Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Някой да знае от къде мога да си сваля "Ум Белият делфин"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

много детски филмчета има във vbox7. с някой сайт или програмата vloader се сваля за минути а с Any Video Converter си правите какъвто искате формат и качество.

за ферди мравката открих в youtube.com- http://www.youtube.com/watch?v=HhqfqL6YtXU&playnext=1&list=PL9393153BBDEE3211 на македонски и се разбира. Аз търся Мариан Първата някой ако има линк :P

Редактирано от E4E4 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,зная че този форум е за детски сериали - но аз търся игрален. Незная как се казва,беше чехски,за едни съседи които си правеха номера.Направих асоциация със "Столичани в повече" .Ако някой се сети името,нека да сподели-моля. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,зная че този форум е за детски сериали - но аз търся игрален. Незная как се казва,беше чехски,за едни съседи които си правеха номера.Направих асоциация със "Столичани в повече" .Ако някой се сети името,нека да сподели-моля. :angry:

Да не е "Днес в един дом" /"Dnes v jednom domě"/.? Или "Жената зад щанда" /"Žena za pultem"/? - с участието на голямата актриса ДАНА МЕДРЖИЦКА

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали е тук мястото, но това май е единствената подходяща тема която намерих. Търся името на едно игрално детско сериалче , което излъчваха следобед по БТВ преди 6-10 години (нямам точен спомен). Помня , че дейсвието се развиваше някъде около Уелс и имаше 2 кралства които воюваха по между си . Всяка серия имаше някаква битка по едни големи зелени поляни. Ако някой има някакъв спомен , моля да сподели :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, не знам дали някой още следи темата, искам само да споделя, че търся един детски сериал. Спомням си песничката от него: "Жозефина, Жозефина, смелая была, умная была..." Явно е руски филм, това, което си спомням е, че става въпрос за нещо детективско, тази Жозефина се изживяваше като Пипи-самоуверена, жива и любопитна... Дали е бил "Лола и детективите" - не мога да открия инфо за този филм и не съм сигурна. Също така не открих в темата активни линкове за Чоки и Децата на Чоки. Много ми се гледат и Мечето Ръкспин, мечето Бамзе, история с близнаци... Сега ще проверявам един по един всички линкове, да видя кое е останало активно през годините. Благодаря за труда на всички, които са постнали линкове тук! П.П. Открих филма за Жозефина - латвийския детски филм "Приключенията на Кале детектива" по повестта на А. Линдгрен. Песничката я има тук - http://detstvoto.net/index.php?newsid=3018 Остава да си намеря филма. Поздрави!

Редактирано от Orion_G (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,зная че този форум е за детски сериали - но аз търся игрален. Незная как се казва,беше чехски,за едни съседи които си правеха номера.Направих асоциация със "Столичани в повече" .Ако някой се сети името,нека да сподели-моля. :cheers:

Летящият Честмир:

http-~~-//vbox7.com/play:3cc695cf#

Това е първи епизод.

Извинявам се за немското аудио!

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен ! Тък като съм нов се извинявам предварително,ако някои е пуснал това заглавие ,но не ми се четат 45 страници . Та аз търся едно детско което гледах като бях малък.Детското се казваше Сандокан.В замунда има само някакво филмче , но аз търся сериала дори и да е на английски.Ето интрото дано се сетите

http://www.vbox7.com/play:96f2ae12

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен ! Тък като съм нов се извинявам предварително,ако някои е пуснал това заглавие ,но не ми се четат 45 страници . Та аз търся едно детско което гледах като бях малък.Детското се казваше Сандокан.В замунда има само някакво филмче , но аз търся сериала дори и да е на английски.Ето интрото дано се сетите

http://www.vbox7.com/play:96f2ae12

Имате лично съобщение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От много години търся един детски сериал/филм...даваха го преди много години по телевизията, но не си спомням името му. Имам бегли спомени, надявам се някой да помогне :) Мисля, че героите отиваха с кораб на някаква планета и детското започваше с някаква река и много водни кончета наоколо. Героите бяха едно момиче, принц и един магьосник, които бягаха от вещица (Уанда май се казваше) и помощника й (беше много нисък и плешив и обувките му бяха с заострен край като на духчетата)...Моля ако някой има предположения... п.п. Намерих го - La Corona Magica :)

Редактирано от Queen_Galadriel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хелоу :DТърся игрален филм, в който едно момче оплешивява в последствие май на някакъв инцидент, слага си перука, но докато играе футбол съотборниците му я махат без да искат и тайната се разкрива. После някакъв човек му помогна да възвърне косата си. Но косата почна да расте твърде много и твърде бързо, и човекът почна да използва косата на момчето за направата на четки за рисуване. С тези четки се рисуваше така - например ако рисуваш водопад, водата на картината се движи и т.н. Това е всичко, което си спомням. Не знам дали е серия от някой от изброените сериали, или просто друг филм. Ако някой има бегла идея за какво говоря, моля да пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стари детски сериали а.Гледали ли сте ну погоди ако не сте гледаите го няма да съжелявате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хелоу :(Търся игрален филм, в който едно момче оплешивява в последствие май на някакъв инцидент, слага си перука, но докато играе футбол съотборниците му я махат без да искат и тайната се разкрива. После някакъв човек му помогна да възвърне косата си. Но косата почна да расте твърде много и твърде бързо, и човекът почна да използва косата на момчето за направата на четки за рисуване. С тези четки се рисуваше така - например ако рисуваш водопад, водата на картината се движи и т.н. Това е всичко, което си спомням. Не знам дали е серия от някой от изброените сериали, или просто друг филм. Ако някой има бегла идея за какво говоря, моля да пише.

