна да расте твърде много и твърде бързо, и човекът почна да използва косата на момчето за направата на четки за рисуване. С тези четки се рисуваше така - например ако рисуваш водопад, водата на картината се движи и т.н. Това е всичко, което си спомням.

Аз отговарям след 3-4 години, ама карай. Филмът се казва The Peanut Butter Solution. Ето трейлър:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темичката е страхотна.  :) Като заглавия някой ги бях забравила, но сега си ги спомних. Обаче едно анимационно филмче невидях да сте споменали - Смехураните (Monchichis).  :speak: А да - ами Пинко - розовата пантера, поне на мен ми беше от любимите... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...