Сещам се за какво говориш .. не съм сигурен да ли става въпрос за филм или сериал .. номера с косата ставаше с нещо което той си намаза на главата .. освен това си спомням че използва сместа и за други места по тялото си и стана доста комично :) за съжаление търсих но не мога да намеря заглавие .. дали не беше от чешките...

Аз пък търся нещо не чак толкова старо .. детски сериал тип "аниме" поне беше един от първите сериали с компютърна графика който бях гледал..преди около 10-ина години и мисля че не беше по национална телевизия. Разказваше се за програмите които живеят в един компютър и борбата им с т.нар, "потребител" Програмите биваха автоматично въвлечени в игра с "потребителя" когато той стартира някоя игра и трябваше да го победят за да оцелеят. Една такава програма (главния герой) не знам по каква причина беше някак си запратена из дебрите на компютъра и търсеше начин да се върне вкъщи и през цялото време водеше най-различни битки с "потребителя" и някакъв лош (може да е бил вирус) Знам че не ми е много точно описанието но ако някой го е гледал съм убеден че ще се сети :) Предварително благодаря на всеки който си направи усилието да потърси - аз за съжаление нямах успех - с прекалено малко инфо разполагам. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз на моя малкия, който е на 3 години пускам "Плодчетата" и "Капитан Планета",но на него любими са му "Том и Джери". Нещо последните 20 години не ми харесват анимациите,те направо не са за деца с този черен хумор и изопачени образи, най-вече "Картуун" е ужас :no-no: А от игралните много обичах "Пещерата на златната роза", тя и повече за момичета де...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на Ханибал за сийдването, бавно става сигурно още ден-два докато се свали, аз ще сийдвам дълго, който иска да сваля.

Редактирано от jordan23bg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейите,търся от много време насам един стар детски игрален филм, не си спомням името му, мисля че го даваха към края на 90те години, някаде 97/98/99 година по канал 1, ако не се лъжа.Спомням си че бяха 2 момчета, мисля че приятели ,който бяха изкопали някъкъв космически кораб,след което бяха разучили как се управлява и вършеха най-различни лудории и приключения със него.Също така си спомням че, като отиваха на някаде без него, го правеха невидим или нещо се телепортираха във него, само това нищо повече не помня, беше доста известен за тези години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейите,търся от много време насам един стар детски игрален филм, не си спомням името му, мисля че го даваха към края на 90те години, някаде 97/98/99 година по канал 1, ако не се лъжа.Спомням си че бяха 2 момчета, мисля че приятели ,който бяха изкопали някъкъв космически кораб,след което бяха разучили как се управлява и вършеха най-различни лудории и приключения със него.Също така си спомням че, като отиваха на някаде без него, го правеха невидим или нещо се телепортираха във него, само това нищо повече не помня, беше доста известен за тези години.

Мерси,все пак,но вече намерих това което търсех, Aquila е било. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново се сетих да попитам за едно страо филмче, пак от края на 90те.Така, не си спомням име,малко спомени са ми останали от него, мисля че се разправяше за 1 професор, но не съм сигурен, дали беше професор, пътуваше с кораб в океан ,ако не се лъжа и попадна в някакъв портал и отиде в друг свят в, които влезнал ли си единпът нямало връщане.Няколко години по късно, негови роднини или приятели бяха, отидоха да го търсият, и те попаднаха там ,намериха се, и после бяха открили ,начин за измъкване от там, мисля че имаше портал за връщане в небето и трябваше да изобретят летателен апарат за да минат през него, само това помня, по канал 1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Не зная дали влизате във форума, но филмчето което търсите за ум делфина, го има във vbox7 и можете да си го свалите от там!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Не зная дали влизате във форума, но филмчето което търсите за ум делфина, го има във vbox7 и можете да си го свалите от там!

а аз да ти уточня че са минали 6 месеца от напиването на поста ... доста време :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До помагача или Модератора! Ако можете помогнете ако не , здраве да е! Преди години даваха един детски сериал. Залив в който в заградено пространство лекуваха делфини, а след това ги пускаха отново. За тях се грижеше мъж и жена дресьори. Мъжът имаше дъщеря която или беше глуха или няма. Не помня точно в следствие на преживяна трагедия. Ако не се лъжа беше Заливът на делфините. Но няма го никъде. Имаше и друг - Опасния залив, но не е този. В vbox7 има части от две серии на Опасния залив. Търся посочения филм, тъй като ми трябва по един проект за лечение на деца с ДЦП.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такааа ... сериала който търсите казва на английски

Danger Bay

ето и инфото му в уйкито

Danger Bay

инфо и в youtobe

НО го няма никъде , дори в платените , сайтове за сваляне !

SORRY !

Успехи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не Не Не1 Не е това филма. Аз Ви написах че този филм е опасния залив , но не е този. Този е за баща и двете му деца, момче и момиче и приятелката им с хиликоптер. Дори Ви написах че този който търся е залив за лечение на делфини а не този. Но Ви благодаря все пак!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...